Persian Soldier

ELISAN

کاربر سایت
Apr 9, 2008
396
نام
مهدی فنائی
2db022v.jpg

PERSIAN SOLDIER

سبک : پلتفرم اکشن (5/2 بعدی)

توضیح کوتاه: ماجرای بازی از جایی شروع می شود که یک ایرانی در یک زندان آمریکایی در حال شکنجه شدن است... (جزئیات بیشتر درباره شخصیت ها و داستان را در طی بازی مشاهده خواهید کرد.)

برای آگاهی از روند ساخت این بازی و همچنین دانلود جدیدترین دموها، تریلر، ویدئو از گیم پلی، والپیپر و... به سایت www.PersianSoldier.com مراجعه نمائید.

(لطفا به هیچ وجه نظرات سیاسی و یا مذهبی خود را در این تاپیک بیان ننمائید. تشکر)

Ham3d

کاربر سایت
Jun 6, 2008
359
نام
حامد
من دارم دموی بازی رو دانلود میکنم به نظر جالب میاد امیدوارم همینطور باشه...
یه کم در مورد بازی و گروهتون توضیح بدید...
موفق باشید

ELISAN

کاربر سایت
Apr 9, 2008
396
نام
مهدی فنائی
من دارم دموی بازی رو دانلود میکنم به نظر جالب میاد امیدوارم همینطور باشه...

دمویی که داخل سایت هست، مربوط به تست حرکات پایه و اصلی شخصیت بازی هستش و فعلا توقع نداشته باشید توی این دمو به جنگ آمریکائی ها برید ;)

یه کم در مورد بازی و گروهتون توضیح بدید...

این بازی فعلا یک نفره! ساخته میشه... تا زمانی که قابل ارائه به یک اسپانسر خوب باشه.
در مورد داستان بازی هم، سعی میشه تا حد امکان سری باقی بمونه، البته یه بیوگرافی از شخصیت اصلی بازی و تصاویری از کاراکترهای دیگه به زودی می گذارم.

M REZA

کاربر سایت
Sep 1, 2007
57
نام
محمدرضا قربانی
سلام
به نظر من اگه روش کار کنین خیلی خوب میشه
ولی چند تا مشکل هست گفتم بهتون بگم بد نیست
1- اسم بازی چیه انرژی هسته ای ؟ سرباز ایرانی ؟ سربازی از ایران ؟
2-موقه پخش ویدیو ها error میده
02.JPG

3-تمام فایل های بازی قابل تغییره یعنی من میتونم بازی رو دانلود کنم یه تغییراتی توش بدم و اون رو به اسم خودم بدم بیرون
4-وقتی خواستم از در رد بشم از کنارش رد شد و رفت . . . (باید درست از وسط در بری تا بتونی ازش رد بشی )
01.JPG

5-کل حجم بازی فایل my_sound.wav هست فکر نمیکنی اگه mp3 می کردیش بهتر بود ؟

من این هارو گفتم برای پیشرفت بازی
اگه اون ویدیو اول بازی کار خودته واقعا شاهکاره ولی چرا فارسی حرف نمیزنن یا چرا منو ها فارسی نیست ؟
دوباره هم میگم اگه روش کار بشه بازیه خوبی میشه ولی بهتر نبود از موتور هایی مثل
fps creator استفاده می کردین ؟

آخرین ویرایش:

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,792
نام
امین
به نظرتون این شخصیت شبیه ایرانی هاست؟!
نه اینکه ایرانی این شکلی نداشته باشیم ها ولی خب این طور قیافه ها شبیه ایرانی ها نیستن!

ELISAN

کاربر سایت
Apr 9, 2008
396
نام
مهدی فنائی
سلام
به نظر من اگه روش کار کنین خیلی خوب میشه

بله. این بازی هنوز در ابتدای راهه و هنوز تا کامل شدن حداقل یک سال زمان نیاز داره.

ولی چند تا مشکل هست گفتم بهتون بگم بد نیست
1- اسم بازی چیه انرژی هسته ای ؟ سرباز ایرانی ؟ سربازی از ایران ؟
2-موقه پخش ویدیو ها error میده
3-تمام فایل های بازی قابل تغییره یعنی من میتونم بازی رو دانلود کنم یه تغییراتی توش بدم و اون رو به اسم خودم بدم بیرون
4-وقتی خواستم از در رد بشم از کنارش رد شد و رفت . . . (باید درست از وسط در بری تا بتونی ازش رد بشی )
5-کل حجم بازی فایل my_sound.wav هست فکر نمیکنی اگه mp3 می کردیش بهتر بود ؟

اسم بازی PERSIAN SOLDIER هستش و شما می تونید، سرباز پارسی یا سرباز ایرانی ترجمش کنید.
و تمام مشکلاتی که شما گفتید (به جز شماره 3 که اون هم باگ حساب نمیشه) در نسخه ای که الان دارم روش کار میکنم و در سایت موجود نیست، برطرف شده. این تاپیک صرفا جهت اطلاع رسانی هستش و مشکلات و باگ ها در تاپیک این بازی در سایت طراحان پارسی برطرف خواهد شد.

من این هارو گفتم برای پیشرفت بازی

کاملا مشخصه که نیت شما خیر بوده. ممنون و متشکر از نگاه تیزبینانه ی شما.

اگه اون ویدیو اول بازی کار خودته واقعا شاهکاره

بله. تماما بدون دخالت هیچ شخص دیگه ای نوشته، دکوپاژ و ساخته شده.

ولی چرا فارسی حرف نمیزنن یا چرا منو ها فارسی نیست ؟

چون این نسخه آزمایشی هست. نسخه نهایی انشاا... قابلیت انتخاب زبان خواهد داشت.

دوباره هم میگم اگه روش کار بشه بازیه خوبی میشه ولی بهتر نبود از موتور هایی مثل
fps creator استفاده می کردین ؟

fpsc موتور نیست و تنها برنامه ای انعطاف ناپذیر هستش و خیلی از کارها باهاش غیر قابل انجامه! و در بین بازی سازها از ارزش بسیار بسیار پائینی برخورداره!!

به نظرتون این شخصیت شبیه ایرانی هاست؟!
نه اینکه ایرانی این شکلی نداشته باشیم ها ولی خب این طور قیافه ها شبیه ایرانی ها نیستن!

شما خودتون جوابتون رو دادید : نه اینکه ایرانی این شکلی نداشته باشیم ها
با این حال بزودی قسمتی از بیوگرافی کاراکتر اصلی بازی رو اینجا میگذارم تا کاملا قانع بشید که قیافش مشکل نداره ;)

ELISAN

کاربر سایت
Apr 9, 2008
396
نام
مهدی فنائی
قسمت کوتاهی از بيوگرافي شخصيت اصلي بازي (فریدون جمشیدی):
(که البته تا اینجایی که من براتون قرار دادم، بیشتر بیوگرافی خانواده ی جمشیدیه)

همایون جمشیدی در سال 1935 میلادی (1304 ه.ش) در شیراز متولد شد. او لیسانسش را از دانشگاه تهران گرفت و سپس با درخواست بورسیه تحصیلی اش موافقت شد و توانست چند سال بعد دکترای فیزیکش را از دانشگاه سوربن فرانسه دریافت نماید. در سال 1962 به سمت استادی دانشکده فیزیک دانشگاه هایدلبرگ آلمان درآمد. یک سال بعد او با یکی از دانشجویان آلمانیش به نام ناتالی فورتیش ازدواج کرد و حاصل ازدواج آنها پسری بود که نامش را کیانوش گذاشتند.
همایون در 35 سالگی برای دیدار با خانواده اش و همکاری کوتاهی با مرکز پژوهش های هسته‌ای دانشگاه تهران به ایران می آید. اما در تهران ماندگار می شود و 2 سال بعد صاحب پسر دیگری میشود که نام او را فریدون می گذارد. خانواده جمشیدی در 1977 دوباره به آلمان و شهر هایدلبرگ باز می گردند و در 1986 کیانوش که جوان 22 ساله ای شده، با اصرار فراوان برای شرکت در جنگ عراق به ایران می رود، اما در کمتر از یک سال خبر شیمیایی شدن او به خانواده اش می رسد. سپس او را به آلمان منتقل می کنند ولی درمان ها فایده ای ندارد و کیانوش 2 ماه بعد فوت می کند. در اواخر 1987 ناتالی، مادر فریدون در سن 48 سالگی به خاطر غم از دست دادن پسرش، بیماری قلبیش شدت پیدا می کند و او نیز در کنار پسرش به خاک سپرده می شود.
3 سال بعد فریدون با ورود به دانشگاه، استعداد خارق العاده اش در زمینه فیزیک را با کسب پیاپی رتبه اول چند المپیاد فیزیک به رخ جهانیان می کشد. و پس از کسب مدرک لیسانس از دانشگاه کلن، در حین ادامه تحصیلش، بیشترین وقت و تمرکز خود را به کمک پدرش بر روی مطالعه تئوری های "چگونگی مهار انرژی همجوشی هسته ای" می گذارد...

فکر میکنم برای این سایت (که مخاطبینش بیشتر گیمر هستن تا گیم میکر) همینقدر کافیه ;) اگر علاقه مند به کسب اطلاعات بیشتری درباره داستان بازی بودید، فقط کافیه اسم بازی رو توی گوگل سرچ کنید. (اسم سایت هم نمی برم که باز نگن تبلیغ کرده!)

kalagar2142

عضو جدید
Feb 20, 2007
590
نام
Mansour
Trailer رو دیدم . بسیار عالی بود . بهت تبریک میگم .
حیف که سرباز هستم و فقط 2 روز در هفته آزاد هستم وگرنه خیلی دوست داشتم توی این کار کمکت کنم .

M REZA

کاربر سایت
Sep 1, 2007
57
نام
محمدرضا قربانی
دوباره سلام
من سرزمین رویا رو هم دانلود کردم اولش خیلی سخت بود ولی یه سیو از اکانت پرشین گیگت دانلود کردم ماله level 3 بود و لی بهتر نیست وقتی persian soldier آماده شد اونو بفروشی
از نجات بندر و رانندگی در تهران بهتره ;)

ELISAN

کاربر سایت
Apr 9, 2008
396
نام
مهدی فنائی
و لی بهتر نیست وقتی persian soldier آماده شد اونو بفروشی
از نجات بندر و رانندگی در تهران بهتره

اصلا دوست ندارم توقعات رو از بازی بالا ببرم. ولی اگر خدا بخواد persian soldier بازی خوبی از آب درمیاد (البته شما که هنوز چیز خاصی از بازی ندیدید! و هنوز نمی دونید قراره توی بازی چه اتفاقاتی بیفته!) و مطمئن باشید این بازی دیگه رایگان نخواهد بود، چون بازیه کامل شده حجمش حداقل بیشتر از 2 سی دی خواهد بود. و حتی اگر اسپانسری هم پیدا نشه، با هزینه خودم وارد بازار میکنمش!

ELISAN

کاربر سایت
Apr 9, 2008
396
نام
مهدی فنائی
33e0od2.jpg

وب سایت بازی آپدیت شد.

دموی جدید (نسخه 0.36) و یک والپیپر جدید در سایت قرار گرفت.

--------------------------------------------
( توضیح : در این نسخه هنوز بر روی هوش مصنوعی دشمنان کار نشده و IQ آنها در حد هویج می باشد. همچنین در مواقع بروز انفجار ممکن است، در بعضی موارد شخصیت اصلی در جهت درستی پرتاب نشود.)

(مشكل با پخش فيلم ها : در صورتي كه موقع پخش فيلم ها با مشكل مواجه شديد٬ ب روي آيكون فايل Mp4 Codec Installer كه بعد از نصب بازي بر روي دسكتاپ ايجاد ميشود٬ راست كليك كرده و گزينه Install را انتخاب نمائید. در صورت بروز مجدد مشکل سیستم را ریستارت کنید تا مشکل برطرف شود.)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر