PES 2018

به نام خدا

jtot_pro_evolution_soccer_2018.jpg

کونامی با انتشار تیزری بازی Pro Evolution Soccer 2018 را به طور رسمی معرفی کرد. در کنار آن، کونامی به تمامی بازیکنان پلتفرم PC این قول را داده که نسخه جدید بازی PES همانند نسخه های پیشین نخواهد بود و سازندگان به شدت بر روی بهبود گیم پلی و گرافیک بازی کار کردند به طوری که عملکرد نسخه PC به طور دقیق برابر با نسل هشتم خواهد بود و در خصوص گرافیک و کیفیت بازی، هیچ جای نگرانی وجود ندارد. برای تماشای تیزر بازی و همچنین تصاویر PES 2018 و آگاهی از اطلاعات انتشار بازی بر روی اسپویل زیر کلیک کنید

تصاویر و تریلرها و اطلاعات
b3df_pictures_amp_trailers_amp.jpg

تریلر کامل بازی در E3 2017:

محتوای نسخه های گوناگون بازی

3icn_banner_bonus_en.jpg Legendary.jpg main_legendary_edition_eu_en.jpg Premium.jpg

پلتفرمهای مقصد: PC ، PS4 ، XBOX ONE ، PS3 ، X360

تاریخ عرضه: 12 سپتامبر در آمریکا، 14 سپتامبر اروپا و آسیا
تریلر کامل 13 ژوئن منتشر می شود

باکس شات های نهایی نسخه های گوناگون بازی:

شرکای تجاری ای که تا کنون تایید شده اند:

6z1t_dacsjwdv0aaze0e.jpg yqee_dacoddixcaaidyb.jpg 8xxr_dacw9ewwaaar1df.jpg

تصاویر پس زمینه تم بازی برای نسخه PS4 که به پیش خرید کنندگان نسخه دیجیتالی داده می شه

9wse_pes_homescreen.jpg ublh_pes_fcb_homescreen.jpg

*ویژگی های زیر تنها بر روی پلتفرم های PC ،PS4 ،XBOX ONE در دسترس خواهد بود

1.Signal Iduna Park
2.تونل ها
3.آنلاین به صورت CO-OP
4.امکانات جدید Master League
5.تعمیرات اساسی (به توضیحات این بخش مراجعه شود)

در زیر نیز توضیحاتی کوتاه از موارد تازه ای در مورد PES 2018 را خواهید خواند

*در سیستم جدید ضربات آزاد شما توانایی این رو دارید که بر دو زاویه دوربین توسط فشار دادن آنالوگ سمت راست (R3 در PS و RS در XBOX) بازی رو سوییچ کنید برای تصمیم گیری بهتر در زدن ضربات ، همچنین گفتنیست که دیگه از اون فلاش زرد رنگ در زدن ضربات خبری نیست که همین موضوع این قسمت رو سخت تر میکنه

PhotoGrid_1508732207421.jpg

*در مد Master League انیمیشنهایی از پیش رندر شده برای مربی که شما باشید در هنگام قرارداد بستن، روحیه دادن به تیم و صحبت با اونها در رختکن و همچنین مصاحبه با بازیکنان پیش و پس از بازیهای مهم طراحی شده که جذابیت این بخش رو دو چندان میکنه، همچنین حالت چالشی به این بخش اضافه شده که هم خریدها رو سخت تر میکند و هم در صورتی که نتیجه مطلوبی در بازیها نگیرید و مدیران باشگاه رو راضی نگه ندارید اخراج خواهید شد

PhotoGrid_1508732339798.jpg PhotoGrid_1508732824841.jpg

*در مد Become A Legend هم ما شاهد بازیکنها در رختکن و خوشو بششون با هم پیش و پس از بازی هستیم البته به احتمال زیاد طبق معمول بدون دیالوگ

PhotoGrid_1508732465225.jpg

*یکی از مواردی که نسبت به گذشته تغییر کرده استفاده از عکس واقعی بازیکنها جای چهره هایی که خود سازنده ساخته بود در بخش Game Plan و اسکوربرد ابتدای بازی ها که نگاره گر آن هستیم

PhotoGrid_1508733389016.jpg

*از دیگر موارد که به عنوان اولین بازی فوتبالی PES 2018 اون رو داراست ONLINE CO-OP به صورت 3V3 هست که شما میتونید سه نفری در یک تیم با هم به رقابت با تیم مقابل بپردازید

PhotoGrid_1508732064961.jpg PhotoGrid_1508732133758.jpg

*یکی دیگر از مدهای جالب بازی Random Selection Match هست که بر خلاف PES 6 که خود بازی برای شما به صورت تصادفی انتخاب می کرد برای مسابقه دادن این بار بازی به صورت تصادفی بازیکنانی از کل بازیکنهای موجود در بازی چه فیک و چه واقعی انتخاب می کنه که شما باید با اون تیم به مسابقات بپردازید

PhotoGrid_1508732540621.jpg

*جزییات گیم پلی و انیمیشنها به طور شگفت انگیزی عالی و واقع گرایانه طراحی شده...درصد خطای شوتها زیاد شده واکنش باریکنان و دروازه بان به شوتها...تکلها...گلها...برخوردها...واقعن شگفت انگیزه... در همین راستا ویدیویی منتشر شده از سوی یک ادیتور که من چیز بیشتری نمیگم خودتون ببینید

همچنین ویژگی ها و امکانات تازه ای به بازی اضافه شده که جذابیت آن را دو چندان خواهد کرد که در ادامه 7 عنصر طلایی از آن را که تا به این لحظه معرفی شدند، خواهید خواند

ویژگی های جدید
*برخی از ویژگی های زیر تنها در PS4 ، XBOX ONE و Steam وجود خواهند داشت
bwei_new.jpg

1.کلاس آموزش گیم پلی
6ka0_gameplay_masterclass.jpg

●کیفیت گیم پلی شناخته شده جهانی به دقت تنظیم و تصحیح شده تا یک بازی زیبای اصیل را با سرعتی واقعی تر بازسازی کند

●دریبل های استراتژیک به کاربران اجازه می دهد کنترل قابل توجه بیشتری در اختیار داشته باشند علاوه بر این شیوه های دفاعی برای نگهداری از توپ و همچنین حرکت های آنالوگی ساده جهت اجرای حرکت های دقیق و واقعی برای برهم زدن تعادل مدافع به بازی اضافه شده است

●Real Touch+ اضافه شدن بعد تازی ای از کنترل توپ با لمس کامل بدن، که به قسمت های مختلف بدن اجازه می دهد تا بر اساس غیر قابل پیش بینی بودن حرکت توپ، توپ را کنترل کنند

●ضربات ایستگاهی (ضربات آزاد و پنالتی) با تعریف یک سیستم جدید از نو بازسازی شدند، در کنار گزینه انتخاب بازیکن توپ زن جدید

2.واقعیت بصری پیشرفته

t8u_enhanced_visual_reality.jpg

از تصاویر واقعی یک فوتبال اصیل تا ظریف ترین جزییات به لطف ویژگی Real Capture بازسازی شده است
مزایای آن شامل نورپردازی نزدیک به واقعیت ورزشگاه برای مسابقات در شب و روز می باشد، حدود 20.000 عناصر پیچیده مختلف استادیوم‌ها دوباره بازسازی شده است تا شاهد نمای باکیفیت‌تری از چمن ورزشگاه، تونل‌ها و مناطق اطراف ورزشگاه هایی مانند Camp Nou و Signal Iduna Park باشیم.
بازیکنان نوع حرکت بدنشان بر اساس سیستم جدید موشن کپچر در فوتبال واقعی شبیه سازی شده است و این سیستم موشن کپچر جدید و بازسازی که در بخش انیمیشن ها شده اجازه می دهد که هسته مرکزی بخشهایی مانند راه رفتن و چرخش و حالت های بدن نیز بازسازی شود و علاوه بر این مدلینگ بدن بازیکنان به طور کل تغییر کرده و همینطور کیتها چسبیده تر و شورت ها نیز کوتاه تر و جمع و جورتر شده است،همچنان تصاویر اسکن شده بازیکنانی که از تیم های پارتنرشیپ هستند با توجه به جوازی که سازنده گرفته از این پس تاتوی کامل بدن بازیکنان مورد نظر هم در بازی وجود خواهد داشت.

3.آنلاین مشارکتی
dtle_online_co-op.jpg

●حالت جدید اختصاص داده شده به 2v2 و Co-op Play 3v3 با پشتیبانی از مهمانان محلی یا به اصطلاح Local Guests با دوستانتان با هم بازی کنید و تیم تشکیل دهید یا به سادگی از مسابقات عادی به صورت One-Off لذت ببرید

4.حالتها و ویژگی های جدید
bjfu_new_modes_amp_features.jpg

●حالت مورد علاقه هواداران یعنی RANDOM SELECTION MATCH یا انتخاب تصادفی مسابقات که پیش از این در PES 6 آن را تجربه کرده بودیم به همراه ویژگی هاو امکانات جدیدی بازگشته است. تجربه زندگی به عنوان مدیر در Master League به همراه مسابقات پیش فصل ، سیستم نقل و انتقالات بهبود یافته ، ارائه عناصر تازه ای از جمله مصاحبه پیش از و همچنین صحنه های اتاق رختکن و ... تعدادی از موارد جدید در بازی هستند

5.ارائه تعمیرات اساسی
072p_presentation_overhaul.jpg

رابط کاربری جدید برای همه منو ها و تصاویر واقعی بازیکنان در صفحه Gameplan و MyClub و همچنین امکانات جدید دیگر به بازی حس و حال تازه ای از پخش تصاویر و صدا میدهد

6.ادغام PES لیگ
07vc_pes_league_integration.jpg

رقابت در PES لیگ در حالت جدید شامل MyClub ، Random Selection Match و Online Co-op می باشد

7.پیشرفت های قابل توجه PC
egnb_significant_pc_improvemen.jpg

نسخه PC Steam دستخوش پیشرفت های قابل توجهی در گرافیک و محتوا شده و اطمینان داده می شود که از استانداردهای کیفیتی برابر با تمامی پلتفرمهای نسل حاضر (نسل هشتمی) برخوردار است

تیم های پارتنرشیپ
z91f_partnership_teams.jpg

توجه: تیمهایی که با رنگ آبی نوشته شدند پارتنرشیپ انحصاری میباشند

FC Barcelona

Borussia Dortmund

Liverpool FC
7vyc_1410464525_fc-liverpool.png

Valencia CF
njxn_1410854553_fc-valencia-256.png

Fulham FC
5nw2_1424202894_fc-fulham.png

CR Flamengo
0b8_1474907068_flamengo-fc-logo.png

CR Vasco da Gama
jxgf_201px-vasco_da_gama_logo.svg.png

SC Corinthians Paulista
g6wu_1474906857_corinthians-fc-logo.png

CA River Plate
9475_river-plate-icon.png

CA Independiente
ch5r_110093.png

Colo Colo
wni0_colo_20colo.png

Club Universidad de Chile
v2h4_6000273.png

Club Alianza Lima
zoiw_1415125335_fc-alianza-lima.png

Sporting Cristal
pzmz_sporting-cristal.png

SE Palmeiras
8ler_1474905934_palmeiras-fc-logo.png

Inter
zhfz_1410466849_fc-inter_milan.png

AC Milan
gbcu_1410467610_fc-ac-milan.png

Arsenal

دستورات پیشرفته جدید
yrg6_new_advanced_instructions.jpg

سال گذشته مهم ترین ویژگی که در نسخه PES 2017 اضافه شد به جرات میشه گفت بخش Advanced Instructions بود که به ویژگی های Team ID اضافه شد و باعث میشه هم این که دست شما برای تاکتیک های گوناگون فوتبال چه در دفاع کردن و چه در هنگام حمله کردن باز باشه و هم این که بازی تیم ها بیش از پیش با هم فرق داشته باشه و تفاوت و نحوه بازیشون بیشتر به چشم بیاد !

سال گذشته این بخش در دو بخش به بازی اضافه شده بود، بخش نخست دستورات پیشرفته برای تاکتیک های هجومی به مقدار 7 دستور و بخش دوم تاکتیکهای دفاعی به مقدار 5 دستور، حال امسال در PES 2018 سه دستور دیگر به این بخش مهم در قسمت Formation بازی اضافه شده که در ادامه اونها رو خواهید خواند (با تشکر از Romell)

برای آگاهی از دستورات پیشرفته سال گذشته که امسال هم در بازی وجود دارند به پست اول تاپیک PES 2017 در لینک زیر برید و بخش مربوط به ویژگی ها و دستورات پیشرفته رو بخونید:

PES 2017

New 3 Advanced Instructions In PES 2018

False Winger : این قابلیت که به نام وینگر دروغین هستش ویژگی هستش که بازیکن وینگر حرکت بدون توپ میکنه و یک بازیکن دفاع رو با خودش سرگرم میکنه و دفاع کناری هم میتونه از فضای به وجود آمده استفاده کنه و نفوذ خودش رو اجرا کنه !

Wing Back : این قابلیت به نام برگشت بازیکن وینگر ویژگی هستش که بازیکن وینگر هر وقت که نیاز بود برای کمک به دفاع به عقب برگرده و به دفاع تیمی کمک کنه .

Defensive : این قابلیت مال زمانی هستش که شما وقتی در حال حمله کردن هستین هر بازیکنی رو که انتخاب کنین دیگه در زمان حمله شرکت نمیکنه و تو زمین خودش وای میسته !!

آپشن فایل ها و آموزشها
fbd_option_files_and_tutorials.jpg

با سپاس از زحمت فراوان علی حیدری گرامی (اروند 2520) برای ساخت این دو آپشن فایل

آپشن فایل استقلال و پرسپولیس

دانلود: WEPES.zip

آپشن فایل تیم ملی کلاسیک ایران (جام جهانی 98)

classic iran.zip

V2 آپشن فایل PES Universe:(در دو کیفیت 1024 و 2048)

دوستان توجه کنید که تنها تیمهایی که ازش در بازی استفاده میکنید کیفیت 2048 اون رو دانلود و نصب کنید و باقی تیمها رو با کیفیت 1024 بریزید چرا که کیت هایی که از کیفیت 2048 برخوردارند در بازی با محدودیت کمتری در تعداد نصب نیز برخوردارند

لینکهای دانلود: (همه رو پس از دانلود بریزید توی یه فولدر مشترک به اسم WEPES)

نماد لیگها و مسابقات:
00. Competitions 2048.rar

لیگ برتر انگلستان:

03. Premier League. v2 1024.rar

لیگ دست دو انگلستان:

04. Skybet Championship. v2 1024.rar

لالیگا:

01. LaLiga Santander. 1024.rar

لالیگا 123:

02. Liga 1,2,3. v2 1024.rar

بوندسلیگا:

05. Bundesliga. 1024.rar

سری A ایتالیا:

06. Serie A. v2 1024.rar

سری B ایتالیا:

07. Serie B. v2 1024.rar

لیگ NOS پرتغال:

08. Liga NOS. v2 1024.rar

لیگ MX مکزیک:

11. Liga MX. 1024.rar

تیمهای ملی اروپا:

12. UEFA National Teams. 1024.rar

تیمهای ملی آمریکای شمالی:

13. CONCACAF National Teams. 1024.rar

پسورد فایلها: v2pesuniverseof

دوستان توجه کنید که در هنگام نصب بوندسلیگا و لیگ MX در پنجره Advanced Settings در هنگام ایمپورت تیمها حتمن تیک گزینه Apply Player and Squad data رو حتمن بزارید و همینطور برای استفاده از این دو لیگ حتمن لایو آپدیت رو خاموش کنید

همچنین برای نصب نماد لیگ ها و مسابقات روی Import Competitions بزنید

پیشرفتهای این نسخه نسبت به نسخه اول:

V2 includes massive upgrades to our base V1 file such as:
BPL – Kit collar & color tweaks & 3rd/alternative kits
SkyBet – Kit collar & color tweaks & 3rd/alternative kits
La Liga – Kit collar & color tweaks & 3rd/alternative kits
La Liga 123 – Kit collar & color tweaks & 3rd/alternative kits

Also included are brand new additions:

Serie A (Full managers, Stadiums, Kits)
Serie B (Full League managers, Stadiums, Kits)
Bundesliga V1 (Full league with 3rd kits)
Liga NOS (Full managers, Stadiums, Kits)

لینکهای دانلود: (همه رو پس از دانلود بریزید توی یه فولدر مشترک به اسم WEPES)

نماد لیگها و مسابقات:
00. Competitions 2048.rar

لیگ برتر انگلستان:

03. Premier League 2048.rar

لیگ دست دو انگلستان:

04. Sky Bet Championship 2048.rar

لالیگا:

01. LaLiga Santander 2048.rar

لالیگا 123:

02. Liga 1,2,3 2048.rar

بوندسلیگا:

05. Bundesliga. 2048.rar

سری A ایتالیا:

06. Serie A 2048.rar

سری B ایتالیا:

07. Serie B 2048.rar

لیگ NOS پرتغال:

08. Liga NOS 2048.rar

لیگ MX مکزیک:

11. Liga MX 2048.rar

تیمهای ملی اروپا:

12. UEFA National Teams 2048.rar

تیمهای ملی آمریکای شمالی:

13. CONCACAF National Teams 2048.rar

فایل مخصوص PC:

PESUniverse V2 PC File.zip

پسورد فایلها: v2pesuniverseof

دوستان توجه کنید که در هنگام نصب بوندسلیگا و لیگ MX در پنجره Advanced Settings در هنگام ایمپورت تیمها حتمن تیک گزینه Apply Player and Squad data رو حتمن بزارید و همینطور برای استفاده از این دو لیگ حتمن Live Update رو خاموش کنید

همچنین برای نصب نماد لیگ ها و مسابقات روی Import Competitions بزنید

با سپای از Romell (امین عزیز) برای تهیه این فلوید فرمیشن ها

توجه داشته باشید که با نصب دو Fluid Formation زیر در بازی لستراتژی های تاکتیکی تعریف شده برای تیمهای زیر مجموعه این دو بخش که در سه حالت می باشند و توسط امین گرامی از دیتابیس رسمی این تیمها در واقعیت برداشته شده هنگام حمله و دفاع موقعیتها و پستهای بازیکنان تحت تاثیر اون تغییر میکنه و رنگ و بوی طبیعی تری به تیم مورد نظرتون میده

در هنگام نصب در صفحه Advanced Settings گزینه دوم یعنی Apply player and squad data رو تیک بزنید

Bundesliga True Fluid Formation PES 2018

BUNDESLIGA18.png

دانلود:
Romell True Fluid Formation Bundesliga PES 2018 MiX With pes Univers V2.rar

Other Teams True Fluid Formation PES 2018

emb_80.png

دانلود:
Romell True Fluid Formation Other Teams PES 2018 MiX With pes Univers V2.rar

----------------------------------------
ویدیوی آموزش نصب روی PS4 و PC (روی PS4 به جای اینکه پوشه WEPES رو بریزید توی داکیومنت میریزید روی فلش و فلش رو وصل میکنید به کنسول)

درضمن موقع نصب تیمهای بوندسلیگا حتمن تیک گزینه دوم رو بزارید. تیک گزینه سوم هم همیشه باید گذاشته بشه

v2by_pes2018_product_logo_b_(copy).png

با سپاس از کمک کاترین خانم و امین عزیز در امر ترجمه

لینک کانال:

WE PES

لینک گروه ها:

WEPES Group

به روز رسانی شده در تاریخ:
29 دی 1396

آخرین ویرایش:
من دیگه والا خسته شدم بیام از درجه سختی لجد فیلم بذارم و توضیح بدم و از این صحبت ها ! چون نه فایده ای داره و هم این که افراد مختلف با توجه به سلیقه ها و حتی اون چیزی که تو دهنشون از یه بازی فوتبالی هستش بازی میکننن و نظرم میدن ! اختلاف نظر وقتی تو یه چیزی وحشتناک زیاد باشه دیگه به نظرم صحبت کردن دربارش هیچ فایده ای نداره !

یه سری این درجه سختی رو اعصابشون راه رفته ( حالا چرا میرن رو این درجه سختی بازی میکنن دوستان رو اصلا میتوجه نمیشم !!! اصلا !!! اصلا فرص کنین این درجه سختی تنظیم اسلایدر شده برای کسایی که دوست دارین بازی دیوانه وار سخت باشه و بذارین همین ها بازیش کنن ) و یه سری هم مثل من از این درجه سختی خوششون اومده به طور کلی !!

یعنی قشنگ دو بخش شدن !!! موافق و مخالف !! ....... چرا این درجه سختی رو فیدبک میدن !! ؟؟ که بزنن چی کار کنن ؟ شوت اررو ها کم تر بشه ؟ پاس ارور ها ؟ اسلایدر سرعت بازیکنا ؟ جایگیری مداففین ؟ چی ؟ خب میخواین این طوری بشه برین درجه های سختی پایین تر !

آقا این درجه سختی لجند بخش بزرگیش اسلایدر ها هستش که بیشتر شده و ارور هاش بیشتر شده ! شما دنبال هوش مصنوعی نگردین !!! بزرگترین تفاوت لجند با سوپر استار تو اسلایدر هاست !! این رو کسی میگه که تو فیفا سال ها زندگیش اسلایدر ها بود و این چیزا !!

شما راه رو دارین اشتباه میرین !! بذارین من بگم داستان چی میشه ؟؟! تیم سازنده اگه تغییر عمده های بده میاد اسلایدر های درجه سختی لجند رو ارور هاش رو کم میکنه !!! همین بخدا ..... حالا سوپر استار رو بیاد به همون نسبت کم تر کنه رو هم عجیب نیست !! بعد این طوری خوب میشه ؟؟ وقتی بازی اسلایدری نداره برای تنظیم خب بذارین این لجند برای امثال ما بمونه و درجه های سختی پایین تر برای شما ! اصلا فرض رو بر این میذاریم که شما درست میگین ! ولی میگم تیم سازنده میره رو اسلایدر ها دست میزنه !

هوش مصنوعی تو آپدیت ها تغییرات عمده ای نمیکنه !

من سرانجام دارم مستر لیگ رو بازی میکنم و الان تیم بایرن مونیخ هستم و هر نیمه 20 دقیقه ای بازی میکنم و درجه سختی لجند هشت و تا الان 8 بازی کردم و 6 برد و 2 مساوی داشتم !

دو مساوی خودم رو هم با دورتمند و شالکه داشتم !

با هر دوی این تیم ها یک بر یک مساوی کردم ! اونم تو هر نیمه 20 دقیقه ای ! نیم فصل هم تمام شد از تمامی بخش های مستر لیگ و جدول لیگ و همه چیزش عکس میگیرم و میذارم !

این که هر سال ! بازم میگم هر سال ! یه بازی میتونه بهتر و بهتر و بهتر و بهتر بشه هیچ حرفی توش نیست ! هیچ حرفی ! صحبت های فرهاد گرامی هم همگی محترم و خیلی از صحبت هاش اصلا درسته ! اصلا کتمان نمیکنم ! ( البته با یه سری نظراتش مخالفم که البته طبیعی هستش و ایشون هم میتونه با خیلی از نظرات من مخالف باشه و اینم طبیعیه ! ) ولی این هوش مصنوعی والا بلا نسبت به سال قبل اصلا پیشرفت دیوانه کننده ای داشته ! تو درجه سختی لجند آقا این شوت ارور ها و پاس ارور ها بالاتر رفته ! حتی استپ ها ! تمامی اسلایدر ها بالاتر رفته ! بازی به مراتب چالشی تر شده . هوش سی پی یو هم وحشتناک بالا هستش !

حالا این که تیم های ضعیف تو یه جاهایی !!! مثلا اگه عقب باشن دیگه زیاد از حد وحشی میشن ! باشه قبول !! میتونه بالانس تر بشه ! هیچ بحثی توش نیست ! ولی روی هم رفته ! به طور کلی !! بازی به شدت دلچسبه !! من بعد از سال ها تو مستر لیگ به بخش روحیه و تمرینان و قسمت تیم رول و لقب ها و همین طور قبل هر بازی میرم تیم اینفو و جزئیات تیم حریف رو بررسی میکنم و بر اساس هر تیمی نحوه کلی حمله ایم و دفاعیم رو تغییر میدم و هر بازی استراتژی مختلفی دارم و از مارکینگ و خلاصه همه چیز استفاده میکنم تو درجه سختی لجند و فعلا با بایرن خوب نتیجه گرفتم !! الان پس چرا سی پی یو لعنتی تو لجند من رو چپ راست نمیکنه !!؟؟ 40 دقیقه من با دورتمند نتیجه بازیمون یک بر یک شد !! عجب بازی هم بود ! دهنم سرویس شد وقتی سوت پایان بازی زده شد !! ............. تمام بازی استرس داشتم و تمرکز خیلی زیاد میخواد این درجه سختی !

نمیدونم !! شاید !!! میگم شاید من چون تو نسخه های فیفا های 12 به بعد که اسلایدر ها میومدن و هر سال تو بخش آفلاین اسلایدر ها رو طوری دست کاری میکردم که بازی به شدن سخت بشه و تا خود نسخه فیفا 15 من همین داستان رو داشتم و شاید عادت شده برام چنین سختی ای !!

من فقط امیدوارم !! امیدوارم بعد آپدیت این درجه سختی لجند رو نزنن نابود نکنن !!! و آسون نشه :| امیدوارم بالانس تر و طبیعی تر بشه !! امیدوارم !! ( هر چند به نظرم تو آپدیت دست نزنن و تغییر کلی ندن بهتره !!! همون مشکل سوییچینگ و کمبود خطا رو حل میکردن و کمی هم شوت ارور های تیم های ضعیف رو هم بالانس تر میکردن کافی بود ! من امیدوارم تغییر کلی نکنه ! واقعا نیازی نیست ! همین گیم پلی برای امسال کافیه ! اینا نرن شوت اررو های یوزر رو خراب نکنن !!! :-SS چون فعلا همینی که برای یوزر هست به شدت عالیه )

یه صحبت دیگه هم درباره سرعت بازی بکنم !! آقا این سرعت بازیکن های بزرگ تو خود فوتبال واقعی هم مگه چقدر با هم فرق داره ؟؟؟ چقدر ؟؟؟ مثلا سانه !!! مثلا اوبامیانگ !! خب اینا مثلا جلوی ایران بازی کنن تو فوتبال واقعی میتونن مثلا جلوی ایران توپ رو بندازن و برن ؟؟؟؟؟!!!!! بازی آرژانتین با ایران یادتونه !! مسی چی کار کرد ؟ همه رو درو میکرد ؟ همه رو نابود میکرد ؟؟

تو خود فوتبال واقعی استارت های بازیکن های بزرگ هم تا حدودی هستش ! اونم تو زمان هایی از بازی ! پس چرا من با روبن و این جور بازیکنا خوب میتونم از سرعتشون استفاده کنم ؟؟!!

خب مشخصه که تو بازی اگه با روبن استارت بزنم وسط زمین و اگه زیاده روی کنم میان توپم رو میگیرن و فشار میارن بهم ! مگه تو فوتبال واقعی چقدر میتونه یه بازیکن مانور بده ! چقدر ؟ این درجه سختی لجند شاهکاره ( من شک ندارم با انتقاد هایی که شده این درجه سختی لجند رو میزنن آسون میکنن ! حالا ببینید کی گفتم )

فقط تیم های ضعیف وقتی عقب هستن دیگه بیش از حد یه مواقعی میتونن فشار زیاد از حد بیارن و صد البته میشه با تاکتیک ضد حمله حملاتشون رو خنثی کرد و من تیم کلن رو سر همین موضوع زدم سه بر صفر بردم و یک هیچ جلو افتادم و بعد اینا زدن حمله ای بازی کردن و منم نیمه دوم دو تا وینگر تازه نفس آوردم و کلن رو تو ضد حمله زدم نابود کردم !!!

من تو درجه سختی لجند بار ها شده تغییر تاکتیک داد و تعویض ها تو درجه سختی لجند یعنی مثل فوتبال واقعی وحشتناک مهمه ! چرا ؟ چون بازی به شدت چالش شده ! شما هیچ راه گل زنی مشخصی ندارین بر گل زدن ! یعنی باگی باشه ! چیزی باشه ! من ندیدم ! با توجه به اتفاقات بازی و توانایی های بازیکن ها باید تو بازی درست بازی کرد و نتیجه گرفت !

الان بیشترین پاس گل تیم من رو فعلا کیمیچ داده و لوادنسکی و مولر هم بهترین گلزن های من بودن و ویدال هم تا بدین جا عالی کار کرده برام !

من نمیدونم شاید این درجه سختی برای آدمی ( شاید دیوانگی این درجه سختی رو دوست دارم :|:)) ) مثل من خوبه ! البته کاربر گواردیولا هم با این درجه سخت حال کرده ! و شاید دوستانه دیگه !

آقا این همه درجه سختی :|:(( تو رو خدا برید درجه سختی های پایین تر رو بازی کنین ! اگه حالتون رو به هم میزنه ! اگه چیتینگه ! اگه به قول شما هندیکپه ! بذارین این لجند برای ما دیوانه ها !:)) باشه و درجه های سوپر استار و تاپ پلیر هم هست و اون جا بازیکنای سرعتی بیشتر به چش میان و خبری از چیت و اینا دیگه نیست !

من سر بازی با دورتمند اصلا نمیدونستم واقعا بازی چی میشه ! چون هر دو تا مون احتمال بردنمون بود ! یه حسی تو بازی داشتم که عالی بود این حس و استرس داشتم تو بازی !! واقعا حیف اگه این درجه سختی آسون بشه ! اگه این اتفاق بعد از آپدیت و یا سال بعد بیفته !!! دیگه من بیخیال فیدبک و همه چیز میشم ! چون دیگه تیم سازنده رو اصلا مقصر نمیدونم ! اگه چنین چیزی باشه دیگه این جا بیایم و دم از بازی شبیه ساز بزنیم رو واقعا دیگه نمیدونم چی بگم ! این تیم سازنده به کدوم ساز ما باید برقصه !؟

الان من با بایرن یعنی این روبن و ریبری و ( درکسلر رو برای بایرن خریدم ) و این بازیکنا به شدت به درد من میخورن ! چی جوری میگین بازیکنای سرعتی تو درجه سختی لجند تعادل بالانس ندارن ؟

و درباره شوت ارور سی پی یو !! فرهاد گرامی سر این بخش بله درست میگه و تیم های ضعیف باید شوت ارورشون کمی بیشتر باشه ! بعضی اوقات تیم های ضعیف شوت ارور هاشون مشخصه که کم میشه و زیادی در چهار چوبه ! ولی تیم های قوی این موضوع برام به نظرم بالانسه ! سازنده ها میتونن کمی این شوت ارور های سی پی یو رو بهتر کنن ! البته موضوع اینه که ما تو یه جاهای از بازی بهشون فضای شوت زنی زیادی میدیم ! این نکته مهمه ! ولی سی پی یو به ما فضای شوت زنی زیادی نمیده ! .....

درباره جایگیری مدافعین هم بخش بزرگی از این مشکل سوییچینگ هستش و اینم درسته که تو درجه سختی لجند یوزر باید هوش دفاعی بازیکنای دیگه بهتر باشه و بهتر یارگیری کنن ! البته این درست دفاع کردن هم مهمه و داستان خودش رو داره .........

به هر حال این نظر منه ! درست یا غلط ! چنین نظری دارم و تا به حال خیلی صحبت نکرده بودم چون مستر لیگ رو بازی نکرده بودم و میخواستم ببینم تو مسترلیگ میشه نتیجه گرفت یا هر چی زور بزنم بازم نمیشه !!! ........... فعلا راضی بودم ! واقعا میشه نتیجه گرفت ! من تیم دورتمند رو از دقیقه 67 تا خود دقیقه 90 یک سره به توپ بسته بودمشون ! دورتمند هم تو دقایق 45 تا 60 وحشتناک به من فشار آورد ! در صورتی که نیمه اول کل بازی توپ وسط زمین بود و حملاتی هم شد از دو طرف ما ولی کلا نیمه اول بازی فیزیکی و پر اشتباهی از هر دوی ما بود ......

و اشتباه نکردن سی پی یو تو لجند ؟؟!!! آقا بخدا اشتباه میکنن اونم زیاد ! بهشون فشار بیاری توپ رو حتی بیرون هم میزنن و من براتون فیلمش رو میگیرم ! میگیرم و میذارم و بهتون نشون میدم سی پی یو دقیقا عین ما اشتباه میکنه ! فشار بیاری بهشون اشتباه میکنه ! من بار ها و بار ها دیدم ! فیلم هاشو رو میگیرم و میذارم !

من تو این مبحث درجه سختی لجند کلا مثل این که با فرهاد گرامی تا حدود بسیار زیادی اختلاف نظر دارم !!! x_x ( بازم میگم میتونه بهتر بشه این درجه سخی ! ولی نه با آپدیت !!! میتونه سال بعد بهتر بشه به صورت اصولی ! اینا شاید با آپدیت بزنن بازی رو خراب کنن !! امیدوارم این طور نشه ! با آپدیت تنها کاری که میتونن بکنن اینه که اسلایدر ها رو دست کاری کنن ! کار های ریشه ای گیم پلی با آپدیت حل نمیشه ! من امیدوارم شوت ارور یوزر تو درجه سختی لجند نشه مثال سال قبل :|:-& ای وای اگه این طوری بشه من بازی رو میبوسم و میذارم کنار ! هر شوتی تو چهار چوب و .....:-& )

فعلا که تو 8 تا بازی خوب نتیجه گرفتم و نیم فصل شد جدول لیگ و آمار کلی تیمم رو هم میذارم .......

امین گرامی اینطور که فکر میکنی نیست، یعنی من همه فیدبکها که زیادم بود رو میخوندم هیچ کدوم اشاره نکرده بودن که ارورها باید کم بشه یا گل زدن راحت، اصن در مورد درجه سختی مشخصی صحبت نشده بود و تمام گلایه ها این بود که سیستم بازی داره در نتیجه بازی دخالت میکنه دقیقن چیزی که ما به خاطرش FIFA 17 و 18 رو ترول میکردیم و به خاطرش این حرکت EA Sports رو وقیهانه میدونستیم، اینکه مدافع یارگیری مناسب رو نمیکنن و یا در هنگام حمله ما سیستم بازی برتری رو با CPU رقم میزنه این چیزی هست که به خاطرش کاربرها از همه جای دنیا شاکی بودن

اتفاقن ارورهای شوت و پاس خیلی مورد پسند قرار گرفتن و یا بازی CPU هوشمندانه هست و چالش برانگیز هیچ اعتراضی درش نشده و پرسینگ شدیدی که میکنه اتفاقن یکی از مواردی هست که به شدت من خوشم اومده امسال چون سال پیش از پرسینگ CPU به خصوص وقتی که تو محوطه خودم به بازیکنی پاس میدادم و میدیدم بازیکن CPU مثل بز ایستاده نگاه میکنه و هیچ گونه پرسی نمیکنه و تلاشی نمیکنه برای توپ گیری خیلی مسخره بود برام، بازی مشکلاتی که داره به درجه سختی خاصی مربوط نمیشه حتی این چیتینگ یا هندیکپ و یا دستکاری سیستم بازی در روند نتیجه گیری تنها مخصوص لجند نیست و در درجه های سوپر استار و تاپ پلیر هم حس میشه ولی در درجه تاپ پلیر به مقدار خیلی کمتری و فیدبک در مورد این بخش فقط بوده و سوویچ پلیر بازی که خیلی بد بوده

حرفت هم در مورد بازی ایران و آرژانتین درسته ولی خب از هر ده بازی شاید یک بار نتیجه ها و مدل بازی کردن بازیکنان در چنین بازی ای اتفاق بیوفته، اما وقتی این مورد به دلیل هندیکپ موجود در بازی در هر نوع بازی ای دیده میشه که بازیکنی با ریتینگ سرعت 71 به راحتی نیمار با ریتینگ سرعت 91 و یا بدتر از اون بازیکنی با ریتینگ سرعت 63 میاد اوبامیانگ با ریتینگ سرعت 97 رو به راحتی بهش میرسه و پرس میکنه اونم زمانی که شما تک به تک با دروازه بان CPU رو به رو هستید بیش از اندازه در این زمینه اغراق شده

من با بخشهایی از حرفت موافقم ولی خب منطقی هست گاهی وقتها سلیقه ها یکی در نیاد و خب با تمام اختلاف دیدگاه ها ولی حرفت قابل احترام هست، ولی خب درجه لجند رو برای همه در بازی قرار دادن که همه بتونن داشته های خودشون رو محک بزنن روی این درجه، ولی وقتی بازی در این درجه و حتی سوپراستار بالانس نیست و خب هوش مصنوعی در درجه های پایین تر هم هوش مندانه بازی نمیکنن و پرسینگشون مانند سال گذشته هست ولی فقط هندیکپ بهش اضافه شده خب من و امثال من رو مجبور میکنه روی درجه لجند بازی کنن که هندیکپ در این درجه خیلی بیشتر از سوپراستار هست برای همین خیلی ها رفتن فیدبک دادن (منظورم همون خارجیها هست) که آقا بازی عالیه، جزییات بصری دیوانه کنندست، برخوردها فوق طبیعی هست، واکنش گلرها بی نظیر هست و هوش مصنوعی CPU خیلی خوب هست ولی اینکه ویدیوهایی میذاشتن که تعدادشونم زیاد بود و نشون میداد هندیکپ در بازی وجود داره برای همین به سازنده اعتراض کردن که این دخالت سیستم بازی در نتیجه گرفتها رو درستش کنید چون بازی بالانس نیست و فقط الکی از گل زدن جلوگیری میکنه ، خوشبختانه کسانی هم که فیدبک میدادن کسانی بودن که کونامی توی تور جهانی ازشون استفاده کرده بود که نسخه بتا رو بازی کنن و بیان نظر بدن و همشونم کسانی بودن که میگفتن بتا عالی ترین چیزی بود که تا حالا دیده بودن، و حتی وقتی دمو اومد میگفتن اون دمویی که ما در E3 و Gamescom تجربه کردیم چیزی نبود که پیش از عرضه بازی برای همگان در دسترس قرار گرفت، و خلاصه از نظر فوتبالی حسابی پخته و با اطلاعات بودن مثل خودت ولی خب حرفهاشون و انتقاداتشون به جا بود، حالا ممکن هست یکی با همین چیزی که الان هست بیشتر حال کنه و یکی هم خواهان بالانس تر شدنش باشه

راستش اگر بخوام هندیکپ رو تحمل کنم از PES هم جدا میشم، یکی از دلایلی که با FIFA حال نکردم این دو سه نسخه آخریشو همین هندیکپش بود که بارها توی 17 خودم تجربش کردم و گند زد به نتیجه بازی بردم، ولی اینکه پاش به PES هم باز شده باشه راستش برام غیر قابل هضم هست

اگر این بخش رو بالانس کنن و برای سخت گل زدن (که عملن سخت نیست فقط به قول دوستمون بهروز به نوعی جر زنی هست) از هندیکپ استفاده نکنن میشه گفت خیلی بازی عالی میشه، و اینکه در جزییات منتشر شده پچ گفته شده تغییرات اعمال شده باعث میشه همه از بازی لذت ببرن مثلمن منظورش همون دسته از PES بازانی هست که بالاتر اشاره کردم که به نظر نمیاد نوب بوده باشن که بخوان بازی آسون بشه، و اینکه در توییتها کسانی هم میومدن از این چیزی که الان بازی هست دفاع میکردن مانند خود شما، و مطمئنن منظور کونامی اینه تغییرات طوری هست که هم منتقدین ازش لذت میبرن و هم کسانی که از الان بازی راضی هستند

در کل امید زیادی به این پچ دارم که هم من رو راضی نگه میداره و هم شما و دیگر دوستان که عاشق گیم پلی کنونی هستید

واقعن منم امیدوارم مشکلات گیم پلی که در زیر میگم با پچ درست بشن چون این مشکلات باعث شده به گیم پلی و بالانس بودن اون ضربه بزنه و من رو در حال حاضر از بازی کردن کنار بکشونه ... منتظرم این پچ معروف که از زمان لانچ بازی دارن روش کار میکنن این مشکلات رو برطرف کنه

این مشکلات تو مخ ترین هستن برای من

1.کمبود خطا که وعده دادن و از همون اول گفته بودن سخت دارن روش کار میکنن چون کار ساده ای نیست و اگر با برنامه پیش نرن ممکن هست ضربه سنگینی به بازی بزنه که خب حرفشون منطقی هست و منتظرم پچ در این زمینه بازی رو بالانس کنه
2.سوییچینگ بازی که تنها بازیکنی که نزدیک توپ هست و مثلث سپید کم رنگ روی سرش هست رو میشه روش سوییچ کرد و اون آزادی نسبی نسخه های قبل رو در این زمینه از مخاطب گرفته و در خیلی زمینه ها باعث میشه موقعیتت به فنا بره و یا حتی گل بخوری
3.هندیکپ در زمینه دفاعی، این مورد به تابلویی هندیکپهای FIFA نیست که از بالا تابلو باشه و باید دقت کنید و بیشتر هم موقع حمله CPU اتفاق میوفته و مدافع نقش هویج رو بازی میکنن و یارگیری مناسب رو انجام نمیدن و حتی به جای بلاک کردن ضربه توپ فضا خالی میکنن برای بازیکن صاحب توپ که بزنه کنج دروازه:|
4.عدم پشتیبانی بازیکنها در هنگام حمله و جا گیری مناسب، این مورد رو بارها دیدم و اصن باگ بازی هست که هنگام حمله از کناره ها بازیکنی که نزدیک به شماست در حال حرکت رو به جلو هست نزدیک به محوطه جریمه CPU میرسه جای اینکه جلو بکشه و جاگیری مناسب کنه به یک باره متوقف میشه و حتی برمیگرده عقب، این مورد در همه حالتهای حجومی دیده شده بارها و بارها و حتی همه گزینه ها در Advanced Instructions رو بر روی OFF میزارم باز هم باهاش رو به رو میشم و مشکل اساسی هست
5.کم شدن سرعت مهاجمین سرعتی مثل مسی، بیل، رونالدو و حتی اوبامینگ در هنگام حمله در درجه سختی سوپر استار و به خصوص لجند، درسته که بازیکن صاحب توپ که هست سرعت دویدنش کمتر میشه و در این شکی نیست ولی وقتی با تیمهای حاضر در AFC Champions League مثل پرسپولیس یا استقلال هم بازی میکنم مدافع این دو تیم به راحتی به مسی میرسن و پرسینگ رو طوری میکنن که به راحتی توپ لو میره:-& حتی R1 X2 و R1+R2 هم کمکی به فرار از این مداقع کم سرعت نمیکنه:o

واقعن این مشکلات چیزی نیست که بشه به سادگی از کنارش گذشت حالا هر چقدرم تلاش به پنهان کردنش کنید چیزیه که وجود داره و گیم پلی رو به شدت تحت تاثیر خودش قرار داده:|

من سخت گل زدن در یک بازی فوتبالی رو دوست دارم اما اینکه سازنده یک بازی فوتبالی بیاد برای سخت کردن بازی از هندیکپ استفاده کنه (کاری که EA در مورد FIFA میکنه) و اینطوری بخواد صدای اونهایی که از آسون بودن بازی مینالیدن رو بخوابونه این ته عوضی بازی و احمق بازی هست، من واقعن از درجه سختی Legend در زمینه هوشمندانه بازی کردنش و پرسینگ شدیدش لذت بردم ولی اینکه بیان این کارو کنن که به سختی بشه گل زد یا اصن نشه و در عوض با هر شوتی که CPU میزنه دروازت باز بشه این کار باعث شده گیم پلی ای که لیاقتش رو میتونست داشته باشه که حتی گیم پلی PES 6 رو فراموش کنیم اما در حال حاضر از نظر من با وجود این مشکلات در سطح PES 2015 و PES 2016 بهش نگاه بشه و PES 2017 سرتر از این نسخه به حساب بیاد با وجود اون باگ سانترش!

امیدوارم پچی که قراره به زودی بیاد بازی رو بالانس کنه،بازی با وجود اینکه با CPU مشکلات زیادی داره ولی با پلیر دوم و یا همون در حالت دو نفره بسیار عالی و لذتبخش هست و من تنها وقتی سمتش میرم که یکی از پسرای فامیل پیشم باشن! واقعن حیف هست بازی با این گرافیک چشم نواز و انیمیشنها و فیزیک توپ و واکنشهای عالی دروازه بان و دیگر بازیکنان و پلیر آیدی و تیم آیدی با چنین مشکلات مسخره ای باعث بشه با نسخه های دو سه سال پیش مقایسه بشه و از لقب بهترین PES براش جلوگیری بشه اون هم به دست خود کونامی!!x-(

PES LOVE Group

PES LOVE Group
فرهاد جان به نظر من درجه لیجند خیلی عالی شده اخه درجه سوپراستار خدایی خیلی راحته بخدا من تو سوپراستار با سوییس قهرمان جام جهانی شدم حتی الان روی درجه لنجد تو لیگ انگلیس با لستر 5 هستم ولی خدای چالش شده بازی یعنی هر بازی حکم مرگ داره الان واسه سهیمه چهار تیم با اختلاف یک و دو امتیاز با هم فاصله دارن مجبورم هر بازی با یه تاکتیک بازی کنم گل بزنم میرم کامل دفاع تو یورو لیگ هم رفتم جز چهارتیم

• Like
Reactions: pbgame and Romell
راجب جایگیری بازیکنا بازم بگم. در یک کلام افتضاست افتضاح. هرچقدر راجب افتضاح بودنش بگم کمه.وحشتناک افتضاست.به هیچ عنوان جایگیری مناسبی ندارن بازیکنا. البته فقط برای کاربر اینجوریه برای سی پی یو ماشالله پاسکاری میکنن در حد چی بگم. کونامی اومد بازی رو سخت کنه تو لجند متاسفانه این سختی بیش از حد ضربه بزرگی به بازی وارد کرد. حالا سخت باشه خوبه. ولی حداقل کاربر با سی پی برابر باشن تو جایگیری و سرعت و ....ینی با ضعیف ترین تیمم بازی کنی.بازیکن ما 20 مترم جلوتر باشه سی پی میاد خودشو میرسونه :| خیلی رو عصابه واقعا .خداکنه سختی همین جور باشه حتی بیشترشم کنن. ولی شرایط کاربر با سی پی یو رو برابر کنه کونامی.اینجوری واقعا هم رو عصابه هم تو ذوق میزنه تقلبای سی پی یو. :|
دوست عزیز یه نکته ای رو میگم امتحان کن اگه درست نشد هر چی خواستی بگو هافبک دفاعیت رو انوچر من بزار جلو دفاع تکون نمیخوره واسه فروارد هم برو ا دی وی استریکر بزار ببین چه جوری تو فضا حرکت میکنه مثل جیمی واردی قشنگ دفاع رو نابود میکنه

• Like
Reactions: pbgame
دوست عزیز یه نکته ای رو میگم امتحان کن اگه درست نشد هر چی خواستی بگو هافبک دفاعیت رو انوچر من بزار جلو دفاع تکون نمیخوره واسه فروارد هم برو ا دی وی استریکر بزار ببین چه جوری تو فضا حرکت میکنه مثل جیمی واردی قشنگ دفاع رو نابود میکنه
ممنون دوست عزیز ولی بحث من اصن بردن و باختن نیستش!! خودم صد بارشده تو همین سختی لجند بارسلونا یا رءال رو بردم.گیم پلی رو هم گذاشتم همینجا.بحث من سختی یا آسونی بازی نیستش.من میگم توبازی دفع توپ دفاع مشکل داره.جایگیری بازیکنا افتضاست..مهم تراینکه سی پی یو با کاربر بالانس نیست.مثلا با یه یار پرس میکنه یار عقبیش میشه اون بازیکن پشت سری رو هم سوءیچ میکنه !!!آخه همچین چیزی ممکن نیستش!!یا گاهی اوقات میبینی تمام بازیکنارو میان.میبندن.آخه نمیشه همچین چیزی.کجا یه کاربر دستش بازه سی پی یو رو اینجوری بگیره؟؟!.یا بارهاشده موقع پرتاب توپ تمام بازیکنارو بستن آخه ملومه این توپ لو میره دیگه کم مونده سی پی یو به حرف بیاد بگه توپو لوبده.!! حالا بعضی دوستان میان بازی رو با واقعیت مقایسه میکنن.که مثلا بله مگه چقدر تفاوته تو واقعیت..اول اینکه بازی دیگه خیلی به واقعیت نزدیکم شه خوب نیست.مثلا کال اف دیوتی رو درنظربگیر یکار میکردن با یه تیر میمردی!خب بازی بی مزه میشد...بگذریم درکل منظور من یا خیلی دوستان سختی بازی نیست.بالانس نبودن سی پی یو با کاربره!که حتی خود کونامی اینو فهمیده بازی ایراد داره که اومده پچ داده ولی بعضی دوستان نه.اینجوری بود میومدن همین پی اس رو سال بعد میدادن فقط نقل انتقالات رو بهتر میکردن!!.وقتی سال به سال بازیو اصلاح میکنن ینی عاقا بازی مشکل داشته اومدیم اصلاح کردیم یا تقویت کردیم...بازم بعضی دوستان میگن نه عاقا مشکل نداره بازی.

بازی رو درجه سختی لجند و سوپر استار به شدت مسخره و بیشتر حالت جرزنی سی پی یو رو داره تنها درجه سختی که بازی یکم توش متعادله و رفتار cpu مثل رفتار کاربر هست و اشتباه میکنه تاپ پلیر هست که اگه بخوایم مقایسه کنیم یه چیزی تو مایه های سوپر استار 2017 هست شاید یه خورده آسونتر
جایگیری بازیکن ها تو دفاع تو دو تا درجه آخر به شدت افتضاح و کاملا به نفع cpu هست
مگه میشه، بازیکن های cpu هیچ هیچ اشتباهی انجام نمیدن مدافع ها هد نمیزنن بازیکن های قد کوتاه سی پی یو رو آسمان خراش ها هد میزنن
اینکه مدافع ما که کنترلش با cpu هست رو پاس بلند پشت دفاع وای میسه مثل ماست نیگاه میکنه باور کنید ربطی به درجه سختی نداره
رو دو تا درجه آخر به وضوح مدافع های cpu سرعت و قدرت بیشتری تا مدافع های خودی دارن
یه موضوع جالبه دیگه هم جرزنی داور هست تو دو تا موقعیت مشابه ، خطا میگیره برا cpu ولی برا کاربر نه ، کم خطایی یه چیزه ولی اینکه دو تا موقعیت یکسان رو متفاوت قضاوت کنی یه چیز دیگه ربطی هم به بازی داخل خونه و خارج خونه نداره کاملا یک طرفه هست
کلا کونامی ترکونده با این درجه های سختی تو بازی
امیدوارم این پجی که میگن بازی رو بالانس کنه وگرنه بازی به شدت افتضاحه و خنده داره رو درجه سختی آخر

یه چیر مهم اینکه بازی رو درجه های سختی آخر سخت نیست ولی رو اعصابه اینکه توپ و لو بدی و مدافع ها با یه مکث آشکار گیج بزنن و cpu با یه پاس پشت دفاع مثل اب خوردن با دروازبان شما که اونم یه مکثی تو حرکاتش هست تک به تک بشه اعصاب خورد کن میشه
دقیقا تمام مشکلاتی که شما داشی رو منم داشتم ووواقعا این مشکلات به چشم میاد نمیدونم چرا بعضیا باز میگن نه برین درجه آسون بازی کنین!!درصورتی که بحث سختی یا آسونی نیس اصن...به حرفاتون اینم اضافه کنم که اکثر توپایی که روهوا هد میزنی میرسه به سی پی یو !! درصورتی همون شرایط مشابه اونا هد بزنن میرسه به بازیکن خودشون.داوریم ماشالله به وضوح بنفع سی پی یو میگیره بعضی خطاهارو

• Like
Reactions: Romell and beh1382
جالبه الان دیگه گیر دادن رسیده به سوپر استار :|
من شاید چیت cpu تو لجند قبول داشته باشم(البته نه به اون شدت که دوستان میگن ) ولی سوپر استار به هیچ‌وجه ،تو این درجه سختی بازی فوق العاده بالانس و لذت بخشه و اصلا ازار دهنده نیست و به قول معروف حس نمیکنی که بازی به طور غیر طبیعی از کنترل خارج میشه

جالبه الان دیگه گیر دادن رسیده به سوپر استار :|
من شاید چیت cpu تو لجند قبول داشته باشم(البته نه به اون شدت که دوستان میگن ) ولی سوپر استار به هیچ‌وجه ،تو این درجه سختی بازی فوق العاده بالانس و لذت بخشه و اصلا ازار دهنده نیست و به قول معروف حس نمیکنی که بازی به طور غیر طبیعی از کنترل خارج میشه
شما فیفا بازی نکردی بفهمی چیت چیه!
حالا این چیتی هم که شما میگی فقط برای سی پی یو هستش.
توی فیفا ۱۸ مورد داشتیم هندیکپ اومده ضد یکی از پلیرا کار کنه تا باعث گل خوردنش بشه، موفق نشده، در نهایت، وقتی دیده نمیتونه با هندیکپ عادی باعث گل خوردن پلیر بشه، دروازه بان طرفو غیب کرده تا اونیکی پلیر بتونه گل بزنه(درحالی که توپ زیر پای همون دروازه بانه، یهویی غیب میشه)! اونم توی بازی با پلیر واقعی نه سی پی یو!(فیلمش هم موجوده)
از روش‌های دیگه هندیکپ به خصوص توی آنلاین اینه که وقتی با اختلاف فاحش جلو هستی، یهویی بازی زورش میاد که شما داری میبری و بیخودی خطای Lost Connection میاد و نتیجه برد شما ثبت نمیشه.

آخرین ویرایش:
شما فیفا بازی نکردی بفهمی چیت چیه!
حالا این چیتی هم که شما میگی فقط برای سی پی یو هستش.
توی فیفا ۱۸ مورد داشتیم هندیکپ اومده ضد یکی از پلیرا کار کنه تا باعث گل خوردنش بشه، موفق نشده، در نهایت، وقتی دیده نمیتونه با هندیکپ عادی باعث گل خوردن پلیر بشه، دروازه بان طرفو غیب کرده تا اونیکی پلیر بتونه گل بزنه(درحالی که توپ زیر پای همون دروازه بانه، یهویی غیب میشه)! اونم توی بازی با پلیر واقعی نه سی پی یو!(فیلمش هم موجوده)
از روش‌های دیگه هندیکپ به خصوص توی آنلاین اینه که وقتی با اختلاف فاحش جلو هستی، یهویی بازی زورش میاد که شما داری میبری و بیخودی خطای Lost Connection میاد و نتیجه برد شما ثبت نمیشه.
اتفاقا تا فیفا ۱۶ فیفا رو زیاد بازی کردم (البته افلاین ) تو‌همون افلاینش هم هندیکپ وجود داشت ، واقعا هم‌نوعش با این مورد pes متفاوت بود ، بازی تصمیم بگیره ببازی قطعا میبازی اصلا قابل کنترل نیست برعکس pes

• Like
Reactions: pbgame
مشکل نوع سخت شدن بازی هستش!!
بقیه فکر میکنن رو لجند میبرن خیلی کار شاقی کردن..منم صدتا فیلم میگیرم تمام تیمارو رو لجند حتی با اختلاف میبرم.
ولی نوع بازی کامپیوتر بشدت مسخرس...رو تمام بازیکناش سوییچ سریع انجام میده با هر بازیکنی مهم نیس ریتشو پاسشو بقیه چنده از هرجای زمین بخواد با یک پاس بلند راحت میرسه به توپ!!!
نوع پرس و یارگیریش واقعا یجور چیت کردنه
اینایی که میگن ما رو لجند فلانیمو اینا با یوزر از همین بچها که ایراد میگیرن بازی کنن اونوقع عیارشون مشخص میشه!!!
لجند یجوری هستش که اگه cpu بخواد گل بزنه هیچکاری نمیتونی بکنی ... این یه مثال ساده واسه نوع سختی مسخره بازیه!
بقول بچهای دیگه باید تعادل بین یوزر و کامپیوتر برقرار بشه...نمیشه مثلا تو با فلان بازیکن هرچقدم سرعت بگیری طرف بهت برسه ولی کامپیوتر حتی دقیقه 90 با بازیکن خسته استارت 40متری بزنه!

فرهاد جان به نظر من درجه لیجند خیلی عالی شده اخه درجه سوپراستار خدایی خیلی راحته بخدا من تو سوپراستار با سوییس قهرمان جام جهانی شدم حتی الان روی درجه لنجد تو لیگ انگلیس با لستر 5 هستم ولی خدای چالش شده بازی یعنی هر بازی حکم مرگ داره الان واسه سهیمه چهار تیم با اختلاف یک و دو امتیاز با هم فاصله دارن مجبورم هر بازی با یه تاکتیک بازی کنم گل بزنم میرم کامل دفاع تو یورو لیگ هم رفتم جز چهارتیم

والا من که بحثم راحتی و سختیش نیست، اتفاقن سوپر استار در عین راحتی که به قول شما داره بازم این مشکلاتی که اشاره کردم بازم توش دیده میشه، هر درجه راحت تر باشه هندیکپ عمق کمتری درش وجود داره!

من نه بازیم داغونه نه فوق حرفه ای هستم، ولی بازی میکنم همینطوری فقط فورمیشن رو تغییر نمیدم و بعد دبرو که رفتیم، من قشنگ از تمام امکانات بخش گیم پلن استفاده میکنم ، و با نگاهی باز مشکلات رو دیدم و با پوست و استخون حسشون کردم بعد خدمتتون اینجا نوشتم

چیزی که به چشمم میاد چیزی نیست که از روی هوا یه چیز گفته باشم چیزیه که واقعن وجود داره و چه بخوایم چه نخوایم صدمه زده به پایه گیم پلی، اولا زیاد توی چشم نبود چون دست گرمی بازی میکردم ولی وقتی بازی با یوزر به بازی با CPU تبدیل شد برام قشنگ مشکلاتی که داره روشن شد و روی مخم رفت چرا که بارها دیدمشون و همونا رو بیان کردم

آخرین ویرایش:
متاسفم که بعضی دوستان نمیخان قبول کنن. عدم تعادل بین کاربر و سی پی یو رو. جالب اینکه بجای بحث و اینکه بیان اثبات کنن همچین چیزی وجود نداره میان بحالت تمسخر میگن برو درجه سختی پایین تر بازی کن. یا اینکه اصن شما پی اس 18 بازی کردی؟یا اینکه بیان مثلا بقول خودشون اموزش راه میندازن.یا بیان بگن اینجا که الون 98 نیست ..:)):)):| بقول دوستمون فکر کردن بردن درجه لجند کار گنده ایه. دریغ از اینکه اصن متوجه بشن بحث سر ضعیف بودن و قوی بودن نیست.:|:|:| شاید خیلی دوستانی که دارن ایراد میگیرن از بازی من جمله خود من بارها و بار ها لجند رو هم بردن.ولی تقلب سی پی یو در خیلی موارد قشنگ داره به چشم میاد. واقعا اینو حتی اگه بار اولم باشه داری بازی میکنی میشه حس کرد !!! ولی بازم نمیدونم دلیلش چیه عده اندکی میگن نه عاقا شما بلد نیستید برید درجه اسون بازی کنین :))=)):|

مشکل نوع سخت شدن بازی هستش!!
بقیه فکر میکنن رو لجند میبرن خیلی کار شاقی کردن..منم صدتا فیلم میگیرم تمام تیمارو رو لجند حتی با اختلاف میبرم.
ولی نوع بازی کامپیوتر بشدت مسخرس...رو تمام بازیکناش سوییچ سریع انجام میده با هر بازیکنی مهم نیس ریتشو پاسشو بقیه چنده از هرجای زمین بخواد با یک پاس بلند راحت میرسه به توپ!!!
نوع پرس و یارگیریش واقعا یجور چیت کردنه
اینایی که میگن ما رو لجند فلانیمو اینا با یوزر از همین بچها که ایراد میگیرن بازی کنن اونوقع عیارشون مشخص میشه!!!
لجند یجوری هستش که اگه cpu بخواد گل بزنه هیچکاری نمیتونی بکنی ... این یه مثال ساده واسه نوع سختی مسخره بازیه!
بقول بچهای دیگه باید تعادل بین یوزر و کامپیوتر برقرار بشه...نمیشه مثلا تو با فلان بازیکن هرچقدم سرعت بگیری طرف بهت برسه ولی کامپیوتر حتی دقیقه 90 با بازیکن خسته استارت 40متری بزنه!
البته تو آنلاینم همینجوریه.اگه قرار باشه یه بازی رو ببازی حتما میبازی،فرقی هم نمیکنه که n تا موقعیت داشته باشی و طرف 0 تا

البته تو آنلاینم همینجوریه.اگه قرار باشه یه بازی رو ببازی حتما میبازی،فرقی هم نمیکنه که n تا موقعیت داشته باشی و طرف 0 تا
حالا عانلاین بحثش جداس چون با یوزر هستی نه cpu
ولی کامپیوتر بخواد گل بزنه هرکار کنی به مسخره ترین شکل ممکن میزنه فرقی نمیکنه چه تیمیو چه بازیکنی یهو یه شوت گل!

• Like
Reactions: Siamak61
نه عزیز من با OFF کردن اون گزینه فقط تنها چیزی که اتفاق میوفته اینه که اون نشان مثلثی شکل کم رنگ رو دیگه بالا سر بازیکن دوم نشون نمیده و در بخش آزادی سوییچینگ بازی هیچ بهبودی ایجاد نمیکنه، این مورد فقط با پچ درست میشه
در مورد پاسکاری هم هیچ ایرادی به بازی وارد نیست چون طبیعی ترین نوع پاسکاری از نظر قدرت و کیفیت توی کل بازیهای فوتبالی رو میتونم بگم امسال PES داره
مشکلات تنها چیزی هست که صفحه پیش توضیح دادم

-----------------------------------
آدام گفته هفته آینده اطلاعات آپدیت منتشر میشه
بازم سوییچ رو بهتر میکنه
ولی همچنان ایراد جزیی داره

امیدوارم با اون پچ مشکلات رفع بشه و تعادل بین یوزر و cpu از همه جهات برقرار بشه

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or