Origin فروشگاه رسمی EA [پست اول خوانده شود]

194306

بنام خدا
سلام خدمت همه دوستان خانواده بازی سنتر.
حتما در طی این مدت به اسم اوریجین برخورد کردین، اوریجین شبکه جدید EA است که به گیمرهای PC امکان خرید بازی های مورد علاقه EA و بازی کردن آنها را میدهد.
اوریجین بسیار شبیه به STEAM کار میکند و میتواند به مرور به عنوان رقیبی قدرتمند برای آن ظاهر شود

توضیحات EA:
اوریجین به شما امکان خرید و بازی کردن را میدهد، هر زمان و هرجا که بخواهید...
قرار گرفتن در حالت داخل بازی،چت کردن با دوستان،مرور وب درحالی که در داخل بازی هستید از جمله امکانات اوریجین میباشند...

ویژگی های جدید اجتماعی اوریجین به شما امکان ایجاد یک پروفایل را میدهد.
متصل شوید و با دوستانتان گفتگو کنید،لایبرری بازیهایتان را به اشتراک بگذارید،و به راحتی به بازی دوستانتان ملحق شوید.

اوریجین یک منبع ساده است برای دانلود،سریعتر،نسب راحت و استفاده...
دانلود مستقیم بازی های PC مستلزم داشتن اوریجین میباشد.
و وقتی که آنرا (اوریجین) داشته باشید شما قادر خواهید بود عملا به همه بازی هایتان در هرجایی دسترسی پیدا کنید..
شما همچنین قادر خواهید بود بازی هایتان را در یک کامپیوتر دیگر نیز انجام دهید.
برای گیمر هایی که تغییر مکان دارند سرویس اوریجین روی دستگاه های همراه نیز در دسترس میباشد...

همه برای شما...همه در اوریجین،[/B]
.........

اوریجین را دانلود کنید:

..........

شناسه دوستانی که در اوریجین اکانت دارند:

attachment.php

1. Persian-Masoud

2. AngelosIV

3. P3YMAN

4. feriw

5. AmirMahmoud

6. HEAVYBHD

7. SNightFury

8. Slipkboy

9. N0o0Bsmoke

10. Persia-Soldier

11. MasterPou

12. manhatan1985

13. SaSa-Assassin

14. AmiN47

15. Jcfarhood

16. Romexo

17. Gamermod2010

18. mamad_bf

19. alirezakzm

20. DARKWISH2006

21. persiawar

22. P3rsia_king

23. pouyakhan

24. amirdiablo

25. Persian-Blade

26. ArmanUniverse

27. Elcid-Master

28. SiavashRC

29. mehrdadmoghadam

30. Kianoosh_a9

31. Ayoopweb

32. kvshadow7

33. hmd2011

34. hossein710

35. Hamed_1989

36. Reza_BF3

37. Wesker1945

38. M4JiD

39. jigsaw4ever

40. P3risa_king

41
. Romexo

42. roozbeh_63

43. megax2011

44. reznov1374

45.
Ar1acasH

46. iran-sniper

47. Kianx2

48. takshot

49. wwwaligameir

50. hossein710

51. ralf1911

M_Brainkiller .52

kvshadow7.53

TheMaFi .54

hosein_artist .55

RezaRazeR .56

mammadshoter .57

tiava_bf3 .58

ali7boban .59

KAZEMIAN68 .60

dani8gb .61

guner-pilot .62

DarkSoldier-STA .63

SharpSabre .64
C0MmAnDeR_7 .65

m2moeer .66

hassanstar2010 .67

68. INVaD3R-Alireza

69. 5PE-wand3r

توضیحاتی در مورد اوریجین توسط schakal :

اوریجین یا Origin چیست ؟

اوریجین مانند استیم یک برنامه مدیریت بازی است با این تفاوت که مخصوص شرکت بازی سازی EaGames است

شرکت EaGames میشه گفت به تقلید از استیم یک برنامه جداگانه مدیریت بازی ایجاد کرد اما همیشه با باگ های زیادی روبرو هستش البته این نظر شخصی من هستش

بازی های مثل سری بازی های *********** و فیفا تحت اوریجین هستند

بیشتر بازی های EaGames تحت اوریجین هستند بعضی از بازی ها هم حتی هم تحت استیم و هم تحت اوریجین هستند مثل بازی Generals که در اکانت خودم موجود است .

برای فعال کردن یک سریال بازی تحت اوریجین شما نیاز به یک اکانت اوریجین دارید

جهت ثبت نام ابتدا به سایت www.origin.com/download بروید

با همچین صفحه ای روبرو می شوید

برای مشاهده سایر اصلی روی عکس راست کلیک کنید و view image را بزنید

برای مشاهده تصویر اصلی (947x577) روی این نوار کلیک کنید.
dlorigin.jpg

حجم برنامه حدود 16 مگا بایت است و پس از اجرا و آپدیت های بعدی به 32 مگابایت می رسد

بعد از دانلود برنامه به صورت exe می باشد اجرا کنید برنامه شروع به آپدیت میکند صبور باشید پس از آپدیت با صفحه زیر روبرو میشوید

registerorigin.jpg

روی create an account کلیک کرده و مشخصات خود را وارد کنید ( اکانت اوریجین از طریق یاهو بسیار برای هک کردن آسان است پس از جیمیل استفاده کنید )

بعد از وارد شدن به اکانت اوریجین با همچین صفحه روبرو میشوید

برای مشاهده تصویر اصلی (1016x700) روی این نوار کلیک کنید.
accountorigin.jpg

بازی را چه طوری دانلود کنم ؟ سرعت دانلود اینترنتم کم است !؟ نیاز به دانلود بازی نیست بازی کرکی خریداری شده را از روی ستاپ انگلیسی نصب کنید که شامل فایلهای انگلیسی باشد سپس محتویات نصب شده که در پوشه

دلخواه شما می باشد را به مسیر C:/ProgramFiles/Origin/Games/esmebazi shoma منتقل کنید. به جای اسم بازی می تواند *********** 3 یا هر اسم بازی دیگر قرار بگیرد . شما ابتدا بازی ادد شده در اوریجین را برای دانلود می گذارید و

اجازه میدید تا پوشه بازی در مسیر ساخته شود سپس پس از پوشه سازی توسط اوریجین دانلود را متوقف کرده و عملیات ذکر شده را انجام دهید

حال باید از هر فروشگاهی که مایل بود سریال را خریداری کنید اوریجین مانند استیم بازی های فراوانی ندارد و مختص خود کمپانی می باشد

یکی از برترین از مزیت های اوریجین این است که پسورد , ایمیل و حتی یوزر نیم اکانت اوریجین را عوض کنید که یوزر نیم در استیم ثابت می باشد

یک نکته بسیار مهم اینکه اوریجین به تاریخ رایانه شما حساس است پس حتما چک کنید زیرا با انواع ارور مواجه میشوید

-------------------------------------------------------------------
آموزش دانلود بازی و Dlc از طریق اوریجین :

اموزش دانلود بازی و dlc از از اریجین
برای این کار شما نیاز دارید که نرم افزار url helpper دانلود کنید
میتونید نسخه کرک شدشو دانلود کنید و یا از خود سایت
Download URL Helper - Capture Stream URLs, Capture MMS, RTSP, RTMP, HTTP Links دانلود کنید (اگز از خود سایت دانلود کنید 30 روز به شما اجازه میده که رایگان استفاده کنید )
بعد از این که دانلود رو انجام دادید یک نرم افزار مهم که با این نرم افزار هست رو باید دانلود کنید (اگر کرکی میگیرید داخل فایل نرم افزار WinPcap هست) اینم لینک دانلود
WinPcap · Download
اول از همه نرم افزار WinPcap رو نصب کنید و اگر در حین نصب مشکل برخوردید کلا با administrator برید .پس از نصب WinPcap حالا نرم افزار url helpeer رو نصب کنید .
بعد از نصب پوشه ای که به صورت پیش فرض نصب میکنه C:\Program Files (x86)\StreamingStar هست
نرم افزارو اجرا کنید با این عکس مواجه میشید

urlhelper-window.gif

بعد به قسمت option برید
options-window.gif

و از اونجا آداپتور رو انتخاب کنید (یعنی از طریق کدام کارت وصل هستید )
بعد از ایکه آداپتورو انتخاب کردید ok میکنید
حالا در صفحه اصلی نرم افزار start میزنید .
تو قسمت بعد وارد اریجین میشید dlc یا بازی که بخواین دانلود کنید رو میزارید واسه دانلود تا لینک های دانلود بره داخل نرم افزار
از اونجا وارد نرم افزار میشید قسمت پایین سمته چپ 2 تا گزینه داره یکیش نوشته media و اون یکی نوشه all file وارد all file شید
میبینید که لینک دانلود zip مثل عکس زیر که خودم گرفتم امده .حالا موقع کپی کردن لینک و دانلود کردن اون با idm هست (امکان داره تو قسمت all file از یه لینک 100 تا باشه یا لینک های چیز های دیگه ای باشه که شما با توجه به اسم بازی باید اونو کپی پست کنی تو url اینترنت دانلود منیجر )

armin.jpg

یه نکته : امکان داره موقعی که شما آداپتور شناسوندین داخل نرم افزار هیچ لینکی نیاد که من پیشنهاد میکنم با kerio نرم افزار و باز کنید و تو قسمت انتخاب آداپتور kerio virtual adaptor رو انتخاب کنید و بقیه مراحل مثل بالا انجام بدین .بازم میگم اگه دیدید که رو آداپتور های دیگه هیچ لینکی نمیبینید

این لینک برنامه
URL Helper همراه با شماره سریال : Download
این هم نرم افزار WinPCap که نصب اون برای اجرا شدن URL Helper روی ویندوز 8 الزامیه : Download

-------------------------------------------------

ویرایش مدیریت : کاربرانی که در مورد فروشگاه های دیجیتالی گیم - گیفت - CD KEY و ... که جنبه ی تبلیغاتی داشته باشه پستی ارسال کنن دسترسیشون به سایت به مدت 2 هفته قطع خواهد شد .

Last edited by a moderator:

kv7_shadow

کاربر سایت
Aug 26, 2011
1,731
نام
کورش
بدی این روش اینه اگه بخوای فقط ابدیت بازی رو دانلود کنی باید کل بازی رو از اول دانلود کنی و نمیشه
اره دیگه! اونم هست! ولی برا بار اول یا DLC ها فوق العادس
در واقع فقط برای DLC هاست!
بازی رو که میشه راحت از بیرون گرفت، آپدیتشم نهایت 1 گیگ میشه! اما DLC ها حجمشون زیاده!

آخرین ویرایش:

Rize Mize

کاربر سایت
Oct 28, 2008
514
نام
حمید رضا
آره راست میگی!
اصلا به فکرم نرسیده بود!
کارت حرف نداشت!
واقعا حقشه که پستتو بذاریم تو پست اول تاپیک! :D
بزار به مسعود بگم!
خواهش.
اولین باز تو Fifa13 به ذهنم رسید چون بدترین بازی از لحاظه نصب مجدد رو سیستمه!!:bighug:

بدی این روش اینه اگه بخوای فقط ابدیت بازی رو دانلود کنی باید کل بازی رو از اول دانلود کنی و نمیشه
حرفت کاملاً درسته
اره دیگه! اونم هست! ولی برا بار اول یا DLC ها فوق العادس
در واقع فقط برای DLC هاست!
بازی رو که میشه راحت از بیرون گرفت، آپدیتشم نهایت 1 گیگ میشه! اما DLC ها حجمشون زیاده!

ولی آپدیت های بازی همون طور که کوروش گفت حجم زیادی ندارن نهایت 200 تا 300 مگ هستن (تو بازیی مثل Fifa) من همیشه از خوده نرم افزار میگیرم چون نمیدونم چه جوریه که تو حجم های پایین سرعت دانلود از Origin بالا و خوب بوده واسه من.
دقیقاً برای DLC این روش خوبه (به عنوانه مثال من DLC بازی NFS رو که حجمش 4گیگ بود رو از همین روش گرفتم)

البته بازم میگم من این روش رو روی بازی های FiFA و NFS انجام دادم نمیدونم رو بازی های دیگه چطوریه! :d

.:GHOST:.

کاربر سایت
Jun 6, 2013
245
البته بازم میگم من این روش رو روی بازی های FiFA و NFS انجام دادم نمیدونم رو بازی های دیگه چطوریه! :d

بنده این روش رو برای بازی BF:BC2 تست کردم و کاملا جواب داد. ایول آقا حمید روش بسیار جالب و کار آمدیه :x. کجا بودی تا الان :d این Origin کشت مارو ولی آخرش یه سرعت خوبی از این نت من نگرفت :| :d ( بر عکس Steam که تا میتونه تا جایی که میشه از نت و سرعت دانلود نت میکشه )

kv7_shadow

کاربر سایت
Aug 26, 2011
1,731
نام
کورش
دوستان یه سوال از بین اینا کدوم رو بخرم؟
Medal of honor Warfighter
NFS most wanted
FIFA 13
نظر خودم رو most wanted ـه!
اما کساسس که دارن، میشه بگن، هنوز کسی تو مولتیش هست؟
DLC هاش چطوره؟
کلا خودش + dlc ـش چنده؟
آخه یه سایت پیدا کردم، واقعا مفت میده! :D
مدال= 24 تومن
NFS= 33 تومن!

آخرین ویرایش:

CybeRy

کاربر سایت
Sep 7, 2010
878
نام
Ali
NFS most wanted
FIFA 13
DLC هاش چطوره؟
کلا خودش + dlc ـش چنده؟
مدال= 24 تومن
NFS= 33 تومن!
Medal رو که کورش جان خودت هم بازی کردی،دیگه نیاز به گفتن نداره.چون واقعا همون اندازه ای هم که بازی کردیمش به اندازه کافی بوده;;)
most wanted هم خوبه ولی ارزش 33 تومن رو نداره.
در نتیجه:
بشین واسه کنکور کتاب بخر،بهتره:d

Troy_ali

کاربر سایت
Apr 27, 2006
565
نام
| _| \-/
NFS most wanted
FIFA 13
DLC هاش چطوره؟
کلا خودش + dlc ـش چنده؟
مدال= 24 تومن
NFS= 33 تومن!

ببین مدال رو من تازه گرفتم ، خیلی حال میده به شرطی که تیم مقابل قوی نباشه :D . مثلا مثل اینه که بری کانتر بازی کنی با کسایی که 10 ساله دارن بازی می کنن . قبل اینکه طرف رو ببینی هدشاتت می کنه . واسه همین اگر چند نفر پایه پیدا کنی خیلی بهتره . ولی با این حال بازم خوبه . دیشب من یه سرور پیدا کردم پینگش خوب بود ( 100 ) و همه هم لول 100 به بالا بودن ! 24/25 شد آمارم :D ._ من خودم مدال رو از همون سایت خریدم . به قول علی قیمتش اندازه یه ساندویچه :))
Racing هم نمی دونم تا حالا آنلاین بازی کردی یا نه ولی من که قبلا بازی می کردم خیلی مکافات داشتم سرش . به محض اینکه به یه نفر می خوردم لگ می شد یهو سر از دیوار در می آوردم . نمی دونم حالا بهتر شده یا نه .
Fifa هم خوبه ولی خب به اندازه ی اونا ارزون نیست . من یه مدتی 13 رو بازی کردم به Division 1 رسیدم دیگه حال نداد . رقیبهام کم شده بودن واسه همین به بدبختی یکی پیدا میشد که اونم باید leave می دادم اینقدر که لگ داشت . ولی بازم میگم اگر کسی رو داری باهاش بازی کنی و کل بندازی خیلی حال میده . خود من هستم :D

kv7_shadow

کاربر سایت
Aug 26, 2011
1,731
نام
کورش
Medal رو که کورش جان خودت هم بازی کردی،دیگه نیاز به گفتن نداره.چون واقعا همون اندازه ای هم که بازی کردیمش به اندازه کافی بوده;;)
most wanted هم خوبه ولی ارزش 33 تومن رو نداره.
در نتیجه:
بشین واسه کنکور کتاب بخر،بهتره:d
لول باو من تو کنسول بازیش کردم!
هرچیه از COD که بهتره :D
پ.ن:
رفتم کتاب خریدم، شمی پیش 1 و 2 مبتکران! حدس بزن چند؟
پیش 1= 22000
پیش 2=25000 تومن! :|

Doom3

کاربر سایت
Aug 24, 2006
569
نام
saeed
سلام بکس
منم اورجین ثبت نام کردم!
ایتم اکانتم ادد کنید کمک زیاد می خواهم!
saeed-s2-2013
من بین اینا گیر کردم برای bf4
Battlefield 4 RU + China Rising Expansion Pack Cd Key
Battlefield 4 EU + China Rising Expansion Pack Cd Key
Battlefield 4 Standard Edition Origin Store
Battlefield 4 Digital Deluxe Edition Origin Store
قیمت :
اولی:111 هزار تومان
دومی:144 هزار ت
سومی:134 هزار ت
چهارمی:167 هزار ت
کدوم بهتره!
سرعت دل اورجین خیلی کمه! تو بازی که تاثیر نداره!!!
میشه بازی و DLC هارو ازبیرون تهیه کرد به اورجین اضافه کرد که دیگه دل نکنه!
با اون سرعتش 1ماه میکشه!:d

TCSCELL

8
کاربر سایت
Dec 5, 2007
17,779
نام
سینا
آقا من سی دی کی فیفا 13 رو گرفتم، بازی اصلی خودم 6 گیگ بود رو داخل پوشه اوریجین ِ فیفا 13 کپی کردم ولی فقط 4 گیگش رو تشخیص داد:| شروع کرد از 67 درصد دانلود کردن.:|
سرعتش هم به غایت داغونه:| از 25-30 بالاتر نمیره در حالی که از جاهای دیگه دارم 150-200 دانلود میکنم.:| راهی نداره سرعتش رو بهتر کرد؟

CybeRy

کاربر سایت
Sep 7, 2010
878
نام
Ali
آقا من سی دی کی فیفا 13 رو گرفتم، بازی اصلی خودم 6 گیگ بود رو داخل پوشه اوریجین ِ فیفا 13 کپی کردم ولی فقط 4 گیگش رو تشخیص داد:| شروع کرد از 67 درصد دانلود کردن.:|
سرعتش هم به غایت داغونه:| از 25-30 بالاتر نمیره در حالی که از جاهای دیگه دارم 150-200 دانلود میکنم.:| راهی نداره سرعتش رو بهتر کرد؟

اصلا کلا این فیفا مشکل زیاد داره توی دانلود! سرعت هم تغییر خاصی نمیکنه.توی ایران اینطوری سرعت دانلودش.:|توی این لینک ببین می تونی بقیه ی دانلودت رو اینطوری انجام بدی.یه روش دیگه هست که یه DNS توی اروپا بزاری و ببینی بهتر میشه یا نه!

Smaee1

کاربر سایت
Dec 27, 2010
245
سلام بر دوستان
یه مشکل تو بتل 3 برام پیش اومده اساتید یاری کنن اجرشون با DICE
مشکل اینه که وقتی تو بازی میرم 20 دقیقه نیم ساعت بدون مشکل رو بالاترین تنظیمات با فریم 70 80 بازی میکنم ولی بعد کم کم شروع میکنه به لگ شدن و تیک زدن با اینکه فریم بالاس. این مشکل فقط تو قسمت مولتی بازی اتفاق میفته ولی تو سینگل هیچ مشکلی ندارم. بقیه بازی ها هم بدون مشکل اجرا میشه. ولی بتل 3 این مشکلو داره
تو فروم های بیگانه هم گشتم خیلیا این مشکل رو داشتن که اصطلاحا بهش میگن stuttering. کسی اگه راه حلی داره بسم ا...

mohamad_gamer

کاربر سایت
Sep 8, 2011
109
نام
محمد

داداش منم مثل تو بودم میدونی چیکار کن کلا دانلود رو تعطیل کن بازی رو ریموو کن وقتی خواستی نصب کنی فیفا رو دقیقا تو فایل origin games بزن مسیر نصب رو حل میشه

bye

کاربر سایت
Dec 4, 2011
25
نام
Mohammad
سلام...
اقا من همه ی کار های بازی بتل 3 رو کردم...
ریپیرم کردم...
آخرین ورژنم هست ولی این ارور رو میده..
کسی میدونه باید چیکار کرد؟
r3fcp04oy999tkv1uxfp.jpg
[/URL]]
یه دی ال سیم هست که دانلودش نکردم ولی فک نمیکنم به اون ربطی داشته باشه!

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر