Painkiller: Hell & Damnation برای کنسول‌ها تایید شد.

RattleSnake

کاربر سایت
Dec 24, 2009
5,481
نام
مهدی
57od4ta8d2kz3qprfvjk.jpg

Painkiller: Hell & Damnation برای Xbox 360 و PS3 در ماه آپریل عرضه خواهد شد. Painkiller: Hell & Damnation که یک ریمیک و ادامه‌ای بر نسخه اصلی Painkiller سال 2012 برای PC منتشر شده بود که Nordic Games تایید کرد که این شوتر Old school از انحصار PC خارج می‌شود Xbox 360 داران و PS3 بازان منتظر این بازی در ماه آپریل باشند.
این آخرین نسخه Painkiller است که توسط استدیو لهستانی Farm 51 با موتور گرافیکی Unreal Engine 3 ساخته شده است.

تهیه کننده و مدیر تولید و توسعه Reinhard Pollice ناشر بازی Nordic Games گفت:"ما در حال کار بر روی نسخه Xbox 360 و PS3 بازی هستیم کیفیت بازی مانند نسخه استاندارد PC خواهد بود. مدتی تاخیر وجود داشته است ولی جامعه کنسول‌داران چیزی خوبی را تجربه خواهند کرد ما می‌فهمیم که آنان شایسته چشیدن لذت این بازی هستند. در حال حاضر ما درباره زمان اضافی صحبت می‌کنیم و گیمران متوجه خواهند شد که بهترین چیزی که برایش صبر می‌کنند برایشان خواهد آمد.
بازی در 5 آپریل 2013 در اروپا برای دو کنسول PS3 و Xbox 360 منتشر خواهد شد. از ویژگیهای بازی می‌توان به campaign کامل و 4 مرحله به صورت co-op و Modeهایی جدید برای مولتی پلیر خبر داد می‌ٱوان بهترین و بزرگترین بازی را که در جهنم رخ می‌إهد قبل از Doom 4 به نمایش گذاشت. نسخه Standard Edition بازی با قیمت £24.99 و نسخه Collector's Edition 34.99 یورو برای کنسول‌ها در دسترس خواهد بود.

RattleSnake

کاربر سایت
Dec 24, 2009
5,481
نام
مهدی
خیلی وقت پیش تایید شده بود این عنوان
واله خبر برای امروز هست.
نشد یک بار خبر بذاریم درست هم باشه بهش گیر ندند
اینکه Hell & Damnation برای 360 و PS3 عرضه میشه خبر جدیدی نیست چون قبلاً هم تأیید شده بود که نسخه‌های کنسولی بعد از عرضه نسخه PC در دسترس هستند، ولی تاریخ انتشار بازی جدیده چون قبلاً تاریخ انتشار رو 22 ژانویه اعلام کرده بودند.
به من دیگه اونش ربطی ندارخ منبع خبر هم نوشته برای کنسول‌ها تایید شد هم تاریخ عرضه‌اش تایید شده.
دوست عزیز کسی با شما پدرکشتگی نداره که به شما گیر بده، حتما یه چیزی هست که همه میگن
این لینک گیم اسپات از 6 ماه پیش تاریخ انتشار این بازی برای 360رو گذاشته
http://www.gamespot.com/painkiller-hell-and-damnation/
بازی برای 22 ژانویه هست
همیشه اینطور فکر نکنید که همه با شخص شما مشکل دارن
گفتم دیگه به من مربوط نیست برای 100 ال پیش هم باشه مهم نیست مهم اینه خبر برای امروز بود تو تیتر خبر یوروگیمر هم گفته تایید شده برای کنسول‌های

آخرین ویرایش:

Heart Broken

کاربر سایت
Feb 22, 2011
2,418
نام
Ali
اینکه Hell & Damnation برای 360 و PS3 عرضه میشه خبر جدیدی نیست چون قبلاً هم تأیید شده بود که نسخه‌های کنسولی بعد از عرضه نسخه PC در دسترس هستند، ولی تاریخ انتشار بازی جدیده چون قبلاً تاریخ انتشار رو 22 ژانویه اعلام کرده بودند.

واله خبر برای امروز هست.

به من دیگه اونش ربطی ندارخ منبع خبر هم نوشته برای کنسول‌ها تایید شد هم تاریخ عرضه‌اش تایید شده.

من که با خبر مشکل ندارم که :d تأییدش کردم مثلاً :d

آخرین ویرایش:

HoR!ZoN

کاربر سایت
Feb 11, 2010
2,088
نام
Milad
واله خبر برای امروز هست.

دوست عزیز کسی با شما پدرکشتگی نداره که به شما گیر بده، حتما یه چیزی هست که همه میگن

این لینک گیم اسپات از 6 ماه پیش تاریخ انتشار این بازی برای 360رو گذاشته

http://www.gamespot.com/painkiller-hell-and-damnation/

بازی برای 22 ژانویه هست

همیشه اینطور فکر نکنید که همه با شخص شما مشکل دارن

Polaris

کاربر سایت
Aug 14, 2007
2,775
این بازی مخلوطی از نسخه شماره اولش هستش با اکسپنشن پک بعدیش به نام Battle out Of Hell ... گرافیکش بهتر شده و با موتور آنریل باز سازی شده . اگر با نسخه 10 سال پیشش حال کردین حتما با این هم حال میکنید .. گیمپلیش هم که فاجعس . یه جا میری در بسته میشه هزارتا موجود عجیب غریب میریزن سرت و باید بکشیشون،دوباره وارد یه مجیط دیگه میشی و این قصه هزاران بار تکرار میشه ... سریوس سم و ویل راک لنگه این بازی هستن .:-&
اگه اعصاب درست و حسابی ندارین توصیه میکنم طرفش نرین...~x(

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
این بازی کلا remake نیست ... همه مرحله های نسخه اول painkiller و expanssion pack توش نیستن کلا ! کلا بازی 3-4 ساعت gameplay داره .... بهتر بود اسمش رو میزاشتن Greatest hits >.. فقط یک سری مرحله خوبش رو با UE3 ساختن ... زمان اینطور بازیا به نظرم گزشته ... کلا Doom 3 الان بهتر مونده gamelpay تا این ... اون دوربینش هم اینجا خیلی محیط کمتری رو پوشش میده کلا ادم سرش درد میگیره انقدر باید تو محیط بچرخی ... field of view پایین ....

Abolfazl3007

کاربر سایت
Sep 11, 2007
1,986
نام
Abolfazl
تو این سبک ، قبلا Serious Sam 3 : BFE برا 360 پورت شد ( به زودی پلی 3 ) ، که با اون گرافیک فوق العاده عالی پورت شدش ، 40 - 45 فریمش بود !

فوق العاده بود همه رقمه ، فقط متاسفانه رو دیسک عرضه نشد .

که این یکی رو دیسک عرضه میشه خوشبختانه .

این هم به کالکشن عظیم کنسولیمون اضافه میکنیم .

Molana

کاربر سایت
Nov 21, 2009
1,975
نام
آکام سیستم ویانا
فقط من یه چیزی را از متن خبر متوجه نشدم اونم اینکه مراحل داستانی و اصلی بازی را میشه Co op offline و به صورت split screen بازی کرد یا نه !؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر