Persona 4 Golden | PC

0_D82817C3-8951-4649-A8F5-9BAE17618CE9.jpg

نسخه اصلی Persona 4 برای PS2 منتشر شده بود، که بعدها با تغییرات زیادی تحت پسوند Golden درسال 2012 برای PS Vita منتشر شد.
ه نسخه Golden همین امشب از استیم قابل خریداری هست..

اگه تا حالا سبک JRPG تجربه نکردید یک خبر بد براتون دارم، قرار هست به طرز اعتیادآوری عاشق این سبک بشید.

==================
پست اول خیلی سنگین قرار که آپدیت کنم.

Cait Sith

Dauntless Feline Hero
کاربر سایت
Jan 21, 2009
2,870
خیلی حرکت مزخرفی کردن برای PS4 ندادن
امیدوارم کل سری از یک تا 4 رو برای PS4/PS5 بدن وگرنه یه جور توهینه به کامیونیتی که انقدر ساپرتشون کردن. برای PC میدن مهم نیست بدن ولی برای کنسول هم باید بیاد اینطوری نمیشه.

ce7en44

کاربر سایت
Mar 4, 2009
8,351
نام
مسلم
خیلی حرکت مزخرفی کردن برای PS4 ندادن
امیدوارم کل سری از یک تا 4 رو برای PS4/PS5 بدن وگرنه یه جور توهینه به کامیونیتی که انقدر ساپرتشون کردن. برای PC میدن مهم نیست بدن ولی برای کنسول هم باید بیاد اینطوری نمیشه.
به جای اینکه دوباره برای همون بازی (بدون تغییرات) پول بدین، بهتر نیست که سونی قابلیت بکوارد رو برای بازی های ویتا هم مهیا کنه؟ کلی بازی خوب روی ویتا بلااستفاده موندن:-"
=======================================================
پ.ن: به امید اون روزی که کل سری پرسونا و SMT روی PC قابل بازی باشن>:)
پ.ن2: البته من تا اون موقع همه شون رو تموم کردم:-":D

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,260
نام
محمد
به جای اینکه دوباره برای همون بازی (بدون تغییرات) پول بدین، بهتر نیست که سونی قابلیت بکوارد رو برای بازی های ویتا هم مهیا کنه؟ کلی بازی خوب روی ویتا بلااستفاده موندن:-"
سونی همینطوریشم سر بکوارد PS4 زاییده و همه بازیا قابل بازی نیستن ویتا پیشکش:D

33505775

کاربر سایت
May 17, 2013
711
نام
محمد علی
سونی همینطوریشم سر بکوارد PS4 زاییده و همه بازیا قابل بازی نیستن ویتا پیشکش:D
کلا سونی سر بخش نرم افزاری ps گند زده ماکروسافت خیلی خوب تونسته امولاتورهای خودش رو بسازه سونی یه خرده هزینه کنه تو این زمینه میتونه این کارو کنه

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
10,888
نام
محمد حسین
@Phantom Thief

pc باز ،چیز زیادی نمیخواد.
2020-06-17_10-45-40.jpg

________
رکورد پلیر 29 هزار تا رو زد. بالاترین رکورد یاکوزا 0 بود 9 هزار تا.
سگا ،اگه عاقل باشه.با دیدن این ،تا عرضه.یاکوزا ،ساپورت انگلیسی رو ،برای اونم انجام میده.
خودشون میگن 11 میلیون،کل سری .6 تا عنوان اصلی 1 اسپین آف،حالا ،این وسط کلی gold و royal و ... هم دادن.
Persona 5 worldwide shipments top 3.2 million; Persona 5 Royal Japanese shipments top 400,000 - Gematsu
persona 5 royal تو ژاپن. تو دو ماه به 400 هزار رسیده. الان استیم به همین حدود احتمالا رسیده.با توجه به تعداد پلیرها.ممیشه حدس زد.
همون سگا ،بعد از عرضه تو غرب رکورد زد ،با فاصله 5-6 ماه از عرضه نسخه ژاپتی.

آخرین ویرایش:

33505775

کاربر سایت
May 17, 2013
711
نام
محمد علی
@Phantom Thief

pc باز ،چیز زیادی نمیخواد.
View attachment 148490

________
رکورد پلیر 29 هزار تا رو زد. بالاترین رکورد یاکوزا 0 بود 9 هزار تا.
سگا ،اگه عاقل باشه.با دیدن این ،تا عرضه.یاکوزا ،ساپورت انگلیسی رو ،برای اونم انجام میده.
خودشون میگن 11 میلیون،کل سری .6 تا عنوان اصلی 1 اسپین آف،حالا ،این وسط کلی gold و royal و ... هم دادن.
Persona 5 worldwide shipments top 3.2 million; Persona 5 Royal Japanese shipments top 400,000 - Gematsu
persona 5 royal تو ژاپن. تو دو ماه به 400 هزار رسیده. الان استیم به همین حدود احتمالا رسیده.با توجه به تعداد پلیرها.ممیشه حدس زد.
همون سگا ،بعد از عرضه تو غرب رکورد زد ،با فاصله 5-6 ماه از عرضه نسخه ژاپتی.

Cait Sith

Dauntless Feline Hero
کاربر سایت
Jan 21, 2009
2,870
همونطور که دوستان گفتن اولا سونی چنین کاری نمیکنه
ثانیا ویتا هم بکواردش فکر نکنم چیز جالبی بشه رو PS5 همون پورت کردن خیلی بهتره منم بازیهای دیگه شو نمیخوام فقط سری پرسونا رو میخوام که روی استور بذارن به صورت کامل
در کل حرکت خیلی عجیبی بود نمیمردن نسخه PS هم می‌ دادن

در اونموردم زیاد امیدوار نباش اینا یه روز بازی انحصاری نینتندو میدن یه روز انحصاری PS یه روزم برای PC و کارشون معلوم نیست گویا انتظار دارن سه تا پلتفرم رو داشته باشیم

آخرین ویرایش:

ce7en44

کاربر سایت
Mar 4, 2009
8,351
نام
مسلم
همونطور که دوستان گفتن اولا سونی چنین کاری نمیکنه
ثانیا ویتا هم بکواردش فکر نکنم چیز جالبی بشه رو PS5 همون پورت کردن خیلی بهتره منم بازیهای دیگه شو نمیخوام فقط سری پرسونا رو میخوام که روی استور بذارن به صورت کامل
در کل حرکت خیلی عجیبی بود نمیمردن نسخه PS هم می‌ دادن

در اونموردم زیاد امیدوار نباش اینا یه روز بازی انحصاری نینتندو میدن یه روز انحصاری PS یه روزم برای PC و کارشون معلوم نیست گویا انتظار دارن سه تا پلتفرم رو داشته باشیم
حالا زیاد فکرشو نکن، شاید بعداً بیاد:D هر چند هنوز من درک نمیکنم چطور ملت حاضر میشن برای یه پورت ساده (نه ریمستر یا ریمیک) بازی ای که قبلاً پولش رو دادن دوباره دست به جیب بشن:-"

احتمالاً توی ژاپن ملت هر سه تا رو دارن:D یه PC برای MMO زدن، یه کنسول دستی برای بیرون که میرن و یه کنسول خانگی هم برای وقت هایی که دورهمی جمع میشن:>
البته اینکه میگی احوالاتشون مشخص نیست کم بیراه نیست، اینا چند ساله Project Re:Fantasy و SMT V رو معرفی کردن ولی هنوز هیچ خبری ازشون نیست. واقعاً دارن چیکار میکنن؟:-"

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
تعداد بازیکنان همزمان آنلاین داخل بازی به ۳۰ هزار نفر رسید که حکایت از فروش خیلی خوب بازی داره و استقبال فوق العاده کاربران
این فروش خوب میتونه زمینه ای باشه برای عرضه نسخه های بعدی بازی روی پی سی

بله البته خاک بر سونی کنن که این همه بازی خوب روی ویتا داشت و هیچ کسی با مارکتینگ غلطش خبر دار نشد همین بازی littlebigplanet با متای 88(که من فکر می کردم همون نسخه ps3 هست اما کلا فرق داره) tearaway با متای 87 یا muramasa با متای 78(که حقش خیلی بیشتر از ایناس) sly یا severed با متای 82 یا wipeout 2040 یا حتی بازی murasaki baby که با اینکه متاش 69 شده اما از نظر خیلی ها بازی واقعا فان و با مزه ای هست. یا Escape plan یا Soul Sacrifice با متای 82 یا gravity rush با متای 83 یا Dragon's Crown با متای 80
از هر کسی بپرسی که ویتا چی داشت فقط می گن انچارتد با کیلزون جدا برای عمر کوتاه 3 سالش این تعداد عنوان خوب کم که نیست هیچی عالیه

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
10,888
نام
محمد حسین
حالا زیاد فکرشو نکن، شاید بعداً بیاد:D هر چند هنوز من درک نمیکنم چطور ملت حاضر میشن برای یه پورت ساده (نه ریمستر یا ریمیک) بازی ای که قبلاً پولش رو دادن دوباره دست به جیب بشن:-"

احتمالاً توی ژاپن ملت هر سه تا رو دارن:D یه PC برای MMO زدن، یه کنسول دستی برای بیرون که میرن و یه کنسول خانگی هم برای وقت هایی که دورهمی جمع میشن:>
البته اینکه میگی احوالاتشون مشخص نیست کم بیراه نیست، اینا چند ساله Project Re:Fantasy و SMT V رو معرفی کردن ولی هنوز هیچ خبری ازشون نیست. واقعاً دارن چیکار میکنن؟:-"

2020-06-17_18-44-28.jpg

هفته دیگه ،سه شنبه ngp هست و اتلوس هم هست. احتما خیلی زیاد اونجا خبرایی هست. احتمال عرضه persona 1, 2 که خیلی بالاست
Atlus: Persona Fans May Be In For A Treat At New Game Plus Expo -
صحبتهایی از نسخه 6 هم هست.ممکنه 5 هم رو pc ،تایید بخوره

Cait Sith

Dauntless Feline Hero
کاربر سایت
Jan 21, 2009
2,870

من که خودم فقط پرسونا 5 بازی کردم
خیلیا هم کلا یا ویتا نداشتن یا این بازی رو نرفتن و میخوان بازیش کنن
همه که بازیش نکردن
شماره یک تا سه ش هم باز همین داستانه خیلیها بازی نکردن و به عنوان یه ip با کیفیت لازمه تو لایبری کنسول سونی باشن خصوصا این سری که کلا لانچ اکثر شماره هاش بین نسلی بوده و مشکلات localisation و... داشته و خیلیا از دستش دادن سر این مسائل

این کاریم که Atlus میکنه درست نیست میخواد مولتی کنه برای تمام پلتفرمهایی که میخواد بده بده
نه اینکه یه بازی انحصاری برای نینتندو بزنه یکی برای سونی الان هم که pc هم اضافه کرده.
باز لاقل این حرکت رو اینطوری میزد که هر بازیو برای دو تا پلتفرم میداد قابل تحمل بود
این که تو ژاپن هر سه تا رو دارن دلیل نمیشه گرچه اونجا هم بعید میدونم جیبشون بکشه سوییچ مثل کنسولهای دستی سابق نینتندو چندان ارزون درنمیاد واسشون

• Like
Reactions: ce7en44

ce7en44

کاربر سایت
Mar 4, 2009
8,351
نام
مسلم
من که خودم فقط پرسونا 5 بازی کردم
خیلیا هم کلا یا ویتا نداشتن یا این بازی رو نرفتن و میخوان بازیش کنن
همه که بازیش نکردن
شماره یک تا سه ش هم باز همین داستانه خیلیها بازی نکردن و به عنوان یه ip با کیفیت لازمه تو لایبری کنسول سونی باشن خصوصا این سری که کلا لانچ اکثر شماره هاش بین نسلی بوده و مشکلات localisation و... داشته و خیلیا از دستش دادن سر این مسائل

این کاریم که Atlus میکنه درست نیست میخواد مولتی کنه برای تمام پلتفرمهایی که میخواد بده بده
نه اینکه یه بازی انحصاری برای نینتندو بزنه یکی برای سونی الان هم که pc هم اضافه کرده.
باز لاقل این حرکت رو اینطوری میزد که هر بازیو برای دو تا پلتفرم میداد قابل تحمل بود
این که تو ژاپن هر سه تا رو دارن دلیل نمیشه گرچه اونجا هم بعید میدونم جیبشون بکشه سوییچ مثل کنسولهای دستی سابق نینتندو چندان ارزون درنمیاد واسشون

حالا که فعلاً هنوز هیچ چیز انحصاری ای برای PC منتشر نکرده. منم از خدامه باقی بازیهاش رو با کیفیت بهتر دوباره منتشر کنه، مخصوصاً سه شماره اول که کم کم دارن فراموش میشن:D

• Like
Reactions: Cait Sith

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,029
نام
مازیار
دقیقا زدی تو خال

• Like
Reactions: ce7en44

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
10,888
نام
محمد حسین

Ea2KlBxUMAAWdN4.jpg

اتلوس تشکر کرده و فروش رو موفقیت آمیز دونسته.
فکر کنم تو دلشون قنج رفته وقتی فروش رو دیدن. به نظرم سه شنیه pc jrpg بازا گوش به زنگ بمونن. که اگه فکری هم قبلا نکرده بودن. الان قطعا فکری کردن براتون.
توییت رو دو روز پیش زده بودن ولی نرفته بودم توییتر، توییت رو امروز دیدم.​

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,371
نام
سید محمد حسین

View attachment 149550

اتلوس تشکر کرده و فروش رو موفقیت آمیز دونسته.
فکر کنم تو دلشون قنج رفته وقتی فروش رو دیدن. به نظرم سه شنیه pc jrpg بازا گوش به زنگ بمونن. که اگه فکری هم قبلا نکرده بودن. الان قطعا فکری کردن براتون.
توییت رو دو روز پیش زده بودن ولی نرفته بودم توییتر، توییت رو امروز دیدم.​

یعنی چی بازی 12 سال پیش رو اسپویل نکنیم :|
وات د فاعک... :|

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر