Xbox OD

od1.JPG

سازنده: kojima productions
ناشر: XGS
پلتفرم: Xbox Series (Cloud)
تاریخ عرضه: TBA​

عنوان جدید هیدئو کوجیما در سبک وحشت با نام OD در مراسم TGA معرفی شد.

OD که با نام Overdose نیز شناخته میشود, عنوانی ترسناک و مرموز است که به گفته جناب کوجیما بیشتر از یک بازی بوده و ریشه های ترس را به شما نشان خواهد داد.
این بازی با استفاده از تکنولوژی کلود فرم جدیدی از سرگرمی را به وجود خواهد آورد که ترکیبی از بازی ویدیویی و فیلم است و قول داده شده که تجربه ای نو را به ارمغان خواهد آورد.

این عنوان از توانایی هنرپیشگان و نویسندگان بزرگ بهره خواهد برد
بازیگرانی که در این تیزر حضور داشته اند: سوفیا لیلیس, هانتر شیفر و اودو کی یر بوده اند, البته با توجه به ویدیوای لیک شده بازیگر شخصیت ماما در دث استرندینک, خانم مارگارت کوالی هم احتمالا در OD ایفای نقش خواهد کرد.

تا به اینجای کار از نویسندگان دخیل در پروژه که جناب کوجیما به آنها لقب "اونجرز" را داده تنها حضور آقای جردن پیل, کارگردان, نویسنده و کمدین معروف مشخص شده, او که همیشه به تجربه بازی های کوجیما پرداخته و برای ساخت فیلم هایش از کوجیما الهام گرفته بسیار مشتاق این همکاری است.

آخرین ویرایش:

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,005
نام
آریا
یه چیزی منو در مورد این پروژه نگران کرده و اونم چیزایه که درباره جوردن پیل شنیدم, خودم دربارش زیاد اطلاعات ندارم اما شنیدم که us از اون فیلم هاست
در کل دارم میگم که امیدوارم ایدئولوژی این اشخاص تو کار کوجیما درگیر نشه, کوجیما کسی بود که با MGS آینده رو پیش بینی کرد و عجیبه که ببینی خودش رو اینجوری به هالیوود فروخته باشه, نمیگم فروخته فقط میگم که شاید این شکلی شده باشه.

تا جایی که شنیدم دیدن این بانوی شما همچین سعادت هم بزرگی نیست :D
بازم میگم مثل جوردن پیل شنیدم که ایشون هم از اون بازیگرای وک هستن, البته خودخواهی و خود پسندی بازیگرا (که اکثرشون دارن) روی پروژه تاثیری نداره و فقط استعدادشون مهمه که امیدوارم دست کم اون رو داشته باشه چون وک ها استعداد هم ندارن :D.

مسئله این "اونجرزیه" که کوجیما مطرح کرده, اولیش که ظاهرا خوب نبوده :-".
متأسفانه یا خوشبختانه، من اگه از یه چیزی خوشم بیاد کوچیک‌ترین اهمیتی برام نداره که از این جور چیزها توش چپونده باشن! :D یعنی مهم اینه که از کیفیت اون اثر و حس و حالی که ازش می‌گیرم راضی باشم و هیچ‌وقت نمیام اون اثر رو برای خودم کوفت کنم، چون فلان بازیگر یا پیام اخلاقی توش وجود داره.
نمونه هم زیاده، از Stranger Things و The Umbrella Academy تا The Last of Us و... که از این بحث‌ها توشون وجود داره، ولی کلی هم باهاشون حال می‌کنم و نمی‌ذارم فلان کاراکتر یا فلان صحنه چند دقیقه‌ای، گند بزنه به کل لذتم از اون اثر. جدیدترین نمونه‌ش هم Doctor Who هست که فصل جدیدش این مدلی شده، ولی همون یه قسمتی که ازش اومده رو به ۹۰٪ قسمت‌های چند فصل قبلی ترجیح می‌دم و خیلی باهاش حال کردم. :D

Ali.jangi

کاربر سایت
Apr 12, 2021
1,563
متأسفانه یا خوشبختانه، من اگه از یه چیزی خوشم بیاد کوچیک‌ترین اهمیتی برام نداره که از این جور چیزها توش چپونده باشن! :D یعنی مهم اینه که از کیفیت اون اثر و حس و حالی که ازش می‌گیرم راضی باشم و هیچ‌وقت نمیام اون اثر رو برای خودم کوفت کنم، چون فلان بازیگر یا پیام اخلاقی توش وجود داره.
نمونه هم زیاده، از Stranger Things و The Umbrella Academy تا The Last of Us و... که از این بحث‌ها توشون وجود داره، ولی کلی هم باهاشون حال می‌کنم و نمی‌ذارم فلان کاراکتر یا فلان صحنه چند دقیقه‌ای، گند بزنه به کل لذتم از اون اثر. جدیدترین نمونه‌ش هم Doctor Who هست که فصل جدیدش این مدلی شده، ولی همون یه قسمتی که ازش اومده رو به ۹۰٪ قسمت‌های چند فصل قبلی ترجیح می‌دم و خیلی باهاش حال کردم. :D
خوش به حال شما چون من (و فکر کنم اکثریت) کاملا برعکسم :D, بنظرم وجود پیام های اخلاقی سیاسی (یا بهتره بگم غیر اخلاقی و فاسد سیاسی) توی این اثرها کاملا ارزششون رو میاره پایین و اون چیزی نیست که خالق در نظر گرفته :D
نمومنش آلن ویک 2 که دیالوگ های سم لیک برای ارسال پیام اخلاقی دستکاری شده, که کاملا به اثر مصنوعی تبدیلش کرده, چون خالص و منطقی نیست.

البته بعضی وقت ها این پیام ها و دستکاری ها خیلی کم توی یه داستان هست و میشه نادیدش گرفت و لذت برد, مثل ریمیک RE4 که جوک های معروفش رو حذف کردن و یه چیزایی رو توی داستان تغییر دادن که بنظرم منطقی نبود, البته اگه درست یادم باشه (نه اینکه من از اون جوک ها خوشم بیاد ولی دیدگاه اصلی رو عوض کردن چون یا پول گرفته بودن یا میترسیدن بریزن سرشون).

یا اینکه بعضی وقتا این پیام ها سیاسی و ایدئولوژیک نیست و صرفا به صورت خالصانه و خیرخواهانه از ذهن خالقش میاد که خب بشخصه هیچ مشکلی باهاش ندارم مثل لست.
دکتر هو رو تا به حال ندیدم ولی شنیدم که دقیقا از افتضاح ترین نوع چیزیه که دارم میگم, با کله هم خورده زمین فصل جدید :D.

نمیگم حضور فلان بازیگر به بازی صدمه میزنه, چون فکر نمیکنم بتونه به کوجیما بگه, کوجیما سان چون من بچه خیلی ایدئولوژیکیم شخصیت منو به یه گرل باس تبدیل کن :D, فکر نمیکنم از این خبرا باشه, فقط دارم میگم دست کم برعکس بقیه وک ها بازیش خوب باشه, بقول کرت راسل چیزی که از بازیگر انتظار میره همینه :D.
تا جایی که دیدم یسری نادون توی اینترنت دارن میگن کوجیما وک شده چون شخصیت های بازیایش دیگه وایفو نیستن که خب خیلی حرف احمقانه ایه :)), این افراد به اندازه طرف مقابلشون افراطین :D.

اما جردن پیل بحثش چیز دیگه ایه, بازم میگم من چیز زیادی در مورد هیچ کدوم نمیدونم و تا جایی که شنیدم پیل نویسنده خوبیه و شخصیت های خوبیم میسازه, مشکل وقتی درست میشه که میخواد پیامه رو برسونه, و اگه تو OD هم همین کارو کرده باشه صد در صد کیفیتش رو پایین میاره :D.

شما مشکل نداری اوکیه و نظر خودتونه, ولی بشخصه اصلا دوست ندارم تو خواب خرگوشی بمونم تا این جور مسائل غیرواقعی رو رو به صورت انجینیر شده به واقعیت زندگیم تبدیل کنن :D.

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: m.a.t and Dinosaur

stanley

کاربر سایت
Nov 24, 2013
3,617
فیل اسپنسر و تیم Xbox رفتن ژاپن یه سری به کوجیما بزنن ببینن این بازی ای که واسشون میسازه (OD) به کجا رسیده و چجوره. بعد کوجیما اومده فیل اسپنسر و کل تیم Xbox رو اعم از سارا باند و بقیه رو برداشته برده به مراسمی که اونجا به قول خودشون روح ادم رو تطهیر میکنه و اونها رو نشونده تو یه معبد چیزی یه روبان با زبون ژاپنی (احتمالا دعا چیزی) بسته بهشون تا روحشون از شر شیاطین تطهیر بشه :D و دلیل اصلی این کار هم ساخت یک بازی خوش یُمن برای Xbox بوده. بقول خود کوجیما داریم یک بازی ترسناک میسازیم باید روح های خبیث رو از شر این بازی دور بکنیم! :D
این هم عکس بنده خداها تو معبد که بنظر اعصاب هم ندارن :D
IMG_1331.jpeg

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
10,925
نام
محمد حسین
فیل اسپنسر و تیم Xbox رفتن ژاپن یه سری به کوجیما بزنن ببینن این بازی ای که واسشون میسازه (OD) به کجا رسیده و چجوره. بعد کوجیما اومده فیل اسپنسر و کل تیم Xbox رو اعم از سارا باند و بقیه رو برداشته برده به مراسمی که اونجا به قول خودشون روح ادم رو تطهیر میکنه و اونها رو نشونده تو یه معبد چیزی یه روبان با زبون ژاپنی (احتمالا دعا چیزی) بسته بهشون تا روحشون از شر شیاطین تطهیر بشه :D و دلیل اصلی این کار هم ساخت یک بازی خوش یُمن برای Xbox بوده. بقول خود کوجیما داریم یک بازی ترسناک میسازیم باید روح های خبیث رو از شر این بازی دور بکنیم! :D
این هم عکس بنده خداها تو معبد که بنظر اعصاب هم ندارن :D
View attachment 328004
یه متخصص تغذیه برا فیل باید استخدام کنن، داره میشه مثل گیب

نمیدونم کوجیما داره هایپ میکنه یا نه.
“We’re actually calling them the Avengers, but we have other members like him,” Kojima said. “If I announced the names, you’d be surprised. We have a list of the members we’re in talks with. Everything is not set in stone though.”

He added: “When we reveal these names, my name will be completely forgotten. You’ll be shocked, like, ‘what the hell?’ Whenever I show this list to agents and managers, they can hardly believe it’s true. They say, ‘how did you manage to gather all these people who don’t listen to anybody else?'”
OD – Kojima Reveals New Details on Jordan Peele’s Involvement
میگه غیر از پیلز از افراد بزرگ دیگه ای هم تو پروسه ساخت کمک گرفته (آرتیست نه)
به نظرم دل تورو هم توشه. فقط ساز و کار کلودشو مشخص کنن، به نظر تو بعد اتاق فکر، افراد زیادی جمع کردن.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر