Nintendo E3 2019

sadegh93

کاربر سایت
Dec 19, 2011
3,341
107685

Nintendo برنامه ی خودش را برای E3 2019 اعلام کرد. Nintendo برای معرفی و نمایش گیم پلی بازیهای Nintendo Switch مراسمی دیجیتالی Nintendo Direct را خواهد داشت که محوریت اصلی این مراسم حول بازی هایی است که در سال 2019 برای Nintendo Switch عرضه می شوند.

E32019_Announcement.jpg

Nintendo Direct در تاریخ 21 خرداد ساعت هشت و نیم شب به وقت تهران پخش شد.

جدای از Nintendo Direct که بیان شد مسابقات Splatoon 2 و Super Smash Bros هم وجود دارد,همچنین مراسم Treehouse Live که در آن گیم پلی از بازی ها با حضور توسعه دهندگان بازی ها پخش میشود هم وجود دارد.

تعدادی از بازی های انحصاری که در Nintendo Direct احتمالا حضور دارند

107688
در اوایل سال 2019 برای Switch معرفی شد و چند روز قبل دایرکت اختصاصی این عنوان نمایش داده شد، احتمال این وجود دارد که به صورت مختصر اطلاعات جدیدتری از این عنوان در Nintendo Direct نمایش داده بشود.

107689
سومین عنوان از این فرانچایز و به صورت انحصاری برای Switch منتشر می شود، تاریخ عرضه ی این عنوان خیلی دور نیست و احتمال حضور این بازی در Nintendo Direct بالا است.

107690
ریمیک The Legend Of Zelda Link's Awakening در اوایل سال 2019 معرفی شد، احتمالا این بازی در Nintendo Direct نمایش دارد.

107691
نسخه ی سوم Luigi's Mansion برای Switch در اوایل سال 2019 معرفی شد

107693
عنوانی در سبک RPG که توسط Game Freak ساخته می شود و طبق آخرین اطلاعات قرار است در سال 2019 منتشر بشود

107694
فرانچایز محبوب Animal Crossing، این عنوان در اوایل سال 2019 معرفی شد

107695
این عنوان در سال 2018 معرفی شد، در ابتدا قرار بود در اوایل 2019 منتشر بشود اما انتشار بازی تاخیر خورد

107696
بازی در سبک H&S برای Switch که در اوایل 2019 معرفی شد و تاریخ انتشار آن هم مشخص شد، احتمال نمایش این بازی در Nintendo Direct وجود دارد

107697
آخرین عنوان غیر Spin Off از سری بازی محبوب Pokemon که قرار است برای Switch در 2019 منتشر بشود، باتوجه به اینکه این بازی دایرکت اختصاصی خود را دارد، احتمالا یا این بازی در Nintendo Direct نیست یا نمایش آن کوتاه و مختصر است

براساس آخرین اطلاعات میتوان گفت که بیش از 9 عنوان انحصاری برای Nintendo Switch در سال 2019 هست که هنوز منتشر نشده است، به عنوان نظر شخصی من خیلی انتظار بالایی ندارم که تعداد زیادی بازی انحصاری جدید برای Switch در Nintendo Direct معرفی بشود اما مثلا انتظار معرفی 3rd party های جدید را دارم، البته به نظر من این احتمال هم هست که یک یا چند عنوان انحصاری از لیست بالا بعد از 2019 منتشر بشوند.

امیدوارم کاستی ها و مشکلات و ... را به بزرگواری خودتان ببخشید.
باتشکر.

آخرین ویرایش:

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,371
نام
سید محمد حسین
یه نمایش خوف دو نمایش خوف
یه سورپرایز دو سورپرایز
چه خبرتونه...
من که سوییچ دارم پول ندارم پای همه ی اینا بدم... :((:((:((:((

sadegh93

کاربر سایت
Dec 19, 2011
3,341
بهترین مراسم E3 که من دیدم همین بود.
جای خالی بازی بعدی Retro Studios و همچنین معرفی یه متروید جدید یا کلا هر معرفی مرتبط با متروید برام خالی بود اما در کل راضی بودم من و از پارسال بهتر بود برام

• Like
Reactions: rosgod

sadegh93

کاربر سایت
Dec 19, 2011
3,341
بهترین مراسم E3 که من دیدم همین بود.
جای خالی بازی بعدی Retro Studios و همچنین معرفی یه متروید جدید یا کلا هر معرفی مرتبط با متروید برام خالی بود اما در کل راضی بودم من و از پارسال بهتر بود برام
یه چیز دیگه رو هم اضافه کنم، با این مراسم مجددا بهم اثبات شد که اجبار نیست که حتما کنفرانس فیزیکی برای معرفی بازی برگذار بشه و میشه مراسم جذابی در E3 بدون کنفرانس فیزیکی داشت.

• Like
Reactions: Capcom and rosgod

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر