Persian Pirates | Clash of Clans

javad93

کاربر سایت
Nov 28, 2014
21
دوست عزيز واسه همينه كه نبايد تاون هال رو زود آپگريد كنين .. هرچقدر تاون بالاتر ميره ، available loot كمتر ميشه براي شما و پيشرفتتون خيلي كند تر ميشه .
چون هزينه آپگريد ها هي بيشتر ميشه و شما هم كمتر ميتونين لوت كنين نسبت به تاون 7 و 8 .
الان از هر حمله مقدار اكسير و گلد كمتري گيرتون مياد و يه كم سخت ميشه بازي براتون .. ولي در كل توي ليگ gold2 لوت هاي خوبي پيدا ميشه ، تروفي تون رو بين 1700تا 1800 نگه دارين خوبه ..

ممنون بابت راهنمایی;)

javad93

کاربر سایت
Nov 28, 2014
21
اقا کیا اینطوری باعث میشه یک عده محروم بمونن و نتونن توی جمع شما باشن(نه اینکه کلن نباشه که بریم!کلن زیاده.اما اینکه گیمر های حرفه ای و بازیسنتری پیش هم جمع بشن یه لطف دیگه ای داره)به عنوان مثال خود من دیروز که بهم گفتید ویزارد و تسلاهات پایینه اپگرد کن بعد بیا همه ی تلاشمو گذاشتم رو اونا که بیام با شما و تو جمع بازیسنتری ها باشم.اینم مدرک عکس همین الانه به ویزارد ها نگاه کنید...
http://upload7.ir/imgs/2014-12/89847747140831188772.png

حالا من یه پیشناهادم اینه که یا شما شعبه 2 ی کلنتونو توسط یه فردی که مطمنید بهش بزنید(با همون کیفیتی که کلن اول رو زدید)یا اینکه کلا بگید اعضاتون تکمیله که دیگه حرف و حدیثی نباشه;)

بازم معضرت اگه تو کارتون دخالت کردم.قصدم خیره:d

- - -ویرایش - - -

در ضمن یکی از نقاط مثبت کلن دوم اینه که باعث میشه استعداد هارو شناسایی کنید و بیارید تو کلن اصلی و از فرار مغز ها جلوگیری کنید:d=))

آخرین ویرایش:

Kiaa

کاربر سایت
Apr 26, 2012
3,557
نام
کیارش
جواد جان ما واقعا دوست داریم شمارو تو جمعمون داشته باشیم ولی اصلا به شخصه دوست ندارم 30 نفر بشیم. خودم کار و مشغله دارم و جنگ 30 نفره به شدت کنترلش سخته. روی همون کلن دوم فکر میکنیم بهتون میگیم.

--------------------------------------

اووفففففففف. :| عجب جنگی بود این آخری :| اندونزیای زیگیل :| حالا بعد از اتمام جنگ یه پست تکمیلی میدیم. :D ولی سرویس شدیم. به احتمال 99 درصد بردیم.

javad93

کاربر سایت
Nov 28, 2014
21
جواد جان ما واقعا دوست داریم شمارو تو جمعمون داشته باشیم ولی اصلا به شخصه دوست ندارم 30 نفر بشیم. خودم کار و مشغله دارم و جنگ 30 نفره به شدت کنترلش سخته. روی همون کلن دوم فکر میکنیم بهتون میگیم.

--------------------------------------

اووفففففففف. :| عجب جنگی بود این آخری :| اندونزیای زیگیل :| حالا بعد از اتمام جنگ یه پست تکمیلی میدیم. :D ولی سرویس شدیم. به احتمال 99 درصد بردیم.
لطف دارید اقا کیا.من کاملا درک میکنم.هماهنگ کردن 30 نفر بیشتر دیوانه کنندست:d
پس اگه قرار شد کلن دومی برپا بشه اعلام کنید.

ممنونم;)

Blaugrana

کاربر سایت
Mar 19, 2011
4,549
نام
امين
واقعا جنگ سخت و پر استرسي بود :| اونا كم نمياوردن ، اگه ما به 71 نميرسيديم فكر نكنم بيخيال ميشدن ..
شديدا هم مشكوك به استفاده از اين برنامه هاي جانبي كه ميشه باهاش Fake attack زد بودن :|

اين جنگ واقعا بچه ها هرچي داشتن گذاشتن ، شايد بهترين جنگمون بوده تا الان .

Kiaa

کاربر سایت
Apr 26, 2012
3,557
نام
کیارش
واقعا جنگ سختی بود. تا 2 ساعت آخر هیچی معلوم نبود تا اینکه چنتا از بچه ها اومدن و از جون مایه گذاشتن. امیدوارم بچه ها فهمیده باشن که تک تک ستاره هایی که واسه جنگ بدست میاد چقدر با ارزش و تک تک اتک ها چقدر سرنوشت وار رو میتونن تعیین کنن! امیدوارم از این جنگ به بعد بیشتر جدی بگیریم.

نکته امیدوار کننده دیگه استفاده خیلی خوب چند تا از بچه ها از golem بود که یخورده خیال من رو راحت کرد!

یه چند روزی وار نداریم اول به خاطر اینکه بچه ها golem رو آزاد کنن دوم هم اینکه یخورده من خسته شدم خودمم باید یکم به بیسم برسم. :D

از همتون ممنونم واسه اینکه انقدر گلین و همکاری میکنین تا بهترین کلن رو داشته باشیم.

در آخر شاعر میفرماید:
ماها بهترینیم این طبیعت ماست :x

Last edited by a moderator:

Astiak

کاربر سایت
May 27, 2007
4,017
نام
آرش
با عرض تبریک و ادای احترام

thqk6dvx8k2hvnn17tsm.png

و اما دایره کارگزینی Persian Pirates، نحوه گزینش شاغلین در کلن را به شرح زیر اعلام می نماید :‌

1. Changiz Khan : ریاست فرماندهی
  2. Sepehr : دایره حفاظت از محیط زیست
  3. Amin : فرماندهی مشترک نیروهای زرهی
  4. Hoom : فرماندهی مشترک نیروی هوایی
  5. Henger : معاونت حراست
  6. Amir : پولی و بانکی
  7. Erfan : دایره جلوگیری از قاچاق اکسیر
  8. Fierce : اداره جاسوسی
  9. Danzukuka : معاونت علمی و آموزش های تصویری
  10. Ali Devil : سازمان اوقاف
  11. Tiger : امور خیریه
  12. Bl4ckBird5 : آموزش و پرورش
  13. Nocturnus : پلیس راهور
  14. Danka : دایره تبلغیات و بازارابی
  15. CJ : معاونت حوادث غیر مترقبه
  16. Hadi : اداره مطالعات انسانی
  17. Ramin : ستاد مبارزه با جرایم سایبری
  18. Mitherdata : پلیس + ۱۰
  19. Alireza : مبارزه با فساد درون سازمانی
  20. Ehsan : اداره پشتیبانی
  21. Ardalan : نظام وظبفه
  22. Reza : رسیدگی به امور بازنشستگان
  23. Babak : ستاد استعدادیابی
  24. Sherry : دایره حضور و غیاب
  25. Hamid Devil : ورزش و جوانان

و بنده حقیر سید آرش استیاکی، معاونت کل رسیدگی به جرایم و تامین امنیت عمومی

----------------------------------

خسته نباشید میگم به همه دوستان خوبم. بعد از این جنگ نفسگیر با اندونزی های خستگی ناپذیر، یه استراحت کوناه و تعطیلات میان فصل میریم. انشالله اوایل هفته آینده بنا بر شانس بد بنده و قرعه کشی انجام شده، جنگ ۵۰ ام رو استارت خواهم زد.

ممنون.

PES4ever

کاربر سایت
Dec 3, 2014
20
سلام دوست عزيز. شرايط رو صفحه اول تاپيك نوشتيم.

تبریک میگم بابت پیروزی های پیاپی
با شرایطتون مشکلی نیس فقط میشه بگین چندنفر بالای لول صد داخل کلانتون دارین؟

حداقل شیش تا دارین؟
پیشاپیش ممنون واسه پاسخگویی

Sent from my iPhone using Tapatalk

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر