PES 2011 | X360

• Thread starter Thread starter Ooops
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
  • برچسب ها برچسب ها
    pes 2011
ممنونم جناب hustler.البته در مورد گرافیک و انیمیشنها که توضیح دادید خودم هم قبول دارم گرافیکش بهتر شده.در مورد تاکتیکها هم دیدم که میتونیم برای دقایق مختلف بازی برنامه های مختلف بزاریم.فقط مهم این هست که این تاکتیکها چقدر در بازی تاثیر دارن.یا مثلا بود و نبودشون فرقی نمیکنه؟.ممنون میشم به این سوال هم پاسخ بدید.

ممنونم جناب hustler.البته در مورد گرافیک و انیمیشنها که توضیح دادید خودم هم قبول دارم گرافیکش بهتر شده.در مورد تاکتیکها هم دیدم که میتونیم برای دقایق مختلف بازی برنامه های مختلف بزاریم.فقط مهم این هست که این تاکتیکها چقدر در بازی تاثیر دارن.یا مثلا بود و نبودشون فرقی نمیکنه؟.ممنون میشم به این سوال هم پاسخ بدید.

خواهش میکنم دوسته عزیز
به اندازه ای تاثیر دارن که قشنگ حس میکنی
مثلا من تو فیناله لیگه اروپا با رئال رسیدم به فینال و به اینتر خوردم
یکی از تاکتیکها که انتخاب کردم این بود که از دقیقه 30-45 تیم حجومی بشه
و دقیقا تو همون دقایق گل زدم که گل رو هم لاس دیارا زد که DMF هست و اومده بود تو 18
یا اینکه اواخره بازی رو اگر رو پاس بلند تنظیم کنید چون بازیکنها خسته میشن و افت میکنن
و خوب نمیدون - یکی از دفاع آخر ها میکشه جلو و ضربه های سر رو میزنه
و خیلی موارده دیگه که بهتره خودتون تجربه کنید:>

دوسته عزیز فقط میتونم بگم اگر بازی یه گزارشگره خوب داشت و کمی هم انیمیشنها
بهتر بود هیچ کمی و کاستیه دیگه ای نداشت

واقعا نمره 9 ای که IGN بهش داد حقشه ولی خیلی ها میگن نیست که به اونا هم حق میدم
به این علت که باید خیلی بازی کنی تا قشنگ همه چیش بیاد دستت
ولی در عوض 1 سالی راحت با هاش حال خواهی کرد

اگه کلا نمیدونی باید چیکار کنی آموزش استفاده از فلش تو تاپیک پایین هست
http://forum.bazicenter.com/showthread.php?t=29593
باید پچو توی مسیر زیر کپی کنی
content/E00001A948D5B3F8/4B4E081D/00000001
که اون قسمتی که قرمز کردم فکرکنم تو پروفایل های مختلف فرق داشته باشه ولی پوشه 4B4E081D مربوط به pes 2011 و باید این پوشه رو پیدا کنی
سلام.من بازم متوجه نشدم که پچو چه طوری باید بسازم.:d:dیعنی این پوشه هارو باید تو فلش درست کنم؟:-/:-/میشه یکم بهتر راهنمایی کنید.

دوست عزیز جناب hustler من امروز دوباره بازی رو خریدم.حالا یه سوال:
توی انتخاب تاکتیکها برای برنامه ریزی برای دقایق مختلف بازی میتونیم مثلا برای دقیقه 15 تا 30 دو تا گزینه رو قرار بدیم.متوجه منظورم شدید؟
اگر شدید بگید برای چی هست؟و کارآئیش چجوریاست.
==============================
دوستان یکی کمک کنه.به خدا خسته شدم.:((من تا حالا 2 بار این بازی رو از west game خریدم.هر دوبار هم هی وسط بازی error میده.شماها هم همچین مشکلی دارین؟از کجا خریدین؟)x:((

آخرین ویرایش:
توی انتخاب تاکتیکها برای برنامه ریزی برای دقایق مختلف بازی میتونیم مثلا برای دقیقه 15 تا 30 دو تا گزینه رو قرار بدیم.متوجه منظورم شدید؟
دوستان یکی کمک کنه.به خدا خسته شدم.:((من تا حالا 2 بار این بازی رو از west game خریدم.هر دوبار هم هی وسط بازی error میده.شماها هم همچین مشکلی دارین؟از کجا خریدین؟)x:((

سلام
اینو هنوز خودم هم متوجه نشدم ، هر وقت پیدا کردم داستانش چیه
به شما هم خواهم گفت;)
فعلا فقط فهمیدم اون 3 حالتی که تعریف میکنیم level و ... یکیش ماله
زمانه مساوی بودنه بازی هست یکیش وقتی جلو هستیم و یکی هم
وقتی عقب میوفتیم ( اگر اشتباه نکرده باشم )
====================================
در مورده خریده بازی هم باید بگم رو PS3 دارم میرم و مشگلی نداره

سلام.من بازم متوجه نشدم که پچو چه طوری باید بسازم.:d:dیعنی این پوشه هارو باید تو فلش درست کنم؟:-/:-/میشه یکم بهتر راهنمایی کنید.
بعد از اینکه فلش رو توسط دستگاهت فرمت کردی برو تو بازی و storage رو فلش انتخاب کن تا بازی روش سیو بشه اینجوری این مسیر در فلش درست میشه و باید توسط برنامه USBXTAFGUI توی کامپیوتر به مسیری که نوشتم بری و فایل هارو یکی یکی کپی کنی یا درگ کنی

من تا امروز فقط pes بازی کردم حالا می خوام بین فیفا11 وپی ای اس11 یکیرو انتخاب کنم
کدوم بهتره؟اگه کسی هر دورو بازی کرده بگه کدومو بخرم.
ممنون

بهترین کار اینه که هر دو تاشو بخری;) و خودت تصمیم بگیری چون هر دوشون خوبن

خوب اینم فهمیدم چی هست
برفرض برای دقیقق 15-30 تو خط اول یک استراتژی در نظر میگیرید
و در خط دوم هم یک استراتژیه متفاوت
اولویت با استراتژی ای هست که تو خط اول قرار گرفته
و نسبت به شرایطه بازی و اینکه در حمله یا دفاع یا میانه زمین باشید یکی از اونها اعمال میشن ، که همونطور که گفتم اولویت با خط اول هست
موفق باشید

من تا امروز فقط pes بازی کردم حالا می خوام بین فیفا11 وپی ای اس11 یکیرو انتخاب کنم
کدوم بهتره؟اگه کسی هر دورو بازی کرده بگه کدومو بخرم.
ممنون

من تقریبا از اون اولی که بازی میکردم (از زمانی که میکرو داشتم):baby: فوتبال هم جزء بازیهایی بود
که دوست داشتم و بازی میکردم.
از زمانی که هم فیفا بود هم pes من بعضی اوقات فیفا و بعضی اوقات pes بازی میکردم
به نظرم امسال اولین سالیه که دارم هر دو رو بازی میکنم.
دیگه بیشتر به سلیقه بستگی داره.

تاکیتیک

یکی راهنمایی کنه چطور می شه تاکتیک دادن را دوباره مثل قبل کرد با دکمه LT+ضربدریا مثلث را زد الا خیلی بد شده اول باید دکمه وسط دسته را گرفت بعد اون دکمه ها را زد اگه بشه مثل PES های قدیم دیگه فوتبالش خوبه.
فقط چرا از دور می شوتی دروازبانا عینه معلولا عمل می کنند

آخرین ویرایش:
سلام اگه میشه بگید از کجا میتونم ریجن جی این بازی رو بخرم؟ تازگیا خیلی سخت شده پیدا کردن بازیهای جی . من medal of honor رو هم هنوز پیدا نکردم

دقیقا همین طوره انگار فروشنده ها فراموش کردن خیلی از بچه ها دستگاه جی دارند.
در مورد pes هنوز نسخه انگلیسی که به دستگاه های جی بخوره ریلیز نشده یه نسخه کره ای اومده من خودم دانلود کردم منوها و نوشته ها به زبون کره ای هست اما گزارشگر انگلیسیه اسم تیم ها هم انگلیسیه کلا برای بازی کردن مشکلی نداره

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or