PES 2015 [پست اول خوانده شود]

مهم:
بحث مقایسه اینجا : FIFA VS PES
در این تاپیک بحث مقایسه ای بشه کابر خاطی به مدت یک هفته بن خواهد شد.

ekx37mof2ruyimmgxbqg.png

ناشر: Konami
تاریخ انتشار: نامشخص​

همین طور که از قبل اعلام شده بود، بازی PES 2015 برای کنسول های نسل هشتم و هفتم امسال منتشر مشه و امروز اولین تریلر بازی منتشر شد.
توضیحات کانال رسمی بازی:
PES 2015 را ببینید، بازگشت واقعی به ریشه های اصلی PES شامل کنترل فوق العاده پاسخگو بازی و گیم پلی شناخته شده این سری که در آن بازیکنان می توانند بدون محدودیت بازی کنند
اولین تریلر بازی
عکس های بازی:

اطلاعات بیشتر از بازی در تاریخ 3 ماه July منتشر خواهد شد

Last edited by a moderator:

اروند 2520

کاربر سایت
Jul 23, 2014
1,414
نام
علی
سلام به دوستای خوب بازیسنتر یه سوال داشتم میدونم سوالم مبتدیانس ولی خوب ممنون میشم جواب بدین باید کدوم قسمت برم که بجای بازی با آنالوگ از دکمه های بالا و پایین و چپ و راست استفاده کنم
دوست عزیز اولا که شدیدا توصیه میکنم اینکارو نکنید !!
چون دیگه تو بازی های فوتبال امروزی جهت حرکت 360 درجه هست و با اون دکمه ها شما فقط 8 جهت رو میتونید فرمان بدید و خیلی از قابلیت های بازی رو از دست میدید
ضمن اینکه خیلی زودتر از اونچه که فکرشو میکنید به آنالوگ عادت خواهید کرد ! بنده از سال 97 تا 2013 مثل شما بازی میکردم ولی تو مدت کمتر از یک ماه کاملا به آنالوگ عادت کردم ... بعد از مدت خیلی کوتاهی خودبخود هر عادتی که رو دکمه ها داشتید با آنالوگ هم میتونید انجام بدید ! (خودم هم فکرشو نمیکردم ! ولی ناخود آگاهه!)
دوما اگه با تمام این حرفا بازم اصرار دارید ... البته خیلی وقته اینکارو نکردم ولی فکر کنم تو اون قسمتی که دسته رو چپ و راست میبرید و مهمان یا میزبان میشید با مربع یا مثلث وارد قسمت ادیت دکمه ها بشید
یا اگر اونجا پیداش نکردید تو تنظیمات (تو منوی اصلی) هم هست
option> personal data setting> data1>button configuration>custom
اینجا هر جوری دلتون بخواد میتونید تنظیم کنید
اگه به جای data1 مثلا data2 رو انتخاب کنید میتونید یه مدل دیگه سیو کنید و الی آخر ... (یعنی دو تا سیو متخلف با دو تا تنظیم مختلف داشته باشید)

malek911

کاربر سایت
Aug 22, 2007
5,810
نام
malek
البته من خودم با جهت هدایت میکنم که خیلی روونتر میشه حرکت کرد.با شوک وقتی دستت عرق کنه یا لیز باشه توپ رو راحت لو میدی

اروند 2520

کاربر سایت
Jul 23, 2014
1,414
نام
علی
البته من خودم با جهت هدایت میکنم که خیلی روونتر میشه حرکت کرد.با شوک وقتی دستت عرق کنه یا لیز باشه توپ رو راحت لو میدی

خب من دستم زیاد عرق نمیکنه خوشبختانه :)
با جهت روونتر که نمیشه حرکت کرد ... چون شما فقط 8 جهت رو دارید که بین هر کدوم هم 45 درجه فاصله هست و بقیه جهت ها رو از دست میدید
مخصوصا تو دریبل و پاس منوال خیلی موثره
من خودم 16 سال با جهت بازی کردم و الان تازه دو ساله با آنالوگ بازی میکنم
هر دوشو تجربه کردم و دیدم آنالوگ بهتره

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
چند روز پیشا رفتم توی مغازه دوستم دیدم pes2015 داره گفتم کرایه کنم ببینم چجوریه بازیو گرفتمو گذاشتم روی دستگاه یه چند دقیقه ای گذشت مغزم هنگ کرده بود خدایا این همون بازی ای هست که با فیفا15 مقایسه میشه و میگن بهتره؟:-/ گفتم نکنه این یه بازی دیگه هست ولی این کنسول هک نشده بلوری هم ارجیناله پس چرا اینجوریه؟:-/بلاخره چند دست زدم گیم پلی و دفاع کردن با سیستم لجنداری(فیفا)واقعا برام سخت بود قیافه بازیکنها فاجعه بود از اون مهمتر L1 مثلث توی افلاین بدجور بازیو اسون کرده بود خلاصه اون دو روز گذشتو من همش پیش خودم ارزو میکردم ای کاش روز بعد کرایه کردن بازی جمعه نبود و من همون عصر روز بعد بازیو پس میدادم واقعا واسه یه فیفا باز سخته با این PESکنار اومد درسته که فیفا15 نیدفوراسپید شده ولی بازم شبیه ساز تر از PES هست واسه یه فیفا باز قدیمی حداقل سخته باهاش کنار بیاد البته قبول دارم نسبت به PES 2014 خیلی پیشرفت داشته ولی با فیفا هنوز خیلی فاصله داره از اون بدتر گزارشگر بازیه واقعا صدای مضخرفی داره این جان چمپیون مشکل نبودن لایسانسها هم بیداد میکنه عملا لیگ برتر رو غیر فعال کرده قیافه ها هم که نگم بهتره میدونم اینجا قراره حرفی از فیفا زده نشه ولی چیکار کنیم بلاخره فعلا دوتا فوتبال بیشتر نیستو این دوتا همش باهم مقایسه میشن

playchar

کاربر سایت
Dec 21, 2014
287
نام
only fifa
چند روز پیشا رفتم توی مغازه دوستم دیدم pes2015 داره گفتم کرایه کنم ببینم چجوریه بازیو گرفتمو گذاشتم روی دستگاه یه چند دقیقه ای گذشت مغزم هنگ کرده بود خدایا این همون بازی ای هست که با فیفا15 مقایسه میشه و میگن بهتره؟:-/ گفتم نکنه این یه بازی دیگه هست ولی این کنسول هک نشده بلوری هم ارجیناله پس چرا اینجوریه؟:-/بلاخره چند دست زدم گیم پلی و دفاع کردن با سیستم لجنداری(فیفا)واقعا برام سخت بود قیافه بازیکنها فاجعه بود از اون مهمتر L1 مثلث توی افلاین بدجور بازیو اسون کرده بود خلاصه اون دو روز گذشتو من همش پیش خودم ارزو میکردم ای کاش روز بعد کرایه کردن بازی جمعه نبود و من همون عصر روز بعد بازیو پس میدادم واقعا واسه یه فیفا باز سخته با این PESکنار اومد درسته که فیفا15 نیدفوراسپید شده ولی بازم شبیه ساز تر از PES هست واسه یه فیفا باز قدیمی حداقل سخته باهاش کنار بیاد البته قبول دارم نسبت به PES 2014 خیلی پیشرفت داشته ولی با فیفا هنوز خیلی فاصله داره از اون بدتر گزارشگر بازیه واقعا صدای مضخرفی داره این جان چمپیون مشکل نبودن لایسانسها هم بیداد میکنه عملا لیگ برتر رو غیر فعال کرده قیافه ها هم که نگم بهتره میدونم اینجا قراره حرفی از فیفا زده نشه ولی چیکار کنیم بلاخره فعلا دوتا فوتبال بیشتر نیستو این دوتا همش باهم مقایسه میشن

قربون حرف حساب :-*اینو به اون دوستات بگو که تا میگفتیم بهشون فیفا با همه ایرادهاش سگش شرف داره به pes خشتک ها میدریدند و سر بر کوه و بیابان میگذاشتند:| خودت میدونی کیا رو میگم;)

malek911

کاربر سایت
Aug 22, 2007
5,810
نام
malek
قربون حرف حساب :-*اینو به اون دوستات بگو که تا میگفتیم بهشون فیفا با همه ایرادهاش سگش شرف داره به pes خشتک ها میدریدند و سر بر کوه و بیابان میگذاشتند:| خودت میدونی کیا رو میگم;)
حرف شما صحیح.برید فیفاتون رو بازی کنید و خوش باشید

aramesh_61

کاربر سایت
Feb 1, 2012
203
سلام
آقا ببخشید اگه سوال تکراریه، چجوری میتونم آپدیتهای بازی رو بگیرم که نقل و انتقالها اوکی بشه؟ حجم آپدیتش چقدر هست؟
ممنون
آقا کسی میتونه کمک کنه؟
ممنونننن

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر