OverLord II-Pc

سلام
هر چی گشتم هیچ تایپیکی در مورد نسخه ی pc این بازی پیدا نکردم و چون همون اول قضیه گیر کردم گفتم یه تایپیک بزنم تا هر کسی مثل من به مشکل خورد بیاد تو این تایپیک بگه.
و اما مشکل خودم:
بچه ها من چون overlord 1 رو بازی نکردم تو این دومی یکم گیج میزنم و همون اولای بازی گیر کردم. هون جایی که یه دختره رو پیدا میکنیم بعد باید دنبال اون بریم. بعدش به یه جا میرسیم که یه موشک هست ولی هرچی alt میزنیم موشکه عمل نمیکنه و یه پیغام هم رو صفحه هست که فکر میکنم میگه هر دوتا کلید موس رو فشار بدین و از روبه رو هم بهمون گوله برف پرت میکنن.
یا علی مدد

Crystal Vamp

کاربر سایت
Jun 4, 2006
1,126
نام
عماد
سلام
هر چی گشتم هیچ تایپیکی در مورد نسخه ی pc این بازی پیدا نکردم و چون همون اول قضیه گیر کردم گفتم یه تایپیک بزنم تا هر کسی مثل من به مشکل خورد بیاد تو این تایپیک بگه.
و اما مشکل خودم:
بچه ها من چون overlord 1 رو بازی نکردم تو این دومی یکم گیج میزنم و همون اولای بازی گیر کردم. هون جایی که یه دختره رو پیدا میکنیم بعد باید دنبال اون بریم. بعدش به یه جا میرسیم که یه موشک هست ولی هرچی alt میزنیم موشکه عمل نمیکنه و یه پیغام هم رو صفحه هست که فکر میکنم میگه هر دوتا کلید موس رو فشار بدین و از روبه رو هم بهمون گوله برف پرت میکنن.
یا علی مدد

شما برو اونجایی که دیوار روش علامت های نورانی داره ! بعد کلیک چپ و راست رو با هم نگه دار ! موس رو حرکت بده تا این کوتوله ها (!) از روی دیوار راه برن برسن به بچه ها بزننشون !!!! :cheesygri
--------------
بازی خیلو جذابه من که خوشم اومد !!!!! البته تازه نصبیدم ! نمیتونم نظر خفن بدم !!!!:cheesygri
چقدم که نظر خفن میدم !!!! :-"

hassan_110

کاربر سایت
Jul 22, 2006
1,857
نام
حسن
بازی چطوره ؟ ارزش داره برم بخرم ؟
سلام
من نسخه ی اول این بازی رو بازی نکردم ولی از این خیلی خوشم . محیط جالب و فانتزی باحالی داره. امتیازاتشم هم از سایت ها و مجلات معتبر بد نبوده.
یا علی مدد

marine-33

کاربر سایت
May 6, 2009
86
نام
دانیال
کنترل بدی داشت ولی قشنگ بود دوشم کنترلش پیشرفته زیادی نداشته و یکم تکراریه ولی منجنیقش با حاله.و مینیون ها هنوز هم دوست داشتنی اند.

Black Prince

کاربر سایت
Apr 25, 2006
292
نام
Alireza
من هنوز شماره 2 رو نگرفتم ولی شماره یکش عــــــــــــــــــــــــــالی بود.
هر کسی بازی نکنه از دستش رفته. من که عاشق این مینیون ها هستم. خیلی باحال مبارزه میکنند.

MG.Snake

کاربر سایت
Aug 7, 2008
1,021
نام
آرین
من این بازی بخاطر تعریف هایی که ازش شنیدم دانلود کردم .... اوایل که داشتم این بازی انجام میدادم برام جالب بود ولی الان دیگه تکراری شده و چیز جالبی به نظرم نداره.....

POW3R

کاربر سایت
Oct 11, 2007
2,483
نام
کیان
من این بازی بخاطر تعریف هایی که ازش شنیدم دانلود کردم .... اوایل که داشتم این بازی انجام میدادم برام جالب بود ولی الان دیگه تکراری شده و چیز جالبی به نظرم نداره.....
هر کسی نظری داره;)ولی واقعا بازی عالی هست من که دارم حال میکنم فقط مشکل دوربین داره اگه این درست میشد مرگ نداشت :love:

LOST

کاربر سایت
Jun 27, 2008
3,122
نام
مهراد
سلام
دوستان بازی مثل شماره قبل افت فریم داره چون من شماره یک رو با 8400GS بازی میکردم افت فریم داشت.
کلا نرم اجرا میشه؟
ارزش وقت گذاشتن داره؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر