Nvidia: روز های طلایی کنسول ها به پایان رسیده

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

Hamid Payne

کاربر سایت
Jun 29, 2012
3,703
نام
حمیدرضا
nvidia-titan-z.jpg

کمپانی Nvidia به تازگی از شکستن رکورد در سود آوری خبر داده و اظهاراتی در رابطه با این موضوع که چطور این امر در آینده نیز ادامه پیدا خواهد کرد داشته. مدیر ارشد این شرکت آقای Jen-Hsun در جریان صحبت های خود در رابطه با کنسول گیمینگ، اظهار داشته که "روز های گذشته" برای کنسول ها به پایان رسیده.

Jen-Hsun اظهار داشت : " احساس من این است که پلتفرم کنسول بازی احتمالا دیگر همانند روز هایی که به وضوح بهترین و تنها پلتفرم گیمینگ بودند، لذت بخش نیستند. این امر دیگر درست نیست. امروزه راه های متفاوت بی شماری برای لذت بردن از بازی ها وجود دارد. "

Jen-Hsun در ادامه جهت تایید اظهارات خود، به آمار و ارقامی اشاره کرد که صحبت هایش را تایید می کنند و اینکه چگونه PC گیمینگ از کنسول ها _ به خصوص در کشور چین _ پیشی گرفته است : " PC تبدیل به بزرگ ترین پلتفرم گیم جهان شده است. در چین و کشورهای در حال توسعه سراسر دنیا، PC پلتفرمی است که آنها قبلا خریداری کرده اند. آنها می توانند آنرا دو، سه، چهار بار ارتقا دهند بدون اینکه به تغییر پلتفرم پایه خود نیازی داشته باشند. "

در ادامه افزود : " بنابراین من فکر می کنم که در حال حاضر راه های متفاوت بسیار زیادی برای لذت بردن از بازی ها وجود دارد. چیزی که من می دانم، این است که تعداد عناوین PC در حال گسترش اند. عناوین بزرگی در راه PC هستند و این امر به رشد خود ادامه می دهد و کیفیت بازی ها نیز با سرعت هر چه بیشتر در حال افزایش است. "

Golden Days of Consoles Are Over Says Nvidia CEO GamingBolt.com: Video Game News, Reviews, Previews and Blog

dante-turbo

کاربر سایت
Dec 14, 2007
271
نام
Farzad
پس این سایت بدرد چی میخوره ، من الان مندم کنسول جدید بگیریم ، یا پی سی رو ارتقاع بدم بدجور دو دلم باید کجا برم ؟ به کی بگم ، تا این موضوعات مهمی باز میشه چند نفر میاد میگن بحث نکنید ، اونها سود خودشون میبرند و موضوع باید بسته بشه ، این موضوع واقعا چالش بزرگی برای گیمر ها هست

خب چی میشه فقط از ارزش ها و برتری های دو طرف بگن دوستان ، یه بحث سازنده کنند ، نه تخریبی ! ... یکی میگه کنسول اولترا و 4کی در خواب بیند ... اون دوست مون میگه پی سی انحصاری بدرد بخور نداره ، 4000 دلار پاش بدی که چی ؟؟؟ هر پلتفرمی ارزش ها و مخاطبین خودش رو داره ! برای همینه که طی این 30 سال و خورده ای این صنعت هنوز با PC و کنسول جلو رفته و هیچ کدام کنار نرفته اند !
نوع برخورد با قضیه اشتباهه ! اینجور بحث کردنها نه شما رو در انتخواب و تصمیم تون به جایی میرسونه ، نه فایده ای داره ، پاسکاری رخ میده !!! این تاپیک هم به فنا رفته :D

Ehsan95_76

Let The Dawn Of Love Survive
کاربر سایت
Jun 3, 2010
2,239
نام
احسان
دوستان فقط یک چیزیو به من بگید : مگه هممون "بازی" نمیکنیم ؟ دیگه این بحثا فایده ای نداره آخه :d
یکی دوست داره بشینه تو اتاق لم بده با دسته بازی کنه و فقط هم بازی کردن براش مهمه .یکی دیگه دوست داره بشینه پای یه PC خفن با کیفیت 4K و 60 فریم بازی کنه و حالشو ببره
الان مشکل اینه که اولا شرکت های نرم افزاری و سخت افزاری دارن کلی تبلیغ و بازار گرمی میکنن (فرقی نداره میخواد سونی و ماکروسافت باشه میخواد انویدیا و ATI باشه)
مسئله بعدی هم اینه که نسبت به 4 یا 5 سال پیش واقعا ارزش پولی ما نسبت به دلار پایین اومده و خیلی تهیه نرم افزار و سخت افزار حداقل برای قشر متوسط جامعه سخت شده پس نباید با هم دعوا کنیم که:d

K ANE

کاربر سایت
Aug 15, 2014
920
نام
Noble 6
شما ببینید الان همین کنسول ها زیر یه بازی معمولی مثل AC:Unity زاییدن یا COD:AW ....کلی افت فریم تازه اونم با 900p و به زور 1080 ...کلا این نسل به نظرم نسل اخر کنسول هاست و از همین الان میشه اختلاف فاحش بازی های 3-4 سال دیگه رو با کنسول ها دید .=))

Muse

کاربر سایت
Jul 12, 2008
2,273
نام
عارف
کاری به اینکه PC همیشه حد اقل ۱ نسل از کنسول جلو هست و فکتایی مثل اون ندارم فقط میخوام جواب اون دوستانی رو بدم که میگن با ۵۰۰ دلار نمیشه PC بست :) چرا خیلی راحت میشه و همون سیستم ۵۰۰ دلاری به مراتب از X1 و PS4 قویتره :)
Gamespot : 500$ PC outperforms both PS4 and X1 - System Wars - GameSpot
اگر قیمت ویندوز ۷۰ دلاری رو کم کنیم حتی کمتر از ۵۰۰ دلار هم میشه :) در کل اگه هایپ بازی انحصاری و تبلیغات بیلیون دلاری برای کنسولا نبود (که داریم تازگی میبینیم کیفیت فوق العاده پایینی دارن مثل Ryse و Knack و Drive Club و حتی Destiny) هیچکس سمت خرید کنسول نمیرفت. ضمن اینکه توی بازیای انحصاری PC چه از نظر کمی چه کیفی کم از کنسولا نداره. مشکل اینه که ما از یه چیزی اطلاع نداریم و فقط تبلیغات منفی میکنیم که بله PC بازی نداره یا مال کسیه که ۲۰۰۰$ پول داره, بهتره اول تحقیق کنیم بعد راجع به یه مساله اظهار نظر کنیم...

fifa 12

کاربر سایت
Jul 21, 2011
1,628
نام
سپهر
کاری به اینکه PC همیشه حد اقل ۱ نسل از کنسول جلو هست و فکتایی مثل اون ندارم فقط میخوام جواب اون دوستانی رو بدم که میگن با ۵۰۰ دلار نمیشه PC بست :) چرا خیلی راحت میشه و همون سیستم ۵۰۰ دلاری به مراتب از X1 و PS4 قویتره :)
Gamespot : 500$ PC outperforms both PS4 and X1 - System Wars - GameSpot
اگر قیمت ویندوز ۷۰ دلاری رو کم کنیم حتی کمتر از ۵۰۰ دلار هم میشه :) در کل اگه هایپ بازی انحصاری و تبلیغات بیلیون دلاری برای کنسولا نبود (که داریم تازگی میبینیم کیفیت فوق العاده پایینی دارن مثل Ryse و Knack و Drive Club و حتی Destiny) هیچکس سمت خرید کنسول نمیرفت. ضمن اینکه توی بازیای انحصاری PC چه از نظر کمی چه کیفی کم از کنسولا نداره. مشکل اینه که ما از یه چیزی اطلاع نداریم و فقط تبلیغات منفی میکنیم که بله PC بازی نداره یا مال کسیه که ۲۰۰۰$ پول داره, بهتره اول تحقیق کنیم بعد راجع به یه مساله اظهار نظر کنیم...
و اون خروجی هم که میده بالاتره؟
این جاست تفاوت:D

kev33

کاربر سایت
Mar 2, 2013
1
MY KING

86807360971414355952.jpg

مدیرعامل انویدیا : PC به بزرگترین بستر گیمینگ دنیا تبدیل شده است

آخرین ویرایش:

LBJ4Ever

FedExpress
کاربر سایت
Apr 11, 2011
6,297
نام
Afshin
این "کارت گرافیکای 1000 دلاری" هم دیگه خیلی لوس شده. الان کارت GTX 970 با 329 دلار هر دو تا کنسول رو یک جا قورت میده.

PC و کنسول مخاطباشون متفاوت هستن، کسی که دنبال راحتی و گذاشتن دیسک تو دستگاه و شروع بازی هست میره سراغ کنسول.
کسی هم که دنبال یه پلتفرم بازتر هست میره سراغ PC.

Magus

کاربر سایت
Oct 12, 2007
387
چرا به عقاید هم احترام نمیذارید :D ؟

یکی پی سی دوست داره یکی کنسول. تمومش کنید بره اما پی سی بهتره :D

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,039
نام
مازیار
برو پورت pcايشو بخر برات رو 60Fps , 4K اجرا كنم ... هي tlou tlou ميكنن انگار چيه ... باز خوبه جهان باز نيست يه بازيه خطيه سادس...

51d78vo3fo25dsxgk1hb.gif

فتوای جدید بازی سنتر

بازی باید جهان باز باشد ... بازی که جهان باز نباشد بازی نیست ...

نمیدونم چی بگم والا ... ترجیح میدم خودم سکوت اختیار کنم ...

Roter Jäger

کاربر سایت
Mar 17, 2009
1,750
نام
سهراب
من دلیل اینهمه Bitterness این شرکت رو درک نمی کنم، بابا اصلا شما غول، شما شاخ، شما Ultimate Company ، توی همین یه سال حداقل 4 بار یه همچین اعلامی داشتید! بسه دیگه:d آفرین به شما که ساپورت کنسول رو متوقف کردین و رفتین سراغ انحصاری برای پلتفرم PC کار کردن، خب که چی حالا؟

Boss

ناظم انجمن
Jul 7, 2006
3,655
یه چند ساعتی استراحت تا همه به آرامش بازگردند :)

arnino

کاربر سایت
Jun 15, 2012
1,496
نام
آرمین ریاضی
Nvidia خیلی وقت از این حرفها می زنه و دلیل زدن این حرفهاش هم اینه که بیشتر پول میزنه به بدن در نبود کنسول ها پس عاشق چشم ابرو ما نیست که بخواد رو حساب و کتاب همچین آینده نگری بکنه، یادم میاد Nvidia یا یه شرکت دیگه گفته بود نسل هشتم آخرین نسل کنسول ها است.

طرف میاد کنسول 500/400 دلاری رو ول کنه بره 5 هزار دلار خرج کنه که لذت بیشتر ببره و از تکنولوژی های Four K و ... استفاده کنه و Nvidia ها هم کارت های گرافیکی قدرتمند و چند هزار دلاریش رو میون عُشاق پولدار گیم بفروشه و همه راضی و سلامت کنار هم زندگی کنن

با سخت افزار ارائه شده تو این نسل , 3 4 سال دیگه مطمئنن طرف میاد 400 500 دلار رو ول کنه و بره با PC بازی کنه ... جعبه ی جادو و معما نیستن که یهو از توش خرگوش دربیارد !!!! همین الانش به زور و دنگ و فنگ دارن بازیای مولتی پلتفرم رو اجرا میکنن آخر نسل بماند! اینم نگید که اول نسله و با قلقش آشنا نیستن که خیلی تکراری شده ...
معماری اتمی ندارن که سازنده ها نتونن سر در بیارن ازش ... این نسل خیلی دووم بیاره 5 ساله

این جبهه گیری ها ام از طرف کنسول فن ها همیشه بوده چون AMD الان این نسل رو دوره خوبه , انویدیا تَخه... تکراری شده این مسائل
نسل دیگه باز انویدیا باشه میشه غول چراغ جادو , اسطوره ی نسل گیمرها و هزارتا لقبِ دیگه ... کلا کنسول فنین هرچی خودشون دارن خوبه بقیه جیزه.

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,202
نام
محمد امین
تا اونجای من اخبار رو دنبال کردم کنسولهای نسل بعد فروش خیلی عالی داشتن و حتی از نسل قبل هم فروششون بیشتر بوده
و حتی شرکتهای زیادی به سمت کنسولها اومدن و شاهد بازی های انحصاری بیشتری نسبت به نسل قبل هستیم

در کل حرف بسیاره چیگ و خنده داری زده

AMIN-1399F

خوشا فریاد زیر اب
مدیر انجمن
Oct 29, 2011
5,648
نام
امین
امار فروش شکر خدا امار موثقی هستش و نشون میده داستان فروش کنسول چه دستس چه خونگی چی به چیه.
اینکه انودیا فروشش بالا رفته ربطی به اینکه بازار کنسولها رو به افول نداره!
در کل من هیچ وقت اعتقادی نداشتم که این دوتا رو میشه با هم گذاشت تو ترازو.
بالا و پایین رفتن فروش هر کودوم هم ربطی به اونیکی نداره.

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر