People Can Fly: ‏Bulletstorm یک شوتر معمولی نیست

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,080
bulletstorm.jpg

Adrian Chmielarz موسس و کارگردان استودیو People Can Fly گفت کسانی که فکر می کنند Bulletstorm یک شوتر بدون فکر و Run-Gun است، وقتی بازی اصلی را تجربه کنند، شوکه می شوند!

او در مصاحبه ای با BigDownload گفت، بزرگترین تفاوت بین این بازی و شوتر قبلی آن ها، یعنی Painkiller تنها زیبایی های بصری نیست، بلکه داستان است.

Chmielarz گفت: "با اینکه Painkiller آخرین شوتر ِ سبک کلاسیک بود اما روح آن در Bulletstorm نیز جریان دارد. Bulletstorm طراحی مدرن تری دارد، یاران و هوش مصنوعی پیشرفته دارد، دیالوگ های پویا در هنگام بازی دارد، اسکریپت نویسی سنگین و ... . اما برای خود ِ من، شخصا، مهم ترین چیز داستان است. در Painkiller ما یک بهانه جور می کردیم تا مراحل بازی را بسازیم و با هم ادغام کنیم، اما در Bulletstorm همه چیز تحت تاثیر داستان ساخته می شود. بر اساس ویدیوهای گیم پلی که تا به حال منتشر کردیم، خیلی ها فکر می کنند Bulletstorm یک شوتر Run-Gun و بدون تامل است، اما وقتی آن ها بازی اصلی را تجربه کنند شوکه می شوند."

او ادامه داد: "امیدوارم کسانی که انتظار یک شوتر بی فکر را دارند، وقتی آن را بازی کنند متوجه شوند هم در داستان و هم در گیم پلی عمق زیادی وجود دارد. هر چند ممکن است این فقط یک شعار به نظر بیاد، اما من امید دارم وقتی پیش نمایش های بازی منتشر شود، مردم روی دیگری از Bulletstorm را خواهند دید که بسیاری را سورپرایز می کند."

Bulletstorm در فوریه 2011 عرضه خواهد شد.

A.T.HELLBOY

کاربر سایت
Aug 20, 2009
2,361
نام
علیرضا
من که فنشم خفن . از همون اول که تو E3 نشون داد عاشقش شدم . همین الانشم دارم می میرم .
خداییش گیم پلی داره در حد باقلوا .:d بازیی ها . بلکه از داستانش چیزه زیادی معلوم نشده ولی همون یکمشم جالب بود . گرافیکم که داره در حد بوندسلیگا خیلی رنگ بندیا خوب انجام شده خیلیFUN. ( اگه گرافیکم نداشت خیالی نبود . حالا که داره. چی میگی ؟:d )

wolverin

کاربر سایت
Jun 17, 2009
1,201
نام
اشکان
تواین بازی گرافیک مهم نیست مهم اینه که وقتی کسی پشت دره به در لگد بزنیم یارو بترکه:d یا بکنیمش تو کاکتوس :))
خدایی اخر بازیه b-)

VahiD_ST

کاربر سایت
Nov 10, 2009
8,048
نام
وحید
زمانیکه Painkiller رو بازی کردم واقعا با هر شلیکش آدرنالین خونم زیاد میشد، من مطمئم این People Can Fly یه شاهکاره دیگه میده بیرون، درست هم معنی اسم خودش با یه عنوان فوق العاده مثل Bulletstorm همه رو میبره فضا.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر