Origin فروشگاه رسمی EA [پست اول خوانده شود]

194306

بنام خدا
سلام خدمت همه دوستان خانواده بازی سنتر.
حتما در طی این مدت به اسم اوریجین برخورد کردین، اوریجین شبکه جدید EA است که به گیمرهای PC امکان خرید بازی های مورد علاقه EA و بازی کردن آنها را میدهد.
اوریجین بسیار شبیه به STEAM کار میکند و میتواند به مرور به عنوان رقیبی قدرتمند برای آن ظاهر شود

توضیحات EA:
اوریجین به شما امکان خرید و بازی کردن را میدهد، هر زمان و هرجا که بخواهید...
قرار گرفتن در حالت داخل بازی،چت کردن با دوستان،مرور وب درحالی که در داخل بازی هستید از جمله امکانات اوریجین میباشند...

ویژگی های جدید اجتماعی اوریجین به شما امکان ایجاد یک پروفایل را میدهد.
متصل شوید و با دوستانتان گفتگو کنید،لایبرری بازیهایتان را به اشتراک بگذارید،و به راحتی به بازی دوستانتان ملحق شوید.

اوریجین یک منبع ساده است برای دانلود،سریعتر،نسب راحت و استفاده...
دانلود مستقیم بازی های PC مستلزم داشتن اوریجین میباشد.
و وقتی که آنرا (اوریجین) داشته باشید شما قادر خواهید بود عملا به همه بازی هایتان در هرجایی دسترسی پیدا کنید..
شما همچنین قادر خواهید بود بازی هایتان را در یک کامپیوتر دیگر نیز انجام دهید.
برای گیمر هایی که تغییر مکان دارند سرویس اوریجین روی دستگاه های همراه نیز در دسترس میباشد...

همه برای شما...همه در اوریجین،[/B]
.........

اوریجین را دانلود کنید:

..........

شناسه دوستانی که در اوریجین اکانت دارند:

attachment.php

1. Persian-Masoud

2. AngelosIV

3. P3YMAN

4. feriw

5. AmirMahmoud

6. HEAVYBHD

7. SNightFury

8. Slipkboy

9. N0o0Bsmoke

10. Persia-Soldier

11. MasterPou

12. manhatan1985

13. SaSa-Assassin

14. AmiN47

15. Jcfarhood

16. Romexo

17. Gamermod2010

18. mamad_bf

19. alirezakzm

20. DARKWISH2006

21. persiawar

22. P3rsia_king

23. pouyakhan

24. amirdiablo

25. Persian-Blade

26. ArmanUniverse

27. Elcid-Master

28. SiavashRC

29. mehrdadmoghadam

30. Kianoosh_a9

31. Ayoopweb

32. kvshadow7

33. hmd2011

34. hossein710

35. Hamed_1989

36. Reza_BF3

37. Wesker1945

38. M4JiD

39. jigsaw4ever

40. P3risa_king

41
. Romexo

42. roozbeh_63

43. megax2011

44. reznov1374

45.
Ar1acasH

46. iran-sniper

47. Kianx2

48. takshot

49. wwwaligameir

50. hossein710

51. ralf1911

M_Brainkiller .52

kvshadow7.53

TheMaFi .54

hosein_artist .55

RezaRazeR .56

mammadshoter .57

tiava_bf3 .58

ali7boban .59

KAZEMIAN68 .60

dani8gb .61

guner-pilot .62

DarkSoldier-STA .63

SharpSabre .64
C0MmAnDeR_7 .65

m2moeer .66

hassanstar2010 .67

68. INVaD3R-Alireza

69. 5PE-wand3r

توضیحاتی در مورد اوریجین توسط schakal :

اوریجین یا Origin چیست ؟

اوریجین مانند استیم یک برنامه مدیریت بازی است با این تفاوت که مخصوص شرکت بازی سازی EaGames است

شرکت EaGames میشه گفت به تقلید از استیم یک برنامه جداگانه مدیریت بازی ایجاد کرد اما همیشه با باگ های زیادی روبرو هستش البته این نظر شخصی من هستش

بازی های مثل سری بازی های *********** و فیفا تحت اوریجین هستند

بیشتر بازی های EaGames تحت اوریجین هستند بعضی از بازی ها هم حتی هم تحت استیم و هم تحت اوریجین هستند مثل بازی Generals که در اکانت خودم موجود است .

برای فعال کردن یک سریال بازی تحت اوریجین شما نیاز به یک اکانت اوریجین دارید

جهت ثبت نام ابتدا به سایت www.origin.com/download بروید

با همچین صفحه ای روبرو می شوید

برای مشاهده سایر اصلی روی عکس راست کلیک کنید و view image را بزنید

برای مشاهده تصویر اصلی (947x577) روی این نوار کلیک کنید.
dlorigin.jpg

حجم برنامه حدود 16 مگا بایت است و پس از اجرا و آپدیت های بعدی به 32 مگابایت می رسد

بعد از دانلود برنامه به صورت exe می باشد اجرا کنید برنامه شروع به آپدیت میکند صبور باشید پس از آپدیت با صفحه زیر روبرو میشوید

registerorigin.jpg

روی create an account کلیک کرده و مشخصات خود را وارد کنید ( اکانت اوریجین از طریق یاهو بسیار برای هک کردن آسان است پس از جیمیل استفاده کنید )

بعد از وارد شدن به اکانت اوریجین با همچین صفحه روبرو میشوید

برای مشاهده تصویر اصلی (1016x700) روی این نوار کلیک کنید.
accountorigin.jpg

بازی را چه طوری دانلود کنم ؟ سرعت دانلود اینترنتم کم است !؟ نیاز به دانلود بازی نیست بازی کرکی خریداری شده را از روی ستاپ انگلیسی نصب کنید که شامل فایلهای انگلیسی باشد سپس محتویات نصب شده که در پوشه

دلخواه شما می باشد را به مسیر C:/ProgramFiles/Origin/Games/esmebazi shoma منتقل کنید. به جای اسم بازی می تواند *********** 3 یا هر اسم بازی دیگر قرار بگیرد . شما ابتدا بازی ادد شده در اوریجین را برای دانلود می گذارید و

اجازه میدید تا پوشه بازی در مسیر ساخته شود سپس پس از پوشه سازی توسط اوریجین دانلود را متوقف کرده و عملیات ذکر شده را انجام دهید

حال باید از هر فروشگاهی که مایل بود سریال را خریداری کنید اوریجین مانند استیم بازی های فراوانی ندارد و مختص خود کمپانی می باشد

یکی از برترین از مزیت های اوریجین این است که پسورد , ایمیل و حتی یوزر نیم اکانت اوریجین را عوض کنید که یوزر نیم در استیم ثابت می باشد

یک نکته بسیار مهم اینکه اوریجین به تاریخ رایانه شما حساس است پس حتما چک کنید زیرا با انواع ارور مواجه میشوید

-------------------------------------------------------------------
آموزش دانلود بازی و Dlc از طریق اوریجین :

اموزش دانلود بازی و dlc از از اریجین
برای این کار شما نیاز دارید که نرم افزار url helpper دانلود کنید
میتونید نسخه کرک شدشو دانلود کنید و یا از خود سایت
Download URL Helper - Capture Stream URLs, Capture MMS, RTSP, RTMP, HTTP Links دانلود کنید (اگز از خود سایت دانلود کنید 30 روز به شما اجازه میده که رایگان استفاده کنید )
بعد از این که دانلود رو انجام دادید یک نرم افزار مهم که با این نرم افزار هست رو باید دانلود کنید (اگر کرکی میگیرید داخل فایل نرم افزار WinPcap هست) اینم لینک دانلود
WinPcap · Download
اول از همه نرم افزار WinPcap رو نصب کنید و اگر در حین نصب مشکل برخوردید کلا با administrator برید .پس از نصب WinPcap حالا نرم افزار url helpeer رو نصب کنید .
بعد از نصب پوشه ای که به صورت پیش فرض نصب میکنه C:\Program Files (x86)\StreamingStar هست
نرم افزارو اجرا کنید با این عکس مواجه میشید

urlhelper-window.gif

بعد به قسمت option برید
options-window.gif

و از اونجا آداپتور رو انتخاب کنید (یعنی از طریق کدام کارت وصل هستید )
بعد از ایکه آداپتورو انتخاب کردید ok میکنید
حالا در صفحه اصلی نرم افزار start میزنید .
تو قسمت بعد وارد اریجین میشید dlc یا بازی که بخواین دانلود کنید رو میزارید واسه دانلود تا لینک های دانلود بره داخل نرم افزار
از اونجا وارد نرم افزار میشید قسمت پایین سمته چپ 2 تا گزینه داره یکیش نوشته media و اون یکی نوشه all file وارد all file شید
میبینید که لینک دانلود zip مثل عکس زیر که خودم گرفتم امده .حالا موقع کپی کردن لینک و دانلود کردن اون با idm هست (امکان داره تو قسمت all file از یه لینک 100 تا باشه یا لینک های چیز های دیگه ای باشه که شما با توجه به اسم بازی باید اونو کپی پست کنی تو url اینترنت دانلود منیجر )

armin.jpg

یه نکته : امکان داره موقعی که شما آداپتور شناسوندین داخل نرم افزار هیچ لینکی نیاد که من پیشنهاد میکنم با kerio نرم افزار و باز کنید و تو قسمت انتخاب آداپتور kerio virtual adaptor رو انتخاب کنید و بقیه مراحل مثل بالا انجام بدین .بازم میگم اگه دیدید که رو آداپتور های دیگه هیچ لینکی نمیبینید

این لینک برنامه
URL Helper همراه با شماره سریال : Download
این هم نرم افزار WinPCap که نصب اون برای اجرا شدن URL Helper روی ویندوز 8 الزامیه : Download

-------------------------------------------------

ویرایش مدیریت : کاربرانی که در مورد فروشگاه های دیجیتالی گیم - گیفت - CD KEY و ... که جنبه ی تبلیغاتی داشته باشه پستی ارسال کنن دسترسیشون به سایت به مدت 2 هفته قطع خواهد شد .

Last edited by a moderator:

TigerSS

کاربر سایت
Sep 18, 2007
499
نام
سیاوش
داداش پینگ سرور بالاست
واسه من 260 ـه
سرور تو آلمان میزدی پینگ بهتر بود
همیشه سرور های آلمان بهتره
الآن یه سروری هیت پینگش 200ـه همیشه توی اون بازی میکنم
یه سوال
نمیشه سرور رو توی ایران راه انداخت ؟ که پینگ زیر 200 باشه ؟
یا روشی نیست که پینگ رو بشه کاهش داد ؟ اگه خرج داشته باشه هم مشکلی نیست

---------- نوشته در 01:45 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 01:43 AM ارسال شده بود ----------

فقط توی سرور های بدون pb عملی میشه
دوست من، من اول آلمان گرفتم دوستان ناراضی بودند . منم سویچ کردم به سوئد. البته به احتمال زیاد از یه سرور دیگه می گیرم. اگه قرار شد جابجا بشیم. حتما قبلش نظر شما هم پرسیده میشه و ip برای تست بهتون می دم.
سرور تویه ایران نه! از فکر سرور داخل ایران بیاین بیرون.

در مورد چیت. سرور هایی که pb ندارن بیشترشون unranked هستند. این چیت را داخل سرور های با pb میزنن و منم نمیدونم چرا pb نمیگیره!

RoCoCo

کاربر سایت
Apr 23, 2008
4,466
نام
Nimo
آقا لطفا یکی به ایشون تذکر بده هک بازی میفروشه تو بازیسنتر !‌من با این کار مخالفم شدیدا !‌ :d

باز تو حرف زدی :d بن بوی راحت بودیم ها

مسئله اینکه چطور پی بی نمی تونه یه همچین هک تابلویی رو شناسایی کنه
چیت که زیاده سایت های زیادی ه:dم میفروشن ولی من بازی با چیت بهم حال نمیده اخه وقتی می دونی همه کجان بازی دیگه چه لذتی داره فقط می مونه کیل زیاد گرفتن پوز دادن به بقیه که اونم من دوست ندارم!:)

خوب اخه کلا pb چیز داغونی هست و انقدر تقاضای هک برای bf3 بالا هست که شاخ ترین هک نویس الان دارن Hack های بازی رو پشتیبانی میکنن مثل گروه roller حالا این به کنار هر روز داره برای هک ها اپدیت میشن بعضی وقت ها میشه که در روز حتی 2 بار هک رو اپدیت میکنن و live streaming برای افراد هم میزارن که hack در چه وضعی هست که تابلو نشن تازه اگه بن بشن چون این هک ها گارانتی دارن :d یه cd key جدید میگیرن و در کل این که bc2 تکرار نمیشه و اگه طرف رو هم ریپورت کنین بن نمیشه حتی عکس هم بزاری name spoofer های فوق العاده قوی نوشتن هیچ وقت نه شما ها میفهمین کی بوده نه admin ها :dدر کل هر گونه چیتر دیدن لفت بدین و توی سرور نمونین . اطلاعات تکمیلی خواستی در خدمتیم.

Timeless One

Gemina Martia Victrix
Loyal Member
Apr 18, 2007
4,855
نام
امیرعلی

خوب اخه کلا pb چیز داغونی هست و انقدر تقاضای هک برای bf3 بالا هست که شاخ ترین هک نویس الان دارن Hack های بازی رو پشتیبانی میکنن مثل گروه roller حالا این به کنار هر روز داره برای هک ها اپدیت میشن بعضی وقت ها میشه که در روز حتی 2 بار هک رو اپدیت میکنن و live streaming برای افراد هم میزارن که hack در چه وضعی هست که تابلو نشن تازه اگه بن بشن چون این هک ها گارانتی دارن :d یه cd key جدید میگیرن و در کل این که bc2 تکرار نمیشه و اگه طرف رو هم ریپورت کنین بن نمیشه حتی عکس هم بزاری name spoofer های فوق العاده قوی نوشتن هیچ وقت نه شما ها میفهمین کی بوده نه admin ها :dدر کل هر گونه چیتر دیدن لفت بدین و توی سرور نمونین . اطلاعات تکمیلی خواستی در خدمتیم.

گارانتی میدن دمشون گرم ! :d

Good Guy Greg

کاربر سایت
Jan 13, 2011
4,407
نام
حمید ؟ تبرکه !
بعد تو برو تو سرور تیم Ace جون بکن اول شو :d با نگاه کردن میزنتت :d
دیشب تو سرورشون حمام خوب به راه انداخته بودم ملت عصبی شده بودن چطور با پینگ 200 نفر اول میشم !‌ خلاصه ریختن رو هم سوییچ کردن اون تیم منم یا یه مشت نوب تو این تیم !‌ گرچه تیم ما میباخت ولی من با چاپر بدبختشون کردم !‌ >:)
یه گانر داشتم تا از این سر مپ میرفتم اونور 5 6 تا کیل میگرفت منم با راکت ول میدادم تو زمین یه 2 3 تایی بالا میومد !‌ :d

TigerSS

کاربر سایت
Sep 18, 2007
499
نام
سیاوش
دیشب تو سرورشون حمام خوب به راه انداخته بودم ملت عصبی شده بودن چطور با پینگ 200 نفر اول میشم !‌ خلاصه ریختن رو هم سوییچ کردن اون تیم منم یا یه مشت نوب تو این تیم !‌ گرچه تیم ما میباخت ولی من با چاپر بدبختشون کردم !‌ >:)
یه گانر داشتم تا از این سر مپ میرفتم اونور 5 6 تا کیل میگرفت منم با راکت ول میدادم تو زمین یه 2 3 تایی بالا میومد !‌ :d
دمت گرم داش حمید! اتفاقا دیشب که نشد باهاشون مسابقه بدیم یکی از این بچه های ace که ادعای چاپر داشت روی بازی من جوین شد. اومد دید بالام رفت تیم مقابل! تویه یه راند 20 بار زدمش با چاپر اونم تو چاپر بود البته! 1 بارام نتونست بزنه. لفت داد از بازی ! نمسیسی که می داد ازش بهم دیدن داشت این آخره کاری دیگه به 200 پوینت رسیده بوده! حیف شد که لفت داد :d با این اتفاقات فکر نکنم دیگه با ما مسابقه بزارن =))

---------- نوشته در 12:25 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 12:23 PM ارسال شده بود ----------

آقا راهی هست که چاپر و جت رو راحت تر بشه کنترل کرد ؟
با موس خیلی سخته
من با موس و کیبورد چاپر کار می کنم. ولی جت با جوستیک خلبانی کار میکنم. موس و کیبورد برای هلی خداست تو این بازی ;)

Smaee1

کاربر سایت
Dec 27, 2010
245
دمت گرم داش حمید! اتفاقا دیشب که نشد باهاشون مسابقه بدیم یکی از این بچه های ace که ادعای چاپر داشت روی بازی من جوین شد. اومد دید بالام رفت تیم مقابل! تویه یه راند 20 بار زدمش با چاپر اونم تو چاپر بود البته! 1 بارام نتونست بزنه. لفت داد از بازی ! نمسیسی که می داد ازش بهم دیدن داشت این آخره کاری دیگه به 200 پوینت رسیده بوده! حیف شد که لفت داد :d با این اتفاقات فکر نکنم دیگه با ما مسابقه بزارن =))

اخ این وایپرا نامردیه. یارو میاد بالا سر تانک ول نمیکنه راکتاش ام که تموم نمیشه لنتی

kv7_shadow

کاربر سایت
Aug 26, 2011
1,731
نام
کورش

---------- نوشته در 12:25 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 12:23 PM ارسال شده بود ----------

من با موس و کیبورد چاپر کار می کنم. ولی جت با جوستیک خلبانی کار میکنم. موس و کیبورد برای هلی خداست تو این بازی ;)

میگم سیا بیا یه کلاس آموزش چاپر برا ما بزار!!
یا حداقل فیلم بگیر از بازیت!!
از قدیم گفتن یه چاپر هست و یه سیا!!! D:

dobidob

کاربر سایت
Dec 26, 2010
126
نام
مهرداد
میگم سیا بیا یه کلاس آموزش چاپر برا ما بزار!!
یا حداقل فیلم بگیر از بازیت!!
از قدیم گفتن یه چاپر هست و یه سیا!!! D:

داداش یه سوال
امضات رو از کجادرآوردی ؟
منظورم اینه چطوری منم میتونم مثل شما امضا از بازی بتل داشته باشم ؟
توی صفحه ی بتل لاگ هست ؟

Farshidstar2012

کارشناس سخت افزار PC و شبکه
کاربر فعال
Jul 4, 2008
12,762
نام
فرشید
آقا لطفا یکی به ایشون تذکر بده هک بازی میفروشه تو بازیسنتر !‌من با این کار مخالفم شدیدا !‌ :d

توی بازیسنتر که از این فعالیتها نمیشه، توی پلاتون هم ببینم حتما Report میشه.

Dexon

کاربر سایت
Apr 18, 2007
631
نام
محمد

قضیه خیلی مشکوک هست bc2 اصلا این طوری نبود نه به این سرعت!
اپدیت هک یا همون offsets updater خیلی وقته برای هک بازی های مختلف انجام میشه البته راه مقابله هم داره راه مقابله همون کاری هست که warden برای sc2 شش ماه پیش انجام داد چند ده هزار نفر بن شدند تمام سایت های معتبر فروش mhبرای sc2 به عزا نشستند وتا یک ماه دنبال سوراخ موش می گشتند ! تمام هکر های sc تو فروم های خودشون نبوغ warden تحسین کردند
ولی بین warden با pb خیلی فرق هست فکر نمی کنم اتفاق خاصی بیوفته!
سر این قضیه یه اکانت استار از دست دادم برای لول هک (خودم زخم خوردم!:d)

RoCoCo

کاربر سایت
Apr 23, 2008
4,466
نام
Nimo
قضیه خیلی مشکوک هست bc2 اصلا این طوری نبود نه به این سرعت!
اپدیت هک یا همون offsets updater خیلی وقته برای هک بازی های مختلف انجام میشه البته راه مقابله هم داره راه مقابله همون کاری هست که warden برای sc2 شش ماه پیش انجام داد چند ده هزار نفر بن شدند تمام سایت های معتبر فروش mhبرای sc2 به عزا نشستند وتا یک ماه دنبال سوراخ موش می گشتند ! تمام هکر های sc تو فروم های خودشون نبوغ warden تحسین کردند
ولی بین warden با pb خیلی فرق هست فکر نمی کنم اتفاق خاصی بیوفته!
سر این قضیه یه اکانت استار از دست دادم برای لول هک (خودم زخم خوردم!:d)

اخه مهم ترین قضیه اینه که تقاضا مثل چی بالاست واقعا خودت یه سرچ کن همه جا داره تقاضا vip hack میشه خوب پس پول خوبی برای coder ها هست پس به تقاضا ها پاسخ داده میشه بعد وضع میشه این. در مورد چیز های هم که گفتی حرفت رو قبول دارم ولی در مورد اپدیت برای bf3 اصلا به صورت جدی روش کار انجام میشه اصلا نمیزارن detect بشه که دوباره کد نویسی انجام بدن.

BF3

کاربر سایت
Jan 14, 2012
633
تا الان بتل 3 رو 11.5 گیگ دانلود کرده بودم البته فقط پچش مونده بود .ارتباط از اینترنت قطع شد وقتی بعدا دوباره وارد اورجین شدم دیدم نوشته 10 گیگ :(( !!!!!
دوستان راهی نیست دوباره به همون 11 گیگ برسونمش ؟

آخرین ویرایش:

dobidob

کاربر سایت
Dec 26, 2010
126
نام
مهرداد
تا الان بتل 3 رو 11.5 گیگ دانلود کرده بودم البته فقط پچش مونده بود .ارتباط از اینترنت قطع شد وقتی بعدا دوباره وارد استیم شدم دیدم نوشته 10 گیگ :(( !!!!!
دوستان راهی نیست دوباره به همون 11 گیگ برسونمش ؟

چرا از استیم ؟
بابا با اورجین دانلود میکردی قابلیت pause و resume داره اینترنتت هم قطع بشه مشکلی پیش نمیاد
ولی برو توی پوشه ی استیم ببین تو فولدر بتل چیزی هست ؟ ببین حجمش چقدره
شاید دانلود شده ولی نمیشناسه
اگه دانلود شده کپی کن تو اورجین ادامشو از اورجین بگیر

BF3

کاربر سایت
Jan 14, 2012
633
چرا از استیم ؟
بابا با اورجین دانلود میکردی قابلیت pause و resume داره اینترنتت هم قطع بشه مشکلی پیش نمیاد
ولی برو توی پوشه ی استیم ببین تو فولدر بتل چیزی هست ؟ ببین حجمش چقدره
شاید دانلود شده ولی نمیشناسه
اگه دانلود شده کپی کن تو اورجین ادامشو از اورجین بگیر
داداش شرمنده :d اشتباه گفتم ... همون اورجین ...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر