Persian Pirates | Clash of Clans

Skuul

کاربر سایت
Mar 18, 2007
3,010
نام
Milad
عجب وار نفس گیری بود..دمه همه بچه ها گرم..اتک علیرضا عالییی بود عالی ..حتما ببینید

________________________________________ ___________________________________________

فردا تولد سیروس با نام کاربری Nocturnus در همین سایت و همین یوزر در بازی هست ...پیشاپیش تولدشو تبریک میگیم باشد که ایزد کمی پرتو ازآن او کند... PP#
همه عزیزان میتونن فردا نفری 3 عدد دراگ لول 3 از این عزیز هدیه بگیرند.برای عزیزان خارج از کلن هم 10 عدد بصورت صف یکی در نظر گرفته شده.لطفا در درخواست رکوست خود HBD Cyrus/sirus/siroos استفاده کنید
_______________________________________ ____________________________________________

از اونجایی که پیشرفت کلن خیلی سریعه تصمیم گرفتیم بهش اندکی شتاب بدیم و مسیر رو برای حرفه ای شدن هموارتر کنیم.سایت کلن مدت کوتاهی هست راه اندازی شده و سعی شده بیشتر اشکالاتش برطرف بشه ..هم اکنون به وضعیت مناسبی رسیده و پرده برداری میشه(بصورت رسمی :d)
از این به بعد بیشتر اخبار کلن رو تو سایت پوشش میدیم.

آخرین ویرایش:

Kiaa

کاربر سایت
Apr 26, 2012
3,557
نام
کیارش
آقا منم دوس دارم یه سری به کلنتون بزنم....شرایطو دارم؟؟؟؟
اکانت کلش من:

- - -ویرایش - - -

در ضمن کاپمو فقط به دلیل گرفتن جم بردم بالا وگر نه همیشه رو سیلور یکم

دوست عزیز میتونی بیای. ولی اول اینکه چون ما جنگ هامون خیلی جدی و سخته اگه اتکت ضعیف باشه نمیتونیم واسه همیشه قبولت کنیم. دوم هم اینکه اگه میخوای بیای باید بمونی. اینکه یه سر بیام و برگردم پیش دوستام و ... نداریم :)

Rorke

کاربر سایت
Feb 7, 2014
731
نام
Sina
دوست عزیز میتونی بیای. ولی اول اینکه چون ما جنگ هامون خیلی جدی و سخته اگه اتکت ضعیف باشه نمیتونیم واسه همیشه قبولت کنیم. دوم هم اینکه اگه میخوای بیای باید بمونی. اینکه یه سر بیام و برگردم پیش دوستام و ... نداریم :)

والا امروز صب خواستم بیام مثه اینکه کلنو بسته بودین

iphone6

کاربر سایت
Dec 12, 2014
45
نام
احمد
سلام دوستان وقت بخیر

به نظرم اگه چند لول حساسیت خودتونو از این بازی کم کنید،نتایج مثبتشو میتونین توی آینده ی خودتون ببنید

اکثر بازی ها واسه سرگرمی تولید میشن،اما متاسفانه بعضی بازی ها مثل coc & wow & etc باعث اعتیاد میشن که متاسفانه از هر اعتیادی هم بدتره و عمر جوونا رو میسوزونه

بازم خودتون میدونید رفقا

فقط خواستم بگم این بازی بچگونه رو زیاد جدی نگیرید...اگه تونستین یکم از وقتی که بهش اختصاص میدید رو کم کنید و به زندگیتون توی دنیای واقعی اضافه کنید! کار سختیه،ولی شدنیه . خودم هشت سال درگیر وارکرافت بودم! بالاخره با رفیقا کنار گذاشتیمش

مطمئنا برام مهم هستید و بهتون اهمیت میدم که اینهمه مطلب رو با موبایل تایپ کردم

تصمیم نهایی با خودتونه بچه ها که با زندگیتون چکار کنید...راجع به این موضوع چند دقیقه فکر کنید

پ ن :: اگه حرفامو فهمیدین کوت کنید ، من واقعا خوشحال میشم بهتون کمکی کرده باشم

اگه نفهمیدی چی گفتم ، اصلا نیازی نیست بچه بچه حرف بزنی اونطوری که خودت فکرمیکنی ازحرفام برداشت کنی . وقت ندارم با چهارتا بچه دبیرستانی و ترول دهن به دهن بشم

Sent from my iPhone using Tapatalk

آخرین ویرایش:

Kiaa

کاربر سایت
Apr 26, 2012
3,557
نام
کیارش
والا امروز صب خواستم بیام مثه اینکه کلنو بسته بودین

الان باز میکنم.
@iphone 6 :
وات د فاز؟

اگه نفهمیدی چی گفتم ، اصلا نیازی نیست بچه بچه حرف بزنی و اونطوری که خودت فکرمیکنی ازحرفام برداشت کنی . بخدا وقت ندارم با چهارتا بچه دهن به دهن بشم

چی میگی عمو جون؟! اینجا مسجد نیست که اومدی بالا منبر ملت رو نصیحت میکنی! فروم گیمه! گیم! همه هم خوره ی گیمن. من شما رو به این سایت معرفی میکنم:

http://www.tebyan.net/

آخرین ویرایش:

Rorke

کاربر سایت
Feb 7, 2014
731
نام
Sina
الان باز میکنم.
@iphone 6 :
وات د فاز؟

چی میگی عمو جون؟! اینجا مسجد نیست که اومدی بالا منبر ملت رو نصیحت میکنی! فروم گیمه! گیم! همه هم خوره ی گیمن. من شما رو به این سایت معرفی میکنم:

سایت موسسه فرهنگی و اطلاع رسانی تبیان

داداش triple like:bighug:

دارم میام پیشت درو وا کن

OMG

کاربر سایت
Sep 17, 2012
4,223
نام
امیرحسین
سلام دوستان وقت بخیر

به نظرم اگه چند لول حساسیت خودتونو از این بازی کم کنید،نتایج مثبتشو میتونین توی آینده ی خودتون ببنید

اکثر بازی ها واسه سرگرمی تولید میشن،اما متاسفانه بعضی بازی ها مثل coc & wow & etc باعث اعتیاد میشن که متاسفانه از هر اعتیادی هم بدتره و عمر جوونا رو میسوزونه

بازم خودتون میدونید رفقا

فقط خواستم بگم این بازی بچگونه رو زیاد جدی نگیرید...اگه تونستین یکم از وقتی که بهش اختصاص میدید رو کم کنید و به زندگیتون توی دنیای واقعی اضافه کنید! کار سختیه،ولی شدنیه . خودم هشت سال درگیر وارکرافت بودم! بالاخره با رفیقا کنار گذاشتیمش

تصمیم نهایی با خودتونه بچه ها که با زندگیتون چکار کنید...راجع به این موضوع چند دقیقه فکر کنید

اگه نفهمیدی چی گفتم ، اصلا نیازی نیست بچه بچه حرف بزنی و اونطوری که خودت فکرمیکنی ازحرفام برداشت کنی . بخدا وقت ندارم با چهارتا بچه دهن به دهن بشم

Dafuq did i just read...

Astiak

کاربر سایت
May 27, 2007
4,017
نام
آرش
به ترول‌ها دون ندید خودشون دیگه میرن پی کارشون.

تبریک میگم این برد شیرین رو و همچنین خوش‌آمد میگم به دوستان تازه وارد.

amirone

کاربر سایت
Aug 13, 2014
2,435
سلام دوستان وقت بخیر

بازم خودتون میدونید رفقا

تنها چیزی که منو از مشکلاتم دورم میکنه گیمه ، نه دوس دخترمه ، نه کارمه ، نه نشستن پای درددل مردم ، خوشحالم که گیم بودو نزاشت معتاد بشم ..

Kiaa

کاربر سایت
Apr 26, 2012
3,557
نام
کیارش
جنگ ۶۳ رو همین الان بردمون قطعی شد! همه فکر میکردیم میبازیم. خود من امیدی نداشتم ولی بازم سعی کردم به بچه ها روحیه بدم. اما بازم حماسه آفریدیم!!‌ :D واقعا جنگ پراسترسی بود. یه هفته ی پر استرس رو پشت سر گذاشت کلن ولی سربلند اومدیم بیرون. حالا بچه ها عکسش رو زحمتش رو میکشن میبینین!

Blaugrana

کاربر سایت
Mar 19, 2011
4,549
نام
امين
این جنگ واقعا نابرابر بود .. :| خیلی قوی تر از ما بودن ولی نفس شون رو بریدیم :d
واسه اینکه مشخص بشه چقدر قوی تر عکس از لولشون میگذارم ببینید .. واقعا هم فعال بودن , فقط 2تا اتک باقی مونده داشتن تا آخر وار ..

همونطور که میبینید از نظر lvl واقعا سر بودن از ما , سه تاشون golem 4 و witch 2 و hog 5 و دوتاشون هم ballon 6 , minion 3,4داشتن و تقریبا Max بودن ولی ما تسلیم نشدیم :d

در آخر ممنون از همه بچه ها واقعا خیلی خوب جنگیدن همه , و امیدوارم دیگه با آسیایی ها نیافتیم :|

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر