PES 2012 EDIT | XBOX 360

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

2155143352

کاربر سایت
Nov 3, 2009
6
نام
دهقان خلافكار
سلام نه عزيز
رايت شده است

اصلا به صورت پچ نميشه به اين خاطر كه بايد فضا فايل ها رو ريورت كنيد تا فايل ها جايگزين بشن
و اين هم بايد دستي انجام بشه و مشكل و زمان بره براي همين پچ غير ممكنه

ممنون - الان من ميخواستم اين سي دي رو بخرم از شما بايد چكار كنم .
كمي در مورد نحوه خريد راهنماييم كنيد . مرسي . ممنون ميشم اگه كمكم كني داداش . مرسي

آخرین ویرایش:

soccer2008

کاربر سایت
Oct 3, 2011
66
سلام
نه فعلا نمیشه دوست عزیز..
باید صبر کنید تا مجوز پخش محصول گرفته بشه . کار های به ثبت برسه تا زمینه کپی برداری در محصولات دیگه به صفر برسه
اون وقت میشه اقدام به فروش کرد
همین روز ها پخش میشه
یه سوال این همه عجله چرا؟

2155143352

کاربر سایت
Nov 3, 2009
6
نام
دهقان خلافكار
سلام
باید صبر کنید تا مجوز پخش محصول گرفته بشه . کار های به ثبت برسه تا زمینه کپی برداری در محصولات دیگه به صفر برسه
همین روز ها پخش میشه

راستش من تا به حال به لايو وصل نشدم و از همون اول تا امروز اين پي اس رو بدون آپديت و پچ بازي كردم . خودت ميدوني ديگه بازي اورجينال پي اس بدون پچ و آپديت خسته كنندس . هيچيش به روز نيست ولي مجبوري بازي ميكنم . تا اينكه اين خبر شما رو خوندم و مشتاق بازي كردنش شدم . يعني قسمت ميشه به دستم برسه يه روز با ليگ ايران و حالشو ببرم . فكر نكنم اون شانسي كه من دارم دريا برم بايد يه آفتابه آب با خودم ببرم . ولي خواهشا اگه پخش كرديد با من تماس بگيريد براي خريدش . مرسي
( سرگذشت يه گيمر قديمي (^_^) )

2155143352

کاربر سایت
Nov 3, 2009
6
نام
دهقان خلافكار
حتما تو تمامي شهر ها پخش ميشه
شما اهل كجا هستيد
...

من اهل تهران - منطقه 17 هستم .
كي انشالله قراره پخش كنيد . جان هر كي رو دوست داريد روز پخش با من تماس بگيريد تا يك نسخه از شما بخرم ممنون . شماره تماسم رو براتون فرستادم بي زحمت توي گوشيت سيو كن تا به محض انتشار يه تك زنگ بزني ميرسم خدمتتون . مرسي .
راستي شما اهل كجاييد .

آخرین ویرایش:

HACKBOTER

کاربر سایت
Jul 3, 2008
1,075
نام
M o h A M a d
سلام
همین روز ها پخش میشه

دوست عزیز ایکاش کمی زودتر اقدام به اینکار میکردین....

نه امروز که تا دو ماه دیگه نسخه 2013 این بازی منتشر میشه و مشتریها همه میرن به سمت نسخه 2013 این فوتبال....

arsenal270

کاربر سایت
Aug 13, 2011
3
نام
mohammadreza
سلام دوستان
کسی میدونه من از کجا میتونم نسخه آپدیت شده pes2012 رو بخرم بد جور دنبالشم خواهش میکنم کمکم کنید
ممنون
موفق باشید

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر