Persian Pirates | Clash of Clans

Rorke

کاربر سایت
Feb 7, 2014
731
نام
Sina
عجب واری!!!!!!
اولین باری بود میدیدم یه کلن با این همه اعضا این همه هماهنگ باشن.....واقعا درود داش کیا
تیم حریف واقعا قوی بود....نفر رو به روم از خودم خیلی قوی تر بود....
ولی با پشت کار فراوان و نزدیک به دو ساعت تستی اتک زدن تونستم سه ستارش کنم

Astiak

کاربر سایت
May 27, 2007
4,017
نام
آرش
نمیدونم چند تا وار بودم پیش ستاره‌های Persian Pirates ولی خوب خیلی خوش گذشت. الان دیگه میتونم بگم منم این بازیو بلدم.

دمتون گرم

Kiaa

کاربر سایت
Apr 26, 2012
3,557
نام
کیارش
نمیدونم چند تا وار بودم پیش ستاره‌های Persian Pirates ولی خوب خیلی خوش گذشت. الان دیگه میتونم بگم منم این بازیو بلدم.

دمتون گرم
الان این پست رو دیدم :| این چه پستی بود. شیرین ترین برد تاریخ کلن رو تلخ کردی برام :|

چ* نکن برگرد :(

----------------------------------
پ.ن: عجب واری بود :((((((((((((((((((( قبلم تو دهنمه :(((((

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,928
نام
نـــــــویـــــــــد
این وار رو الان رامین مسیج زد بهم گفت
واقعا بهتون تبریک میگم بچه ها . بدون شک بهترین کلن ایران هستین و مفتخرم یه روزی کنارتون بودم و این کلن رو با هم احداث نـُمودیم 8-|
کلا تا کیارش هست غمتون نباشه :d
منم الان به شکل کاملا تفریحی و آماتورگونه دارم داخل یه کلن دیگه تدریس میکنم . انشاالله یه روزی اگه کیارش اجازه داد میام در خدمتتون :d

موفق باشید

rametzio

کاربر سایت
Feb 24, 2011
2,799
نام
رامین
13 دقیقه مونده یکی از بزرگترین(حتی بزرگترین)وار هامون رو با نتیجه ی 86-85 ببریم.کلن حریف از اون اوکراین ـی های بد بدن بود که خیلی اذیت کرد و کیا قشنگ پیر شد:d.این جنگ کیا قدرت لیدری ـش هم نشون داد و مثل کارلتو کلن رو برگردوند:d

Blaugrana

کاربر سایت
Mar 19, 2011
4,549
نام
امين
دورد ؛

اووووووووفففف این وار همین الان تموم شد . با یه کلن اوکراینی افتادیم به نام ATG .. در حد خودمون بودن ولی لامصبا همه تستر و Xmode :|

وار قبلی سه نفر Th9 با گولم 4 و ویچ 2 نتونستن کیا رو 2ستاره کنن ولی اینا یه Th8 زپرتی اومد 2 کرد :| در این حد تست میزدن یعنی که بعضی از ما که تا حالا 3 نشده بودیم رو مثل آب خوردن 3 کردن :|

واقعا نفس گیر بود این وار , اصلا نا امید شده بودیم همه .. لیدرشون تا آخرین لحظه سه بار نیروهاشو کامل عوض کرد , همه چیز رو تست کرده بود :))

نفر اولشون تا دیروز Th9 بود یهو جم زد و شد Th10 , سریع هم spell رو جم زد 5تایی کرد :|

تو ساعت های آخر 83-به 85 داشت پیش میرفت که تصمیم گرفتیم استراتژی رو عوض کنیم :d کیا که قرار بود 1 رو بزنه , 3 شون رو 3ستاره کنه و امیر هم 1 رو بزنه 2ستاره کنه که بشیم 86 و ببریم .

کیا با اکانت امیر 1 رو 2ستاره کرد اول :d اونا هنوز خیلی اتک داشتن بالایی هاشون , 7-8تا حمله داشتن درحالی که ما فقط دوتا حمله داشتیم .. ولی دیگه Xmode ـشون هم جوابگو نبود براشون :)) دونه دونه حمله کردن به امید 3 کردن بالایی های ما ولی نتونستن.

توی دقایق آخر هم کیا 3شون رو با بالون 3 کرد و تیر خلاص رو زد :)) یعنی آتیش گرفتن فکر کنم .. حقشونه ukrainian xmoders :|

این جنگ بهترین جنگ ما بود .. زیاد هم نوشتم ولی واقعا از این چیزی که من میگم خیلی حساس تر بود :d! حالا بقیه بچه ها هم میان میگن چه وضعیتی شده بود .. :d

پ.ن: منکر این نمیشیم که یکی دونفر از بچه های ما هم Xmode دارن ولی خدا میدونه اونا از شماره 1شون داشت تا نفر 30 :d

اینم عکس از پایان وار همین الان :

لیدرشون ثانیه های آخر حمله کرد که پویا رو 3 کنه مثلا :))))) 2 هم نتونست ..

خوب همین الان معلوم شد لیدرشون لیو داده :))

slip_knot

کاربر سایت
Jun 6, 2006
2,502
نام
سپهر
فک کنم supercell فردا بیاد سرکار میبینه از سمت اوکراین 30000 دلار خرج جم کردن ( یارو اندازه کل اتک های زندگیم جم زد به درو دیوار)
.......................
تاحالا فیلم هندی از نزدیک ندیده بودم
......................
ایرانی یعنی دقیقه 90 :d
......................
تا 3 ماه وار نریم که من الان 17 کیلو لاغر شدم !

ehsan_srk

کاربر سایت
Sep 23, 2007
4,097
نام
Ehsan
دست تک تک بچه ها درد نکنه.سخت ترین war بود که تا الان انجام دادیم.دقایق آخر اکثر بچه ها تو کلن بودیم و خیلی استرس داشتیم
اون ها در کمال نامردی att میزدن و کاملا مشخص بود تست میزدن اما خوب در برابر زحمت بچه ها نتونستند کاری انجام بدن
1 تشکر مخصوص هم از کیا بکنم که ساعت آخر اون بود که این برد خیلی سخت برامون آورد

Kiaa

کاربر سایت
Apr 26, 2012
3,557
نام
کیارش
این همبستگی ـمون مثال زدنیه :x

ولی در کنار این خوشحالی باید یه فکر اساسی بکنیم چون با این روند یه جا بالاخره چوب لا چرخمون میره. یه سریا هستن در سطح کلن نیستن....

Astiak

کاربر سایت
May 27, 2007
4,017
نام
آرش
اینجاست که سرود ملی Persian Pirates میگه:

چشم به آسمون که پاسبون خاکمونه
پانسمون زخم باز و بدن ما واسه اونه
خوش پروین کاخ نور که بالا سر تاجمونه
رم می کنیم پا به جلو دنیا نوک عاجمونه

چطور دلت اومد وافعا ؟‌ :| :D

sub zero

کاربر سایت
Mar 3, 2007
915
نام
Mohsen
آخ قلبم!!!
نمیدونم چند دقیقس خیره شدم به این صحنه!
1untwpzcmgbyt78s5ng6.jpg
I LOVE U ALL :x

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,250
نام
AliDEvil
گفتنی ها رو همه گفتن ولی انصفا خیلی وار خفنی بود ، هیچی تا لحظه آخر معلوم نبود :d

قشنگ بازیه باخترو به نفع خودمون برگردوندیم :bighug:;;)

خسته نباشید همگی :x

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر