paladins

29952427965_5dc19d6600_z.jpg

4cbr_paladins_big5_2560x1440.jpg
استدیوی Hi rez که ساخت بازی smite در سبک MOBA رو در کارنامه ی خودش داره ،بازی رو به صورت رایگان در سبک هیرو شوتر منتشر کرده که پلیر های زیادی رو تونسته جذب خودش کنه.
بازی خیلی شبیه به اورواچ ساخته شده و به نوعی اورواچ کوچک شده است.(البته به گفته ی سازنده ی بازی تقلیدی از اورواچ نکردن)
در حال حاضر بازی به صورت رایگان در استیم موجوده و برای کسانی که میخواهند تجربه ای خوبی در این سبک داشته باشند بازی بسیار خوبیه.
با توجه به افزایش پلیر ها و سیستم روان و سریع matchmaking احتمال موفقیت هست گرچه بازی اشکالات زیادی داره ولی آینده ی خوبی داره.
اینم تاپیکش:D
سایت رسمی بازی www.paladins.com

آخرین ویرایش:

.:Overwatch:.

کاربر سایت
Nov 19, 2014
17
نام
میلاد
کسی بازی میکنه اینجا؟؟ جدیدا یه مشکلی پیش اومده که نمیشه login کرد داخل بازی
ارور player disconnected میده. یوزر پس رو هم مطمئنم درست میزنم.چند روزیه این مشکل پیش اومده.
از داخل استیم وقتی بازی رو ااجرا میکنی اول یه لانچر باز میشه تو اون راحت لوگین میکنه ولی وقتی وارد بازی میشه لوگین نمیشه و میزنه player disconnected

x-x

کاربر سایت
Sep 19, 2009
668
نام
رضا
کسی بازی میکنه اینجا؟؟ جدیدا یه مشکلی پیش اومده که نمیشه login کرد داخل بازی
ارور player disconnected میده. یوزر پس رو هم مطمئنم درست میزنم.چند روزیه این مشکل پیش اومده.
از داخل استیم وقتی بازی رو ااجرا میکنی اول یه لانچر باز میشه تو اون راحت لوگین میکنه ولی وقتی وارد بازی میشه لوگین نمیشه و میزنه player disconnected
منم همچین مشکلی داشتم که با پاک کردنو دوباره نصب کردن لانچر درست شد.البته ارور میداد که پاسخی از سرور دریافت نمیشه که مربوط به لانچر بود.
اما اگر مشکل داخل بازی هست و اونجا login نمیشه فکر میکنم ایراد از نت و شبکه باشه که کلا تو این چند روزه همه دچار مشکل شدن.
ip عوض کن با قند شکنی چیزی امتحان کن ،یا یه dns جدید بذار ببین درست میشه یا نه

• Like
Reactions: .:Overwatch:.

daremohammad

کاربر سایت
Sep 2, 2015
3
من هم مشکلم با پاک کردن و دوباره نصب کردن لانچر حل نشد و پاک کردن و از روی بکاپ دوباره نصب کردن . حتما باید با vpn برم تا بتونم بازی کنم.
البته من نمیدونم شرکت hi-rez جزو تحریم های جدید هست یا نه و در اصل دارن ما رو تحریم میکنن یا اینکه مشکل مشکل از جایی دیگه هست ولی خب ممکنه مشکل همین باشه و اگه باشه اوضاع خیلی بد میشه[-o<

• Like
Reactions: .:Overwatch:.

daremohammad

کاربر سایت
Sep 2, 2015
3
دوستان دلیلش رو فهمیدم . بهشون تیکت زدم و گفتم ممکنه به خاطر تحریم ها باشه و خود شرکت hi-rez در جواب تیکتم گفت که آره به خاطر تحریم هست . اینم حرفی که خودشون بهم زدن
Currently the sanctions placed on Iran are preventing players from connecting to our games but we have no control over that

• Like
Reactions: x-x

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر