به نام خدا

jtot_pro_evolution_soccer_2018.jpg

کونامی با انتشار تیزری بازی Pro Evolution Soccer 2018 را به طور رسمی معرفی کرد. در کنار آن، کونامی به تمامی بازیکنان پلتفرم PC این قول را داده که نسخه جدید بازی PES همانند نسخه های پیشین نخواهد بود و سازندگان به شدت بر روی بهبود گیم پلی و گرافیک بازی کار کردند به طوری که عملکرد نسخه PC به طور دقیق برابر با نسل هشتم خواهد بود و در خصوص گرافیک و کیفیت بازی، هیچ جای نگرانی وجود ندارد. برای تماشای تیزر بازی و همچنین تصاویر PES 2018 و آگاهی از اطلاعات انتشار بازی بر روی اسپویل زیر کلیک کنید

تصاویر و تریلرها و اطلاعات
b3df_pictures_amp_trailers_amp.jpg

تریلر کامل بازی در E3 2017:

محتوای نسخه های گوناگون بازی

3icn_banner_bonus_en.jpg Legendary.jpg main_legendary_edition_eu_en.jpg Premium.jpg

پلتفرمهای مقصد: PC ، PS4 ، XBOX ONE ، PS3 ، X360

تاریخ عرضه: 12 سپتامبر در آمریکا، 14 سپتامبر اروپا و آسیا
تریلر کامل 13 ژوئن منتشر می شود

باکس شات های نهایی نسخه های گوناگون بازی:

شرکای تجاری ای که تا کنون تایید شده اند:

6z1t_dacsjwdv0aaze0e.jpg yqee_dacoddixcaaidyb.jpg 8xxr_dacw9ewwaaar1df.jpg

تصاویر پس زمینه تم بازی برای نسخه PS4 که به پیش خرید کنندگان نسخه دیجیتالی داده می شه

9wse_pes_homescreen.jpg ublh_pes_fcb_homescreen.jpg

*ویژگی های زیر تنها بر روی پلتفرم های PC ،PS4 ،XBOX ONE در دسترس خواهد بود

1.Signal Iduna Park
2.تونل ها
3.آنلاین به صورت CO-OP
4.امکانات جدید Master League
5.تعمیرات اساسی (به توضیحات این بخش مراجعه شود)

در زیر نیز توضیحاتی کوتاه از موارد تازه ای در مورد PES 2018 را خواهید خواند

*در سیستم جدید ضربات آزاد شما توانایی این رو دارید که بر دو زاویه دوربین توسط فشار دادن آنالوگ سمت راست (R3 در PS و RS در XBOX) بازی رو سوییچ کنید برای تصمیم گیری بهتر در زدن ضربات ، همچنین گفتنیست که دیگه از اون فلاش زرد رنگ در زدن ضربات خبری نیست که همین موضوع این قسمت رو سخت تر میکنه

PhotoGrid_1508732207421.jpg

*در مد Master League انیمیشنهایی از پیش رندر شده برای مربی که شما باشید در هنگام قرارداد بستن، روحیه دادن به تیم و صحبت با اونها در رختکن و همچنین مصاحبه با بازیکنان پیش و پس از بازیهای مهم طراحی شده که جذابیت این بخش رو دو چندان میکنه، همچنین حالت چالشی به این بخش اضافه شده که هم خریدها رو سخت تر میکند و هم در صورتی که نتیجه مطلوبی در بازیها نگیرید و مدیران باشگاه رو راضی نگه ندارید اخراج خواهید شد

PhotoGrid_1508732339798.jpg PhotoGrid_1508732824841.jpg

*در مد Become A Legend هم ما شاهد بازیکنها در رختکن و خوشو بششون با هم پیش و پس از بازی هستیم البته به احتمال زیاد طبق معمول بدون دیالوگ

PhotoGrid_1508732465225.jpg

*یکی از مواردی که نسبت به گذشته تغییر کرده استفاده از عکس واقعی بازیکنها جای چهره هایی که خود سازنده ساخته بود در بخش Game Plan و اسکوربرد ابتدای بازی ها که نگاره گر آن هستیم

PhotoGrid_1508733389016.jpg

*از دیگر موارد که به عنوان اولین بازی فوتبالی PES 2018 اون رو داراست ONLINE CO-OP به صورت 3V3 هست که شما میتونید سه نفری در یک تیم با هم به رقابت با تیم مقابل بپردازید

PhotoGrid_1508732064961.jpg PhotoGrid_1508732133758.jpg

*یکی دیگر از مدهای جالب بازی Random Selection Match هست که بر خلاف PES 6 که خود بازی برای شما به صورت تصادفی انتخاب می کرد برای مسابقه دادن این بار بازی به صورت تصادفی بازیکنانی از کل بازیکنهای موجود در بازی چه فیک و چه واقعی انتخاب می کنه که شما باید با اون تیم به مسابقات بپردازید

PhotoGrid_1508732540621.jpg

*جزییات گیم پلی و انیمیشنها به طور شگفت انگیزی عالی و واقع گرایانه طراحی شده...درصد خطای شوتها زیاد شده واکنش باریکنان و دروازه بان به شوتها...تکلها...گلها...برخوردها...واقعن شگفت انگیزه... در همین راستا ویدیویی منتشر شده از سوی یک ادیتور که من چیز بیشتری نمیگم خودتون ببینید

همچنین ویژگی ها و امکانات تازه ای به بازی اضافه شده که جذابیت آن را دو چندان خواهد کرد که در ادامه 7 عنصر طلایی از آن را که تا به این لحظه معرفی شدند، خواهید خواند

ویژگی های جدید
*برخی از ویژگی های زیر تنها در PS4 ، XBOX ONE و Steam وجود خواهند داشت
bwei_new.jpg

1.کلاس آموزش گیم پلی
6ka0_gameplay_masterclass.jpg

●کیفیت گیم پلی شناخته شده جهانی به دقت تنظیم و تصحیح شده تا یک بازی زیبای اصیل را با سرعتی واقعی تر بازسازی کند

●دریبل های استراتژیک به کاربران اجازه می دهد کنترل قابل توجه بیشتری در اختیار داشته باشند علاوه بر این شیوه های دفاعی برای نگهداری از توپ و همچنین حرکت های آنالوگی ساده جهت اجرای حرکت های دقیق و واقعی برای برهم زدن تعادل مدافع به بازی اضافه شده است

●Real Touch+ اضافه شدن بعد تازی ای از کنترل توپ با لمس کامل بدن، که به قسمت های مختلف بدن اجازه می دهد تا بر اساس غیر قابل پیش بینی بودن حرکت توپ، توپ را کنترل کنند

●ضربات ایستگاهی (ضربات آزاد و پنالتی) با تعریف یک سیستم جدید از نو بازسازی شدند، در کنار گزینه انتخاب بازیکن توپ زن جدید

2.واقعیت بصری پیشرفته

t8u_enhanced_visual_reality.jpg

از تصاویر واقعی یک فوتبال اصیل تا ظریف ترین جزییات به لطف ویژگی Real Capture بازسازی شده است
مزایای آن شامل نورپردازی نزدیک به واقعیت ورزشگاه برای مسابقات در شب و روز می باشد، حدود 20.000 عناصر پیچیده مختلف استادیوم‌ها دوباره بازسازی شده است تا شاهد نمای باکیفیت‌تری از چمن ورزشگاه، تونل‌ها و مناطق اطراف ورزشگاه هایی مانند Camp Nou و Signal Iduna Park باشیم.
بازیکنان نوع حرکت بدنشان بر اساس سیستم جدید موشن کپچر در فوتبال واقعی شبیه سازی شده است و این سیستم موشن کپچر جدید و بازسازی که در بخش انیمیشن ها شده اجازه می دهد که هسته مرکزی بخشهایی مانند راه رفتن و چرخش و حالت های بدن نیز بازسازی شود و علاوه بر این مدلینگ بدن بازیکنان به طور کل تغییر کرده و همینطور کیتها چسبیده تر و شورت ها نیز کوتاه تر و جمع و جورتر شده است،همچنان تصاویر اسکن شده بازیکنانی که از تیم های پارتنرشیپ هستند با توجه به جوازی که سازنده گرفته از این پس تاتوی کامل بدن بازیکنان مورد نظر هم در بازی وجود خواهد داشت.

3.آنلاین مشارکتی
dtle_online_co-op.jpg

●حالت جدید اختصاص داده شده به 2v2 و Co-op Play 3v3 با پشتیبانی از مهمانان محلی یا به اصطلاح Local Guests با دوستانتان با هم بازی کنید و تیم تشکیل دهید یا به سادگی از مسابقات عادی به صورت One-Off لذت ببرید

4.حالتها و ویژگی های جدید
bjfu_new_modes_amp_features.jpg

●حالت مورد علاقه هواداران یعنی RANDOM SELECTION MATCH یا انتخاب تصادفی مسابقات که پیش از این در PES 6 آن را تجربه کرده بودیم به همراه ویژگی هاو امکانات جدیدی بازگشته است. تجربه زندگی به عنوان مدیر در Master League به همراه مسابقات پیش فصل ، سیستم نقل و انتقالات بهبود یافته ، ارائه عناصر تازه ای از جمله مصاحبه پیش از و همچنین صحنه های اتاق رختکن و ... تعدادی از موارد جدید در بازی هستند

5.ارائه تعمیرات اساسی
072p_presentation_overhaul.jpg

رابط کاربری جدید برای همه منو ها و تصاویر واقعی بازیکنان در صفحه Gameplan و MyClub و همچنین امکانات جدید دیگر به بازی حس و حال تازه ای از پخش تصاویر و صدا میدهد

6.ادغام PES لیگ
07vc_pes_league_integration.jpg

رقابت در PES لیگ در حالت جدید شامل MyClub ، Random Selection Match و Online Co-op می باشد

7.پیشرفت های قابل توجه PC
egnb_significant_pc_improvemen.jpg

نسخه PC Steam دستخوش پیشرفت های قابل توجهی در گرافیک و محتوا شده و اطمینان داده می شود که از استانداردهای کیفیتی برابر با تمامی پلتفرمهای نسل حاضر (نسل هشتمی) برخوردار است

تیم های پارتنرشیپ
z91f_partnership_teams.jpg

توجه: تیمهایی که با رنگ آبی نوشته شدند پارتنرشیپ انحصاری میباشند

FC Barcelona

Borussia Dortmund

Liverpool FC
7vyc_1410464525_fc-liverpool.png

Valencia CF
njxn_1410854553_fc-valencia-256.png

Fulham FC
5nw2_1424202894_fc-fulham.png

CR Flamengo
0b8_1474907068_flamengo-fc-logo.png

CR Vasco da Gama
jxgf_201px-vasco_da_gama_logo.svg.png

SC Corinthians Paulista
g6wu_1474906857_corinthians-fc-logo.png

CA River Plate
9475_river-plate-icon.png

CA Independiente
ch5r_110093.png

Colo Colo
wni0_colo_20colo.png

Club Universidad de Chile
v2h4_6000273.png

Club Alianza Lima
zoiw_1415125335_fc-alianza-lima.png

Sporting Cristal
pzmz_sporting-cristal.png

SE Palmeiras
8ler_1474905934_palmeiras-fc-logo.png

Inter
zhfz_1410466849_fc-inter_milan.png

AC Milan
gbcu_1410467610_fc-ac-milan.png

Arsenal

دستورات پیشرفته جدید
yrg6_new_advanced_instructions.jpg

سال گذشته مهم ترین ویژگی که در نسخه PES 2017 اضافه شد به جرات میشه گفت بخش Advanced Instructions بود که به ویژگی های Team ID اضافه شد و باعث میشه هم این که دست شما برای تاکتیک های گوناگون فوتبال چه در دفاع کردن و چه در هنگام حمله کردن باز باشه و هم این که بازی تیم ها بیش از پیش با هم فرق داشته باشه و تفاوت و نحوه بازیشون بیشتر به چشم بیاد !

سال گذشته این بخش در دو بخش به بازی اضافه شده بود، بخش نخست دستورات پیشرفته برای تاکتیک های هجومی به مقدار 7 دستور و بخش دوم تاکتیکهای دفاعی به مقدار 5 دستور، حال امسال در PES 2018 سه دستور دیگر به این بخش مهم در قسمت Formation بازی اضافه شده که در ادامه اونها رو خواهید خواند (با تشکر از Romell)

برای آگاهی از دستورات پیشرفته سال گذشته که امسال هم در بازی وجود دارند به پست اول تاپیک PES 2017 در لینک زیر برید و بخش مربوط به ویژگی ها و دستورات پیشرفته رو بخونید:

PES 2017

New 3 Advanced Instructions In PES 2018

False Winger : این قابلیت که به نام وینگر دروغین هستش ویژگی هستش که بازیکن وینگر حرکت بدون توپ میکنه و یک بازیکن دفاع رو با خودش سرگرم میکنه و دفاع کناری هم میتونه از فضای به وجود آمده استفاده کنه و نفوذ خودش رو اجرا کنه !

Wing Back : این قابلیت به نام برگشت بازیکن وینگر ویژگی هستش که بازیکن وینگر هر وقت که نیاز بود برای کمک به دفاع به عقب برگرده و به دفاع تیمی کمک کنه .

Defensive : این قابلیت مال زمانی هستش که شما وقتی در حال حمله کردن هستین هر بازیکنی رو که انتخاب کنین دیگه در زمان حمله شرکت نمیکنه و تو زمین خودش وای میسته !!

آپشن فایل ها و آموزشها
fbd_option_files_and_tutorials.jpg

با سپاس از زحمت فراوان علی حیدری گرامی (اروند 2520) برای ساخت این دو آپشن فایل

آپشن فایل استقلال و پرسپولیس

دانلود: WEPES.zip

آپشن فایل تیم ملی کلاسیک ایران (جام جهانی 98)

classic iran.zip

V2 آپشن فایل PES Universe:(در دو کیفیت 1024 و 2048)

دوستان توجه کنید که تنها تیمهایی که ازش در بازی استفاده میکنید کیفیت 2048 اون رو دانلود و نصب کنید و باقی تیمها رو با کیفیت 1024 بریزید چرا که کیت هایی که از کیفیت 2048 برخوردارند در بازی با محدودیت کمتری در تعداد نصب نیز برخوردارند

لینکهای دانلود: (همه رو پس از دانلود بریزید توی یه فولدر مشترک به اسم WEPES)

نماد لیگها و مسابقات:
00. Competitions 2048.rar

لیگ برتر انگلستان:

03. Premier League. v2 1024.rar

لیگ دست دو انگلستان:

04. Skybet Championship. v2 1024.rar

لالیگا:

01. LaLiga Santander. 1024.rar

لالیگا 123:

02. Liga 1,2,3. v2 1024.rar

بوندسلیگا:

05. Bundesliga. 1024.rar

سری A ایتالیا:

06. Serie A. v2 1024.rar

سری B ایتالیا:

07. Serie B. v2 1024.rar

لیگ NOS پرتغال:

08. Liga NOS. v2 1024.rar

لیگ MX مکزیک:

11. Liga MX. 1024.rar

تیمهای ملی اروپا:

12. UEFA National Teams. 1024.rar

تیمهای ملی آمریکای شمالی:

13. CONCACAF National Teams. 1024.rar

پسورد فایلها: v2pesuniverseof

دوستان توجه کنید که در هنگام نصب بوندسلیگا و لیگ MX در پنجره Advanced Settings در هنگام ایمپورت تیمها حتمن تیک گزینه Apply Player and Squad data رو حتمن بزارید و همینطور برای استفاده از این دو لیگ حتمن لایو آپدیت رو خاموش کنید

همچنین برای نصب نماد لیگ ها و مسابقات روی Import Competitions بزنید

پیشرفتهای این نسخه نسبت به نسخه اول:

V2 includes massive upgrades to our base V1 file such as:
BPL – Kit collar & color tweaks & 3rd/alternative kits
SkyBet – Kit collar & color tweaks & 3rd/alternative kits
La Liga – Kit collar & color tweaks & 3rd/alternative kits
La Liga 123 – Kit collar & color tweaks & 3rd/alternative kits

Also included are brand new additions:

Serie A (Full managers, Stadiums, Kits)
Serie B (Full League managers, Stadiums, Kits)
Bundesliga V1 (Full league with 3rd kits)
Liga NOS (Full managers, Stadiums, Kits)

لینکهای دانلود: (همه رو پس از دانلود بریزید توی یه فولدر مشترک به اسم WEPES)

نماد لیگها و مسابقات:
00. Competitions 2048.rar

لیگ برتر انگلستان:

03. Premier League 2048.rar

لیگ دست دو انگلستان:

04. Sky Bet Championship 2048.rar

لالیگا:

01. LaLiga Santander 2048.rar

لالیگا 123:

02. Liga 1,2,3 2048.rar

بوندسلیگا:

05. Bundesliga. 2048.rar

سری A ایتالیا:

06. Serie A 2048.rar

سری B ایتالیا:

07. Serie B 2048.rar

لیگ NOS پرتغال:

08. Liga NOS 2048.rar

لیگ MX مکزیک:

11. Liga MX 2048.rar

تیمهای ملی اروپا:

12. UEFA National Teams 2048.rar

تیمهای ملی آمریکای شمالی:

13. CONCACAF National Teams 2048.rar

فایل مخصوص PC:

PESUniverse V2 PC File.zip

پسورد فایلها: v2pesuniverseof

دوستان توجه کنید که در هنگام نصب بوندسلیگا و لیگ MX در پنجره Advanced Settings در هنگام ایمپورت تیمها حتمن تیک گزینه Apply Player and Squad data رو حتمن بزارید و همینطور برای استفاده از این دو لیگ حتمن Live Update رو خاموش کنید

همچنین برای نصب نماد لیگ ها و مسابقات روی Import Competitions بزنید

با سپای از Romell (امین عزیز) برای تهیه این فلوید فرمیشن ها

توجه داشته باشید که با نصب دو Fluid Formation زیر در بازی لستراتژی های تاکتیکی تعریف شده برای تیمهای زیر مجموعه این دو بخش که در سه حالت می باشند و توسط امین گرامی از دیتابیس رسمی این تیمها در واقعیت برداشته شده هنگام حمله و دفاع موقعیتها و پستهای بازیکنان تحت تاثیر اون تغییر میکنه و رنگ و بوی طبیعی تری به تیم مورد نظرتون میده

در هنگام نصب در صفحه Advanced Settings گزینه دوم یعنی Apply player and squad data رو تیک بزنید

Bundesliga True Fluid Formation PES 2018

BUNDESLIGA18.png

دانلود:
Romell True Fluid Formation Bundesliga PES 2018 MiX With pes Univers V2.rar

Other Teams True Fluid Formation PES 2018

emb_80.png

دانلود:
Romell True Fluid Formation Other Teams PES 2018 MiX With pes Univers V2.rar

----------------------------------------
ویدیوی آموزش نصب روی PS4 و PC (روی PS4 به جای اینکه پوشه WEPES رو بریزید توی داکیومنت میریزید روی فلش و فلش رو وصل میکنید به کنسول)

درضمن موقع نصب تیمهای بوندسلیگا حتمن تیک گزینه دوم رو بزارید. تیک گزینه سوم هم همیشه باید گذاشته بشه

v2by_pes2018_product_logo_b_(copy).png

با سپاس از کمک کاترین خانم و امین عزیز در امر ترجمه

لینک کانال:

WE PES

لینک گروه ها:

WEPES Group

به روز رسانی شده در تاریخ:
29 دی 1396

آخرین ویرایش:

enrique_m

کاربر سایت
May 24, 2013
4
سلام دوستان لطفا جواب بدید.
این قسمت ویرایش دسته بازی که هست Edit Personal Data سیزده تا گزینه داره باید on یا offبشه بعضی هاشون هم زدهAssisted-semi assisted اینا برای اینکه بهتر بشه بازی کرد باید رو چه گزینه هایی باشن اصلا معنیشون چی هست

.:Ranger:.

کاربر سایت
Jan 18, 2010
2,296
نام
فرهاد
سلام دوستان لطفا جواب بدید.
این قسمت ویرایش دسته بازی که هست Edit Personal Data سیزده تا گزینه داره باید on یا offبشه بعضی هاشون هم زدهAssisted-semi assisted اینا برای اینکه بهتر بشه بازی کرد باید رو چه گزینه هایی باشن اصلا معنیشون چی هست

اون تنظیمات برای اینه که شما بخواید همه چیز بازی رو به صورت Manual یا دستی کنترل کنید که PES بازهای خیلی حرفه ای فقط میتونن به صورت فول منوال بازی کنن چون خیلی بازی رو سخت میکنه
توی تنظیمات گزینه هایی مثل پاس و شوت و حرکت بازیکنها که بعضیهاشون منوال زده یعنی کاملن دستی بعضی هاش زده Semi Assissted یعنی نیمه منوال که خود سیستم بازی مقداری به شما در کنترل بازی کمک میکنه و گزینه هایی هم که زده Assissted یعنی به طور کلی سیستم بازی در کنترل بازی و توپ به شما کمک میکنه... در کل اگر دنبال یه بازی کم دردسر هستید بزارید روی تنظیمات پیش فرض باشن

• Like
Reactions: enrique_m

Sport

کاربر سایت
Dec 22, 2006
1,018
نام
رامین
دوستان کسی میدونه چطوری میشه کیت هایی که فقط به صورت عکس هستن و فایل ted ندارن رو وارد بازی کرد؟ من کیت های فصل 18-19 تیمها رو گرفتم ولی در قالب آپشن فایل نیستن و فایل ted ندارن. اگه کسی میدونه بگه تا لینک دانلود کیت ها رو هم بذارم بقیه دوستان هم استفاده کنن.

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,108
نام
حسین
دوستان کسی میدونه چطوری میشه کیت هایی که فقط به صورت عکس هستن و فایل ted ندارن رو وارد بازی کرد؟ من کیت های فصل 18-19 تیمها رو گرفتم ولی در قالب آپشن فایل نیستن و فایل ted ندارن. اگه کسی میدونه بگه تا لینک دانلود کیت ها رو هم بذارم بقیه دوستان هم استفاده کنن.
باید به صورت دستی از قسمت Impor Images وارد کنی. بعد برای هر تیم رو دونه دونه وارد کنی. ممنون میشم لینک دانلود رو بزاری.

• Like
Reactions: Sport

Sport

کاربر سایت
Dec 22, 2006
1,018
نام
رامین
باید به صورت دستی از قسمت Impor Images وارد کنی. بعد برای هر تیم رو دونه دونه وارد کنی. ممنون میشم لینک دانلود رو بزاری.

یه روش دیگه هم پیدا کردم میتونید داخل آپشن فایل ها عکس ها رو جایگزین عکس هایی که داخل فولدر تیم ها هستن بکنید ولی باید اسمشون رو به همون چیزی که داخل آپشن فایل هست تغییر بدید و بعد با همون روش عادی یعنی import کردن فایل های .ted کیت ها رو انتقال بدین. ولی برای تیم های لایسنس شده هیچ روشی پیدا نکردم تا کیت ها رو بشه انتقال داد فکر کنم یه روشی داره که ادیتور ها عکس ها رو به فایل ted متصل میکنن و از اونجا منتقل میشه ولی من نمیدونم چطوریه اگه کسی پیدا کرد اطلاع بده تا استفاده کنیم.
اینم لینک های دانلود که خودم آپلود کردم البته همه تیم های دنیا نیست ولی اکثر تیم های معروف رو که باهاشون بازی میکنیم داره به همراه تیم های لایسنس که البته فعلا روشی برای انتقالشون نیست. فایل اول تیم های اروپایی و فایل دوم تیم های لیگ جزیره هستن. از هر کیت ممکنه چندتا تو هرکدوم باشه اونایی که با u شروع میشن کیفیت بهتری دارن.

spiritpalsy

کاربر سایت
Jun 1, 2015
164
پولتون الکی خرج اون توپای شانسی نکنید پولاتون جمع کنید و scout های مناسب بگیرید من به عنوان مثال 200تا خرج کردم گریزمان گرفتم 150تا دادم زلاتان گرفتم باز160 تا دادم کریس رونالدو گرفتم البته خود بازی ام اسکات های خوبی میده تو بعضی هفته ها

سلام یه سوال داشتم در مورد مای کلاب...بعضی ها چندتا لجند دارن ولی برای من توی special agent یه دونه لجند بیشتر نداد (رونالدینیو)...اگه بخوام باز لجند بگیرم باید چی کار کنم؟...مرسی... .

javanmehdi98

کاربر سایت
Jun 10, 2018
17
سلام و درود
میخواستم بدونم تو ps4 کپی خور شده نقل و انتقالات و لایسنس ها و کیت ها رو تو pes18 چی جوری میشه حل کرد البته بدون دراوردن از حالت کپی خوریش

Locker

کاربر سایت
Aug 29, 2009
346
سلام
من چند روزی هست در نسخه ی PS4 نمی تونم به سرور کونامی وصل بشم برای بازی آنلاین. مشکل چیه؟ کسی مشکل عدم اتصال به سرور کونامی داره؟

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,108
نام
حسین
خواهشا کمک کنید چون روانی شدم:|:|:|
اول اینو بگم که اوضاعم تو My Club خیلی بود و تونسته بودم برم دسته 1. بیشتر بازیکنایی هم که میخواستم خریده بودم. هیچ مشکلی خلاصه نداشتم. تا اینکه دیروز رفتم نیمار رو خریدم. آقا از وقتی اینو خریدم تیمم به گِل نشسته:|انقدر باخت دادم که برگشتم دسته 4:|با خودم گفتم نیمار رو بزارم بیرون ببینم چی میشه؟ در کمال تعجب وقتی نیمار رو میزارم بیرون اوضاع دوباره خوب میشه و راحت بازیمو می برم. ولی نیمار رو که میزارم اصن تیم فلج مطلق میشه. یه عزیزی که به My Club وارده خواهشا راهنمایی کنه چیکار کنم. ممنون

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
خواهشا کمک کنید چون روانی شدم
اول اینو بگم که اوضاعم تو My Club خیلی بود و تونسته بودم برم دسته 1. بیشتر بازیکنایی هم که میخواستم خریده بودم. هیچ مشکلی خلاصه نداشتم. تا اینکه دیروز رفتم نیمار رو خریدم. آقا از وقتی اینو خریدم تیمم به گِل نشستهانقدر باخت دادم که برگشتم دسته 4با خودم گفتم نیمار رو بزارم بیرون ببینم چی میشه؟ در کمال تعجب وقتی نیمار رو میزارم بیرون اوضاع دوباره خوب میشه و راحت بازیمو می برم. ولی نیمار رو که میزارم اصن تیم فلج مطلق میشه. یه عزیزی که به My Club وارده خواهشا راهنمایی کنه چیکار کنم. ممنون
اين يه نمونه handicap هست كه كونامي از رو ea اسكي رفته

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر