Obscure reboot برای PC، PS3 و XBOX360 منتشر خواهد شد

HoR!ZoN

کاربر سایت
Feb 11, 2010
2,088
نام
Milad
3mz3d1606j84udyuuns.jpg

بازی Obscure را به یاد دارید؟ بازی ترسناکی که در ابتدای آن چهار دانشجو در دانشگاه با موجودات غیرعادی برای مبارزه و نجات یافتن از دست آن ها دست به کار می شوند. اکنون سازندگان این بازی تصمیم به ریبوت این بازی و انتشار آن برای PC و کنسول های Xbox360 و PS3 گرفته اند که در بهار امسال عرضه خواهد شد. استدیو Mighty Rocket Studio که کار ساخت و توسعه این بازی را دست داشت، امروز اولین تریلری از بازی را به نمایش گذاشت.

اطلاعات حاکی از آن است که، حالت Co-Op برای بازی نیز در نظر گرفته شده و می توانید با دوستان خود به حالت چند نفره بازی را انجام دهید؛ به طوری که هر کدام از شما می توانید در نقش یکی از دانشجوها که هر کدام دارای قابلیت و کومبو خاصی هستند، بازی را انجام دهید.

این عنوان بالغ بر یک سال در دست توسعه بوده و شامل Level Up کردن کاراکترها، سلاح های جدید، Skill ها و leader boards جهانی می باشد.

Grey Warden

Dragon Age Scholar
Loyal Member
Sep 13, 2006
6,427
نام
مجتبی
به نظر میاد بازی کامل جنبه Fun پیدا کرده,با نگاه کرده به ماموریتها تو عکس و ظاهر دشمنا میشه اینو فهمید!!:|

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
عنوان تاپیک رو دیدم کلی ذوق کردم * Holy Sh!t یه نسخه جدید از Obscure * ...... عکسا رو که دیدم :-&

چه خاطراتی با نسخه دومش داشتیم، حیف این رو هم بگند کشیدن 8-|

Soheil

Set Free The Devil Inside
کاربر سایت
Sep 5, 2006
4,643
نام
سهيل
دو شماره اول بازي هاي بسيار جال و خوش ساختي بودن.به خصوص شماره اول كه من خيلي باهاش خاطره دارم.

با ديدن تاپيك فكر كردن يك نسخه اساسي توي كاره

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر