PES 09 برای پاییز امسال تایید شد

Good Boy

کاربر سایت
2wcmogh.jpg

Konami امروز اعلام کرد که بازی PES 2009 در پاییز امسال و برای XBOX 360 , PS3 , PC , PS2 و PSP خواهد آمد.

ظاهرا در آخرین نسخه از این بازی(PES 2009) گرافیک بازی تغییر بسیار زیادی کرده است و چهره بازیکنان و حتی حرکت های آنها خیلی شبیه به واقعیت خواهد بود!

dq13qo.jpg

Option های جدیدی در بازی وجود خواهد داشت تا هر فردی به سلیقه خودش این بازی را انجام بدهد و همچنین حرکت های جدید و عوامل جدید و ابتکاری در control بازی و همین طور قسمت On Line بازی , باعث شده است تا این عنوان هر چه بیشتر به واقعیت نزدیک بشود!

منبع
....................
K1

اصلا به این حرفای قبل از عرضه بازی نمیشه اعتماد کرد همین شماره قبلی چقدر ازش تعریف می کردن کسی فکرشو نمی کرد این همه مشکل داشته باشه اما وقتی اومد معلوم شد.پس تا پاییز صبر می کنیم...

به نظر من PES2007 با 2006 فرقی نداشت اما 2008 نسبت به 2007 تغییرات داشت من نمیدونم چرا یه سری که از فوتبال کونامی هیچ اطلاعاتی ندارند (طبق گفته خودشون) میان میگن WE یا PES دیگه به درد نمیخوره!! مطمئن باشید توی هر سری جدید که میاد هیچی چیز بازی تغییر نکرده باشه یه سری حرکات جدید به گیم پیلی آن و شوتیگ بازی اضافه میشه که هر کسی این قابلیت جدید رو متوجه نمیشه بای خیلی دقت کنید تا بتونید تفاوت رو متوجه بشید به نظر من PES2008 هر چی هم بود از FIFA08 خیلی بهتر بود حالا شما سلیقه مزخرف EA (سلیقه $) رو میخوایید اعمال کنید رو فوتبال زیبا و شناور کونامی که این اصلا درست نیست.
شما چطور PES بازی هستید که ناگهان تغییر هویت میدید بهتره برید همون فوتبال مسخره و گیم پلی خنده دار فیفا بازی کنید شما رو چه به WE

تایید میشه.

خدایی gameplay ساکر با فیفا اصلا قابل مقایسه نیست.

ساکر یه چیزه دیگست.:cool:

اصلا به این حرفای قبل از عرضه بازی نمیشه اعتماد کرد همین شماره قبلی چقدر ازش تعریف می کردن کسی فکرشو نمی کرد این همه مشکل داشته باشه اما وقتی اومد معلوم شد.پس تا پاییز صبر می کنیم...

من نمیدونم منظوره شما از مشکل چیه؟

مطمئن باش هیچ بازی بدون مشکل نیست .
آره اینو قبول دارم که pes2008 مشکلاتی داشت اما باز در عوض یه بازی روان و واقعی رو به ما نشان داد.

آیا اصلا گیم پلی ساکر با فیفا قابل مقایسه است.

شخصا به کونامی اعتقاد دارم و اینکه pes2008 بهترینی بود که تا به حال دیدیم.

امیدوارم تو pes09 مشکلاتش بر طرف شه.

PES

من نمیدونم منظوره شما از مشکل چیه؟

مطمئن باش هیچ بازی بدون مشکل نیست .
آره اینو قبول دارم که pes2008 مشکلاتی داشت اما باز در عوض یه بازی روان و واقعی رو به ما نشان داد.

آیا اصلا گیم پلی ساکر با فیفا قابل مقایسه است.

شخصا به کونامی اعتقاد دارم و اینکه pes2008 بهترینی بود که تا به حال دیدیم.

امیدوارم تو pes09 مشکلاتش بر طرف شه.
PES

مشکلش افت فریم شدید و سیستم آنلاین فوق العاده ضعیفش بود که یه سر و گردن نسبت به fifa08 کشیدش پایین.درسته شما از گیم پلی pes خیلی لذت می بری منم لذت می برم ولی نظر شخصی منو تو ملاک نمیشه fifa یه بازی simulation هست اگه یه نگاهی به فروش بندازی می فهمی فیفا انقدر هم که می گین بی طرفدار نیست در کل من که می گم هیچ کدومشون اون فوتبالی که تو این نسل و این زمان پیشرفت بازی های کامپیوتری باید باشن نیستن

fifa یه بازی simulation هست اگه یه نگاهی به فروش بندازی می فهمی فیفا انقدر هم که می گین بی طرفدار نیست در کل من که می گم هیچ کدومشون اون فوتبالی که تو این نسل و این زمان پیشرفت بازی های کامپیوتری باید باشن نیستن
بله فیفا simulation خوبی از افکتهای چمن بازی و صدا های تماشاگران و نحوه دوربین بازی داشته اما هر چی از GAMEPALEY بازی شبیه سازی خواسته بکنه (به سبک EA) نتیجه نگرفت و در نهایت هم از نسخه FIFA06 به اینور از گیم پلی کونامی تقلید کرد البته اینقدر تقلید واضح و آشکار بود که حتی در گیم پد هم همانهایی رو گذاشته بود که در وینینیگ الون شاهدش بودیم مثل شوت ها و حرکات یک و دو پاس های عمقی همگی یک تقلید آشکار بودند حالا شما به این تقلید میگین Simulation فوتبال lol

بله فیفا simulation خوبی از افکتهای چمن بازی و صدا های تماشاگران و نحوه دوربین بازی داشته اما هر چی از GAMEPALEY بازی شبیه سازی خواسته بکنه (به سبک EA) نتیجه نگرفت و در نهایت هم از نسخه FIFA06 به اینور از گیم پلی کونامی تقلید کرد البته اینقدر تقلید واضح و آشکار بود که حتی در گیم پد هم همانهایی رو گذاشته بود که در وینینیگ الون شاهدش بودیم مثل شوت ها و حرکات یک و دو پاس های عمقی همگی یک تقلید آشکار بودند حالا شما به این تقلید میگین Simulation فوتبال lol

دارم خیلی باهات حال میکنم .

100%تایید میشه آره fifa داره از pes تقلید میکنه خصوصا تو گیم پلی در next-gen:cool:

سلام به همه. من عضو جديدم
بهتر بود برید تو تاپیک معرفی اعضا این پست رو میدادید
ببین رفیق pes هر شوتی که بزنی تو گله به نظر شما این فوتبال واقعیه؟:)

کجای PES هر شوتی تو گله :eek: چیز هایی میگید که آدم خنده اش میگیره اگه PES هر شوتیش تو گله اونوقت اسم بازی فیفا 2004 هم باید بزاریم بسکتبال فیفا2004 چون من با رونالدو یادمه از هرجای زمین شوت میکردم میرفت تو گل :laughing:;):biggrin1:
در ضمن پست پشت سر هم ندید این بر خلاف قوانین سایته .

ببخشید که این پست را میدم ولی وقتی میام میبینم یه بازی که تو این شمارش افتضاح بوده و بقیه میان ازش تعریف میکنن کمی خندم میگیره .

کجای PES هر شوتی تو گله :eek: چیز هایی میگید که آدم خنده اش میگیره اگه PES هر شوتیش تو گله اونوقت اسم بازی فیفا 2004 هم باید بزاریم بسکتبال فیفا2004 چون من با رونالدو یادمه از هرجای زمین شوت میکردم میرفت تو گل :laughing:;):biggrin1:
در ضمن پست پشت سر هم ندید این بر خلاف قوانین سایته .

در مورد نسخه کنسولی دارم میگم.
جالبه شما چرا با fifa2004 مقایسه میکنی بیا با همین 2008 مقایسه کن . pes یه چیزی که همیشه منو آزار میده همین شوتهاش هست که به صورت افتضاح گونه ای میره تو گل .
از هر جای میدان شوت کنی و اگه تو چهار چوب باشه 70 درصد تو گل تشریف داره! و 30 درصد هم میره به عکس العمل دروازبان که همین قسمت هم افتضاح هست ! دروازه بانه از هرجا که براش شوت میشه باید در دو ضرب توپ را بگیره که وقتی توپ را مهار میکنه در موقع برگشت از دستای دروازبان یکی پیدا میشه زود و تلب میزنه تو گل !!!!
حالا اسم اینم گذاشته شبیه سازی ؟! باید بگم افتضاح سازی .

اما تو fifa08 روی این چیز فوق العاده کار شده و دروازبان همینطوری کشک نیست و اکثر توپ ها را میتونه تو یک ضرب بگیره و اجازه ادامه کار را نمیده عینه همین فوتبالی که میبینیم تونستن طراحی کنن .
تو fifa08 گل زدن نسبت به pes2008 خیلی سختره مخصوصا وقتی که درجه بازی را بالا میبری این دیگه انکار نکردنیه .
شوت ها تو fifa08 بسیار دقیقتر کار شده هر شوتی را که میزنی باید دقیق زاویه بگیری یعنی درحد میلیمتری کار شده ولی تو pes2008 اینطوری نیست هر طور زاویه میگیری تقریبا میره طرف گل .
پس شوت و گل تو fifa08 بازم سختره .
کلا وقتی فیفا را هم درجه سختی بالا میزاری گذشتن از دفاع حریف خیلی سخته تا بخوای حالا شوت کنی !
حالا من نمیدونم با چه شرایطی اینجا میان میگن pesحرفه ای تر هست :laughing:

حرکت توپ خیلی بهتر و واقعی تر از pesکار شده کلا یه حالت سه بعدی داره .
انمیشن بازیکنها و حرکاتشون خیلی نرم و طبیعیتر هست .
گرافیک بازی هم که یک سروگردن بهتر از pes هست . صدا گذاری هم همینطور .

همینطور هم از گیم اسپات fifa08 امتیاز بهتری گرفت نسبت به pes2008 .

آخرین ویرایش:
امیدوارم تکلی که ما روی چمن واقعی و در باشگاه میزنیم اینجا هم همینطوری باشه ، در حین زدن ضربه همچین چیزی بشه ، تکل بازی خیلی خوب بود ولی امیدوارم کمی به واقعیت نزدیکتر بشه...

چون تو بازی یورو 2008 یکی از تکلهای خوب رو شاهد بودیم ، که چند روز پیش game one هم نشون داد در حین زدن ضربه و ربودن توپ به وسیله تکل ،در حالی که اینو توی pes 2008 شاهد بودیم ولی خیلی کمتر از حالت واقعیش ، که حتما اینو هم رفع میکنن ..........یکم این نحوه تکل زدن رو متنوع کنن خیلی بهتر میشه ...مثلا تکل با سرعت :love: ......

پ .ن :اون تکلهای منو بذارن چی میشه :biggrin1:

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or