Persian Soldier

Nomad_609

کاربر سایت
May 10, 2006
748
نام
محمد
اگر به voice actor یا گوینده نیاز دارید بنده میتونم همکاری کنم. گوینده های خوبی رو هم میشناسم که میتونم بهتون معرفی کنم که ما همه دوره دیده در انجمن گویندگان جوان یا همون glory entertainment هستیم .

Nomad_609

کاربر سایت
May 10, 2006
748
نام
محمد
راستی مهندس چه بلایی سر این Glory اومد ؟
اتفاق خاصی نیفتاده دارن به کارشون ادامه میدن الان همه ی دوبله های انیمیشن موجود بازار کار انجمن هستش فقط دیگه کار پخش رو خودشون انجام نمیدن شرکتهایی مثل TDH این کارو انجام میدن. در حال حاضر هم که من کار آموز هستم اونجا هیچ مشکلی نیست و 30 انیمیشن جدید هم برای نوروز قراره آماده بشه;)

ELISAN

کاربر سایت
Apr 9, 2008
396
نام
مهدی فنائی
ممنون دوستان. يكي از شركت هاي قديمي پخش بازي هم پيشنهاداتي براي انتشار اين بازي (بعد از اتمام ساخت) داده، كه اگر ok شد، اسمش رو اعلام ميكنم.
روي مسائل فني و گرافيكي بازي هم داره كار ميشه و فعلا گرافيك نسخه 3 بعدي بازي، چيزي در حدود kabus 22 هستش.

LEERY

کاربر سایت
Jan 16, 2008
2,833
نام
رامين
اسم شخصیت بازی رو عوض کنید لطفا.
همیشه همه جا اسم غیر ایرانی میزارن لطفا شما هم این کارو بکنید.
فریدون یک اسم اصیل ایرانی هست.

TY

کاربر سایت
Oct 3, 2007
166
نام
محمد
آقاي فنائي اين بازي را به اينجا هم كشانيدي
دمت گرم بيشترش كن خوبه راستي بازي فكر كنم نه فكر نكنم حالا حالا تمام بشه پس پس چي شدددددددددد
من كه بايد بشناسي.فعلا باي

S.V.R

کاربر سایت
Dec 12, 2008
541
قسمت کوتاهی از بيوگرافي شخصيت اصلي بازي (فریدون جمشیدی):
(که البته تا اینجایی که من براتون قرار دادم، بیشتر بیوگرافی خانواده ی جمشیدیه)

همایون جمشیدی در سال 1935 میلادی (1304 ه.ش) در شیراز متولد شد. او لیسانسش را از دانشگاه تهران گرفت و سپس با درخواست بورسیه تحصیلی اش موافقت شد و توانست چند سال بعد دکترای فیزیکش را از دانشگاه سوربن فرانسه دریافت نماید. در سال 1962 به سمت استادی دانشکده فیزیک دانشگاه هایدلبرگ آلمان درآمد. یک سال بعد او با یکی از دانشجویان آلمانیش به نام ناتالی فورتیش ازدواج کرد و حاصل ازدواج آنها پسری بود که نامش را کیانوش گذاشتند.
همایون در 35 سالگی برای دیدار با خانواده اش و همکاری کوتاهی با مرکز پژوهش های هسته‌ای دانشگاه تهران به ایران می آید. اما در تهران ماندگار می شود و 2 سال بعد صاحب پسر دیگری میشود که نام او را فریدون می گذارد. خانواده جمشیدی در 1977 دوباره به آلمان و شهر هایدلبرگ باز می گردند و در 1986 کیانوش که جوان 22 ساله ای شده، با اصرار فراوان برای شرکت در جنگ عراق به ایران می رود، اما در کمتر از یک سال خبر شیمیایی شدن او به خانواده اش می رسد. سپس او را به آلمان منتقل می کنند ولی درمان ها فایده ای ندارد و کیانوش 2 ماه بعد فوت می کند. در اواخر 1987 ناتالی، مادر فریدون در سن 48 سالگی به خاطر غم از دست دادن پسرش، بیماری قلبیش شدت پیدا می کند و او نیز در کنار پسرش به خاک سپرده می شود.
3 سال بعد فریدون با ورود به دانشگاه، استعداد خارق العاده اش در زمینه فیزیک را با کسب پیاپی رتبه اول چند المپیاد فیزیک به رخ جهانیان می کشد. و پس از کسب مدرک لیسانس از دانشگاه کلن، در حین ادامه تحصیلش، بیشترین وقت و تمرکز خود را به کمک پدرش بر روی مطالعه تئوری های "چگونگی مهار انرژی همجوشی هسته ای" می گذارد...

فکر میکنم برای این سایت (که مخاطبینش بیشتر گیمر هستن تا گیم میکر) همینقدر کافیه ;) اگر علاقه مند به کسب اطلاعات بیشتری درباره داستان بازی بودید، فقط کافیه اسم بازی رو توی گوگل سرچ کنید. (اسم سایت هم نمی برم که باز نگن تبلیغ کرده!)
چند تا دکترا دیگم خواستی بهش اضافه کن :laughing: شخصیت بازی هم مخه هم جنگجو و هم
وطن پرست...

JustPCG

کاربر سایت
May 21, 2008
120
سلام

اول از همه که برات از صمیم قلب آرزوی موفقیت میکنم و وقتی دیدم که سبک بازی به First Person تغییر کرده خیلی خوشحال شدم ((البته اگه خوب متوجه شده باشم!!!))

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر