? Peace Birds (ساخته شده در حدود 24 ساعت) - ویندوز

sadegh93

کاربر سایت
Dec 19, 2011
3,341
19-20 نوامبر 2014 مسابقه ی 24 ساعته ی بازی سازی Global Student Game Developer Competiton برگذاری شد , من با کمک یکی از دوستان که در بحث آرت به بنده کمک کردند http://forum.bazicenter.com/members/112994/ در این مسابقه که با موضوع صلح و همکاری بود شرکت کردم .

? Peace Birds

JSSI10hoTk-2O9A_peacebirds.png

سبک بازی : اکشن دو بعدی side scroller
2 نفره اما یک نفره هم قابل بازی هست
هدف : کمک کردن به پرندگان صلح رساندن نماد صلح به Global Peace Comminuty
گرافیک : دو بعدی
پلتفرم : ویندوز

پرندگان صلح ؟ یک بازی دو نفره ی co-op هست که یک بازیکن پرنده ی سفید صلح را کنترل میکند و بازیکن دیگر عقابی را کنترل میکند که قابلیت حمله به دشمن را دارد , در این بازی شما به پرندگان صلح (عقاب ؟ و پرنده ی سفید صلح) کمک میکنید تا از میان دشمنان شاخه ی زیتون را به global peace comminuty برسانند .

نکته : هر دو پرنده (عقاب و پرنده ی سفید صلح) باید کنترل بشوند , و این علتی هست مه من میگم این بازی دو نفره ی co-op هست .
عقاب با کلید های چهار گانه ی بالا ,پایین ,... حرکت میکند و با space حمله میکند و پرنده ی سفید صلح هم با ماوس کنترل میشود

امیدوارم که از این بازی خوشتون بیاد

باتشکر

لینک دانلود :
دانلود Peace Birds zip

صفحه ی بازی در studnetgdc.com :
GSGDC | Peace Birds

g6Ci8hLe7i-S210_peacebirds1.jpg

آخرین ویرایش:

sadegh93

کاربر سایت
Dec 19, 2011
3,341
بازیتون خوب بود، با اینکه کنترلشون سخت بود اما باز جالب بود.
باز هم خسته نباشید.
به آخر رسوندید ؟ آخرش رو دیدید ؟
خیلی ممنون
دو نفره راحت تر میتونه به نظرم
آره یکمی قبول دارم سخته
وقت برای ساخت بازی خیلی کم بود برای من ! و تیم ما دونفره بود . من از وقتی که موضوع اعلام شد تا موقع ی آپلودش حدود 2-3 ساعت خوابیدم کلا !

bezad

کاربر سایت
Mar 11, 2007
1,150
نام
بهزاد
به آخر رسوندید ؟ آخرش رو دیدید ؟
خیلی ممنون
دو نفره راحت تر میتونه به نظرم
آره یکمی قبول دارم سخته
وقت برای ساخت بازی خیلی کم بود برای من ! و تیم ما دونفره بود . من از وقتی که موضوع اعلام شد تا موقع ی آپلودش حدود 2-3 ساعت خوابیدم کلا !

تا 3 رفتم ولی تمومش نکردم. یکم سخت بود هر 2 با هم من هم اون موقع خوابیدم برای همین نشد تا آخر برم.
اگر یکیش Axis بود یکی دیگش WASD باز به نظرم یکم بهتر بود. حالا باز ببینیم چی میشه.

من هم توی مسابقه حضور داشتم ولی هم به عبارتی توی تیم بودم و هم توی تیم نبودم!!
بازی ما با موتور Unity ساخته شد. من که کلا روزهای قبلش هر بار ساعت 5 خوابیده بودم اون یک روز هم کلا نخوابیدم.
ما 5 نفر بودیم و آخرش هم شانس بازی کامل نشد :(
حالا باز باید دید چی میشه.

sadegh93

کاربر سایت
Dec 19, 2011
3,341
تا 3 رفتم ولی تمومش نکردم. یکم سخت بود هر 2 با هم من هم اون موقع خوابیدم برای همین نشد تا آخر برم.
اگر یکیش Axis بود یکی دیگش WASD باز به نظرم یکم بهتر بود. حالا باز ببینیم چی میشه.

من هم توی مسابقه حضور داشتم ولی هم به عبارتی توی تیم بودم و هم توی تیم نبودم!!
بازی ما با موتور Unity ساخته شد. من که کلا روزهای قبلش هر بار ساعت 5 خوابیده بودم اون یک روز هم کلا نخوابیدم.
ما 5 نفر بودیم و آخرش هم شانس بازی کامل نشد :(
حالا باز باید دید چی میشه.
کلا خیلی سخته بازیسازی در حدود 24 ساعت , منم خیلی کم خوابیدم , حدود 2-3 ساعت
امیدوارم موفق باشید
ما کلا دو نفر بودیم .
آره اونم ایده ی جالبیه wasd و axis
راستی اگه تونستید برید حتما به نظرم , آخراش یه boss هم داره تازه ! و آخر آخرش جالب تموم میشه تقریبا
بازم ممنون

آخرین ویرایش:

bezad

کاربر سایت
Mar 11, 2007
1,150
نام
بهزاد
کلا خیلی سخته بازیسازی در حدود 24 ساعت , منم خیلی کم خوابیدم , حدود 2-3 ساعت
امیدوارم موفق باشید
ما کلا دو نفر بودیم .
آره اونم ایده ی جالبیه wasd و axis
راستی اگه تونستید برید حتما به نظرم , آخراش یه boss هم داره تازه ! و آخر آخرش جالب تموم میشه تقریبا
بازم ممنون

آره دیگه، باید سوخت و ساخت دیگه!

اگر بتونی تغییرش بدی خوبه، مثلا همون بازی رو ما میخوایم کاملش کنیم بعد روی اینترنت بزاریمش.

پس واجب شد یکی رو پیدا کنم 2 نفره بشینیم تا تهش بریم :d

قابلی نداشت، کاری که نکردم.

sadegh93

کاربر سایت
Dec 19, 2011
3,341
آره دیگه، باید سوخت و ساخت دیگه!

اگر بتونی تغییرش بدی خوبه، مثلا همون بازی رو ما میخوایم کاملش کنیم بعد روی اینترنت بزاریمش.

پس واجب شد یکی رو پیدا کنم 2 نفره بشینیم تا تهش بریم :d

قابلی نداشت، کاری که نکردم.
تک نفره هم میشه تمومش کرد , خودم تمومش کردم اما سخته
ممنون , همین که نظر میدهید و تست کردید , لطف کردید

raya2

کاربر سایت
May 21, 2008
5,782
من هم مقداری بازی کردم (تمومش نکردم, شاید بعدا تمومش کنم). و نظرم رو میگم:

- گرافیک بازی در حد خوبیه (با توجه به 24 ساعت)

- برای کیبرد باید بجای کلیدهای مکان نما, از کلیدهای WASD استفاده میشد مخصوصا وقتی به Space هم نیازه. واقعا چجوری به این نتیجه رسیدی که از WASD استفاده نکردی؟!

- اگه بازی از گیم پد استفاده میکرد و مثل بازی Brothers که همزمان دو تا شخصیت رو میشد با یه گیم پد کنترل کرد که دیگه عالی میشد. (البته تصمیم دارم با xpadder امتحان کنم ببینم میتونم این کار رو بکنم یا نه)

- صدای عقاب هم خوب بود.

- رزولوشن بازی پایین بود.

sadegh93

کاربر سایت
Dec 19, 2011
3,341
من هم مقداری بازی کردم (تمومش نکردم, شاید بعدا تمومش کنم). و نظرم رو میگم:

- گرافیک بازی در حد خوبیه (با توجه به 24 ساعت)

- برای کیبرد باید بجای کلیدهای مکان نما, از کلیدهای WASD استفاده میشد مخصوصا وقتی به Space هم نیازه. واقعا چجوری به این نتیجه رسیدی که از WASD استفاده نکردی؟!

- اگه بازی از گیم پد استفاده میکرد و مثل بازی Brothers که همزمان دو تا شخصیت رو میشد با یه گیم پد کنترل کرد که دیگه عالی میشد. (البته تصمیم دارم با xpadder امتحان کنم ببینم میتونم این کار رو بکنم یا نه)

- صدای عقاب هم خوب بود.

- رزولوشن بازی پایین بود.

متسفانه کیبرد رو اشتباه کردم , علتشم به این بر میگرده که من ماوس را با دست چپ کنترل میکنم و با کلید های مکان نما راحت تر بودم ,
حواسم نبود که اکثرا با wasd راحت تر هستند
خیلی ممنون که تست کردید
آرت هم کار دوستم بود که نوشتم ,
رزولیشن رو تصمیم خودم بود ,و باید بیشتر میگذاشتم , حداقل hd بود بهتر بود
بازم ممنون

71games

کاربر سایت
Jan 22, 2015
122
نام
حسین
خیلی ممنون
مشکلی نیست , فرقی نداره , هر جور راحت هستید .
فقط اسم سازندگان ذکر شود
باتشکر

بازی رو گذاشتم تو وبلاگمb-)البته با همین لینکی که شما آپلود کردید:">بازی با موتور گیم میکره؟اگه اینطوره واقعا عالی درش آوردی;)واقعا دمت گرم رفیق:x

sadegh93

کاربر سایت
Dec 19, 2011
3,341
بازی رو گذاشتم تو وبلاگمb-)البته با همین لینکی که شما آپلود کردید:">بازی با موتور گیم میکره؟اگه اینطوره واقعا عالی درش آوردی;)واقعا دمت گرم رفیق:x
ممنون
game maker هست .
البته آرتش رو در اصل یکی از دوستان انجام داده که اسمشون رو نوشتم .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر