PES 2019

به نام خدا

مانند هر سال کونامی در ماه May نسخه جدید سری Pro Evolution Soccer را معرفی کرد که هم باعث تحسینهای طرفداران و هم مورد انتقاد اونها قرار گرفت

از جمله مواردی که تحسین شدند میشود به بازگشت آب و هوای برفی، بازی در هنگام غروب خورشید، سیستم خستگی تاثیر گذار بازیکن ها، فیزیک جدید تور دروازه و توپ و بدن بازیکن ها و استفاده از موتور نورپردازی بسیار پیشرفته استودیوی ژاپنی Silicon به نام Enlighten که علاوه بر روشنایی های طبیعی و مصنوعی به ایجاد سایه های هر چه طبیعی تر کمک میکند اشاره کرد

در پی مراسم E3 2018 تربلر کامل PES 2019 منتشر شد که در ادامه میتونید اون رو ببینید:

ویژگی های جدید(در تصاویر بخونید)

AUTHENTIC LEAGUES

6et1_fdzb_new_feature_0.jpg

توجه: تمامی لیگهایی که امسال لایسنس هستند از جمله لیگهای سال گذشته به طور کامل به همراه جام رسمی مسابقات و همچنین ادبردها و اسکوربردهای رسمی و توپ مربوط به هر کدوم در دسترس قرار گرفتند

لیگ 1 فرانسه + لیگ 2

لیگ Eredivisie هلند

لیگ NOS پرتغال

لیگ Ladbrokes Premiership اسکاتلند

لیگ برتر روسیه (انحصاری)

سوپر لیگ آرژانتین

لیگ Campeonato Brasileiro برزیل

لیگ Spor Toto Süper Lig ترکیه

لیگ حرفه ای Jupiler بلژیک

لیگ Campeonato Nacional Scotiabank شیلی

سوپر لیگ Raiffeisen سوئیس

سوپر لیگ دانمارک

انحصاری

انحصاری

انحصاری

انحصاری

انحصاری

انحصاری

انحصاری

NEW MYCLUB

توجه: لجدهای بیشتر پس از عرضه با انتشار DLC یا همون دیتاپک معرفی خواهند شد
ronaldinho_en.jpg roberto_carlos_en.jpg d_beckham_01_en.jpg d_beckham_02_en.jpg o_kahn_en.jpg
s_gerrard_en.jpg p_nedved_en.jpg p_maldini_en.jpg m_owen_en.jpg l_figo_en.jpg
d_maradona_en.jpg cafu_en.jpg a_del_piero_en.jpg johan_cruijff_en.jpg p_vieira_en.jpg
s_mcmanaman_en.jpg romario_en.jpg r_fowler_en.jpg m_salas_en.jpg l_matthaus_en.jpg
bebeto_en.jpg gullit_en.jpg ian_rush_en.jpg i_zamorano_en.jpg r_fowler_en.jpg
k_dalglish_en.jpg k_keegan_en.jpg

MAGIC MOMENTS

THE BEAUTIFUL GAME

ML REAL SEASON

Team Role and personality

ویژگی های شخصیت هر بازیکن را میتوانید نگاه کنید و هر شخصیت و هویت هر بازیکن را می توان براساس یکی از چهار ویژگی موجود توسعه داد و نقش بازیکنان تیم بر اساس شخصیت های آنها شکل میگیرد. و سه شخصیت گرایی جدید در تیم به عنوان Young Star، Bad Boy و Astro به بخش Team Role اضافه شده است .

90641

Flow of transfer negotiations

جریان کلی مذاکرات تغییر کرده است به طوری که شرط و شروط از ابتدا تعیین شده است .

90639

More accurate and realistic player development

رشد بازیکنان دقیق تر و اقع گرایانه تر خواهد بود و تمامی 11 مهارت جدید که در PES 2019 اضافه شده است در این بخش هم مورد استفاده خواهد بود و و مهارت های دروازه بان به آموزش اصلی و مهم تبدیل شده است و همین طور کارکرد درجه تمرکز بر روی هر بازیکن وجود خواهد داشت و کاربران میتوانند بر اساس استراتژی تیمی خود بازیکنان خود را پیشرفت و توسعه بدهند !

90640

Addition of News Feed

حواشی خبری دنیای فوتبال به منوی Master League اضافه خواهد شد که فیلم هایی مانند کنفرانس مطبوعاتی مربی جدید که قرار داد جدید را امضا خواهد کرد، برنده مسابقاتی شوید و عنوان و مقام های شخصی و لحظاتی را که برجسته ترین و مهم ترین نقاط قوت و لحظات باشگاه شما میباشد را مدیریت می کند و به نمایش می گذارد.

90642

محتوای نسخه های گوناگون بازی:

توجه داشته باشید که بخش Bonus of Digital Pre-Order محتوای پیش خرید نسخه های دیجیتالی هست و اینکه تمهای بازی تنها در نسخه PS4 در دسترس است

Standard Edition.jpg David Beckham Edition.jpg Legend Edition.jpg

تاریخ انتشار:
28 آگوست (6 شهریور) در آمریکا
29 آگوست (7 شهریور) در اروپا

30 آگوست (8 شهریور) عرضه جهانی

پلتفرمها: PS4 - PC -XBOX ONE (پشتیبانی کونامی از نسل هفتم به پایان رسیده)

*با انتشار اطلاعات جدید و تریلر پست اول به روز میشود
*آپشن فایل ها و تصاویر به پست دوم اضافه میشوند

آخرین ویرایش:

db07

کاربر سایت
Oct 31, 2007
2,369
نام
مهدی
موقع تک ب تک سوویچ کن رو گلر و با L1 دایره دست و پا بنداز مهار کن توپها رو (نمونه حرکت رو میتونی رو درجه SUPER STAR سی پی یو ببینی

اتفاقا یکی از نقات قوت این سری نحوه چینش بازیکنها و تاکتیک تیمی ـه یکم بیشتر با advanced instructions کار کنید و با توجه به نحوه بازی تیم مقابلتون تغییر تاکتیک بدید نظرتون عوض میشه
دوست عزیز این بیرون اوردن دروازه بان بصورت مانوئل همینجوری هست که اینجا نوشتی؟

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,169
نام
حسین
سلام
کسی اینجا با نصب پچها روی PC و کار به نرم افزار Sider آشنا هست؟ من بازی رو برای PC گرفتم ولی نمی تونم پچهاش رو نصب کنم. خواهشا کمک کنید که بدجوری گیرم.مرسی

Romell

عضو تحریریه
Sep 21, 2007
4,770
نام
امین
سلام
کسی اینجا با نصب پچها روی PC و کار به نرم افزار Sider آشنا هست؟ من بازی رو برای PC گرفتم ولی نمی تونم پچهاش رو نصب کنم. خواهشا کمک کنید که بدجوری گیرم.مرسی
تو پیام خصوصی که دارم به شما کمک میکنم و حالش رو ببر ...

من فقط یکمی با این گیمر های عزیز پی سی باز که دنبال بازی فوتبالی نسل هشتمی هستن کمی صحبت دارم ! اگه پی سی دارین ! و دارین فیفا بازی میکنین و خبر ندارین PES 2019 روی پی سی چه ابر شاهکاری شده من صحبتی ندارم ! بازی دیوانه وار با ماد ها عالی میشه ! همه نقاط ضعف های بازی با ماد ها برطرف میشه و حتی در تصوراتتون هم نمیگنجه این بازی روی پی سی چه شاهکاری میشه و اگه کسی گیمره ! و تعصبی نداره و بازم نره PES رو روی پی سی بازی کنه یعنی واقعا نمیدونم باید چی بگم !!!!!!!

بازی تو سانتیاگو برنابئو و .....

چمن های بسیاری از ورزشگاه ها دقیقا مثل خود همون ورزشگاه درست کردن و حتی منبع نور رو در نسخه پی سی تکون دادن و مثلا استادیوم آنفیلد در روز منبع نورش رو تغییر دادن و چمنش هم مثل خودش و اینا فقط بخش بسیار بسیار کوچکی از ماد هایی هستش که روی نسخه پی سی اومده و واقعا این بازی روی پی سی چیز عجیب و غریبی میشه . سال دیگه اگه مسترلیگ بازسازی شده رو اضافه کنن واقعا بازی روی پی سی میشه دیوانه وار لذتش رو برد و من نسخه پی سی این بازی رو هر چی بگم کمه .....

و این هم یه گیم پلی دیگه که ...

و .....

خلاصه با خودتونه ! یا تعصب داشته باشین و هی کلید کنین رو یه بازی ( تعصب بی مورد !!!! ) و یا این که برین این بازی رو روی پی سی تجربه کنین ! قشنگ چیزی رو از دست میدین که خیلی از ماها روی کنسول آرزوش رو داشتیم ولی سیاست های اشتباه کونامی باعث شده بازی روی کنسول ها ناقص باشه متاسفانه . این بازی روی پی سی دیوانه وار عالیه . دلیل داره ! به خاطر اینه که بازی پی و ریشش بی نظیر عالی ساخته شده ولی سازندگان بازی روی چیز هایی توجه نکردن که اضافه کردنشون واقعا خیلی راحته ! نکته شوکه کننده اینه که ماد گرافیکی بازی که چمن و ... رو تغییر میده فقط و فقط 408 مگابایت حجم داره و این واقعا شوکه کننده هستش .

سازندگان PES اگه کمی عقل داشتن و صحبت های ما رو گوش میدادن بازی همینی میشد که روی پی سی میبینین . نسخه پی سی سوگولی آمال و آرزوهای ما هستش که بهشون فیدبک میدادیم ولی گوش شنوایی نیست متاسفانه . نسخه پی سی این بازی دقیقا فیدبک هایی بوده که تیم سازنده بهش اهمیت نداده . صحبت خیلی زیاده ، خیلی .... پاینده باشید .

آخرین ویرایش:

malek911

کاربر سایت
Aug 22, 2007
5,959
نام
malek
حیف این گیم پلی که دست کونامی به باد رفته.گرافیک و فیس و چمن حتی رو pc و شعبده بازی همچنان به گرد پای فیفا هم نمیرسه.
اینا بیان با هم ادغام بشن و گرافیک رو بدن دست فیفا و گیم پلی و فیزیکم بدن دست پیس من خودم دیگه سمت هیچ بازی دیگه ای نمیرم

• Like
Reactions: Ƥ.s.Y.c.H.o

db07

کاربر سایت
Oct 31, 2007
2,369
نام
مهدی
حیف این گیم پلی که دست کونامی به باد رفته.گرافیک و فیس و چمن حتی رو pc و شعبده بازی همچنان به گرد پای فیفا هم نمیرسه.
اینا بیان با هم ادغام بشن و گرافیک رو بدن دست فیفا و گیم پلی و فیزیکم بدن دست پیس من خودم دیگه سمت هیچ بازی دیگه ای نمیرم
چمن و تماشاچی ها و لایسنس و حواشی و مدهای فیفا رو موافقم
ولی گرافیک و فیس ها در کنار گیم پلی از نقاط قوت پیس هستند

• Like
Reactions: spiritpalsy

Romell

عضو تحریریه
Sep 21, 2007
4,770
نام
امین
گیم پلی بازی دست کونامی به باد نرفته ! و از نقاط قوت این بازی همین گیم پلیش هستش که خیلی ها دارن بازیش میکنن !

حواشی و توجه نکردن به جزئیات هستش که سر این بازی به باد رفته مثل چیزای پیش پا افتاده ای مانند اسکربرد و ادبرد و خوشحالی کاپ ها و نیمکت ذخیره و مربی واقعی و این چیزا !

چمن دیفالت بازی هم به نظر خیلی ها خوبه ( البته شما از همون روز اولش با چمن مشکل داشتی و نظر خودتونه البته ) و مشکل چمن در PES اینه که یه بافت بیسیک برای همه ورزشگاه ها به کار بردن و فقط راه راه و اون مربع و ... کردن چمن ها در ورزشگاه ها فرق میکنه ولی تو نسخه پی سی اومدن بافت و رنگ بندی و ... هر ورزشگاهی رو مثل خودش در آوردن و تو نسخه پی سی با ماد ها که از فیفای نسخه پی سی با فاصله بهتر شده !

گرافیک این بازی هم که جز نقاط قوتش هستش چه روی کنسول و چه روی پی سی که خب با ماد ها بهتر هم میشه !

تو نسخه پی سی مثلا میشه شعار تماشاگر ها ریخت و با یه پچ کلی از مشکلات و حواشی بازی برطرف میشه !

چیزی که تو PES به باد رفته مد ها و همون مواردی هستش که در بالا گفتم ! و نه گیم پلی ! گیم پلی که به باد رفته بود متای بازی به راحتی هر چه تمام تر زیر 60 هم میشد حتی !

هر چند خیلی ها ! خیلی ها انیمیشن و فیزیک توپ و ... رو جز گیم پلی نمیدونن و فقط شوت ارور و پاس ارور و سیستم دفاعی و حمله و ... رو جز گیم پلی بازی میدونن ! که از دید من اصلا این درست نیست !

گیم پلی فنی این بازی صد در صد همیشه جا برای پیشرفت داره ولی گیم پلی بصری این بازی واقعا هر سال داره روش کار میشه و بخش بزرگی از گیم پلی بصری بای مدیون انیمیشن ها و مدلینگ و فیزیک توپ بی نظیر این بازی هستش !

.:Ranger:.

کاربر سایت
Jan 18, 2010
2,296
نام
فرهاد
این همه دیتا پک اومد ولی فیس بوفون اخرشم اپدیت نکردن

هم بوفون هم کاسیاس چهرشون از 2015 به این طرف آپدیت نشده و فکر نکنم دیگه آپدیت کنن عوضی ها

مخالفم باهات
گرافیک اتفاقن پیشرفت خیلی خوبی داشته و حتی با این نور پردازی واقع گرایانه امسال خیلی طبیعی تر از فیفا به نظر میاد
چمن عم خوبه فقط تنها مشکلش اینه از یک بافت برای همه استادیوم ها استفاده شده و مثل PES 2017 بافتهای مختلف نداره و مشکل دیگشم اینه در ضربه آزاد و پنالتی بافتش 2D هست هنوز... چهره ها هم که اونا که اسکن شده که مانند دیوید بکهام جای هیچ بحثی رو نمیذاره و کسی با دیدن دیوید بکهام بیاد بازم از چهره ها در فیفا بگه باید یه چشم پزشک بره حتمن!! چهره های دستی هم که از روی عکس میسازه کونامی هم اونقدر سطح دقتشون بالاست که EA بدوعه بازم بهش نمیرسه...تنها برتر چهره ها در FIFA 19 بافت یا همون تکسچرهای پوست و انیمیشن بهتر حرکت دهان باریکنها هست... که این موردها هم فکر کنم به خاطر ضعفهای موتور گرافیکی Fox هست، توی نسل نهم که موتور گرافیکی جدیدشون قراره رو نمایی بشه مطینن این مشکل پوست و انیمیشن دهانشونم برطرف میکنن

malek911

کاربر سایت
Aug 22, 2007
5,959
نام
malek
هم بوفون هم کاسیاس چهرشون از 2015 به این طرف آپدیت نشده و فکر نکنم دیگه آپدیت کنن عوضی ها

مخالفم باهات
گرافیک اتفاقن پیشرفت خیلی خوبی داشته و حتی با این نور پردازی واقع گرایانه امسال خیلی طبیعی تر از فیفا به نظر میاد
چمن عم خوبه فقط تنها مشکلش اینه از یک بافت برای همه استادیوم ها استفاده شده و مثل PES 2017 بافتهای مختلف نداره و مشکل دیگشم اینه در ضربه آزاد و پنالتی بافتش 2D هست هنوز... چهره ها هم که اونا که اسکن شده که مانند دیوید بکهام جای هیچ بحثی رو نمیذاره و کسی با دیدن دیوید بکهام بیاد بازم از چهره ها در فیفا بگه باید یه چشم پزشک بره حتمن!! چهره های دستی هم که از روی عکس میسازه کونامی هم اونقدر سطح دقتشون بالاست که EA بدوعه بازم بهش نمیرسه...تنها برتر چهره ها در FIFA 19 بافت یا همون تکسچرهای پوست و انیمیشن بهتر حرکت دهان باریکنها هست... که این موردها هم فکر کنم به خاطر ضعفهای موتور گرافیکی Fox هست، توی نسل نهم که موتور گرافیکی جدیدشون قراره رو نمایی بشه مطینن این مشکل پوست و انیمیشن دهانشونم برطرف میکنن
نمیدونم چرا تو بحث فیس اینهمه اختلاف هستش.یه پسره بود قبلا تو فروم فیفا کارش فقط کوبیدن pes بود ولی تو یه مورد حق داشت اونم زامبی فیس بودن pes :)
من با فیفاهای قبلی کاری ندارم ولی همین فیفا 19 تو بحث فیس و کیفیتش به واقعیت خیلی نزدیک شده.شما شادی پس از گل رو که فیسها اونجا مشخص ترن برید ببینید ،تو pes یه ذره هم پیشرفت نبوده و خیلی مصنوعی هستش.یه برنامه دادن که بازیکن فقط دهنش رو باز و بسته کنه با اون فیس داغونش.
من رو هیچکدوم تعصب ندارم و چون فقط آنلاین میزنم رفتم سمت فیفا وگرنه گیم پلی pes خیلی جلوتره.فیزیک فیفا اونقدر عقب موندس که محل فرود توپ رو من تا الان متوجه نشدم چه جوریه جریانش.دارم سمت چپ زمین رو نگاه میکنم یه هو میبینی توپ افتاد سمت راست.ولی تو pes این مشکلات دینامیکی یه شوخیه

Mr20

کاربر سایت
Mar 3, 2008
225
موقع تک ب تک سوویچ کن رو گلر و با L1 دایره دست و پا بنداز مهار کن توپها رو (نمونه حرکت رو میتونی رو درجه SUPER STAR سی پی یو ببینی

اتفاقا یکی از نقات قوت این سری نحوه چینش بازیکنها و تاکتیک تیمی ـه یکم بیشتر با advanced instructions کار کنید و با توجه به نحوه بازی تیم مقابلتون تغییر تاکتیک بدید نظرتون عوض میشه
هرکار کنی تک به تکا راحت گل میشه
تاکتیکو چینش دقیقا همون 2018ه

malek911

کاربر سایت
Aug 22, 2007
5,959
نام
malek
گیم پلی بازی دست کونامی به باد نرفته ! و از نقاط قوت این بازی همین گیم پلیش هستش که خیلی ها دارن بازیش میکنن !
تو هم که کلا منفی بافی و برداشتت جهت منفی میگیره.منظورم این بود که گیم پلی بازی خوبه ولی حیف که مشکلات دیگه ی بازی گیم پلی رو برده به حاشیه

Romell

عضو تحریریه
Sep 21, 2007
4,770
نام
امین
نمیدونم چرا تو بحث فیس اینهمه اختلاف هستش.یه پسره بود قبلا تو فروم فیفا کارش فقط کوبیدن pes بود ولی تو یه مورد حق داشت اونم زامبی فیس بودن pes :)
من با فیفاهای قبلی کاری ندارم ولی همین فیفا 19 تو بحث فیس و کیفیتش به واقعیت خیلی نزدیک شده.شما شادی پس از گل رو که فیسها اونجا مشخص ترن برید ببینید ،تو pes یه ذره هم پیشرفت نبوده و خیلی مصنوعی هستش.یه برنامه دادن که بازیکن فقط دهنش رو باز و بسته کنه با اون فیس داغونش.
من رو هیچکدوم تعصب ندارم و چون فقط آنلاین میزنم رفتم سمت فیفا وگرنه گیم پلی pes خیلی جلوتره.فیزیک فیفا اونقدر عقب موندس که محل فرود توپ رو من تا الان متوجه نشدم چه جوریه جریانش.دارم سمت چپ زمین رو نگاه میکنم یه هو میبینی توپ افتاد سمت راست.ولی تو pes این مشکلات دینامیکی یه شوخیه

فیس تو PES به سه صورت ساخته میشه !

1 - ساخت چهره به صورت ادیتور داخل بازی

2 - ساخت فیس به صورت دستی ( با عکس های HD که در اختیارشون قرار میگیره و عکس ها از پشت و نیم رخ و روبرو دست تیم سازنده قرار میگیره )

3 - ساخت چهره به صورت سه بعدی که اینم به دو بخش تقسیم میشه

بخش 1 : بخشی از چهره های سه بعدی رو خودشون میسازن

بخش 2 : بخشی از چهره های سه بعدی رو میدن دست استدیوی آلمانی استرامبا که کارشون بی نظیره و چهره ها رو فوق العاده عالی میسازن . تعداد دوربین هاشون بیشتره و مهارت دارن تو این کار .

( که فقط لیگ های لایسنس شده و یا تیم های پارتنر رو این کار رو میکنن ( سازندگان PES تیم های پارتنر رو میرن بازیکنانشون رو به صورت سه بعدی اسکن میکنن که کیفت وحشتناک بالایی داره )

و تو فیفا به دو حالت :

1 - ساخت فیس به صورت سه بعدی .

2 - ساخت فیس با ادیتور خود سازندگان که خب فقط دست خودشونه و برای کاربر ها نذاشتن ادیتور ساخت چهره !

فیفا هر چهره ساخته شده واقعی به صورت اسکن سه بعدی هستش ! یعنی همین امسال لالیگا رو که اسکن سه بعدی کردن همه سه بعدی اضافه شدن ولی سازندگان PES بیشتر چهره هاشون رو به صورت دستی میسازن که واقعا تو این کار کارشون حرف نداره و بی نظیر عمل میکنن و سازندگان فیفا اصلا چهره دستی بلد نیستن بسازن ! و سازندگان PES مثلا تیم های انگلیس و اسپانیا و .... رو مجبور هستن به صورت دستی بسازن چون لایسنس این لیگ ها رو ندارن که برن باشگاه هاشون و اسکن سه بعدی کنن . ولی تیم های پارتنر رو این کار رو میکنن .

از لحاظ تنوع و مقدار چهره که PES عالی کار کرده ! و تنوع چهره ها و مقدارش تو لیگ های مختلف از فیفا به مراتب بهتر هستش

و احساسات !! شما داری بیشتر این بخش رو صحبت میکنی و بله خب PES تو نسخه 2017 روی این بخش کار کرده و دیگه موتور فاکس تا همین جا کشش داره و نسل هم داره تموم میشه و سازنده هاش دارن کوچ میکنن به موتور بعدی ! وگرنه که کیفت چهره ها که تو pes هم عالی هستش اونم این که تازه به صورت دستی میسازن اکثریت چهره ها رو ! و با چهره های اسکن سه بعدی فیفا به راحتی برابری میکنه و چهره های سه بعدی در pes که اصلا بی نظیره ....

و فیفا هم موتور گرافیکی فروسبایت تو بخش احساسات که فیفا امسال روش کار کرده از pes واقعا بهتر شده چون فروسبایت تو این بخش کلا کارایی بیشتری داره موتور گرافیکیش ! و واقعا هم بهتره .

و اون بازی مشکلات اصلیش موتور فیزیک فاجعش هستش .

آخرین ویرایش:

Romell

عضو تحریریه
Sep 21, 2007
4,770
نام
امین
معرفی چهره های جدید در دیتاپک 3 و ببینید این چهره ها همه به صورت دستی ساخته میشن و اصلا به همین خاطر هستش سازندگان pes خیلی راحت چهره جدید اضافه میکنن و حتی چهره ها رو در یک سال بار ها آپدیت میکنن ولی سازندگان فیفا باید برن اون کشور مشخص ! و بازیکن رو از نزدیک ببینن و اسکن سه بعدیش کنن که هم هزینه بر هستش و هم کلی گرفتاری داره این کار و به همین خاطر هستش که سر ساخت چهره مشکلاتی دارن سازندگان فیفا تو آپدیت کردن چهره ها .

DtaSWQ8XoAABJku (1).jpg

Romell

عضو تحریریه
Sep 21, 2007
4,770
نام
امین
تو هم که کلا منفی بافی و برداشتت جهت منفی میگیره.منظورم این بود که گیم پلی بازی خوبه ولی حیف که مشکلات دیگه ی بازی گیم پلی رو برده به حاشیه
مالک عزیز شما خودتون بد منظور رو رسوندین و منم نظرم رو گفتم و بعدش پست خودتون رو ویرایش کردین و درستش کردین و نوشتین حیف گیم پلی ....

malek911

کاربر سایت
Aug 22, 2007
5,959
نام
malek
مالک عزیز شما خودتون بد منظور رو رسوندین و منم نظرم رو گفتم و بعدش پست خودتون رو ویرایش کردین و درستش کردین و نوشتین حیف گیم پلی ....
میگم دیدت منفیه همینه.من کجا ویرایش کردم؟!کامنتهام رو جنگی میخونی واسه همون حیف رو ندیدی

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر