Paul Wedgwood : بازی Brink با Gears of War و Halo و Call of Duty رقابت میکند

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,953
نام
فرهاد
brink-logo-580.jpg

درود.

یکی دیگر از بازی های shooter به نام Brink مدتی است در حال ساخت. و در همین رابطه اقای
Paul Wedgwood رئیس شرکت Splash Damage در صحبتی که در Eurogamer Expo داشته است در مورد بازیشون حرفهای جالبی را بیان کردند .

ایشون بیان کردند.

بازی از نظر از گیم پلی منحصر به فرد خواهد بود و این بازی با بازیهای بزرگی همچون
Gears of War و Halo و Call of Duty به رقابت خواهد پرداخت . ایشون ادامه داد
بزرگترین هدف ما برای ساختن یک بازی .ساختن بازیی هست که ارزش بازی کردن داشته باشد و این در حالی است که شما در بازی مسابقات racing game هم میتوانید انجام دهید که فقط در بازی قسمتهای مخفی میباشد مثل Achievement که باید اینها را انجام دهید .

source

Mamad Ripper

کاربر سایت
Aug 19, 2008
2,368
نام
محمد
این در حالی است که شما در بازی مسابقات racing game هم میتوانید انجام دهید که فقط در بازی قسمتهای مخفی میباشد مثل Achievement که باید اینها را انجام دهید .
WTH؟؟
جدیداً هرکس بازی شوتر میسازه سریعاً گیرش میده به GEARS فارغ از اینکه سبک بازی First یا 3rd Person باشه etc Quantom,Art Of War

CAP\MortezA63

کاربر سایت
Mar 13, 2009
1,653
نام
MortezA
بزار با خودشون حال کنن آرزو بر جوانان که عیب نیست:laughing:این حرف طرف منو یاد ضرب المثل بزک نمیر بهار میاد.....آره:laughing:اینا با خودشون چی فکر کردن.؟؟ 2 روزه وارد دنیای بازی شدن فکر میکنن می توننن عناوینی شاهکار مثل call of duty.gears of war و غیره..... بسازن.؟اینا با حرفاشون به شعور ما توهین میکنن من xbox fan نیستم و xbox هم ندارم ولی gears of war رو بازی کردم هم 1 و هم 2 خدایش نباس آدم نامرد باشه gears of war رو xbox محشره xbox باید به داشتن همچین بازی افتخار کنه آدم نباید حق رو زیر پا بزاره حالا صحبت call of duty که بجای خود........بماند.پس فردا یه شرکت بازی سازی دیگه پیدا میشه میگه فلان بازی metal gear رو میزاره تو جیب بغلش اون موقع ست که دیگه باید از دنیای بازی خدا حافظی کرد.:bye:

Wander

کاربر سایت
Oct 2, 2006
6,292
نام
محمد
بزرگترین هدف ما برای ساختن یک بازی .ساختن بازیی هست که ارزش بازی کردن داشته باشد و این در حالی است که شما در بازی مسابقات racing game هم میتوانید انجام دهید که فقط در بازی قسمتهای مخفی میباشد مثل Achievement که باید اینها را انجام دهید .
این قسمت رو به نظرم منظورشون چیزه دیگه ای بوده.گفته ما می خوام بازی رو طوری بسازیم که مثلا بخش سینگل و داستانی کاملا قابل بازی باشه یعنی برای کامل کردنش دنبال مکان های مخفی و گره های داستان بریدو محیط رو بگردید نه مثل یه بازی ماشینی که بعد از تموم کردن بخش داستانی 50 درصد بازی و اچیومنت هاش مونده باشه بلکه این بازی قراره همه چیزاش رو توی بخش داستانی و در ازای جستجو در محیط بازی به بازیکن بده

619

مدیر انجمن
Nov 23, 2007
6,178
نام
كسري
ادم چه حرف هایی می شنوه !!
دوستان عزیز Splash Damage استودیو بود که Wolfenstein: Enemy Territory ساخت. بازی که 90 درصد بازی های مولتی پلیر از امکانات اون تقلید کردند. هنوز که هنوزه خیلی ها فقط Wolfenstein: Enemy Territory به عنوان یک بازی استاندارد مولتی پلیر قبول دارند. معلومه سازندگان باید این ادعا بکنند وقتی سردمدار این بخش بودند . این سیستم کلاس های متفاوت با قدرت ها متفاوت خیلی از ایده هایش از همین بازی گرفته شد.بعدشم فقط بهتره ببنید چه سازندگان بزرگی توی این استودیو کار می کنند.

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,953
نام
فرهاد
ادم چه حرف هایی می شنوه !!
دوستان عزیز Splash Damage استودیو بود که Wolfenstein: Enemy Territory ساخت. بازی که 90 درصد بازی های مولتی پلیر از امکانات اون تقلید کردند. هنوز که هنوزه خیلی ها فقط Wolfenstein: Enemy Territory به عنوان یک بازی استاندارد مولتی پلیر قبول دارند. معلومه سازندگان باید این ادعا بکنند وقتی سردمدار این بخش بودند . این سیستم کلاس های متفاوت با قدرت ها متفاوت خیلی از ایده هایش از همین بازی گرفته شد.بعدشم فقط بهتره ببنید چه سازندگان بزرگی توی این استودیو کار می کنند.

excellent میشه گفت پدر بازیهای fps بود Wolfenstein سری اولش البته اونایی تو دهه 75.80 بودند میدون ;) :biggrin1:

semejpc

کاربر سایت
Dec 26, 2008
1,605
نام
سهیل
گیرز آف وار که سوم شخصه
هیلو و کال آف دیوتی اول شخص
یعنی چی
این ها که سبک ها شون با هم فرق داره چجوری با همشون می خواد رقابت کنه؟؟

D.A.K.E

کاربر سایت
May 26, 2009
334
نام
بردیا
من همین دیروز یه مصاحبه از P.W خونده بودم گفته نشده بود که با این سه تا بازی رقابت میکنه ، گفته بود که در کنار این سه تا بازی که در سبک شوتر حرف اول رو میزنن قرار میگیره !
ساختن بازیی هست که ارزش بازی کردن داشته باشد و این در حالی است که شما در بازی مسابقات racing game هم میتوانید انجام دهید که فقط در بازی قسمتهای مخفی میباشد مثل Achievement که باید اینها را انجام دهید .
فک کنم گفته بودن که رانندگی توی بازی هست و از اون میتونین در داستان بازی هم استفاده کنن و گفته شده بود که چیزهای زیاد دیگری هم در بازی وجود داره که از همون ابتدا قابل استفاده هست که باعث میشه همینجوری بازی کنید و آچیومنت بگیرید و کارهای دیگه انجام بدید .
ببخشید شاید من اشتباه کنم ولی کلا VG و N4G یکم خبر را رو هم سانسور میکنن هم میپیچونن .

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,184
نام
ماکان
چه جوری یک بازی میتونه هم با یک FPS قابت کنه و هم با یک TPS؟

اینا هم میخوان بازار گرمی کنن چشمهاشون رو میبندن و دهن ها رو باز...

619

مدیر انجمن
Nov 23, 2007
6,178
نام
كسري
ای خدا :D
ماکان اینها سازنده های مولتی پلیر هستند ولی گفتند این بازی به قدری قسمت تک نفره اش قوی که می تونه با این بازی ها هم رقابت کنه.

孢子

کاربر سایت
Oct 24, 2008
1,319
ای خدا :D
ماکان اینها سازنده های مولتی پلیر هستند ولی گفتند این بازی به قدری قسمت تک نفره اش قوی که می تونه با این بازی ها هم رقابت کنه.
کسری من میدونم ته قلبه Paul Wedgwood میگه که بازی های مایکرو خدا هستند نه من میدونم :d :cheesygri

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر