No PC-exclusive games in the future" ,says Nvidia"

Good Boy

کاربر سایت
Apr 9, 2007
842
نام
K1
Roy Taylor یکی از مدیران ارشد کمپانی Nvidia در مصاحبه ای با Eurogamer گفته است که در آینده بازی های PC exclusive نخواهیم داشت.

او گفته است که : " من فکر میکنم که ما باید با واقعیت رو برو بشویم , مقدار کنسول ها به اندازه ای هست که هیچ کس در آینده بازیهای انحصاری برای PC نخواهند ساخت.اصلا چرا آنها باید این کار را بکنند؟چرا باید کنسول ها را نادیده بگیرند؟! "

" این مسایل نشان می دهد که PC gaming تغییر کرده است و کنسول ها PC gaming را تهدید نمی کنند بلکه این دو (PC gaming و کنسول ها) تنها دو چیز متفاوت هستند."

" اکثر PC gamer ها , نه همه آنها بلکه اکثر غریب به اتفاق شان , کنسول نیز دارند.چیزی که ما می بینیم این است که افرادی که برای XBOX 360 و PS3 بازی می سازند برای PC هم این بازی ها را عرضه می کنند. "

" هم اکنون کنسول به عنوان یک Baseline مطرح است.اگر شما به Gears of War یا Assassin's Creed نگاه بکنید متوجه می شوید که این دو بازی بر روی کنسول ها عرضه شدند و یک تجربه فوق العاده را نیز به همراه داشتند ولی بر روی PC دارای اضافاتی بودند که آنها را حتی جذاب تر از قبل هم می کرد! "

" نسخه PC آن دو بازی بهتر بود.این چیزی است که مردم باید در نظر داشته باشند یعنی نسخه کنسولی بازی ها به عنوان یک Baseline است و نسخه PC , نسخه بهبود یافته بازی ها. و این آینده هیجان انگیزی است که پیش رو داریم به همین دلیل است که من کنسول ها را به عنوان یک تهدید نمی بینم. "

منبع
لینک مصاحبه
........................
K1

Aurlito

کاربر سایت
Feb 16, 2008
1,749
نام
چوبک
آره دقیقا همینه ..
فقط کاش بقیه حرفهای این آقا هم ترجمه میشد .
که در سال 2007 .. حدود 363 میلیون کارت گرافیکی (IGP + Add-in) و 273 میلیون CPUs هم ship شده . که اینها 30 میلیون کارت گرافیک GF8 فروخته اند.

و اینکه اگه فقط ده درصد این کامپیوترها هم برای بازی بسته شده باشند، میشه رقمی بین 27 تا 36 میلیون در یک سال.
حالا این کنسول های Hardcore پارسال روی هم چقدر ship کرده اند ؟:D
(راستی Wii رو هم Hardcore حساب میکنید ؟:D ).
سلام
پارسیا جان باز تعصبت نسبت به پستهای بچه های بازی سنتر وارد پستت شد. من CoD4 رو روی PC و X360 هر دو بازی میکنم و میگم که از لحاظ کیفیت دیفیکالیتی در یک سطح هستند. اصلا فلسفه ی لاک آن برای بازیهایی هست که ضعف فریم ریت و گاهی هم دیستنس رندر دارند یا هم برای اکشنهای بازی لازمه.(نمونش سری DMC) و هرگز هم یک اف پی اس روی کنسول ندیدم که لاک آن داشته باشه.
و یک چیز دیگه هم هست اونم سنسیویتی هست که باید توجه کرد که استیکها زاویه ی چرخششون 360 درجه امکان نداره برسه پس چیزی به اسم لاک آن و اوتو اسویچ در کنسول لازمه و این کاملا تعصب آمیزه که به این دلیل بگیم کنسول کلا مال نوبهای کژواله. این فلسفه حتی در بازی سنتر صدق میکنه که 40 درصد بچه هایی که کنسول دارند از جمله من همیشه یک بازی رو روی آسونترین درجه بازی میکنند.:biggrin1:
راستی من اصلا خودم تعصبی ندارم فقط قصدم تذکر بود. بابا وقتت تلف میشه چه جی پی یو باشه چه وی جی ای، چه کنترلر باشه چه موس و کیبورد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر