OP : Kaizoku Mousou 2 تایید شد!

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,248
نام
امیر حسین
nqcn2ahpyicg1a95xxuo.jpg
در اسکنی که از مجله ی هفتگی شونن جامپ میبینید،شماره ی جدید One Piece : Kaizoku Mosou 2 برای کنسول های PS3 و ویتا تایید شد.
شماره ی اول بازی در تاریخ 1 March 2012 در ژاپن , 25ـم September در آمریکا توسط Namco Bandai منتشر شد.
گفته شده که آرک دنیای جدید(احتمالا فیشمن ها) و کاراکترها و مراحل جدیدی توی این شماره خواهد بود،و اطلاعات بیشتر در 21 دسامبر داده میشه.
همینطور اولین ویدیو از بازی در مراسم Jump Festa به نمایش در میاد.
در این اسکن اولیه،آرک اسکایپیا و انل که توی شماره ی اول نبودن و همینطور باکس شات بازی که روی اون آوکیجی رو با طراحی فیلم 11 وان پیس، یعنی Z ، میبینیم.(هنوز روی پرده ی سینما نرفته،البته نمیدونم توی مانگا دیده شده یا نه،اما این طراحی رو من برای فیلم Z دیدم.)

تاریخ انتشاری هنوز برای بازی اعلام نشده.

این خبر به صورت ترجمه ی دقیق و کلمه به کلمه نیست،پس گیر ندید،فقط یک سری اطلاعتی که اینجا بود و یک سری دیگه رو که میدونستم اینجا گفتم.

K o j i m a

کاربر سایت
Jul 2, 2012
2,146
نام
Morteza
انیمه خیلی کند پیش میره خیلی هم هنوز از شماره یک فاصله نگرفته پس شماره 2ـش میخواد چجوری باشه؟ دوباره قبلیا رو تکرار کنه؟

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,248
نام
امیر حسین
انیمه خیلی کند پیش میره خیلی هم هنوز از شماره یک فاصله نگرفته پس شماره 2ـش میخواد چجوری باشه؟ دوباره قبلیا رو تکرار کنه؟
شماره ی اول در عین اینکه خیلی خوب بود(برای فن ها) ، اما از جهاتی هم کامل نبود!
مثلا جزیره ی اسوپ،جزیره ی آغاز و پایان،اسکایپیا،تریلربارک اصلا توی بازی نبودن!(+2-3 قسمت اول انیمه و 2 جزیره ی اول گرندلاین)
از آراباستا فقط متسر3و2 و کروکودایل بودن!
از CP9 هم فقط 4 نفرشون بودن!
اینم مثل سری بازی های DW که هر سال کامل تر میشه و داستان دوباره از اول روایت میشه:-" (10 بار دیدم شائو دون کور شده :d ) اینم احتمالا اینجوریه! مثلا الان آرک اسکایپیا تایید شد!
بعد اینا فکر کنم از مانگا هم یک چیزایی بگیرن! مثلا همین باس آخر شماره ی اول،یک چیزی تو مایه های همین حرکتی که روی باکس شات شماره ی دوم زده،اجرا کرد!و حالا توی انیمه ما این اتفاق رو 2 ماه پیش دیدیم :-"
علاوه بر این کاراکترهای قابل بازی بیشتری اضافه میکنند! مثلا توی شماره ی قبل جای اسموکر (این کلا نبود تو بازی!) و کروکودایل و وی وی به عنوان کاراکتر قابل بازی خیلی خالی بود! :-s
البته شک دارم این نسخه هم کامل کامل باشه! شاید 2-3تا جزیره ی دیگه رو بهش اضافه کنند!(مخصوصا تریلر بارک که توی بازی هم خود بروک گفت " پس داستان من چی؟ " :)) )

آوکیجی هم شاید قابل بازی باشه :-" مثلا توی بازی بلیچ(توی همین سبک وان پیس بود ولی سازنده اینا نبودن ) دشمن اصلی فیلم 4ـم هم یکی از کاراکترهای قابل بازی بود! با اینکه توی انیمه یک ثانیه هم حضور نداشت! اینجا هم آوکیجی با این تیپ شاید باشه...شایدم یک مرحله برای فیلم Z بخوان توی بازی بزارن :-"

البته این رنگیه فن آرته! :-"

K o j i m a

کاربر سایت
Jul 2, 2012
2,146
نام
Morteza
ولی به نظر من شماره یک خیلی کاملو خوب بود و از بازی بلیچ و ناروتو خیلی بهتر بود.

حالا اینکه ایندفه کاملترش کنن خیلی خوبه.

مخصوصا اگه آئوکیجی قابل بازی باشه :d دوچرخه سواری روی آب :x بعد مثلا یه حرکت بزنی کل دریا (مثل جنگ وایت بیرد) یخ بزنه :d (البته بعید میدونم)

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
میدونم جاش اینجا نیست ولی خب :D

شماره اول زبان انگلیسی هم داشت ؟ من هرچی گشتم نتونستم زبانش رو تغییر بدم ( همه چی ژاپنی بود :| :D )

K o j i m a

کاربر سایت
Jul 2, 2012
2,146
نام
Morteza
میدونم جاش اینجا نیست ولی خب :D

شماره اول زبان انگلیسی هم داشت ؟ من هرچی گشتم نتونستم زبانش رو تغییر بدم ( همه چی ژاپنی بود :| :D )

دو تا نسخه اومد ازش که اینگلیسیش دیرتر اومد :d نسخه ژاپنیش Kaizoku Mousou بود که Kaizoku یعنی Pirate و Mousou یعنی Warrior که در نتیجه نسخه English ـش میشه Pirate Warrior که فک کنم تو نسخه ژاپنی رو گرفتی :d

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,248
نام
امیر حسین
میدونم جاش اینجا نیست ولی خب :biggrin1:

شماره اول زبان انگلیسی هم داشت ؟ من هرچی گشتم نتونستم زبانش رو تغییر بدم ( همه چی ژاپنی بود :| :biggrin1: )
بــــله...هیمنطور که گفتن نسخه ی ژاپنی رو گرفتی احتمالا :d
نسخه ی غربی هم البته فقط نوشته ها انگلیسی میشه+زیرنویس،وگرنه حرف زدنشون به همون صدای زیبا و دلنشین ژاپنیه :d
اصلا تو خجالت نمیکشی بدون دیدن انیمه میخوای بری سراغ این بازی؟ :| بلند شو برو انیمه رو ببین! :-" :d

فک کنم این دفعه باید کار بیگ ماما رو بسازیم :d.
فکر نمیکنم به بیگ مام برسیم! حتی فکر نمیکنم مانگا هم به این زودیا برسه :d بازی هم احتمالا تا آخر 2013 منتشر میشه! :d حتی این آرک آینده رو هم توی بازی نمیبینیم به احتمال زیاد!
انشاالله توی PW5 میرسیم به بیگ مام >:)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر