Pachter: در هنگام ورود PSP2 شکست خواهد خورد

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
12,955
نام
محمد امین
0oei79msg8e1e63o0d4.jpg

Michael Pachter تحلیلگر معروف طی اضهارت تازه ای عنوان داشته که صنعت کنسول های دستی در حال به اشباح رسیدن است و پیشبینی کرده که کنسول جدید سونی PSP2 در هنگام ورود مرده خواهد بود و شکست میخورد.Pachter در ادامه اینده کنسول های دستی را در دستان شرکت Apple دانست و در صورت تمرکز بیشتر این شرکت بر روی گیم ، iPod Touch میتواند رقیبی سر سخت برای PSP و حتی 3DS ای باشد که با پشتوانه قوی انتظار فروش زیادی را دارد..

منبع

• Like
Reactions: Farh@d and SHePArd

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
کنسول دستی سونی تقریباً همون ps2 همراه بود با یه آنالوگ کمتر. کنسول دستی باید خلاقیت داشته باشه و بازیهای مناسب خودش رو داشته باشه مثل Loco Roco و Patapon نه GoW و GT و .... .
افتاد منظورم چیه؟ :D.

UFOPower

کاربر سایت
Dec 23, 2008
5,506
نام
میلاد
اونوقت اين پي اس پي 2 چه نقاط قوتي داره نسبت به قبليش؟
ولي به نظرم زشته
احیانا سونی پشت درای بسته برای شما رونمایی کرده که میگی زشته!؟:d
هیچ چی ازش مشخص نیست فعلا.
ضمنا این پنچر غلط کرده همچین چیزی گفته.کنسولی که تا حالا حدود 70 میلیون ازش شیپ شده مرده به حساب میومد از بدو ورود!
کلا حرف نمیزنه این پنچر زر میزنه!:d

Scαrface

Aspect of Life
کاربر سایت
Jan 17, 2010
3,196
نام
محمد
ضمنا این پنچر غلط کرده همچین چیزی گفته.کنسولی که تا حالا حدود 70 میلیون ازش شیپ شده مرده به حساب میومد از بدو ورود!
100% تائیید میشه این اقا از خیلی وقت پیش پنچر شده بود با اون اظهار نظراتش این یکی هم مثل قضیه Red Dead Redemption میشه.. میشه اینجوری:
پنچر : سونی جان من .. خوردم:d

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
کلاً از دید ایشون همه چی محکوم به فنا ست :d حالا تو زمان های مختلف ! :d یکی در بدو ورود , یکی یکسال بعد , یکی بزودی و ... :d
------------
البته یه جواب برای این حرفا هست!
احتمالا بهش وحی شده که جهان واقعا 2012 میترکه!اگر اینجوری فکر کنیم همه حرفاش منطقیه!=))
در این حالت که دیگه مسئله این و اون نیستن ! :dالان همش داره به بقیه گیر میده :d اونموقع باید نحوه ی پاچیدن خودشو تحلیل کنه :d

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Scαrface

amir-yorke

کاربر سایت
Mar 11, 2007
170
نام
امیر
دليل اين حرفاش مشخص نيست من هم ipad دارم هم ipod touch باهاشون اصلا بازي نميكنم بعلت عدم وجود كنترلر فيزيكي،بازي خور جماعت با touch كنار نمياد البته casual هاش اره بسمت اينجور ايده هاي نو هجوم ميبرن اما اينكه فرموده كلا psp2 شكست خورده اس يه حرف كاملا بدبينانه اس.*

capitanrayan

ابیلیتی سلیمان از من گرفته شده
کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
این بنده خدا 3-4 ماه میشینه تحلیلات و تخیلات انجام میده،بعدش هر 3 روز یکی از تحلیلاش رو میده بیرون.جدیدا خیلی حالش نا خوشه:D

UFOPower

کاربر سایت
Dec 23, 2008
5,506
نام
میلاد
کلاً از دید ایشون همه چی محکوم به فنا ست :d حالا تو زمان های مختلف ! :d یکی در بدو ورود , یکی یکسال بعد , یکی بزودی و ... :d

این بابا همه چی رو میگه به فنا میره PS3 . 360 کلا خودش هم داره به فنا میره :d
البته یه جواب برای این حرفا هست!
احتمالا بهش وحی شده که جهان واقعا 2012 میترکه!اگر اینجوری فکر کنیم همه حرفاش منطقیه!=))

Mativ

کاربر سایت
Jun 5, 2009
843
در هر صورت که دو تا آنالوگ بذاره و یه قابلیت صفحه لمسی ( Touch Screen ) هم اضافه بشه جالب میشه:d
من بیشتر نمیخوام ولی اگه امکانش بود این امنیتش هم یکم شل کنه تا راحتر کپی خور بشه!!=))

koorosh sh

کاربر سایت
Dec 10, 2008
7,968

من عكس تاپيك رو فك كردم هست، بعد كه دقت كردم ديدم ضربدر قرمز خورده روش !
my bad ! :d

Aʍir Rәzʌ

کاربر سایت
May 12, 2008
4,749
آره یک تحلیل گر اقتصادی که کلی سال در این زمینه تحصیل کرده هـــــیچی نمیفهمه و پنچر و خرافاتی و ببو گلابی هست و شما ها همتون ازش بیشتر میفهمین! اصلاً اقتصاد و پیشبینی چیه باو!؟ PSP 2 رو بچسب... این پچر هم خُـله... :-w

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر