Outlast

درود.
news_survive_hell_in_outlast-13500.jpg

ناشر:Red Barrels Games
سازنده:Red Barrels Games
پلتفرم:PC/PS4/Xbox One
تاریخ انتشار نسخه Xbox One: ماه June 2014

با تشکر از امیر حسین(Dark War)

امروز طي خبري در سايت Game Informer اعلام شد كه استوديويي تازه تاسيس از يك عنوان بزرگ Survival-Horror به نام Outlast پرده برداري كرده است كه شايد در نگاه اول چيز جالبي به نظر نرسد اما وقتي سخن از كاركنان اين استوديو به ميان بيايد همه چيز تغيير ميكند.

اين استوديو از اعضاي با سابقه اي تشكيل شده است كه تجربه كار بر روي عناوين بزرگي همچون Prince of Persia: Sands of Time, Assassin's Creed, Far Cry 3 و Splinter Cell: Conviction را در كارنامه خود دارند.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Halloween Trailer
m29038.jpg

Download

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Teaser Trailer
m28865.jpg

Download

با تشکر از احسان (R43)

Last edited by a moderator:

James Bond

کاربر سایت
Sep 22, 2010
2,317
نام
حسين
این چه انحصاری هست که من رو ایکس باکس وان تمومش کردم ؟ :|

این پست ماله 9 ماه پیشه :| بعدم ایشون معنی انحصاری رو درست نمیدونست .
همینکه P.T. رو ندارید کافیه :D آخ آخ ، بهترین بازی ترسناکی که انجام دادم ... اونم روی اکس باکس رفتی ؟! :lol: :-"

xbla69

کاربر سایت
Oct 4, 2014
518
نام
سید
این پست ماله 9 ماه پیشه :| بعدم ایشون معنی انحصاری رو درست نمیدونست .
همینکه P.T. رو ندارید کافیه :D آخ آخ ، بهترین بازی ترسناکی که انجام دادم ... اونم روی اکس باکس رفتی ؟! :lol: :-"

شما هم منتظر تامپ رایدر باشید :D

در کل من خودم عاشق silent hill هستم و کل نسخه هاش رو تموم کردم ، این نسخه ترینر هم دیدم تو یوتیوب ، دیدنش کافی بود :)
فکر نکنم یه دمو ارزش خرید ps4 داشته باشه !

James Bond

کاربر سایت
Sep 22, 2010
2,317
نام
حسين
شما هم منتظر تامپ رایدر باشید :D

در کل من خودم عاشق silent hill هستم و کل نسخه هاش رو تموم کردم ، این نسخه ترینر هم دیدم تو یوتیوب ، دیدنش کافی بود :)
فکر نکنم یه دمو ارزش خرید ps4 داشته باشه !

باید دعا کنید خود سایلنت هیل جدیده انحصاری سونی نباشه !
درمورد Tomb Raider هم باید بگم انحصاری زمانی هست :D :lol: روی پلی استیشن هم خواهد اومد ! :)

xbla69

کاربر سایت
Oct 4, 2014
518
نام
سید
دوستان توجه داشته باشید اون صحیحش تریلر هست و اسم اون بازی تومب ریدر و اسم اون سایت یو توب هستش

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk

یوتوب به نظرت درسته ؟ :d
اینطوری که میشه YOU TOOP !
اصلا نمیدونی تریلر ویدیوی یک بازی هست و ترینر دموی قابل بازی ؟ (باحالیش اینه که خودت همرو اشتباه گفتی)
تامب رایدر هم درسته می تونی بری سرچ کنی =))
یعنی عاشقتم :))

James Bond

کاربر سایت
Sep 22, 2010
2,317
نام
حسين
زمان جوابت رو میده :)
بشین تا بیاد :-b

از اونجایی که PVZتون بعد 7ماه از انحصاری زمانی دراومدم این یکی هم به نظر نمیاد طول بکشه :D :lol:

این بحث انحصاری های خیلی زیبای اکس باکس ( :D :-" ) هم جاش اینجا نیست .

- - -ویرایش - - -

یوتوب به نظرت درسته ؟ :d
اینطوری که میشه YOU TOOP !
اصلا نمیدونی تریلر ویدیوی یک بازی هست و ترینر دموی قابل بازی ؟ (باحالیش اینه که خودت همرو اشتباه گفتی)
تامب رایدر هم درسته می تونی بری سرچ کنی =))
یعنی عاشقتم :))

هم توب تلفظ میشه و هم تیوب . درست میگه ، ترینر ربطی به دموی بازی نداره و ماله رمز ، فربز کردن تیر جون و ... بازی هست .

اون هم ریدر خونده میشه . اطلاعاتت خیلی بالاست ، کم آوردم :D

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,755
نام
Bahram
بالاخره DLC بازی با عنوان whistleblower بازی کردم. نسبت به شماره اصلی خوب نیست و یک ثانیه هم تو بازی نترسیدم. :|
کلا هم یک ساعت طول کشید و فقط 10 دقیقه پایانی بازی جالب و خوب بود.:d
کلا اگه این DLC بازی نکردین، چیزی از دست ندادین.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر