Persian Pirates | Clash of Clans

Astiak

کاربر سایت
May 27, 2007
4,017
نام
آرش
اینم یه اینفوگرافیک راجع به کلن و وار ۴۷ ام. البته خیلی نمیشه بهش اینفوگرافیک گفت ولی خوب کار نو ویه :D

تقدیم به بچه های کلن.

Kiaa

کاربر سایت
Apr 26, 2012
3,557
نام
کیارش
اینم یه اینفوگرافیک راجع به کلن و وار ۴۷ ام. البته خیلی نمیشه بهش اینفوگرافیک گفت ولی خوب کار نو ویه :D

تقدیم به بچه های کلن.

دمت گرم آرش :D

لول =)) مقایسه ستاره هارو ببین:D ما خیلی خوبیم یا بقیه اسکلن؟ :| :D

Astiak

کاربر سایت
May 27, 2007
4,017
نام
آرش
دمت گرم آرش :D

لول =)) مقایسه ستاره هارو ببین:D ما خیلی خوبیم یا بقیه اسکلن؟ :| :D
در حد برنامه نود بود نمودارها :D

اتفاقا وقتی داشتم War Log نگاه می کردم که جمع ستاره های ۱۰ تا جنگ خودمون با ۱۰ تا کلن دیگه رو مقایسه کنم خیلی عجیب بود. نمودار نشون میده ولی ما ۶۹۵ تا ستاره گرفتیم و ۱۰ تا کلنی که رو به رومون بودن با هم ۳۷۵ تا گرفتن !‌

sub zero

کاربر سایت
Mar 3, 2007
915
نام
Mohsen

تقدیم به بچه های کلن.

:x:x:x
عالیه آرش
اگه تعداد ستاره های هر نفرو میشد بزاری بهتر میشد ، حیف که فقط 2 تا War رو نشون میده! :|
البته فکر کنم سیروس screen shot داشته باشه

Kiaa

کاربر سایت
Apr 26, 2012
3,557
نام
کیارش
در حد برنامه نود بود نمودارها :D

اتفاقا وقتی داشتم War Log نگاه می کردم که جمع ستاره های ۱۰ تا جنگ خودمون با ۱۰ تا کلن دیگه رو مقایسه کنم خیلی عجیب بود. نمودار نشون میده ولی ما ۶۹۵ تا ستاره گرفتیم و ۱۰ تا کلنی که رو به رومون بودن با هم ۳۷۵ تا گرفتن !‌
کاش یه درصد هم میگرفتی :D مثلا این ۶۹۵ تا ستاره از ۷۶۵ ستاره ممکن گرفته شده :D که میشه ۹۰ درصد ستاره های ممکن :-o

Astiak

کاربر سایت
May 27, 2007
4,017
نام
آرش
کاش یه درصد هم میگرفتی :D مثلا این ۶۹۵ تا ستاره از ۷۶۵ ستاره ممکن گرفته شده :D که میشه ۹۰ درصد ستاره های ممکن :-o
اتفاقا میخواستم درصد گیری هم بکنم منتها حالم مساعد نبود. :D حالا واسه جنگ ۵۰ ام برنامه ویژه ای دارم که به سمع و نظرتون میرسونم. شبکه Pirate News :D

Supercell نمیدونم چرا انقدر آمار کم از War ها میده و نمیزاره بیشتر از ۲ تا وار قبلی جزییاتش رو دید. به هر حال خیلی کارها میشه کرد ولی خوب Supercell فعلا مشغول پول پارو کردنه :D

Kiaa

کاربر سایت
Apr 26, 2012
3,557
نام
کیارش
همه رو یه جا روو کنه که دیگه چیزی نداره که ارائه کنه دیگه :D خیلی بازی جای کار داره :D مثلا سرچ دستی واسه وار یکیش! :D

Kiaa

کاربر سایت
Apr 26, 2012
3,557
نام
کیارش
آره فك كنم!!!ديروز ديدم ٣٤ نفر بودن!!

Sent from my iPhone 6 using Tapatalk
داداش ما تا حالا از 30 نفر بالاتر نزدیم! :D اشتباه یه جا دیگه رو با همین اسم دیدی.

جا هست منم بیام؟بالاترین لولتون چنده؟​
شما لولت چنده دوست عزیز؟ ما بالا ترینمون 100 هست.

Astiak

کاربر سایت
May 27, 2007
4,017
نام
آرش
سلام

اول اینکه تبریک میگم به همه و خسته نباشید میگم به هممون بابت برد ۴۷ ام.

قرار بر این شده که با توجه به اینکه از یه طرف لول بچه ها داره میره بالا و از طرف دیگه ممکنه ورودی های جدید داشته باشیم و در هر دو حالت جنگ ها بزرگ تر و سخت تر میشن، یک سری قوانین جامع و بی برو برگردی وضع کنیم و تو همین تاپیک بزاریم که تو هیچ مساله ای جای حرف و حدیث باقی نمونه. البته این چند نفری که هستیم خیلی با هم صمیمی هستیم و حرف و حدیثی هم وجود نداره،‌ منتها دیدیم که اومدن و رفتن و ما هم قانونی برای اجرا نداشتیم.

به هر حال یکی از این قوانینی که تا چند روز آینده به پست اول تاپیک اضافه میشه،‌ نحوه مشخص کردن حریفان برای حمله هاست. از اونجا که آماده سازی جنگ ۲۴ ساعت و از اونور خود جنگ هم ۲۴ ساعت، بنابراین وقت کافی برای درنظر گرفتن همه شرایط هست و این خود ما هستیم که شرایط رو برای خودمون سخت می کنیم.

قانون اول اینکه،‌ یک نفر همیشه باید حرف اول و آخر رو بزنه،‌ که این حرف هم بدون مشورت و شورای جمعی قابل گفتن نیست البته بدون زور و بی احترامی که تا به حال هم از کیارش ندیدیم.

قانون دوم اینکه،‌ هیچکس از هر گروهی،‌ از Leader گرفته تا Member حق استفاده از اتک ها رو برای گرفتن لوت نداره. لوت فقط در صورتی قابل گرفتنه که برد ما بر حریف مسجل شده باشه که خوب این یه قضیه واضح هست و به راحتی میشه تشخیص داد.

قانون سوم اینکه، از این به بعد چیزی به اسم رزرو کردن یا حمله کردن هماهنگ نشده و یا استفاده از شماره دیگران نداریم. من یه Layout طراحی می کنم و بعد از تخصیص دادن شماره ها روی اون اعمال می کنم و حمله اول فقط مطابق با اون انجام میشه.

قانون چهارم و مهم ترین قانون نحوه شماره گذاریه. مثال میزنم،‌ تو این جنگ که تا ۲۳ ساعت دیگه شروع میشه،‌ ما ۲۵ نفریم و ۲۵ تا حریف داریم. سیستم چینش خود بازی قطعا تا حدودی به ما کمک می کنه که حریف خودمون رو بشناسیم و انتخابش کنیم. این قانون رو به چند بخش تقسیم می کنم تا روشن تر باشه.

1. مرحله اول،‌ یه آنالیز کوتاه از هم شمارمونه. مثلا تو این جنگ من شماره ۱۴ ام. پس تا حریف مشخص شد باید برم شماره ۱۴ رو ببینم و اینجا دو تا مساله پیش میاد :‌

• مساله اول اینکه من میتونم از حریفم ۳ ستاره بگیرم.
  • مساله دوم اینکه حریفم برای من قویه و شاید نتونم ۳ ستاره ازش بگیرم.

میبینید که مساله سومی وجود نداره که این حریف برای من کمه یا این چیه من بزنم و از این جور حرف ها. در حالت اول که مشخصه،‌ اون شماره که هم شماره شما هست میشه حریف شما. اما در حالت دوم شما به کیارش اعلام می کنید و کیارش بعد از ۱ تا ۲ ساعت که همه رو به رویی خودشون رو آنالیز کردن و نتیجه رو اعلام کردن از گزینه هایی که داره حق تحریف این قانون رو به دست میاره.

هیکچس حق اعتراض نداره. نه من نه شما نه کیارش.

یکی از نکات این بند اینه که تو ۲۴ ساعت زمان آماده سازی که داریم حداکقر تا ۴ ساعت قبل از شروع جنگ همه باید حریف خودشون رو شناخته باشن،‌ Base اش رو آنالیز کرده باشن و تو این ۴ ساعت شروع به آماده سازی نیروهاشون بکنن.

قانون پنجم مربوط میشه به حمله دوم. تا معلوم نشدن تکلیف حمله اول قاعدتا تکلیف موج دوم حمله ها معلوم نیست پس بیاید تقاضای حمله دوم رو نکنیم. حمله اول همه باید ۸ ساعت مونده به پایان جنگ انجام شده باشه و تو این ۸ ساعت با توجه به شرایط تیم خودمون و تیم حریف و تعداد ستاره های دریافتی خیلی راحت میشه حمله دوم رو مشخص کرد. اگر کسی نتونست رو به روییش رو ۳ ستاره کنه این وظیفه نفر بالایی که اون شماره رو کامل بزنه. مثلا اگر من نتونستم ۱۴ رو ۳ ستاره کنم این وظیفه نفر بالایی من یعنی ۱۳ که ۱۴ رو ۳ ستاره کنه. اگر هم ۳ کردن که نفر ۱۳ میتونه صبر کنه تا تو ۸ ساعت پایانی جنگ حمله دومش رو بنا بر صلاحدید کلن انجام بده.

هر کس تو این ۱۶ ساعت حمله اول خودش رو انجام نده مالکیت حریفش ازش سلب میشه چون ریسک باخت بالا میره.

از اونجایی که سر قضیه Hog ۵ داره به کیارش فشار میاد،‌ دوستانی که شیلد دارن و شیلدشون تا زمان حمله اولشون اعتبار داره میتونن لطف کنن و زودتر Req هاشون رو بگیرن.

فکر نمی کنم چیز دیگه ای باقی مونده باشه. من کوچیک همتونم،‌ با اینکه خیلی از شما دیرتر اومدم ولی جمعتون انقدر خوب بود که منو خیلی دوستانه پذیرفتید. تمام متن بالا رو هم خودم رو مثال زدم که به کس خاصی نشانه نرفته باشم.

ممنون

Kiaa

کاربر سایت
Apr 26, 2012
3,557
نام
کیارش
خب با تشکر فراوان از آرش به زودی پست اول به طور کامل ویرایش میشه و همه ی اینا و یه سری چیزای دیگه بهش اضافه میشه.

FrankinG

... Cortana
کاربر فعال
Jun 5, 2008
3,489
نام
Ali
به به چه کلن خوبی :D تبریک به همه دوستان و کیا و ارش .

من که کلا هر کیو میبینم این روزا سرش تو گوشی ـه و هی کلش ؛ حالا ایشالا بعدا بازی رو ریختم یکم بازی کردم حرفه ای شدم لولم رفت بالا میام تو گروه . کلا که دم همتون گرم ، بزنید هر کی میادو به طرز وحشیانه ای تیکه پاره کنید .

و در آخر درود بر Persian Pirates و همه پرشینا کلاً :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر