PES 2008 Editing

Meysam

کاربر سایت
Apr 11, 2006
4,955
T_A_M_B_A_L جان بازم ممنون (اسمتم برام بگو )
Hossein_Bahal از شما هم ممنونم
hassan_110 جان این کدها برا اینه که وقتی فایل بازی رو باز میکنی بدونی فلان چهره ای که داری میبینی ما کیه همین و استفاده دیگه ای نداره

ScoRPioN2

کاربر سایت
Jun 28, 2006
2,251
نام
0
این ادیت کار خودم هست ، که برای 3 تیم لیگ برتریه آرسنال ، منچستر ، چلسی اسپانسر های روی لباسشونو طراحی کردم عکس های زیر همه چیز رو دقیق تر توضیح میده. فایل هم با حجم 375 کیلوبایت از پیوست دانلود کنید و تو آدرس زیر کپی کنید و yes را انتخاب کنید:
C:\Documents and Settings\your user name\My Documents\KONAMI\Pro Evolution Soccer
2008\save

Arsenal-Sponsor.jpg

Chelsia-Sponsor.jpg

Man-Sponsor.jpg

Attachments

• Sponsor-3England-Team.zip
    392.7 KB · مشاهده: 30

T_A_M_B_A_L

مدیر سابق
کاربر سایت
Feb 2, 2006
936
نام
Milad
Bundesliga Patch v0.8

*ورژن جدید از پچ Bundesliga
دریافت پچ :
لینک اول
لینک دوم
لینک سوم

راهنمایی نصب :
طریقه ی نصب
بعد از دریافت , فایل فشرده را در مکانی استخراج کنید . محتویات فایل :
پوشه ی cv_0
پوشه ی cv_1
پوشه ی OF
پوشه ی rs_g
پوشه ی rv_g
برنامه ی AFS Explorer

اول یک کپی از فایل های اصلی از قبیل (cv_0-cv_1-rs_e-rv_e) تهیه کنید
حالا PES2008_EDIT01 را از پوشه ی OF به مکانی که بازی سیو شده است کپی کنید. معمولا :
..\My Documents\KONAMI\Pro Evolution Soccer 2008\save
برنامه ی AFS Explorer را اجرا کنید .بعد از اجرای برنامه , کلید های ترکیبی ctr+i را فشار دهید یک پنجره نماش داده میشود , در اینجا شما باید در جایی که بازی رو نصب کردید در پوشه ی img فایل cv_0 را انتخب کنید. (file type برنامه روی all files باشه)
بعد از انتخاب کردن cv_0 برنامه شروع به باز کردن فایل میکنه بعد از چند لحظه پیغامی حاوی بر گرفتن یک نسخه ی پشتیبان از فایل میکند که شما روی no کلیک کنید.بعد از باز شدن کامل فایل .کلید های ترکیبی ctrl+3 را فشار دهید .حالا یک پنجره ی دیگر ظاهر میشود که شما باید پوشه ی cv_0 را انتخاب کنید (در مکانی که فایل فشرده را استخراج کردید)

85nhc2t.jpg

اگر فایل cv_0 اصلی شما فضای خالی برای جایگزی فایل های فرعی نداشته باشه, پیغامی حاوی بر ساختن یک فایل جدید ظاهر میشود که در انجا شما باشد yes را انتخاب کنید و بعد از دادن یک نام مثلا cv_0edit ان فایل را بسازید . بعد از ساختن فایل برنامه شروع به جابجایی فایل ها میکند و پیغامی مبنی بر نمایش فایل جدید ظاهر میشود که شما با تایید کردن ان مراحل را باید پشت سر بگزارید. و در اخر برنامه را AFS Explorer را ببندید.حالا فایل جدیدی که ساختین (cv_0edit) را به cv_0 تغییر نام داده و جایگزین cv_0 اصلی در پوشه ی img بازی , کنید.
برای پوشه های,cv_1,rs_g,rv_g هم ,همین مراحل را باید تکرار کنید . مثلا بری پوشه ی cv_1 باید با استفاده از برنامه ,فایل اصلی cv_1 را از پوشه ی img باز کنید.

نکته
- بعد از اینکه فایل جدید را ساختید حواستون باشه پسوند فایل باید IMG باشه اگه پسوندی نداشت فایل را به نام (مثلا) cv_0edit.img تغییر دهید.
- می توانید از اصلا از پوشه های rv_g و rs_g اصلا استفاده نکید .(با انجام اینکار نا هماهنگی متنی در بعضی قسمت ها ایجاد میشود مثلا اسم تیم ی لیگ المان به جای لیگ فرانسه نوشته میشود ولی در بازی و تیم ها هیچ مشکلی پیش نمی اید و این موضوع فقط ظاهری هستش)
- اگه در فایل اصلی بازی (پوشه ی img )فایل های rv_g و rs_g را نداشتید می توانید از همان فایل های rv_e و rs_e استفاده کنید . موردی نداره ولی زبان متن به آلمانی تغییر میکنه .

برطرف کردن مشکل زبان (استفاده از زبان انگلیسی به جای آلمانی)
دریافت
طریقه ی نصب :
فایل مربوطه را در rv_e جایگزین کنید.

هنوز هیچ پج یا آپشن فایلی نیومده که استادوم هایی مثل الدترافورد هم به بازی اضافه بشه؟
هست , ولی اضافه نمیشه باید جایگزین بشه . option file هم که ربطی نداره .

* یکی از بهترین آپشن فایل ها برای کسانی که از پچ خاصی استفاده نمی کنند (-;
دریافت آپشن فایل

(اسمتم برام بگو )
میلاد

ScoRPioN2

کاربر سایت
Jun 28, 2006
2,251
نام
0
دو تا دیگه از اسپانسر هارو ( لیورپول-منچستر سیتی) اضافه کردم ، طالب بودید از پیوست دانلود کنید:
بعد از دانلود تو آدرس زیر کپی کنید و yes رو بزنید:
C:\Documents and Settings\[Your User Name]\My Documents\KONAMI\Pro Evolution Soccer 2008\save
اگر تنظیمات انجام نشد وارد بازی بشید و از منو ها Edit رو انتخاب کنید و Load را بزنید.
Arsenal-Sponsor.jpg

Chelsia-Sponsor.jpg

Man-Sponsor.jpg

ManCity-Sponsor.jpg

Liverpool-Sponsor.jpg

Attachments

• Sponsor-5England-Team.zip
    393 KB · مشاهده: 29

Meysam

کاربر سایت
Apr 11, 2006
4,955
scorpion2 عزیز بهت پیشنهاد میکنم اگه حوصه ادیت داری بری کیت بسازی چون اصلا وارد کردن این لوگو ها به بازی و بعد استفاده کردنشون در نهایت چیز زیبایی نمیشه اما ساختن خود کیت یه چیز دیگس
موفق باشی

hassan_110

کاربر سایت
Jul 22, 2006
1,857
نام
حسن
سلام
بچه ها ببخشید پستم زیاد به تایپیک ارتباط نداره ولی می خوام بدونم تو این بازی چجوری می تونم بازی کنی رو که نمی خوام آخر فصل بفروشمش؟
یا علی مدد

Meysam

کاربر سایت
Apr 11, 2006
4,955
فقط کافیه شما زمانهایی که میتونید ترانسفر کنید (میان یا آخر فصل) بری روی بازیکن و x رو بزنی در 360 هم A رو باید بزنی و گزینه enter team player for possible transfer رو انتخاب کنی در نهایت اگه تیمی خاستار اون بازیکن باشه به شما پیشنهاد میده برای خرید که معمولا با دادن یه پیغام بعد از گذراندن یه هفته شما مطلع میشید بعد از اینکه در خواست داد اگه شما موافق به فروش بودید میری روی بازیکن و A یا X رو بزن و از بین گزینه ها accept رو انتخاب کن اگه هم موافق نبودی refuse رو بزن
موفق باشی

spook

کاربر سایت
Mar 31, 2008
12
گل100%

قبل از هر چیز بگم من خودم یه ساکر باز حرفه ای هستم اما خواهشا برید به کامپیوتر 20 تا پنالتی بزنید همشون رو وسط و زمینی بزنید.چی شد؟!!! :laughing:

spook

کاربر سایت
Mar 31, 2008
12
اخه من هیچ بحث و گفتگویی در مورد Pro Evo0lution Soccer 2008 پیدا نکردم مجبور شدم این جا بنویسم اگر هم هست مربوط به ایکس باکس یا ps3 هست

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر