Outlast، يك عنوان بزرگ در سبك Survival-Horror

Dark War

کاربر سایت
Jan 9, 2011
2,522
نام
امير حسين
درود

Untitled-2.jpg

امروز طي خبري در سايت Game Informer اعلام شد كه استوديويي تازه تاسيس از يك عنوان بزرگ Survival-Horror به نام Outlast پرده برداري كرده است كه شايد در نگاه اول چيز جالبي به نظر نرسد اما وقتي سخن از كاركنان اين استوديو به ميان بيايد همه چيز تغيير ميكند.

اين استوديو از اعضاي با سابقه اي تشكيل شده است كه تجربه كار بر روي عناوين بزرگي همچون Prince of Persia: Sands of Time, Assassin's Creed, Far Cry 3 و Splinter Cell: Conviction را در كارنامه خود دارند.

اولين بازي اين استوديو به نام Outlast در تابستان 2013 به صورت انحصاري براي PC عرضه مي شود.

Source

8030

کاربر سایت
Dec 10, 2010
2,445
نام
mohammad
خدا کنه فقط اول شخص نباشه که اینطور تو تریلر بازی دیدم فکر کنم اول شخصم هست.
از بس تو این نسل اول شخص دادن بخوردمون حالم دیگه بهم میخوره.دوست دارم یه بازی ترسناک تو مایه های dead space یا رزیدنت کلاسیک بشه.

T-078 TYRANT

کاربر سایت
May 16, 2012
395
نام
mohammad
خدا کنه فقط اول شخص نباشه که اینطور تو تریلر بازی دیدم فکر کنم اول شخصم هست.
از بس تو این نسل اول شخص دادن بخوردمون حالم دیگه بهم میخوره.دوست دارم یه بازی ترسناک تو مایه های dead space یا رزیدنت کلاسیک بشه.
ناز نفست.:d

shahriyar_pc

کاربر سایت
Oct 18, 2010
993
اين استوديو از اعضاي با سابقه اي تشكيل شده است كه تجربه كار بر روي عناوين بزرگي همچون Prince of Persia: Sands of Time, Assassin's Creed, Far Cry 3 و Splinter Cell: Conviction را در كارنامه خود دارند.

کل UBISOFT داره کار میکنه روش دیگه :d

Asmodeus

Dark is the path in the absence of light
کاربر سایت
Apr 13, 2011
1,831
نام
کیوان
رغیب بسیار سر سخت برای بازی های Resident Evil, The Walking Dead, Dead Space و Silent Hill می باشد، به خصوص این که RE کاملا به سمت اکشن رفته.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر