Outer Worlds پلی میان بهترین های Mass Effect و Fallout

Timeless One

Fate of Hellas
مدیر انجمن
Apr 18, 2007
4,828
نام
امیرعلی
The Outer Worlds جدید ترین بازیه RPG ساخته Obsidian در The Game Awards معرفی شد و به وسیله Private Division ـه Take Two بر روی PS4، Xbox One و PC در سال 2019 عرضه خواهد شد. اطلاعات بیشتر از Obsidian:

Obsidian و InXile به ساخت بازی های RPG ادامه میدهند


استودیویی که تیم آن ساخت عناوین بسیار موفق Fallout های اوریجینال و New Vegas را بر عهده داشته، اکنون The Outer Worlds را معرفی کرده به شدت یادآور مخلوطی از Mass Effect و Fallout است. که در آن یکی از مسمعرات دور زمین در منظومه شمسی توسط نیرویی ناشناخته تهدید میشود. Tim Cain و Leonard Boyarsky دو خالق Fallout 1 و 2، سازنده های اصلی پشت Outer Worlds هستند و قصد دارند تا شوخی های تاریک و سیاه خود را به دنیایی فضایی در آینده بیاورند. Boyarsky در این مورد بیان میکند:

"کار کردن دوباره با Tim بسیار فوق العادس. خیلی به ندرت میتوان یک همکار را بیابید که توانایی و تخصص شما را کامل کند. Tim دقیقا در مواردی که من مهارت ندارم، تخصص دارد و برعکس این موضوع نیز صادق است. ولی هردو کاملا دوست داریم تا عنوان تک نفره RPG ای خلق کنیم که پلیر توانایی خلق کارکتر مورد علاقه اش را داشته باشد و بازی را هر طور که دوست پیش ببرد. چیز خیلی خاصی میان شوخی های ساده من و تمرکز جدی تر و تاریک تر Tim بر روی عنوان وجود دارد که تجربه خوبی میشود. چیزی که همه موارد داخل بازی را تحت تاثیر قرار میدهد. ستینگ و دنیای بازی، کارکترها، دیالوگ ها و همه موارد دیگر شامل این تاثیر میشوند. به علاوه ما یک تیم فوق العاده اینجا در Obsidian داریم و داریم تمام تلاش خود را میکنیم تا یک تجربه فوق العاده RPG را برای پلیرها به وجود آوریم"

Source
 

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند (کاربران: 0, مهمان: 1)

Top
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟