PES 2011 - BC League

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

54M113

کاربر سایت
Dec 28, 2006
4,435
نام
علی
اونایی که موافقن با راه انداختن لیگ من یه Community راه انداختم به اسم BC League قثط نمیدونم چجوری شما باید عضوش بشید !
هر کی میخواد عضو شه Gamertag منو Add و بگه هم واسه این بازی منو اد کرد کرده
بقیه هماهنگی ها رو هم برای ساعات مسابقات با توافق بقیه معین میکنیم

aria_victor

کاربر سایت
Jul 11, 2009
212
من فیفا آنلاین میزنم. PES نگرفتم. برای آنلاین بازی کردن مثل فیفا پوینت می خواد یا میشه رایگان بازی کرد؟

kaveh

کاربر سایت
Dec 11, 2005
518
نام
کاوه
من اکثر گیمر تگ های که pes 11 بازی میکتند رو روی کاغذ نوشتم تا موقعی که به لایو وصل میشم ادد کنم . من روزی چند ساعت لایو میزنم مخصوصا شبها 10 به بعد راستی شاید مناسب نباشه اینجا بپرسم اما NFS Hot pursite رو 2 روز بازی کردم توی لایو خیلی هم لذت بخش بود اما الان نمیتونم دیگه به NFS وصل بشم ازم pin code میخواد کسی میدونه برای چی؟! (من اکانت 1 ماهه free خود کنسول رو دارم)
Gamer Tag : kavehv

Altar

کاربر سایت
Nov 27, 2009
69
من اکثر گیمر تگ های که pes 11 بازی میکتند رو روی کاغذ نوشتم تا موقعی که به لایو وصل میشم ادد کنم . من روزی چند ساعت لایو میزنم مخصوصا شبها 10 به بعد راستی شاید مناسب نباشه اینجا بپرسم اما NFS Hot pursite رو 2 روز بازی کردم توی لایو خیلی هم لذت بخش بود اما الان نمیتونم دیگه به NFS وصل بشم ازم pin code میخواد کسی میدونه برای چی؟! (من اکانت 1 ماهه free خود کنسول رو دارم)
Gamer Tag : kavehv
ربطی به اکانتت نداره بعد از 2 روز مثل فیفا که بعد از یه هفتست باید یا کد بازی اصلتو وارد کنی که برا ما نیست یا 800 پوینت بدی.

kaveh

کاربر سایت
Dec 11, 2005
518
نام
کاوه
ربطی به اکانتت نداره بعد از 2 روز مثل فیفا که بعد از یه هفتست باید یا کد بازی اصلتو وارد کنی که برا ما نیست یا 800 پوینت بدی.
آره درست میگی برای ما همه کپی هستش منم مجبور شدم 27 هزار تومان بدم از اینجا point 1600 بخرم که فکر کنم 800 برای NFS مصرف شد اما دیگه راحت شدم راحت میتونم برم قسمت آنلاینش راستی من بچه های اینجا رو ادد کردم چرا آنلاین نیستید؟! آنلاین بشید باهم دیگه NFS بزنیم خیلی فاز میده من الان مجبورم با آمریکایی ها و انگلیسی ها بازی کنم که همه شون Noob هستند :d

kaveh

کاربر سایت
Dec 11, 2005
518
نام
کاوه
اونایی که موافقن با راه انداختن لیگ من یه Community راه انداختم به اسم BC League قثط نمیدونم چجوری شما باید عضوش بشید !
هر کی میخواد عضو شه Gamertag منو Add و بگه هم واسه این بازی منو اد کرد کرده
بقیه هماهنگی ها رو هم برای ساعات مسابقات با توافق بقیه معین میکنیم
آقا من گیمر تگ شما رو ادد خواستم بکنم برای اکثر بچه ها رو قبلو کرد به جز شما و یک نفر دیگه لطف کن یه چکی بکن اگه ok بود من رو ادد کن گیمر تگ من : kavehv هستش .

54M113

کاربر سایت
Dec 28, 2006
4,435
نام
علی
موقعی که Friend RequesT دادی من دز حال بازی بودم Accpet کردم چجوری میگی قبول نکرد ؟
----------
همین چند دقیقه پیش هم باهات بازی کردم بازیت خوبه 4 تا شوت زدی 4 تاش رفت تو گل ما 10 تا زدیم 3 تاش رفت آفرین اما یه چیزی که هست ناراحتم نشو عقده ای هسی 4 تا زدی 3 تا خوردی روی هر 4 تا گل نشستی Replay دیدی هزار بار پیغام گل و یسو از این حرفا فرستادی معنی نمیده من 3 تا گل زدم هر سه تا رو اصلا صحنه تکرارشو ندیدم سری استارت رو زدم ولی زیادی شروشو در آوردی تو BC لیگ هم بگم کسی بخواد بعد گل از این کارا کنه راهش نمیدم چه با من چه با هر کس دیگه ای حالا گل خوشگل بزنی نگاهش کنی یه چیزی نه اینکه هر کدومو گل کردی بشینی دو ساعت صحنه تکرارشو ببینی

آخرین ویرایش:

kaveh

کاربر سایت
Dec 11, 2005
518
نام
کاوه
موقعی که Friend RequesT دادی من دز حال بازی بودم Accpet کردم چجوری میگی قبول نکرد ؟
----------
همین چند دقیقه پیش هم باهات بازی کردم بازیت خوبه 4 تا شوت زدی 4 تاش رفت تو گل ما 10 تا زدیم 3 تاش رفت آفرین اما یه چیزی که هست ناراحتم نشو عقده ای هسی 4 تا زدی 3 تا خوردی روی هر 4 تا گل نشستی Replay دیدی هزار بار پیغام گل و یسو از این حرفا فرستادی معنی نمیده من 3 تا گل زدم هر سه تا رو اصلا صحنه تکرارشو ندیدم سری استارت رو زدم ولی زیادی شروشو در آوردی تو BC لیگ هم بگم کسی بخواد بعد گل از این کارا کنه راهش نمیدم چه با من چه با هر کس دیگه ای حالا گل خوشگل بزنی نگاهش کنی یه چیزی نه اینکه هر کدومو گل کردی بشینی دو ساعت صحنه تکرارشو ببینی

اینکه گفتی ادد نشده بودی برای دیروزه امروز ادد شدین در مورد صحنه آهسته که میگی نباید میدیدم فوتبال هیجانش به همینا هستش دیگه ما که همین دیروز شروع به WE بازی کردن نکردیم از نسخه 1 دارم بازی میکنم حالا بعد از مدت ها اومدم LIVE با یه هموطن بازی کردم خواستم یکم هیچانش حفظ بشه( شما ناراحت شدی معذرت میخوام اما من کلوب هم بازی میکردم آهسته رو میدیدم) خداییش هم 4 تا گلی هم که زدم همه اش قشنگ بود وگرنه رد میکردم میرفت مخصوصا گل آخر که از 30 متری زدم یه تیرکم که خوردی اونم حساب نکردی میگی 10 تا شوت زدم شما 10 تا شوت زدی اما چنتاش رو کاسیاس گرفت؟! بازیت خوبه اما از هرجایی میخواستی شوت کنی بره توی گل!!!! اینهم بگو تمام تک به تک هات جلوی کاسیاس شوت کردی و اونم گرفت از کنار دروازه نزدی که بیرون عزیزم همچین میگی عقده ای کسایی که بازی رو ندیدن فکر میکنن تازه 2 روزه PES یا WE بازی میکنم در ضمن تیم Real madrid دفعه اول بود که تو 11 برمیداشتم تاحالا به ارنج تیمش آشنایی نداشتم برای همین دفاع باز بود که جنابعالی راحت شوت میکردی امشب دوباره بیا ببینم چطوری میخوایی راحت شوت کنی ... گل کوچیک نیست یا فوتبال سالنی نیست که شوت شوتک باشه عزیزم :| هروقت خواستی به من خبر بده یا به ID Yahoo: kvvv@att.net که اکثرا شباها آنلاین هستم خبر بده من حاضرم باهات سر هرچی بزنم روی همین تیم مادرید هم باهات شرط میبندم :D

آخرین ویرایش:

54M113

کاربر سایت
Dec 28, 2006
4,435
نام
علی
من بهت پیشنهاد میکنم بری تو همون کلوپت بازی کنه بازیتم خیلی خوبه آفرین گل پسر :>
و هم از لیست دوستانم Remove شدی هم تو لیگ راهت نمیدم ;) بشین Replay هاتو ببین روحت شاد شه

kaveh

کاربر سایت
Dec 11, 2005
518
نام
کاوه
من بهت پیشنهاد میکنم بری تو همون کلوپت بازی کنه بازیتم خیلی خوبه آفرین گل پسر :>
و هم از لیست دوستانم Remove شدی هم تو لیگ راهت نمیدم ;) بشین Replay هاتو ببین روحت شاد شه

من با شما دعوا ندارم که اینطوری صحبت میکنی برو اول طرز صحبت کردنت رو یاد بگیر بعد بیا اندازه سنت PES بازی کردم چه کلوب چه غیر کلوب لازم نکرده برای من یاد آوری کنی کجا بازی کنم نمیدونم ایران زندگی میکنی یا نه اما بدون توی همین ایران تا همین 5 سال پیش همه گیمر های حرفه ای توی کلوب بازی میکردند که بعدها به سمت گیم نت رو آوردن که من چند سالیه دیگه نمیرم این رو محض اطلاع تون گفتم که گویا هیچ اطلاعی در این زمینه نداری من ادعایی ندارم ولی شما انگار از باختت خیلی خیلی ناراحتی که با این طرز با من صحبت میکنی !!! اینقدر هم با واژه تهدید با من صحبت نکن من یک عمره با این الفاظ آشنام، شما لیگ خانوادگی راه انداختی یا لیگ بازی سنتر؟ اگه لیگ بازیسنتر هستش پس نباید از اسم بازیسنتر سو استفاده کنی دلبخواهی کسی رو راه بدی یا ندی مگر اینکه مورد اخلاقی خاصی باشه که توی این 6 سالی که عضو بازیسنتر هستم موردی از من کسی ندیده، شما فقط یه آدمی هستی که از یه باخت ناچیز نمیدونی که چطوری با دوستان جدیدت صحبت کنی واقعا متاسفم فکر میکردم دوست جدید PES باز باشی اما انگار زود قضاوت کردم :)

آخرین ویرایش:

aria_victor

کاربر سایت
Jul 11, 2009
212
کلاً یه دست باهم بازی کردین دعواتون شد؟ :d من نه قصد دخالت دارم نه قصد طرفداری از کسی. هیچکدومتونم نمیشناسم(البته فکر کنم کاوه رو توی لیست دوستانم دارم) ولی در کل فکر می کنم حق با کاوه هستش. اینکه صحنه آهسته رو نباید ببینی مگه قانونه؟ این دوست داشته ببینه. هرکی که دوست داره میتونه صحنه آهستهء گلهاشو ببینه و فکر نمیکنم کسی با دیدن صحنه آهستهء گلهاش عقده ای باشه. بازم میگم قصد دخالت نداشتم اما حیف بخدا سر هیچی باهم اینجوری حرف بزنیم :-s

kaveh

کاربر سایت
Dec 11, 2005
518
نام
کاوه
کلاً یه دست باهم بازی کردین دعواتون شد؟ :d من نه قصد دخالت دارم نه قصد طرفداری از کسی. هیچکدومتونم نمیشناسم(البته فکر کنم کاوه رو توی لیست دوستانم دارم) ولی در کل فکر می کنم حق با کاوه هستش. اینکه صحنه آهسته رو نباید ببینی مگه قانونه؟ این دوست داشته ببینه. هرکی که دوست داره میتونه صحنه آهستهء گلهاشو ببینه و فکر نمیکنم کسی با دیدن صحنه آهستهء گلهاش عقده ای باشه. بازم میگم قصد دخالت نداشتم اما حیف بخدا سر هیچی باهم اینجوری حرف بزنیم :-s

والا من هیچ مشکلی با این آقا ندارم نمیدونم چرا اینطوری صحبت کرد این بازی فقط دست گرمی بود تازه میخواستم تو یاهو باهم صحبت کنیم زمان های مشخصی هماهنگ کنیم یا اینکه دونفری با خارجی ها بازی کنیم من میخواستم اینها رو باهاش صحبت کنم و اینکه بگم بازی همینه یه بار میبری یه بار میبازی حالا صحنه آهسته دیدن ندیدنش که مهم نیستش مهم اصل بازیه نمی دونم شاید اونقدر از Real madrid متنفره که حاظره اینطوری با یه هموطنش صحبت کنه :)
الان با چند نفر از ایتالیا دوست شدم که اکثرا هم میبازند و در عین باخت هم Nice shoot میگند بدون اینکه از دیدن صحنه آهسته گله ای بکنند چرا ما ایرانی ها جنبه انتقاد نداریم که با یه بازی دوستانه که نتیجه به دلمون ننشسته حاظر میشیم دوستان جدید رو Remove کنیم و تهدید کنیم ال میکنم یا بل میکنم؟!!!!؟؟! من خوشحالتر میشدم با یه هم زبون و ایرانی pes بازی کنم تا غیر ایرانی ولی گویا جنبه ها خیلی پایینه (این رو کلی گفتم جناب darknes به خودشون نگیره) ;)

54M113

کاربر سایت
Dec 28, 2006
4,435
نام
علی
شما جنبه نداری که گل میزنی بعد گلت میشنی کلی چرخ و فلکو بالانس میزنی خیلی خوشحالی که 4 تا حمله کردی 4 تا گل زدی همون اول بازی دیدم چجوری پاس کاری میکردی :)) باید یه عکس از Match Details میگرفتم میزاشتم اینجا که اینقد واسه من هارت و پورت نکنی
از قضا یکی از دوستانم پیشم بود واسه شفاف سازی این موضوع میگم بیاد پست بده همینجا بگه که تو بازی چی گدشت و این آقا با این ادعاش چی بازشه
دو روز پولاتو از قلکت در آوردی رفتی Xbox خریدی بعد اومدی به من میگی N00b ؟ جمع کن کاسه کوزتو بابا ( اشاره به PM در LIVE که همونجا هم جوابتو گرفتی )
در ضمن در حد و اندازه ای نیستی که من بخوام لطف کنم بهت وقتمو با چت کردن با تو بگدورنم
فقط بقیه بحثو برو یه Headset مثه آدم بگیر بیا تا من حالیت کنم کی N00b هست و کی بازی بلده کی بازی بلد نیست آقای کلوب برو
شما هم دهنت بازه واسه .... هوایی لطف کن وقتی نمیدونی تو اون بازی چی گدشته خودتو قاطی باقالیا نکن

آخرین ویرایش:

kaveh

کاربر سایت
Dec 11, 2005
518
نام
کاوه
شما جنبه نداری که گل میزنی بعد گلت میشنی کلی چرخ و فلکو بالانس میزنی خیلی خوشحالی که 4 تا حمله کردی 4 تا گل زدی همون اول بازی دیدم چجوری پاس کاری میکردی :)) باید یه عکس از Match Details میگرفتم میزاشتم اینجا که اینقد واسه من هارت و پورت نکنی
از قضا یکی از دوستانم پیشم بود واسه شفاف سازی این موضوع میگم بیاد پست بده همینجا بگه که تو بازی چی گدشت و این آقا با این ادعاش چی بازشه
دو روز پولاتو از قلکت در آوردی رفتی Xbox خریدی بعد اومدی به من میگی N00b ؟ جمع کن کاسه کوزتو بابا ( اشاره به PM در LIVE که همونجا هم جوابتو گرفتی )
در ضمن در حد و اندازه ای نیستی که من بخوام لطف کنم بهت وقتمو با چت کردن با تو بگدورنم
فقط بقیه بحثو برو یه Headset مثه آدم بگیر بیا تا من حالیت کنم کی N00b هست و کی بازی بلده کی بازی بلد نیست آقای کلوب برو
باشه فکر کن پول قلکم شکستم اومدم live باهات بازی کردم :)) فقط همینقدر بدون تو اونقدر آدم ضعیفی هستی که با یه باخت اینطوری میکنی از اولشم من با تو دعوا نداشتم حتما باید میبردی تا مثلا اینطور عصبانیتت رو بروز ندی؟ :)) در ضمن لزومی نمیبینم جوابی که توی لایو فرستادی و اینجا بخوام بدم همونجا جوابتو گرفتی (توصیه دوستانه میکنم توهم اینجا جواب Live رو برای من ننویسی همون تو لایو جواب بده جواب بگیر) برو با همون نوبایی بزن که با بردنش احساس proi بهت دست میده حالا خوبه قبلا هم گفتم اولین بارم بود real madrid توی pes11 برمیداشتم اگه الان میخواستی بازی کنی که باید همون 3 تا گلتم توی خواب میزدی عزیزم :))
راستی بهت برنخوره واقعا چند سالته آقای پرو ؟! بگو شاید تاریخچه PES ندونی بهت توضیح بدم:d

آخرین ویرایش:
وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر