nolan north خواستار ساخت uncharted 5 است

آیا دوست دارید شاهد بازگشت این شخصیت در قشمت پنجم به کارگردانی bruce Straley باشد؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    50

JohnnySilverhand

کاربر سایت
Jul 5, 2019
2,757
نام
ژوبین
120902
همه میدانند که آنچارتد 4 با عرضه در سال 2016 بر روی کنسول ps4 پایان ماجراجویی های نیتن دریک را به خوبی روایت کرد.
اما این موضوع به این معنا نیست که این فرانچایز به کلی به پایان رسیده است چرا که پروژه محرمانه استویدیو سن دیگو میتواند قسمت پنجم سری و ادامه این فرانچایز باشه و چنان چه این موضوع
حقیقت داشته باشد آقای نولان نورث صداپیشه شخصیت نیتن دریک حاضر است که به تیم توسعه دهنده بپیوندد.

نولان نورث در توییتر خود در پاسخ به سوالی درباره ساخته شدن آنچارتد 5 توسطبروس استرلی از کارگردان های سری به همراه بازگشت نیتن دریگ گفت
"آماده ام تا وسایل کوهنوردی خود را بیاورم" فرض ما بر این است که کارکنان استودیو سن دیگو دور هم جمع شده اند تا به صورت اختصاصی ادامه توسعه سری را
به عهده گیرند پس اگر این صداپیشه محبوب قصد دارد که به پروژه بپیوندد حقیقتا تیم بخشی از توسعه این عنوان را انجام داده است.
با توجه به پایان قسمت چهارم بازگشت این شخصیت به هیچ عنوان نمی تواند به عنوان نقش اصلی باشد اما ما خوشحالیم که او را مانند sully در نقش یک
همراه در ماجراجویی دخترش یعنی کسی (Cassie) مشاهده کنیم....
نظر شما چیست؟
منبع
Uncharted 5 Could Be in Development, and Nathan Drake Voice Actor Wants In

آخرین ویرایش:

hitman68

کاربر سایت
Sep 6, 2011
6,357
قطعا نسخه جدید ساخته میشه ولی بنظرم بهتره با شخصیت های جدید یا یکی از شخصیت های قبلی مثلا کلویی بره جلو :D لامصب خوب چیزیه
قسمت چهارم بنظرم از نظر گرافیک و گیم پلی خدا بود ولی بار اکشن خیلی کمتر شده بود و مخفی کاریشم بنظرم در سطح قابل قبولی نبود. بعضی وقتام کلا اکشن یادش میرفت فقط راه می رفتیم :D
دوس دارم برگرده مثل شماره های اول و دوم فقط اکشن باشه. البته یه صحنه تعقیب و گیریز به شدت توپ داشت از اون صحنه ها میخوایم \m/

HIGH VOLTAGE

کاربر سایت
Dec 2, 2011
1,522
نام
علی
دقیقا به چه دلیل 4 بد بود؟ :D قبول دارم ND خفن ترین صحنه ها رو اسپویل کرد و حالمون رو گرفت ولی داستانش مخصوصا بعد اون گند 3 تو سری بهترین بود من الان دوباره نصبش کردم تا به حال به دیالوگاش دقت نمیکردم ولی بسیار زیباست :D همین رو هم خدا رو شکر کنید چون امی هنینگ قرار بود همینجوری کشش بده! :-"
نمیدونم چرا
شاید واسه اینکه 3 تای قبلی داستان ماورایی داشتن ولی این یکی نداشت
من 3 تای قبلی رو 4 بار تموم کردم ولی شماره 4 رو به زور تموم کردم
وسطش هم 2 بار بیاند رو تموم کردم
اه دیگه هی پریدن از این صخره به اون یکی خیلی تکراری شده

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر