Outer Worlds پلی میان بهترین های Mass Effect و Fallout

Timeless One

Gemina Martia Victrix
مدیر انجمن
Apr 18, 2007
4,809
نام
امیرعلی
The Outer Worlds جدید ترین بازیه RPG ساخته Obsidian در The Game Awards معرفی شد و به وسیله Private Division ـه Take Two بر روی PS4، Xbox One و PC در سال 2019 عرضه خواهد شد. اطلاعات بیشتر از Obsidian:

Obsidian و InXile به ساخت بازی های RPG ادامه میدهند

evr9_fgg.jpg

استودیویی که تیم آن ساخت عناوین بسیار موفق Fallout های اوریجینال و New Vegas را بر عهده داشته، اکنون The Outer Worlds را معرفی کرده به شدت یادآور مخلوطی از Mass Effect و Fallout است. که در آن یکی از مسمعرات دور زمین در منظومه شمسی توسط نیرویی ناشناخته تهدید میشود. Tim Cain و Leonard Boyarsky دو خالق Fallout 1 و 2، سازنده های اصلی پشت Outer Worlds هستند و قصد دارند تا شوخی های تاریک و سیاه خود را به دنیایی فضایی در آینده بیاورند. Boyarsky در این مورد بیان میکند:

"کار کردن دوباره با Tim بسیار فوق العادس. خیلی به ندرت میتوان یک همکار را بیابید که توانایی و تخصص شما را کامل کند. Tim دقیقا در مواردی که من مهارت ندارم، تخصص دارد و برعکس این موضوع نیز صادق است. ولی هردو کاملا دوست داریم تا عنوان تک نفره RPG ای خلق کنیم که پلیر توانایی خلق کارکتر مورد علاقه اش را داشته باشد و بازی را هر طور که دوست پیش ببرد. چیز خیلی خاصی میان شوخی های ساده من و تمرکز جدی تر و تاریک تر Tim بر روی عنوان وجود دارد که تجربه خوبی میشود. چیزی که همه موارد داخل بازی را تحت تاثیر قرار میدهد. ستینگ و دنیای بازی، کارکترها، دیالوگ ها و همه موارد دیگر شامل این تاثیر میشوند. به علاوه ما یک تیم فوق العاده اینجا در Obsidian داریم و داریم تمام تلاش خود را میکنیم تا یک تجربه فوق العاده RPG را برای پلیرها به وجود آوریم"

Source
 

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

تبلیغات متنی

Top
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر