Nintendo Ori and the Will of the Wisps | Switch

ori_and_the_will_of_the_wisps-1-jpg.88494

166922

ناشر: Microsoft - Xbox Game Studios
سازنده: Moon Studios
سبک: پلتفرمر - مترویدوانیا
تاریخ عرضه: 17 سپتامبر 2020
پلتفرم ها: Switch - Xbox One - Xbox Series X|S - PC

• ادامه عنوان ستایش شده Ori and the Blind Forest که ماه مارس سال 2020 روی Xbox One و PC منتشر شده و حال بعد از شش ماه روی کنسولی هیبریدی نینتندو سوییچ پورت شده است.
  • پورت سوییچ توانایی اجرای بازی به صورت 60 fps را در دو حالت دستی و داک دارد.
  • برای اطلاعات بیشتر در مورد بازی می توانید به تاپیک بازی در بخش Xbox One رجوع کنید: Ori and the Will of the Wisps
  • همزمان با معرفی پورت سوییچ بازی، کالکتور ادیشن جدید آن نیز معرفی شد

166924

Rezaenslaved

کاربر سایت
Aug 25, 2020
857
ori_and_the_will_of_the_wisps-1-jpg.88494

View attachment 166922

ناشر: Microsoft - Xbox Game Studios
سازنده: Moon Studios
سبک: پلتفرمر - مترویدوانیا
تاریخ عرضه: 17 سپتامبر 2020
پلتفرم ها: Switch - Xbox One - Xbox Series X|S - PC

• ادامه عنوان ستایش شده Ori and the Blind Forest که ماه مارس سال 2020 روی Xbox One و PC منتشر شده و حال بعد از شش ماه روی کنسولی هیبریدی نینتندو سوییچ پورت شده است.
  • پورت سوییچ توانایی اجرای بازی به صورت 60 fps را در دو حالت دستی و داک دارد.
  • برای اطلاعات بیشتر در مورد بازی می توانید به تاپیک بازی در بخش Xbox One رجوع کنید: Ori and the Will of the Wisps
  • همزمان با معرفی پورت سوییچ بازی، کالکتور ادیشن جدید آن نیز معرفی شد
کلا۴ گیگه،عالی اجرا میشه

amirswitch

کاربر سایت
Mar 1, 2019
124
بازی عالی و روون اجرا میشه.
تقریبا به وسط بازی رسیدم.
تو این مدت چند باری هنگ کرد و کنسولو ریست کردم.
حالا یا ایراد از بازیه. یا بخاطره اجرای هکی هست. مخصوصا وقتی که از بازی خارج میشم ولی بازی رو کلوز نمیکنم،، وقتی بعد چند ساعت میخوام ادامشو پلی بدم هنگ میکنه. ☹️
با این حال مشکل خاصی نداره و تجربش لذت بخشه

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,377
نام
سید محمد حسین
بررسی Digital Foundry:

– Early on in development, the game was running in the low 20s for frame rate, with lower resolution and effects paired back
– Dynamic resolution scaling
– Resolution can be adjusted on a per slice basis (layers)
– High-quality depth of field remains in tact on Switch
– Background artwork can drop to 60 percent or so, but generally the key areas remain close to full resolution
– Lighting adjustments made such as saving light indices in a texture 2D format instead of a compute buffer to reduce resolution of lighting pass independently of the 3D rendering
– Deferred rendering still used for 3D objects along with tile light calling
– Many visual features from the Xbox One version made it to Switch with minimal visual loss
– Soft body physics system and secondary animations were retained
– Mesh trails are still present on Switch
– Team worked hard to preserve particle effects
– Per pixel motion blur during fast camera pans is the main thing that didn’t make the cut on Switch
– Runs mostly at 60 frames per second with minor dips to the 50s from time to time

• Like
Reactions: reza8

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,377
نام
سید محمد حسین
Will of the Wisps رو نه

ولی Blind Forest (نسخه اول) رو بعد این همه مدت بالاخره با پلی تایم 8.5 ساعت و 85% Completion Rate تموم کردم.
از خودم راضیم. مخصوصا این که بازی رو سوییچ خودم نبود و رو سوییچ هکی پسرخاله ام که هر از گاهی می افتاد دستم بازی می کردم

قبل این هم دقیقا رو سوییچ خودم Axiom Verge 2 رو با 9.5 ساعت پلی تایم و 70% Completion Rate تموم کردم
نقشه Blind Forest و لول دیزاین اش برای یه بازی تو سبک Search Action واقعا خیلی سرراست تر از یه چیز درهم برهمی مثل Axiom Verge 2 ـه و من قصد مقایسه ندارم، فقط میخوام بگم با این که به لحاظ طولی بازی های یکسانی اند دلیل این که Axiom Verge 2 بیشتر طول کشید واسه همینه (لعنتی اون بازی دو تا نقشه موازی رو هم داره، خیلی چیز فضایی ایه واس خودش :D)

ولی در مورد Ori
واقعا از بازی خوشم اومد. البته گفتم. اگه مثل من قبلش پنج شیش تا بازی دیگه تو سبک Search-action (یا همون مترویدوانیا) بازی کرده باشید، کلا جریان بازی خیلی ساده است. مخصوصا این که بازی تو Late-game خیلی خوشگل با آپگریدهاش جای همه چی رو بهتون نشون میده. آن چنان هم باس فایت خاصی نداره و تنوع دشمناش هم اون قدره زیاد نیست (زیاد که چه عرض کنم... فاجعه است :D) سیستم مبارزه شم کلا چیز عجیب و غریب و بدقلقیه با این که خیلی ساده است.

منتها... منتها، علی رغم همه این مشکلات بازی اولا به لحاظ پلتفرمینگ واقعا یکی از بهترین های این ژانره. وحشتناک خوشگله (یه امتیاز اضافه واسه پورت محشر بازی رو سوییچ) به شدت کنترل روونی داره. و سکانس های تعقیب گریزش به لحاظ سطح کارگردانی واسه این مدل ست پیس ها 10/10 ـه. داستان شم هر چقدر ساده ولی عجیب دوست داشتنی و دلنشینه

9/10

بازی دوم رو هکی نمیزنم
مستقیم میخرم
در این حد راضی بودم :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر