No More Heroes نیاز به یک پلتفورم جدید دارد

Death Proxy

مدیر انجمن
Mar 7, 2006
3,685
نام
محمد طالبیان
nomoreheroes.jpg

Suda51 به Edge گفته است که No More Heroes برای پیشرفت به یک پلتفورم جدید نیاز دارد.

" من واقعا میخواهم که NMH را به یک عنوان و سری بزرگ تبدیل کنم و قسمت دوم ان مطمئنا موفقیت دیگری برای ما خواهد بود. من تلاش و توجه بسیار زیادی برای رشد و ساخت این IP انجام داده ام و فکر میکنم که پتانسیل بیشتری نیز دارد. "
" من فکر میکنم که این NMH اخرین عنوان از این سری خواهد بود که بر روی Wii ساخته میشود. این بازی برای اینکه پیشرفت کند نیاز به یک پلتفرم جدید دارد. Wii یک پلتفرم عالی به حساب می اید، اما ما هر کاری که میتوانستیم بر روی ان انجام دادیم. "

mohamad_128

کاربر سایت
Jan 31, 2008
1,009
نام
محمد
سر شبي خوشحالمون كردي ممد:biggrin1:

كاش اين ناشران MadWorld هم سر عقل بيان يه كاري برامون بكنن.:biggrin1:

آخرین ویرایش:

HL2-GF

کاربر سایت
Apr 5, 2006
7,279
نام
نیما
واقعا هم همینطوره ! اون زمان که Killer 7 رو ساخت از این قرطی بازیا در نیاورد و مثل بچه ادم رو PS2 داد
حالا این چه کاری بود با NMH کرد ؟
ممد خوشحالیدی مارا :d

MANIX

کاربر سایت
May 18, 2007
2,500
نام
حميدرضا
ابتدا قرار بود NMH يكي از عناوين 360 باشه كه بعد براي Wii عرضه شد. Suda51 در چند جا ابراز علاقه به كنسول 360 كرده و همچنين چند روز پيش از دو كنترلر جديد مايكروسافت و سوني تعريف و تمجيد كرده.

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,256
نام
امیر حسین
امیدوارم برای PS3 هم بیاد
با هر دو کنترلر جدید هم میشه بازیش کردا :biggrin1: (امیدوارم بهمون ضدحال نزنند :biggrin1: )

Mamad Ripper

کاربر سایت
Aug 19, 2008
2,368
نام
محمد
این امر اگه اتفاق بیفته کاملاً طبیعی و معقولانه اس چرا چون این جور بازی ها فکر کنم مخاطبشون برای کنسول های MS و Sony خیلی بیشتر باشه...بعد درجه بندی سنی هم که اگه اشتباه نکنم حتی pegi هم +16 داده بود(اگه اشتباه میکنم بگین بهم).
این بازی ها حتی اگه فروش خوبی روی Wii هم داشته باشن سازندهاشون رو راضی نمیکنه چون به هر حال این صنعت خیلی به فیلم سازی و طبیعتاً هنر نزدیکه درسته که صنعت تجاریه ولی سازنده ها یه نیم نگاهی به خلق داستان های پیچیده و گرافیک های تکنیکی خاص هم دارن...
به هر حال فکر کنم این عنوان اگه روی کنسول های HD بیاد هم فروشش هم کیفیتش از هر لحاظ پیشرفت خواهد داشت،حتی اگه همین قسمت اول رو پورت کنن فروش بالایی می کنه...

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
خاکبرسر ناشر NMH اگر نبود ( لعنت الله علیه و عاله ) الان شماره یک و دوش رو داشتیم رو همین 360 بازی میکردی! :D.
خداکنه 3 رو بزنن. نِتال هم هست، نور علی نوره :D

Red_Yashar

کاربر سایت
Feb 23, 2008
822
نام
یاشار
یکی از اعضای Marvelous (ناشر ژاپنی همین NMH و نفس Muramusa) هم اعلام کرد که قصد دارن به سمت 360 و PS3 بیاد چون فروش این گروه بازی هاش روی Wii افتضاحن (به قول خودش گریه شون داره رو Wii در میاد این قدر فروش بازی هاشون ضعیفه).

Police _ 110

ハリール
مدیر انجمن
Sep 29, 2005
7,010
نام
خلیل
ماهی رو هر وقت از آب بگیری مرده است

این فرصت بسیار خوبی است که سایر گیمر ها هم بتوانند این بازی را تجربه کنند، دور از انتظار نباید باشد

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
یکی از اعضای Marvelous (ناشر ژاپنی همین NMH و نفس Muramusa) هم اعلام کرد که قصد دارن به سمت 360 و PS3 بیاد چون فروش این گروه بازی هاش روی Wii افتضاحن (به قول خودش گریه شون داره رو Wii در میاد این قدر فروش بازی هاشون ضعیفه).
بازی های M ـه داری B&G شدید برای این دسته از گیمرها جیــــزه اخه یاشار جون :biggrin1: ظاهرا خودشون هم فهمیدن. ولی خُ، با تولید این بازی برای PC و ps3 و 360 جبران مافات میشه :smile:.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر