Operation Flashpoint: Red River هم سخت و هم لذتبخش

S.T Infamous

کاربر سایت
Jun 12, 2008
342
نام
Enzo Maresca
operationflashpoint.jpg

کارگردان Operation Flashpoint: Red River آقای Simon Lenton اظهار کرد که هدف اصلی‌ تیم در هنگام ساختن بازی، ارائه محصولی نتنها سخت و چالش انگیز بلکه لذتبخش نیز، می‌باشد. Lenton گفت که "تیم تلاش و کوشش زیادی" برای لذتبخش بازی کرده است.
" همه علاقه به سختی و رقابت و همه علاقه به فکر کردن دارند و این یکی‌ از بزرگترین چیز‌هایی‌ است که Operation Flashpoint: Red River به ارمغان خواهد آورد. بازی بیشتر در مورد اینست که چه چیزی در سر شما می‌گذرد و چه تصمیم‌هایی‌ خواهید گرفت."
"ما درجه‌های سختی‌ای داریم که نحوهٔ چگونگی چک پوینت‌ها را تحت پوشش قرار میدهند- در درجهٔ سختی starter, اگر شما سه نفر از یاران خود را از دست بدهید، میتوانید آنها را دوباره با رسیدن به چک پوینت بعدی، باز بگیرید، و این روند با بازی کردن در درجه‌های سختر، تغییر خواهد کرد. اما این ایده بیشتر برای وجود تنوع و ارزش تکرار کردن بازی است."
در مورد شامل نبودن بخش چند نفر رقابتی Lenton گفت که بازی بیشتر برای بازی کردن با دوستان تا غریبه‌ها، متمرکز شده است. بجای مود رقابتی، بخش چندنفره بیشتر برروی co-op و همکاری تیمی متمایل شده و در این مورد آقای Linto فکر می‌کند که "مانند بخش چند نفره رقابتی، بزرگ خواهد بود."

منبع

• Like
Reactions: koorosh sh

POOYA1989

Future Breed Machine
کاربر سایت
Jan 1, 2011
1,341
نام
Pooya
من اصلا به این عنوان امیدوار نیستم.با اینکه خیزش اژدها(DRAGON RISING) رو یک بار تموم کردم(به سختی)ولی اصلا بازی خوبی نبود.درسته این بازی تقریبا یک شبیه سازه ولی دیگه قرار نیست یک همچی گرافیک ضعیفی داشته باشه!
دوستان اگر یادتون باشه قبل از انتشارخیزش اژدها هم سازنده ها ازاین بازی تعریف و تمجید کردن ویک عالمه هم اسکرین شات خفن گذاشتن تو سایت بازی که اصلا چنین چیزهایی تو بازی نبود!
خلاصه که نتونست خاطرات FLASH POINT قدیمی رو زنده کنه.به نظرم کد مستر همون سبک ریسینگ بازی
بسازه سنگین تره

I love truth

کاربر سایت
Oct 29, 2010
141
اگر بازی خوب از آب دربیاد به نظرم لذتبخش هست. اینکه بازی شبیه به واقعیت هست و حتی با خوردن یک تیر کار سخت میشه به خصوص روی درجه سختی بالا میتونه جالب باشه.

Dexon

کاربر سایت
Apr 18, 2007
631
نام
محمد
اگر بتونن مشکلات نسخه قبل رفع کنن co-op بسیار زیبایی خواهد داشت تجربه جدیدی که در fps های معروف فعلی اصلا امکانش نیست !

shefer

کاربر سایت
Aug 27, 2009
2,365
نام
mazyar
من عاشق این سری هستم حتی با اینکه dragon rising کلی مشکل هوش مصنوعی داشت و در بعضی اوقات احساس میکردی داری با باقالیهای نظامی میجنگی ولی با این حال من فقط دو بار رو hardcore تمومش کردم. خداییش با وجود fpsهای بی وجودی مثل سری cod این بازی و امثال اون نظیر crysis2 و brink و.. خیلی میچسبه. این بازی رو co-op به شدت لذت بخش میشه.

ArianUndead

Strike the shepherd, Sheep will scatter
کاربر سایت
Nov 6, 2009
2,512
نام
آریان
من اصلا با نسخه قبلی حال نکردم چون با این که سختی جالبی داشت ولی به خاطر باگهاش و رنگ امیزی فوقالعاده بد اصلا لذت بخش نبود ولی به این نسخه خیلی امید دارم.

VahiD_ST

کاربر سایت
Nov 10, 2009
8,048
نام
وحید
به نظر میرسه Red River قصد داره به دوران اوج برگرده و خاطره بد Dragon Rising رو پاک کنه.

هر چند خودم به شخصه از بازیهای شبیه سازی خیلی خوسم نمیاد ولی Flashpoint رو همیشه ستایش کردم.

magiteq

کاربر سایت
May 1, 2008
1,801
نام
Ata
dr که افتضاح بود به شدت تکراری چه ماموریت هاش چه map هاش cp هاش هم دور از هم و عذاب اور گرافیک هم
کلا تعطیل of ها کلا گرافیک اشغالی داشتن این شماره هم افتضاح رو ادامه میده

salar2

کاربر سایت
Dec 19, 2010
344
وقتی Dragon Rising رو بازی کردم :-& شدم
خدا کنه نسخه بعدی اون باگ های وحشتناک واون گرافیک بد رو نداشته باشه
ولی من که چشم اب نمی خوره :no:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر