Okami برمیگردد!

Holy Diver

کاربر سایت
Jun 2, 2010
1,705
نام
عرفان
دقایقی پیش خالق بازی okami هیدکی کامیا و ایکومی ناکامورا خبر از ساخت عنوان جدید Okami در اکانت توییتر خود دادند.

ویرایش: میکامی در توییتی اشاره کرد که ایمان دارد روزی Okami ساخته خواهد شد. آیا این توییت برای جلب کردن توجه Capcom است یا واقعا بازی در دست تولید است هنوز مشخص نیست.

119977

آخرین ویرایش:

Aperture

کاربر سایت
Apr 30, 2012
1,376
تبریک میگم به طرفدارا من که فن بازی نیستم و تا حالا قسمت نشده بازی کنم ولی مبارک فناش کپکام داره رو میاد میشه اون کپکام نسل 6 و 5 کاش کونامی هم به راه راست هدایت بشه ولی این یکی رو بعید میدونم.

JohnnySilverhand

کاربر سایت
Jul 5, 2019
2,757
نام
ژوبین
View attachment 119975

اون تویت Ikumi فک کنم جنبه کمدی داره خود کامیا اینو توئیت کرده :

Okami بر میگرده
یـ روزی ...
مطمئنم ...

یـ جورایی خط داده به کپکام
پس الان؟!....اه فکر کردم خبریه! احتمالا کپکام پیشنهاد dmc1 قبول نکرده خواسته یه اشاره ای کرده باشه

Holy Diver

کاربر سایت
Jun 2, 2010
1,705
نام
عرفان
Ikumi Making okami :D

============================

View attachment 119975

اون تویت Ikumi فک کنم جنبه طنز داره خود کامیا اینو توئیت کرده :

Okami بر میگرده
یـ روزی ...
من باور دارم ...

یـ جورایی خط داده به کپکام
تو خود توییت مستقیم میگه قرار برگرده بعد ایکومی میگه واقعا کامیا میگه واقعا :D اینکه واقعی گفته یا نه رو تو اینترنت سرش بحث

• Like
Reactions: JohnnySilverhand

Holy Diver

کاربر سایت
Jun 2, 2010
1,705
نام
عرفان
خبر همین الان تاپ ترندینگ توییتر شده همه فکر میکنن تأیید شده نسخه بعد :D
به نظرم با این کار میخواستن توپ بندازن تو زمین Capcom
————
من چون خودم خیلی خوشحال شدم خواستم این خبر سریع بذارم حواسمم نبود برم چهار جا چک کنم.
خلاصه به خاطر تایتل تاپیک عذرخواهی میکنم اگر ناظمین محترم یه علامت سوال آخر تایتل بذارن درست میشه همه چیز :D

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Ali Venom

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,149
نام
∂αнмα
تو خود توییت مستقیم میگه قرار برگرده بعد ایکومی میگه واقعا کامیا میگه واقعا :D اینکه واقعی گفته یا نه رو تو اینترنت سرش بحث
نه اخه بقیه توئیت هاش رو ببین با کامیا دارن مزه میپرونن واسه این به احتمال زیاد همون انداختن توپ تو زمین کپکامه ملتم که خوب قشنگ تشنن سریع تو تویتر ترند شده بازی !!!!

• Like
Reactions: Holy Diver

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,029
نام
مازیار
ایکومی چند وقت پیشم تو توییت کاندیداتوری خودش رو برای ریاست wws سونی اعلام کرده بود !! کلا نمیشه رو حرف های ایکومی به خاطر حس شوخ طبعیش زیاد حساب کرد !!!

اما به نظر میاد داره تلاش هایی میشه برای احیای بازی!

Robin Hood

کاربر سایت
Feb 14, 2008
3,218
نام
امید
یعنی میشه؟![-o<8->:D
درکنار mgs3، re4, Gow و Sotc برای من بهترین بازیای ps2 بودن.
برای منم همینطور!
یادمه پلی تایم okami روی آیکون سیوش مشخص میشد روی ps2 از بازی های انگشت شمارم بود که ۷۰ ساعت بازی کرده بودم غیر از gran turismo ها که استثنا بودن :D فرصت نشده هنوز نسخه ریمستر این شاهکارو بگیرم متاسفانه... اگه عنوان جدیدش تایید رسمی بشه برام بهترین خبر ساله.
برا منم فک کنم 50 60 ساعتی طول کشید. کلا بازی طولانیی بود تا یه جاش می رسیدی فکر میکردی آخراشی، بعدش متوجه میشدی تازه وسطای بازی هستی و کلی مونده. یادمه مهدی Gene هم داستان بازی تو سایت گذاشته بود و منم همزمان با بازی داستانش هم میخوندم و حسابی خرکیف شده بودم :D
پ ن: اینهاش
افسانه های شگفت انگیز ژاپن و داستان زیبای Okami
آره دقیقا اونجایی که فکر میکردی بازی تمومه تازه شروع میشد و دریچه یک دنیای بی حد و مرز رو برات باز میکرد! :D این تاپیک مهدی هم نوستالژی بود واسه خودش یادش بخیر

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Mo7aMMaD

Mo7aMMaD

کاربر سایت
Dec 11, 2007
1,198
نام
محمد
برای منم همینطور!
یادمه پلی تایم okami روی آیکون سیوش مشخص میشد روی ps2 از بازی های انگشت شمارم بود که ۷۰ ساعت بازی کرده بودم غیر از gran turismo ها که استثنا بودن :D فرصت نشده هنوز نسخه ریمستر این شاهکارو بگیرم متاسفانه... اگه عنوان جدیدش تایید رسمی بشه برام بهترین خبر ساله.
برا منم فک کنم 50 60 ساعتی طول کشید. کلا بازی طولانیی بود تا یه جاش می رسیدی فکر میکردی آخراشی، بعدش متوجه میشدی تازه وسطای بازی هستی و کلی مونده. یادمه مهدی Gene هم داستان بازی تو سایت گذاشته بود و منم همزمان با بازی داستانش هم میخوندم و حسابی خرکیف شده بودم :D
پ ن: اینهاش
افسانه های شگفت انگیز ژاپن و داستان زیبای Okami

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر