PC ا Super Street Fighter IV: Arcade Edition

super-street-fighter-4.gif

پس از شایعات فراوان امروز کپکام رسما تایید کرد عنوان Super Street Fighter IV برای PC نیز منتشر خواهد شد .

Super Street Fighter IV در قالب Arcade Edition در تاریخ June 24 عرضه خواهد شد .

m_g_s

کاربر سایت
Jun 19, 2006
841
مسابقات برج میلاد که شامل رشته SSFIV هم میشه امسالم برگذار میشه.
کسایی که دوست دارن شرکت کنن از الان ثبت نام کنن تا برای به حد نصاب رسیدن یه وقت به مشکل بر نخورن مثلا !
جام جهانی بازی‌های رایانه‌ای

حداقل حدود نصف اعضای کلن فعلا تایید کردن که میان

Mehrdad89

کاربر سایت
Sep 20, 2008
168
نام
Mehrdad
من که در حدی نیستم که شرکت کنم o:-)ولی این دفعه که رفتید مسابقات چند تا فیلم درست و حسابی از fight هاتون ضبط کنید بعدا یه جا آپلود کنید که همه فیض ببرن ( فیلم هامثل پارسال نباشه8-|)
البته تاریخ بازیهای SSF رو اینجا اعلام کنید احتمالا واسه تماشا و آشنایی با بچه ها بیام;)

LeonSM

کاربر سایت
Mar 4, 2007
1,850
نام
صفا
من که اصلا از بازی های پارسال راضی نیستم. بچه ها اصلا در حد و اندازه های خودشون نبودن و دلیلش هم آشنا نبودن با جو مسابقه بود و اکثرا استرس داشتیم. امیدوارم امسال بهتر از پارسال باشه و بچه ها آماده تر بیان.
به هر حال شما که قراره به عنوان تماشاچی بیای، بد نیست با خودت دوربین هم بیاری و بازی ها رو هم ضبط کنی. بچه کرج هم که هستی و راهت چندان دور نیست :D
البته تاریخ بازیهای SSF رو اینجا اعلام کنید احتمالا واسه تماشا و آشنایی با بچه ها بیام
فعلا تاریخ دقیق مسابقات رو اعلام نکردن ولی 26-29 شهریورـه.

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
دوستان همگی رفتن مسابقات که خبری ازشون نیست؟:d

دوستان ما اینو نصب کردیم و CD Key رو هم وارد کردیم و مثل SFx T میخواد آپدیت کنه ولی طبق معمول من نمیتونم از خود Live دانلود کنم. لینک دانلود از جای دیگه ای هست/دارین؟

Mehrdad89

کاربر سایت
Sep 20, 2008
168
نام
Mehrdad
تازه الان فهمیدم که ssf از مسابقات حذف شده,واقعا جای تاسف داره!!!!!
اینطوری که دیدم فقط pes وfifa برگذار شده,واقعا خسته نباشن این مسابقات رو گیم نت اشکول تپه هم میتونست برگزار کنه8-|

آخرین ویرایش:

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
2تا خبر خوب در رابطه با یوسف:

بخش تمرینی آنلاین تایید شد. الان بهتر میتونیم تمرین کنیم و همینجوری ول ندیم (قابل توجه بعضیا:-")
بخش تیمی 3 به 3 هم تایید شد که خب میتونیم قرار بذاریم برای بازیهای تیمی:d

بچه های کلن اگر مایل هستین یه فراخوان بدیم برای جذب اعضای جدید که تا اومدن یوسف آماده بشن؟:-/

LeonSM

کاربر سایت
Mar 4, 2007
1,850
نام
صفا
اضافه کردن بخش تمرینی آنلاین کاملا حرکت مناسبی بود. واقعا کمبودش احساس میشد. حالا می تونم کومبو های خفنمو بدون هیچ مانعی به نمایش بذارم:)

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
اضافه کردن بخش تمرینی آنلاین کاملا حرکت مناسبی بود. واقعا کمبودش احساس میشد. حالا می تونم کومبو های خفنمو بدون هیچ مانعی به نمایش بذارم:)
شما همینکه من رو به صورت خفن کتک میزنین کافیه، لازم نکرده کمبوهای خفنتون رو نشون بدین/:):d:p

Modern Samurai

کاربر سایت
Aug 31, 2007
1,333
نام
نوین
آقا من سریال بازی برای لایو رو گم کردم شوربختانه و نمیتونم آنلاین بازی کنم. از هر دری هم که وارد شدم نتونستم بازیابیش کنم. تنها راه اینه که دوباره بخرم. مسئله اینه که جایی پیداش نکردم. شما جایی سراغ دارین که بفروشه؟ یا اگه خودتون دارید.

LeonSM

کاربر سایت
Mar 4, 2007
1,850
نام
صفا
آقا من سریال بازی برای لایو رو گم کردم شوربختانه و نمیتونم آنلاین بازی کنم. از هر دری هم که وارد شدم نتونستم بازیابیش کنم. تنها راه اینه که دوباره بخرم. مسئله اینه که جایی پیداش نکردم. شما جایی سراغ دارین که بفروشه؟ یا اگه خودتون دارید.
شما اگه سریال بازی رو پیدا کردی می تونی بازی رو تو استیم ادد کنی. اگه کمی زودتر پستت رو دیده بودم می تونستم کمکت کنم ولی متاسفانه الان کاری ازم بر نمیاد :D

Modern Samurai

کاربر سایت
Aug 31, 2007
1,333
نام
نوین
شما اگه سریال بازی رو پیدا کردی می تونی بازی رو تو استیم ادد کنی. اگه کمی زودتر پستت رو دیده بودم می تونستم کمکت کنم ولی متاسفانه الان کاری ازم بر نمیاد :D
پیدا که نمیشه اصلا. و هیچ جا هم نیست واسه فروش. عجیبه. پس الان بدرود استریت فایتر؟ این همه کتک زدیم همدیگه رو. :D خلاصه هر جا دیدی یه خبری بده بی زحمت.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر