Outland | PC

Developer: Housemarque
Publisher: Ubisoft
Platform: PC - X360 - PS3
Release date: September 29, 2014
Genre: 2D Platformer
استیم
Outland on Steam
$9.99
وبسایت
Ubisoft - Outland

Outland_cover.jpg

مردی که در قبیله ای مایایی زندگی می کند, توانایی این را دارد که در رویاهایش به گذشته سفر کند. او در ابتدا تصور می کند که به بیماری مبتلا شده ولی بزودی در می یابد که او انتخاب شده که با این هدیه ی خدادادی در نقش یک قهرمان باستانی در 30000 سال پیش به جنگ خواهران هرج و مرج برود که از زندان گریخته اند تا بتواند اتحاد را به دنیای باستان برگردانده و آنرا از ورطه ی نابودی نجات دهد.

Outland یک بازی 2D Platformer برگرفته از ماجراجویی های حماسی سری بازیهای Prince of Persia می باشد که به گیمر توانایی جابجایی بین دو دنیای روشنایی و تاریکی در بازی را می دهد. یک گیم پلی نسبتا نوآورانه همراه با پلتفرمینگ و شمشیر بازی کلاسیک و دوری جستن از تله ها و موانع.

گرافیک بازی از طراحی غالبا تاریک و همراه با رنگ سیاه تشکیل شده که تا حدی یادآور گرافیک بازی معروف Limbo می باشد. استفاده از رنگهای محدود و پسزمینه ی متحرک, باعث ایجاد یک گرافیک پویا و ساده در بازی شده است.

نقدهای بازی در کل بسیار مثبت بوده و میانگین امتیاز 81 - 83 و 84 گویای خوش ساخت بودن بازیست.

امتیازهای نسخه ی PC
Outland for PC Reviews - Metacritic

تصاویر

Outland-Co-Op-Trailer.jpg

713363-t_outland_spiderboss_gp_gt.jpg

Outland__11.jpg

outland610.jpg

outland-20100831040240653.jpeg

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,030
نام
آریا
بازی رو به همگان پیشنهاد میکنم! :D چند سال پیش روی PS3 به لطف یکی از بچه ها (فکر کنم اصلان عزیز بود) تونستم بازیش کنم و به شدت لذت بخش بود. گیم پلی خلاقانه و جالب، گرافیک هنری عالی، حال و هوا و اتمسفر منحصربفرد و غول های محشر!
از دستش ندین. :D

Monster Hunter

کاربر سایت
Aug 3, 2014
455
نام
محمد
بازی رو دارم بازی میکنم واقعا جوش خارق العاده و عالیه. محو جو و محیط بازی میشید. باس هاش خیلی جالبن البته من هنوز بخش سینگلشو به پایان نرسوندم. گیم پلی هم عالیه صدا گذاریشم خیلی خوبه بعضی جاهاش آهنگ های مرموز داره خیلی جالبه. متای بازی خیلی بیشتر از 81 حقشه. حداقل 85 به بالا. یکمی هم تمش مثه لیمبو هست.

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
این بازی 1 از بهترین بازی های دانلودی زمان خودش شد نقدهاشم بسیار عالی بود متای بالایی هم داره من روی 30 بازیش کردم اما الان نتونستم بازی کنم چرا که روی لودینگ اولین مرحلش گیر می کنه

Jackdaw

کاربر سایت
Dec 19, 2013
1,174
نام
محمّد
ماهم زدیمش به بدن.. فوق العاده س بازی..:dگیم پلی شاد و جذاب و سریع و اکشن و محیط های متنوع و قشنگ..!! شخصیت اول هم که فوق العاده س.. چنددقیقه ی اول داشتم تنظیمات رو چک میکردم متوجه ی آهنگ Main Title بازی شدم که بسیار زیبا بود..پیشنهاد میکنم یه وقتی براش پیدا کنید و بزنید به بدن..!!:>

بازی رو به همگان پیشنهاد میکنم! :D چند سال پیش روی PS3 به لطف یکی از بچه ها (فکر کنم اصلان عزیز بود) تونستم بازیش کنم و به شدت لذت بخش بود. گیم پلی خلاقانه و جالب، گرافیک هنری عالی، حال و هوا و اتمسفر منحصربفرد و غول های محشر!
از دستش ندین. :D

بازیش مگه تازه نیومده؟؟ چندسال پیش چیه دیگه؟:-/

BatmanGame

Only DC
کاربر سایت
Jun 7, 2011
1,600
نام
Omid
این بازی 1 از بهترین بازی های دانلودی زمان خودش شد نقدهاشم بسیار عالی بود متای بالایی هم داره من روی 30 بازیش کردم اما الان نتونستم بازی کنم چرا که روی لودینگ اولین مرحلش گیر می کنه

این مشکل نسخه ی اسکیدرو هستش برا منم اینطوریه ، کرک plaza رو هم کپی کردم اما کلا بازی از کار افتاد

من فقط ازش تریلر دیدم اما از همون تریلر و تعریف بچه ها معلومه که خیلی بازی خوش دست و جالبیه ، ممنون بابت تاپیک

raya2

کاربر سایت
May 21, 2008
5,782
این مشکل نسخه ی اسکیدرو هستش برا منم اینطوریه ، کرک plaza رو هم کپی کردم اما کلا بازی از کار افتاد

من از plaza استف می کنم و هیچ مشکلی نداره بازی.

البته 3dm هم کــرکــش کرده ولی کـــرک جداگونه نمیتونی پیدا کنی باید کلشو دانلود کنی تازه اگه لینکاشو بتونی پیدا کنی.

Code:
Outland.Green.Edition-ALI213

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
من کمی گشت زدم کرک اسکیدرو متاسفانه مشکل کرش داره که قابل حل هم نیست حالا چرا منتشرش کردن معلوم نیست یا حداقل 1 فیکس براش بدن باید نسخه ی رلیز پلازا یا همون کرک codex حتما دانلود کنید باید حتما هم از اول دانلود کنید کرک جداگانه کار نمی کنه خوشبختانه بازیش خیلی هم حجمی نداره

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر