Multi Platform Persona 5 Scramble: The Phantom Strikers

120412

شركت ATLUS در اخرين روز Persona Super Live 2019 عنوان Persona 5 Scramble: The Phantom Strikers را معرفي كرد.
اين عنوان با همكاري شركته Koei Tecmo و Omega Force در دست ساخت هست.اين بازي همانند بقيه بازي هاي تيم Omega Force به سبكه Warriors يا Musou هست
بازي در تاريخ نا معلوم براي PS4 و Nintendo Switch منتشر ميشه

آخرین ویرایش:

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,158
نام
∂αнмα
تو مایه های hyrule warriors هست که صرفا از شخصیتهای بازی استفاده میکنه ولی سبکش مثل dynasty warriors و بقیه بازیهای این سبکه.کلا ببشتر ژاپونی پسنده:D
زرشک من فک کردم خود بازیه :| دندون تیز کرده بودم واسه نسخه ی PC ـیش ....

• Like
Reactions: s.snake2

33505775

کاربر سایت
May 17, 2013
711
نام
محمد علی

شركت ATLUS در اخرين روز Persona Super Live 2019 عنوان Persona 5 Scramble: The Phantom Strikers را معرفي كرد.
اين عنوان با همكاري شركته Koei Tecmo و Omega Force در دست ساخت هست.اين بازي همانند بقيه بازي هاي تيم Omega Force به سبكه Warriors يا Musou هست
بازي در تاريخ نا معلوم براي PS4 و Nintendo Switch منتشر ميشه
نا امید شدم توقع چیز بهتری داشتم در عوضش تریلر p5r عالی بود
اینم ببینید

Phantom Thief

کاربر سایت
Dec 7, 2011
972
نام
Parsa
تريلا جديد بازي اومد

داستان بازي ٤ ماه بعد از پايان P5هه(توي تعطيلات تابستوني) و شخصيت هاي بازي به شهر هاي مختلف سفر ميكنند
گيم پلي بازي مثل اين كه مخلوط بخش شبيه سازي زندگي P5 و مبارزات سري Warriorsهه (با يك مقدار پلتفرمينگ)
4 November يك استريم از بازي پخش ميشه و اطلاعات بيشتر بازي اون موقع مياد
زمان انتشار بازي توی ژاپن هم February 20, 2020یه

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,377
نام
سید محمد حسین
من فکر کردم اینا تو فایر امبلم واریورز دیگه تمام زورشون رو زدن که المان های بازی اصلی رو تو موسو فرو کنن
ظاهرا P5S یه لول جلوتره :D
دمشون گرم :D

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,377
نام
سید محمد حسین
البته امیدوارم مثل Fe:W بزنن زیرش و شخصیت های 4 تا پرسونا قبلی (حداقل دو تای قبلی) رو بیارن.. البته با توجه به شیوه کاری اتلوس این کار احتمالا انجام شه ولی در عوض همشون در قالب دی ال سی برن تو پاچه مون =))

• Like
Reactions: Phantom Thief

Minato Arisato

کاربر سایت
Sep 21, 2015
310
نام
امیر

من خودم وقتی معرفی شد هیچ امیدی بهش نداشتم. هنوزم شاید اونقدرا از مبارزاتش خوشم نیاد ولی انصافا از چیزی که انتظار میرفت خیلی خیلی بهتره.

Minato Arisato

کاربر سایت
Sep 21, 2015
310
نام
امیر
گفتن بازی direct sequel p5 تازه!
آره. ظاهرا سبک هم نگرفتن و روی داستانش خیلی کار کردن که خوب در بیاد. کلا بهش امیدوار شدم. المان های بازی اصلی هم خوب وارد کردن که حس بازی رو بده. فقط امیدوارم براش کوآپ هم تایید بشه اگه امکانش هست.
پ.ن: عجب آهنگایی هم داره :D

• Like
Reactions: JohnnySilverhand

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر