Onimush 4 :dawn of the dreams

MGS

کاربر سایت
Sep 30, 2005
3,336
نام
Hesam
دوست عزيز داستان اين شماره 15 سال بعد از سامونسكه است اگر شماره هاي قبليش رو تموم كرده باشي ميبيني كه در اخر شماره سوم دشمن اصلي بازي يعني Nobonaga oda از بين ميره و پايان بازي ااما 15 سال بعد شخص ديگري به نامhideyoshi قصد داره با زنده كردن افسانه قديمي و هيولا هاي Genma زاپن رو به تسخير خودش در بياره .
اما قهرمان به نام soki قصد داره جلوي اين كار رو بگيره در حقيقت او هم يك جنگجوي سياه (Onimusha )هست كه به نام blue deamon (شيطان ابي)در بين مردم شناخته شده است واما نامي كه خودش و دوستش يعني مينوكيچي براي خودشون برگزيدند Oni of Ash هست او در ابتدا cherry trees كه يك منبع قدرت براي اظهار ستاره اي (كه الان اسمش يادم نيست)در روي زمين و اظهار خداي نور .........است رو نابود ميكنه اما سوكي ميفهمه كه كار از اين حرفا خيلي سختتره
اما اين شماره با شماره هاي قبلي اشاره هايي داره مثلا Jubei نوه همون jubei yagu شخصيتي است كه در شماره دوم با هاش بازي ميكرديم يا Ohatsu خواهرزاده نوبونوگا همان دشمن شماره هاي قبل هستيم از اين اشارات زياده ......
كلا بازي سبكش عوض شد اين بازي با پيشوند shin شناخته شده در زبان زاپني يعني تازه -نو
اما بگم داستان اين بازي مقدمه اي براي داستان بعدي است چون اخر داستان تازه همه چيز معلوم شد و سوكي ....
راستي من اين بازي رو با يكي از دوستام دو نفر به صورت Co-op ميريم جلو يه رمز داره كه بهتون ميگم بزنيد تا بازي دو نفره بشه بازي كنيد خيلي حال ميكنيد تو صفحه اي كه Press start ظاهر ميشه بايد با هر دو دسته چهار كليد R1,R2,L1.L2 رو بگيريد و با دسته دو استارت بزنيد
واقعا قدرتي هاي دو نفره حال ميده البته اين حالت تو يه نفره هم ميشد

Capcom

کاربر سایت
Sep 23, 2005
459
نام
Nima
L1, R1, Right, L2, Triangle, Right, L1, Right, L3, R1 /// Gives Jubei a Racket

Right, Triangle, Left, L3, L1, Triangle, Square, R2, Square, R2 ///Gives Ohatsu a Piggy Bank

Triangle, R3, Triangle, Right, R1, L3, Triangle, L1, Right, L3 ///Gives Roberto Boxing Gloves
L2, Square, Triangle, R1, R1, R3, Left, Square, L1, Triangle ///Gives Soki a Steel Pipe

R2, R3, Square, Left, Left, Right, L2, Left, R2, ///Left Gives Tenkai a Microphone Stand

parham_safa

Rossonero
مدیر انجمن
Sep 24, 2005
8,309
نام
پرهام
سلام
میشه یکی بگه چرا این تاپیک رو تو بخش pc زدین ؟
مدیرا شما که اینجا پست هم دادین چرا متوجه نشدین ؟
( الکی دلم خوش شد . گفتم شاید کاپکم بازی رو برای pc هم داده بیرون )

Dr.Game

کاربر سایت
Mar 21, 2006
23
نام
افشــین
گرافیک این بازی واقعآ محشره امــا مهمترین نکته ای که نظر منو به خودش جلب کرد افزایش طبقات Dark Realm از 20 به 100 بود که اینبار واقعآ Capcom سنگ تموم گذاشت و طبقات پایانی (100~90) رو به کاملآ نفس گیر طراحی کـــرد به صورتی که میشه اونو یه مینی گیم تمام عیار به حساب اورد .
Capcom با اونیموشا 4 نشون داد که حتی با تغییر کلیشه های کلاسیک Onimusha هنوز هم میتونه طرفداراشو کاملآ راضی نگه داره.

NO_10

کاربر سایت
Mar 17, 2006
212
1-هنوز هم پای اون توپ نورانی که تو دست سامنوسکه بود وسطه؟!
2-زمان باز هم تغییر میکنه یا کلا در گذشته هست؟
3-به ژاک اشاره نشده؟

MGS

کاربر سایت
Sep 30, 2005
3,336
نام
Hesam
نوشته شده توسط NO_10:
1-هنوز هم پای اون توپ نورانی که تو دست سامنوسکه بود وسطه؟!
2-زمان باز هم تغییر میکنه یا کلا در گذشته هست؟
3-به ژاک اشاره نشده؟
اگر منظور از اون شي نوراني Oni guantelt هست يه هم چين چيزي در بازي هست كه باعث ميشه شخصيت هاي ما به حالت شيطاني خودشون تبديل بشن بازي در هنوز در قرن 15-16 هست و هنوز بازي در زاپن باستان است.اگر منظورت از زاك همون Jacqus blank هست داستان ربطي به اون نداره كلا بازي عوض شده مثل رزيدنت اويل 4
من موندم كنسول بازهاي اين سايت پس از گذشت 3 ماه هنوز اين بازي رو تهيه نكردن:confused:

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,787
نام
امین
نوشته شده توسط NO_10:
حالا کی برای PC میاد؟
قراری نیست بیاد فقط شماره 3 قرار است توسط شرکت ubisoft برای پی سی ارزه بشه که شماره ی 3 در ایران موجوده چون نسخه ی جاپنیش در جاپن منتشر شده و ایرانی ها هم مثل همیشه...

MGS

کاربر سایت
Sep 30, 2005
3,336
نام
Hesam
ميخوام چند تا نكته اي كه تو اين بازي فهميدم رو اشاره كنم كه مبهم مونده باشه :
به احتمال زياد اونيموشا بعد با Jubei yagyu بازي را ادامه خواهيم داد زيرا اخر بازي جوبي ميگه كه من بايد راه خودم ادامه بدم و بعد با مينوكيچي راه خودشون رو شروع ميكنند در سال 1600 يعني دوسال بعد از ماجرا ... اما مينوكيچي مگه در پايان بازي براي انتقال شخصيت ها به شهر كيوتو خودشو قرباني نميكنه پس دو سال بعد از كجا پيدا شده شايد يه نفر ديگه باشه
نكته بعد در مورد اينه كه بايد با سوكي ادامه جنگش رو ادامه بديم
اما پايان بازي jubei ميگه كه tenkai ,arin همديگر رو با نام ديگه صدا ميزند يعني تنكاي .ارين رو با نام Ako يعني همون فرشته كوچكي كه تو شماره سوم بوده كه 15 سال بعد به اين قد رسيده .و ارين .تنكاي رو با نام در همين حال جوبي ميگه يادم نيست فكر كنم sa..sama صدا ميزد يعني ممكنه تنكاي همون سامانوسكه باشه امكان داره چون تو شخصيت ها فقط اونه كه Oni gauntlet داره
شايد سامانوسكه باشه
بازم مثل بيشتر بازي هاي كاپكم يه سري نكته ها مبهم موند
راستي اين بازي رو روي حالت دو نفره خيلي حال ميده

saeedrz

کاربر سایت
Apr 20, 2006
118
نام
SAEED
نوشته شده توسط MGS:
در طول بازي به جز شخصيت اصلي (Hideyaso soki ) با دوستان او ميتوانيد بازي رو پيش ببريد به طوري كه در بعضي از مراحل با زدن L2 عوض ميشه و با شخصيتي كه همراه شماست بازي را پيش ميبريد و به شخصيت ديگر كه بازي نميكنيد ميوانيد دستور حمله و دفاع و .. دهيد كلا سيستم خوبيه
من به شخصه زیاد با این سیستم بازی موافق نیستم ولی جهت رفع تنوع بد نیست

saeedrz

کاربر سایت
Apr 20, 2006
118
نام
SAEED
نوشته شده توسط pandora tomorrow:
قراری نیست بیاد فقط شماره 3 قرار است توسط شرکت ubisoft برای پی سی ارزه بشه که شماره ی 3 در ایران موجوده چون نسخه ی جاپنیش در جاپن منتشر شده و ایرانی ها هم مثل همیشه...
دوست عزیز فکر کنم منظور شما از جاپن همون ژاپن باشه؟

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,787
نام
امین
نوشته شده توسط saeedrz:
دوست عزیز فکر کنم منظور شما از جاپن همون ژاپن باشه؟
71.gif

اره منظورم همونیه که تو میگی در ضمن این قدر هم خنق نیستم که فرقشون رو نفهمم.
به خاطر اینکه دکمه ی ژ در کیبوردم پ مینویسه و دکمه پ در کیبوردم ÷ مینویسه فهمیدی؟
برای همین جاپن نشوتم تا منظورم رو بفهمین

zxc0012004

Da Spirit of Eternity - مدیر سابق
Loyal Member
Sep 30, 2005
1,289
نام
احمد
نوشته شده توسط pandora tomorrow:
71.gif

اره منظورم همونیه که تو میگی در ضمن این قدر هم خنق نیستم که فرقشون رو نفهمم.
به خاطر اینکه دکمه ی ژ در کیبوردم پ مینویسه و دکمه پ در کیبوردم ÷ مینویسه فهمیدی؟
برای همین جاپن نشوتم تا منظورم رو بفهمین
برای نوشتن لغت " ژ " از کلید های ترکیبی Shift + C استفاده کن. ( یا همون Shift + ز )

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر