pachter: ناتال به نسبت 5-1 از Arc بيشتر ميفروشد !

T@ntaL 73

کاربر سایت
Apr 10, 2008
952
نام
امید
سلام.

natal4.jpg

او قبلا به قيمت ناتال اشاره كرده بود, ولي Wedbush Morgagan آناليزور Michael Pachter گمان ميكنه كه ناتال در سال اول عرضه 10 ميليون فروش كنه.

او همچنين فكر ميكنه كه ناتال به نسبت 5-1 از Arc پيشي ميگيره.

''من فكر ميكنم كه Sony motion controller مشكل قدرت دسترسي را تا وقتي كه “in the box” نيست را دارد.'' Wedbush Morgan دز يك مصاحبه با PS3 Center گفت:''احتمالا اوايل فروش به يك يا 2 ميليون محدود ميشه(منظورش Arc هست).

او اضافه كرد : ''يك سال پس از عرضه ي ناتال 10 ميليون natal دست ملته و اين توجه شركت هاي 3rd party رو جلب ميكنه.''

او ديروز پيشبيني كرده بود قيمت ناتال در زمان عرضه در US در تعطيلات امسال 50$ است.ضمنا Arc هم در پاييز عرضه ميشه.

آخرین ویرایش:

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,953
نام
فرهاد
arc چيه؟
تازه ps3 خريدم در جريان نيستم :biggrin1:

ARC یک دستگاهی هست که Mottion contorler هست مثل نتال اونم Mottion contorler هست :biggrin1: اسماشون اینه arc & natal دو تاشونم میتونی با حرکت اندام برخی از بازیهایی رو که اینهارو پشتیبانی میکننرو بازی کنی رقص اندام :biggrin1:

در کل نتال بیشتر میفروشه به نظر من چون نسبت به arc سخت افزار کمتری نیاز داره :cheesygri

致命的

کاربر سایت
Apr 11, 2009
765
نام
امير اشكان
با natalنمیشه؟

نه.مثلا با نتال نمی شه fps بازی کرد اما با arc/gem می شه بازی کرد
هر چند بازی های نتال می تونه بسیار متفاوتتر و جذابتر باشه و اینکه سبک خاصی رو نشه باهاش بازی کرد تضمین کننده ی عدم موفقیتش نیست

sopranus

کاربر سایت
Jan 17, 2009
1,409
نام
aliakbar
نه.مثلا با نتال نمی شه fps بازی کرد اما با arc/gem می شه بازی کرد
هر چند بازی های نتال می تونه بسیار متفاوتتر و جذابتر باشه و اینکه سبک خاصی رو نشه باهاش بازی کرد تضمین کننده ی عدم موفقیتش نیست
دوتا هویج:biggrin1:یا یه چیزی شبیهش دستت بگیری وایسی جلوی natal خوب همین میشه دیگه:biggrin1:

SOL!D 5NAK3

کاربر سایت
Jul 26, 2008
2,674
نام
meyti
دوتا هویج:biggrin1:یا یه چیزی شبیهش دستت بگیری وایسی جلوی natal خوب همین میشه دیگه:biggrin1:
خُب يه توضيحي بده ببينم چي گفتي , منظورت ناتال بود يا آرك

capitanrayan

ابیلیتی سلیمان از من گرفته شده
کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
میفروشه!هم این هم اون!فروش بخوره تو سرشون!

بازی چی دارن براش رو کنن اونم از نوع درست و حسابی؟؟؟؟؟:confused:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر