Multi Platform Overwatch 2

سازنده
Blizzard
تاریخ انتشار
October 2022
ناشر
Blizzard
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S
  6. Nintendo Switch

Albis

کاربر سایت
Sep 11, 2008
1,764
از تریلری که من دیدم، واقعا بازی هیچ فرقی توی گرافیک یا انجین با اورواچ اصلی نداره. بجز مود جدید، حالت استوری مود و یه سری امکانات گیم پلی که واقعا میشد در غالب یه آپدیت بزرگ به بازی اصلی اضافه کرد.
حالا اینکه چرا بلیزارد همچین تصمیمی گرفته که واسش Sequel ریلیز کنه، دلیلش احتمالا واضحه :D ($)

-------

اشاره میکنند که هنوز معلوم نیست بازی جداگونه باشه یا یه Overhaul Update!

آخرین ویرایش:

JohnnySilverhand

کاربر سایت
Jul 5, 2019
2,757
نام
ژوبین
از تریلری که من دیدم، واقعا بازی هیچ فرقی توی گرافیک یا انجین با اورواچ اصلی نداره. بجز مود جدید، حالت استوری مود و یه سری امکانات گیم پلی که واقعا میشد در غالب یه آپدیت بزرگ به بازی اصلی اضافه کرد.
حالا اینکه چرا بلیزارد همچین تصمیمی گرفته که واسش Sequel ریلیز کنه، دلیلش احتمالا واضحه :D

-------

اشاره میکنند که هنوز معلوم نیست بازی جداگونه باشه یا یه Overhaul Update!
دقیقا چیزتازه ای نداشت فقط گرافیکش بالاتر بود یکم! همون مپ ها همون هیروها!:| با مدهای جدید کاری ندارم ولی عملا دزدیه!

• Like
Reactions: pkarash

MadysoNx

کاربر سایت
Feb 14, 2019
1,196
نام
نیما
لااقل به اسم اکسپنشن میدادن بیرون اصلا حس خوشایندی ندارم ضمن اینکه PvP که همونه گرافیک همونه Core گیم پلی همونه فقط یه PvE اضافه شده با یه هیرو ! هیچ دلیل منطقی پشت این نیست :D OW1 هم استوری نداشت که بگی این ادامشه ، بازی لایو سرویس نسخه 2 میدن که همون نسخه 1 عه با همون مپا و هیرو ها فقط یه سینماتیک به ظاهر جذاب ساختن و یه مد جدید :D

• Like
Reactions: Albis and pkarash

JohnnySilverhand

کاربر سایت
Jul 5, 2019
2,757
نام
ژوبین
لااقل به اسم اکسپنشن میدادن بیرون اصلا حس خوشایندی ندارم ضمن اینکه PvP که همونه گرافیک همونه Core گیم پلی همونه فقط یه PvE اضافه شده با یه هیرو ! هیچ دلیل منطقی پشت این نیست :D OW1 هم استوری نداشت که بگی این ادامشه ، بازی لایو سرویس نسخه 2 میدن که همون نسخه 1 عه با همون مپا و هیرو ها فقط یه سینماتیک به ظاهر جذاب ساختن و یه مد جدید :D
کلا چیزی بجز بدنام کردن جفری کپلن توش نیست :D بلیزارد زمانی به f رفت که این اتفاق افتاد

121295

• Like
Reactions: Albis

omid_13

کاربر سایت
Nov 22, 2013
599
نام
OmidLOL
Pc gamer :
"For all original players of the current Overwatch game, you will get to play on all of the same maps as Overwatch 2 players, including all the brand new maps that are coming to Overwatch 2, and you'll get to play with all of the same heroes as Overwatch 2 players. It will be a shared multiplayer environment where no one gets left behind... We want to make sure that all Overwatch cosmetics come forward with you into Overwatch 2, so all your progress matters. Nothing lets left behind

• Like
Reactions: vaan 2 and MadysoNx

A7A

کاربر سایت
Nov 30, 2016
883
خیلی خیلی مسخره هست.من بعید میدونم این خبرا باشه که بازی جدا بیاد.احتمالا همون طور البیس گفت اورهال باشه.

omid_13

کاربر سایت
Nov 22, 2013
599
نام
OmidLOL
چیزی که فهمیدم اینه که برای حالت Pve و استوری مود باید نسخه 2 رو بخریم ولی اگر فقط pvp بخوایم همه هیرو ها و مپ ها و کلا کانتنت های pvp برای ow 1 هم هست.

• Like
Reactions: JohnnySilverhand

JohnnySilverhand

کاربر سایت
Jul 5, 2019
2,757
نام
ژوبین
چیزی که فهمیدم اینه که برای حالت Pve و استوری مود باید نسخه 2 رو بخریم ولی اگر فقط pvp بخوایم همه هیرو ها و مپ ها و کلا کانتنت های pvp برای ow 1 هم هست.
ولی بازم دزدیه 2 راحت میتونست یه expansion باشه الان این 60$ فرو میکنن متاسفانه :|

• Like
Reactions: omid_13

mostafaskip

کاربر سایت
May 28, 2015
502
نام
مصطفی
عجب تریلر سینماتیک خفنی :astonished:

بازی کاملاً مستقله. اینکه در قالب یه بروزرسانی باشه و اینا کشکه کلاً
اما پلیرهای نسخه اول میتونن از تمام هیروها و مپ های جدید overwatch 2 استفاده کنن
اگر هم خواستن نسخه جدید رو بخرن میتونن تمام اسکین ها و آیتم هایی که قبلاً به دست اوردن رو بیارن تو بازی جدید

قبول دارم واقعاً سخته واسه ما که بخواییم 60 دلار بخریم اینو
اما وقتی میبینم اکتیویژن میاد Black ops 4 رو به چندتا مپ قدیمی که بروزرسانی شدن و دقیقاً همون کاراکتر ها و هم هسته گیمپلی Black ops 3 رو داره، بلیزارد هم پیش خودش فکر میکنه چرا ما این کارو نکنیم؟
اصن لازم نیس اشاره کنم 60 دلار واسه ما مشقته، واسه اونا حقوق یک نصف روز کارگره :)

JohnnySilverhand

کاربر سایت
Jul 5, 2019
2,757
نام
ژوبین
اصن لازم نیس اشاره کنم 60 دلار واسه ما مشقته، واسه اونا حقوق یک نصف روز کارگره :)
کاملا اشتباه اونا برای پول ارزش قائلن تازه احمق نیستن که میفهمن این بازی دزدی بیش نیست قابلیت share داره و مجبور نیستی بخری اوکی ولی کی برا یه مقدار گرافیک بالاتر و pve میاد 60$ ناقابل به اینا میده؟ ow2 چیزی نیست جز یه expansion واسه استوری!

mostafaskip

کاربر سایت
May 28, 2015
502
نام
مصطفی
کاملا اشتباه اونا برای پول ارزش قائلن تازه احمق نیستن که میفهمن این بازی دزدی بیش نیست قابلیت share داره و مجبور نیستی بخری اوکی ولی کی برا یه مقدار گرافیک بالاتر و pve میاد 60$ ناقابل به اینا میده؟ ow2 چیزی نیست جز یه expansion واسه استوری!
درست میفرمایید هر کسی واسه پولش ارزش قائله و اورواچ ۲ هم تغییرات آنچنان چشم گیری نداشته ( بنظرم اگر تغییرات خیلی اساسی میبود بازی از ریشه هاش دور میشد و کامیونیتی شروع میکردن به تحقیر بلیزارد)
هرچند هنوز هم قیمت بازی مشخص نیست اما قبول داشته باش ۶۰ دلار آنچنان پولی نیس واسه کشورهای توسعه یافته! طرف همینطور داره استریم میبینه یهو ۳۰ دلار donate میکنه واسه استریمر دیگه چه برسه بخواد یا بازی جدید بخره و سالها باهاش سرگرم باشه

به هر حال کمپانی نمیاد دست کنه تو جیب کسی، زحمت میکشن محتوای جدید تولید میکنن و انتظار دارن در قبالش مبلغی دریافت کنن. اونش دیگه به کاربر بستگی داره که آیا می ارزه هزینه کنه یا راحت از کنارش بگذره

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,158
نام
∂αнмα
عجب تریلر سینماتیک خفنی :astonished:

بازی کاملاً مستقله. اینکه در قالب یه بروزرسانی باشه و اینا کشکه کلاً
اما پلیرهای نسخه اول میتونن از تمام هیروها و مپ های جدید overwatch 2 استفاده کنن
اگر هم خواستن نسخه جدید رو بخرن میتونن تمام اسکین ها و آیتم هایی که قبلاً به دست اوردن رو بیارن تو بازی جدید

قبول دارم واقعاً سخته واسه ما که بخواییم 60 دلار بخریم اینو
اما وقتی میبینم اکتیویژن میاد Black ops 4 رو به چندتا مپ قدیمی که بروزرسانی شدن و دقیقاً همون کاراکتر ها و هم هسته گیمپلی Black ops 3 رو داره، بلیزارد هم پیش خودش فکر میکنه چرا ما این کارو نکنیم؟
خوب اینجا جا داره یـ تبریک به همون اکتی بگم که این موارد رو برا شما کرده نرمال ! کمپانی ها مفت خور هم دقیقا همین رو میخوان ! نه عزیز من اگه بازی واقعا این چیزی باشه که گفتن 60 دلار نمیارزه تهش یـ اکسپنشن 30 دلاری هستش با چند تا مود جدید اینی که یـ کماپنی شکر میخوره دلیل نمیشه که دوباره شکر خورد بگیم اشکال نداره !!

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: JohnnySilverhand

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر