NPD : گيمر هاي افراطي 48 ساعت در هفته بازي ميكنند

SOL!D 5NAK3

کاربر سایت
Jul 26, 2008
2,674
نام
meyti
gamer.jpg

NPD در يك گرارش جديد به نام دسته بندي 2010 ، طبق تحقيقي كه كرده مشخص شده افراطي ترين گيمر ها 48.5 ساعت در هفته بازي ميكنن.

كمترين نرخ در اين تحقيق كه براي گيمر هاي 2 سال و بزرگتر بود عدد 13 ساعت در هفته بود. درحالي كه سال 2009 اين عدد 12.3 ساعت بود.

در اين تحقيق مشخص شده كه درصد بازي كردن نسبت به پارسال بيشتر شده كه كنسول ها با افزايش 9 درصدي بوده و PC افزايشي 6 درصدي .ساعاتي هم كه با وسيله هاي قابل حمل بازي انجام ميشده 16 درصد كاهش پيدا كرده. سن بازي كردن هم با افزايش يك پله اي از 31 سال به 32 سال افزايش يافته.

PC گيمر هاي افراطي و PC گيمر هاي آفلاين به ترتيب 11 درصد و 8 درصد جمعيته گيمر هاي جهان رو تشكيل ميدن. همچنين پيرترين رده ي سني گيمر ها با ميانگين 42 سال مشخص شد.

Anita Frazier در اين باره گفته :
" با اين تغييرات در رفتار بازي كردن ، كاملا مشخصه كه نحوه ي خريد و بازي كردن به ساخت و فروش و تبليغات اونا بستگي داره "

اين تحقيق سه سال به طول انجاميده و 18,872 نفر رو در بر ميگرفته .

همه ي اين دسته بندي ها به شرح زير است :
Extreme Gamers(گيمر هاي افراطي )- (PC گيمر هاي حريص) Avid PC Gamers - گيمر هاي سنگين دستگاه هاي قابل جمل (Heavy Portable Gamers) - كنسولي ها (Console Gamers ) - پي سي گيرم هاي آنلاين( Online PC Gamers)-
آفلاين ها (Offline PC Gamers ) و گيمر هاي درجه دو( Secondary Gamers )

منبع

آخرین ویرایش:

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
خوب ادم روزی 7 ساعت بخوابه 7 ساعت بازی کنه 10 ساعت اضاف میاد ان چی میشه البته اگه کاری نداشته باشیم:biggrin1:
اولا 7 ساعت خواب اونقدر انرژی برات نمیزاره که بخوای 7 ساعت فقط بازی کنی . دوما ربات هم باشیم توی هفته رو نمیتونم هر روز 7 ساعت بازی کنیم . تابستون باشه ، بیکار باشیم ، الاف باشیم اما 7 ساعت خواب و 7 ساعت گیم باهم جور در نمیان !

SOL!D 5NAK3

کاربر سایت
Jul 26, 2008
2,674
نام
meyti
البته اصل تقسيم بندي درست زمان اينه :
8 ساعت خواب- 8 ساعت درس يا كار-8 ساعت تفريح !
كه تفريح ميتونه همه چي باشه :biggrin1:

reza1375

کاربر سایت
Nov 22, 2009
195
نام
رضا
اولا 7 ساعت خواب اونقدر انرژی برات نمیزاره که بخوای 7 ساعت فقط بازی کنی . دوما ربات هم باشیم توی هفته رو نمیتونم هر روز 7 ساعت بازی کنیم . تابستون باشه ، بیکار باشیم ، الاف باشیم اما 7 ساعت خواب و 7 ساعت گیم باهم جور در نمیان !

من انرژی حالیم نمیشه اگه به چیزی علاقه داشته باشم خستم نمیکنه:biggrin1:

Captain_Black

کاربر سایت
Jan 6, 2008
890
نام
آرمان
همین رکوردهای Nonstop تا حالا 3-4 تا کشته هم داده اتفاقا اگر اشتباه نکنم 3 تاشون مال WOW هستش.
من هم خودم بیشترین رکوردام مال آخر خرداد و اول تابستونه یه رکورد Nonstop بیاد موندنی دارم از 6 عصر روز آخرین امتحانم تا 9 صبح فرداش که توی این 15 ساعت Fallout 3 و Burnout Paradise و Resident Evil 5 رو که خیلی از تروفی هاشون رو گرفته بودم پلاتینیوم کردم.خیلی حال داد.
یه رکورد هم مال Heavy Rain دارم که دو بار پشت سر هم تمومش کردم بدون 1 دقیقه وقفه که اونم پلاتینیوم کردم.حدودا شد 18 ساعت.غیر از اینا تا حالا اینطوری ننشستم.
منتظرم تا بازم از این رکوردا بزنم
تا حالا هم دو تا 360 سه چراغ کردم و یه PS3 هم YLOD کردم :eek::d

vivanred

کاربر سایت
Oct 26, 2008
7,163
نام
Alireza
یکی از دوستان گفت انرژی . انرژی ما از بازی هستش با حال کردن بهاش وقتی بیهوش شدیم اون موقع مشخص میشه که خوابمون میاد.:cheesygri

Phoenix555

کاربر سایت
Sep 17, 2009
944
نام
شایان
یبار گفتم یبار دیگه هم میگم اگه طرف یه بچه مدرسه ای بیکار و الاف باشه و مثلا در تابستون باشه 7 ساعت هیچی نیست
ولی اگه طرف کار و زندگی داشته باشه روزی 2 ساعتم زیاده :biggrin1:
این چیزیه که بشخصه هر دو حالتشو تجربه کردم :biggrin1:

hamid.

کاربر سایت
Sep 30, 2009
179
نام
Hamidreza

بازی کردن تو خون خاندانه مایه پدرم 55سال سن داره صبح تا شب پای دستگاه بازی میکنه
منم رکورد م 7 روز پیاپی بازی کردن در عیده تو 7 روز سره جمع 7 ساعت نخوابیدم با پسر خالم بودم نهارو شامم با بازی میخوردیم ولی الان زیاد بازی نمیکنم پیر شدم دیگه بازیهای الانم به دلم نمیشینه

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,796
نام
امین
خوش به حال خودم، نزدیک به یک سال هیچ بازی جدیدی رو روی کامپیوترم نصب نکردم ! :biggrin1:

کلا دیگه هیچ علاقه‌ای به بازی کردن ندارم :biggrin1:

منم به 0 رسیدم چند ماهیه:D (البته غیر از وقتی که sc اومد)

والا ما که به درس و کار و از این چیزها که شما میگید رسیدیم .. شما ها رو نمیدونم :D

هنوز داغی خیال میکنی رسیدی:D!!!

Apóllōn

کاربر سایت
Apr 5, 2010
2,244
نام
Arash
خب بازی نکنیم چیکار کنیم؟!:biggrin1: بریم سراغ تفریحات ناسالم؟!
تفریح به این سالمی نشستی تو خونه یه دسته گرفتی دستت هی یه ادم رو بالا پایین میکنی..:biggrin1:
البته من خودم تو تابستون روزی 6 ساعت رو حداقل بازی میکنم الانم که امتحاناست اصلا بازی نمیکنم

Francis Drake

کاربر سایت
Dec 24, 2008
7,764
نام
کیارش
چیزای دیگه هم به غیر از بازی تو این دنیا وجود داره...;)
درس
کار
تفریح بیرون شهر
فیلم
gf
و...

همون قرمزه از کار و زندگی میندازه آدم رو ! :biggrin1: تازه اگه خیلی با سیاست باشی :biggrin1:

Ooops

کاربر سایت
Apr 16, 2010
1,801
نام
محمد علی
تو ایران چون سرگرمی ها کمتره گیمرها وقت بیشتری میذارن برای بازی کردن. یکی هم اینکه چون بازیها تو ایران تقریبا مفت هستن، هر کسی میتونه روزی 3-4 تا بازی بخره ولی اونور اینطوری نیست. ملت ماهی یه بازی میخرن همه جای بازی رو در میارن. ولی ما یه بازی رو یه بار بازی میکنیم بعد پرتش میکنیم تو آرشیو بلند بالامون! مگر اینکه بازی خیلی خوب باشه که سعی کنیم یه بار دیگه تمومش کنیم.(البته همه اینطوری نیستند ولی اکثرا همینطوریه) گفتم که خیلی ایرانیها رو با بقیه مقایسه نکنید.

PAUSE

کاربر سایت
Jun 9, 2008
3,631
نام
سعید

موافقم باهات:thumbup:.خواب باید حد اقل 8 ساعت باشه:D

maapor2

کاربر سایت
May 17, 2010
65
نام
محمد امین
یه شرکتی به نام npd اومده یه چیزی گفته ول کنید از این شرکتها زیاد پیدا میشن حال آدمو میگیرن اگه به
کسی که 48 ساعت در هفته بازی میکنه به اونایی که روزی 10 ساعت بازی می کنند چی می گن :p

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر