Multi Platform PAYDAY 3

سازنده
Starbreeze
تاریخ انتشار
Sep 2023
ناشر
Deep Silver
payday-3.jpg

سازنده : Starbreeze
ناشر : Deep Silver
تاریخ عرضه : Sep 2023
پلتفرم : ( قابلیت کراس بین هر 3 پلتفرم ) PC/Ps5/Xbox Series X

Preorder بازی با 3 نسخه ی Standard / Silver / Gold هم اکنون در دسترسه :

pd3_Editions_new.png

ویدیو مخفی کاری از Art gallery که بتازگی منتشر شده :

View attachment PAYDAY 3 - Stealth Gameplay Trailer - PS5.mp4

آخرین ویرایش:

Helghast

کاربر سایت
May 6, 2014
563
نام
S O |-| E I L
عجب تاپیک شلوغی :D

بازی برا پریلود چند روزی میشه با حجم 26 گیگابایت (سری اس) اومده و فردا هم در دسترس هست...

• Like
Reactions: prop

Helghast

کاربر سایت
May 6, 2014
563
نام
S O |-| E I L
تو این سایت زهرماریش نه میشه ثبت نام کرد نه میشه اکانت رو لینک کرد. ترکیده فعلا
من امروز فرصت کردم بازیو نصب کنم، اولش به منم موقع لاگین ارور داد اما بعد چند بار ترای کردن بالاخره اوکی شد

منتهی مشکلی که داشتم روی مچمیکینگ میزنم هیچ اتفاقی نمیوفتاد... باز تست میکنم اگر شد همینجا اعلام میکنم.

ادیت: مچ میکینگ با تاخیر اجرا میشه :)) نمیدونم چرا، منتهی پینگ بین 80-100 بود برام

بعد اینکه آپشن های گرافیکیش هم باحاله مثلا می تونه رزولوشن رو Native بزاری و AA رو بین پرفرمنس، کوالیتی و... تنظیم کنی (روی سری اس ترکیب رزولوشن کوالیتی و AA پرفرمنس فریم ریت پایدار بود. رو حالت نیتیو افت فریم داشت کمی)

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: prop

prop

کاربر سایت
Jan 10, 2021
586
من امروز فرصت کردم بازیو نصب کنم، اولش به منم موقع لاگین ارور داد اما بعد چند بار ترای کردن بالاخره اوکی شد

منتهی مشکلی که داشتم روی مچمیکینگ میزنم هیچ اتفاقی نمیوفتاد... باز تست میکنم اگر شد همینجا اعلام میکنم.
۳ تا مچ انجام دادم. ۲ تاش رو با بقیه رفتم که اخرم نتونستیم فرار کنیم. یه دونه کامل سولو با بات رفتم که تونستم راحت فرار کنم. همه رو هم نرمال رفتم.
با اینکه باتهاش کار خاصی نمیکنند جز شلیک کردن و این چیزها ولی بازم باهاشون موفق شدم مرحله رو تموم کنم ولی با پلیر واقعی نشد😁
در کل از اون بازیهاست که انگاری الان تو early accessهست و سال دیگه آماده میشه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر