Nintendo E3 2019

sadegh93

کاربر سایت
Dec 19, 2011
3,341
107685

Nintendo برنامه ی خودش را برای E3 2019 اعلام کرد. Nintendo برای معرفی و نمایش گیم پلی بازیهای Nintendo Switch مراسمی دیجیتالی Nintendo Direct را خواهد داشت که محوریت اصلی این مراسم حول بازی هایی است که در سال 2019 برای Nintendo Switch عرضه می شوند.

E32019_Announcement.jpg

Nintendo Direct در تاریخ 21 خرداد ساعت هشت و نیم شب به وقت تهران پخش شد.

جدای از Nintendo Direct که بیان شد مسابقات Splatoon 2 و Super Smash Bros هم وجود دارد,همچنین مراسم Treehouse Live که در آن گیم پلی از بازی ها با حضور توسعه دهندگان بازی ها پخش میشود هم وجود دارد.

تعدادی از بازی های انحصاری که در Nintendo Direct احتمالا حضور دارند

107688
در اوایل سال 2019 برای Switch معرفی شد و چند روز قبل دایرکت اختصاصی این عنوان نمایش داده شد، احتمال این وجود دارد که به صورت مختصر اطلاعات جدیدتری از این عنوان در Nintendo Direct نمایش داده بشود.

107689
سومین عنوان از این فرانچایز و به صورت انحصاری برای Switch منتشر می شود، تاریخ عرضه ی این عنوان خیلی دور نیست و احتمال حضور این بازی در Nintendo Direct بالا است.

107690
ریمیک The Legend Of Zelda Link's Awakening در اوایل سال 2019 معرفی شد، احتمالا این بازی در Nintendo Direct نمایش دارد.

107691
نسخه ی سوم Luigi's Mansion برای Switch در اوایل سال 2019 معرفی شد

107693
عنوانی در سبک RPG که توسط Game Freak ساخته می شود و طبق آخرین اطلاعات قرار است در سال 2019 منتشر بشود

107694
فرانچایز محبوب Animal Crossing، این عنوان در اوایل سال 2019 معرفی شد

107695
این عنوان در سال 2018 معرفی شد، در ابتدا قرار بود در اوایل 2019 منتشر بشود اما انتشار بازی تاخیر خورد

107696
بازی در سبک H&S برای Switch که در اوایل 2019 معرفی شد و تاریخ انتشار آن هم مشخص شد، احتمال نمایش این بازی در Nintendo Direct وجود دارد

107697
آخرین عنوان غیر Spin Off از سری بازی محبوب Pokemon که قرار است برای Switch در 2019 منتشر بشود، باتوجه به اینکه این بازی دایرکت اختصاصی خود را دارد، احتمالا یا این بازی در Nintendo Direct نیست یا نمایش آن کوتاه و مختصر است

براساس آخرین اطلاعات میتوان گفت که بیش از 9 عنوان انحصاری برای Nintendo Switch در سال 2019 هست که هنوز منتشر نشده است، به عنوان نظر شخصی من خیلی انتظار بالایی ندارم که تعداد زیادی بازی انحصاری جدید برای Switch در Nintendo Direct معرفی بشود اما مثلا انتظار معرفی 3rd party های جدید را دارم، البته به نظر من این احتمال هم هست که یک یا چند عنوان انحصاری از لیست بالا بعد از 2019 منتشر بشوند.

امیدوارم کاستی ها و مشکلات و ... را به بزرگواری خودتان ببخشید.
باتشکر.

آخرین ویرایش:

TT0

عضو جدید
Jun 2, 2019
2
از بین بازی‌های معرفی شده، به نظرم نینتندو فقط نیاز داره تا در مورد Link's Awakening، Luigie's Mansion 3 و Animal Crossing و شاید Town اطلاعات بده. چون ما هنوز هیچی از اینا نمیدونیم.
پیش‌بینی من:
  • یسری اطلاعات بیشتر از Astral Chain و انتشار نسخه‌ی دمو
  • جزئیات جدید مربوط به Link's Awakening، Luigie's Mansion 3 و Animal Crossing
  • معرفی شخصیت جدید Super Smash
  • معرفی No More Heroes 3 یا بازی جدید Suda
  • معرفی بازی جدید رترو

• Like
Reactions: Z-fan

sadegh93

کاربر سایت
Dec 19, 2011
3,341
از بین بازی‌های معرفی شده، به نظرم نینتندو فقط نیاز داره تا در مورد Link's Awakening، Luigie's Mansion 3 و Animal Crossing و شاید Town اطلاعات بده. چون ما هنوز هیچی از اینا نمیدونیم.
پیش‌بینی من:
  • یسری اطلاعات بیشتر از Astral Chain و انتشار نسخه‌ی دمو
  • جزئیات جدید مربوط به Link's Awakening، Luigie's Mansion 3 و Animal Crossing
  • معرفی شخصیت جدید Super Smash
  • معرفی No More Heroes 3 یا بازی جدید Suda
  • معرفی بازی جدید رترو
از بین اون 4 بازی که نوشتید از همه کمتر اطلاعات از Animal Crossing جدید منتشر شده به نظرم، احتمال حضورش خیلی بالا هست به نظرم، سه تای دیگه نمایش گیم پلی داشتند در اصل به نظرم.
من خودم به شخصه منتظر بازی Retro Studios هم هستم (جدای از MP4 فکر میکنم که یک بازی دیگه هم داره)، امیدوارم معرفی بشه بازی جدیدش در Direct.

TT0

عضو جدید
Jun 2, 2019
2
از بین اون 4 بازی که نوشتید از همه کمتر اطلاعات از Animal Crossing جدید منتشر شده به نظرم، احتمال حضورش خیلی بالا هست به نظرم، سه تای دیگه نمایش گیم پلی داشتند در اصل به نظرم.
من خودم به شخصه منتظر بازی Retro Studios هم هستم (جدای از MP4 فکر میکنم که یک بازی دیگه هم داره)، امیدوارم معرفی بشه بازی جدیدش در Direct.
۳ بازی دیگه هم اطلاعات زیادی ندارن. مثلاً چه چیز جدیدی به Link's Awakening اضافه شده؟ یا این‌که ساختار مراحل Luigi's Mansion 3 مثل نسخه‌ی دومه یا اول؟ اون Town هم که هیچی راجبش نمیدونیم.
رترو هم که دیگه آخرین شانسشه. بعید میدونم تو این ۵ سال هیچ کاری نکرده باشه. اگه این‌طوره که نینتندو امکان نداشت پرایم ۴ را بهش بده؛ اونم بعد داستان کنسل شدنش.
در هر حال به نظرم حداقل دو تا بازی جدید رو تو این دایرکت میبینیم. نینتندو همیشه یسری از بازی‌های سال بعد رو هم نشون میده.
البته من شخصاً دوست دارم یه تیزر از پروژه‌ی جدید مانولیث سافت ببینم ولی فکر میکنم یکم برای این کار زوده.

sadegh93

کاربر سایت
Dec 19, 2011
3,341
۳ بازی دیگه هم اطلاعات زیادی ندارن. مثلاً چه چیز جدیدی به Link's Awakening اضافه شده؟ یا این‌که ساختار مراحل Luigi's Mansion 3 مثل نسخه‌ی دومه یا اول؟ اون Town هم که هیچی راجبش نمیدونیم.
رترو هم که دیگه آخرین شانسشه. بعید میدونم تو این ۵ سال هیچ کاری نکرده باشه. اگه این‌طوره که نینتندو امکان نداشت پرایم ۴ را بهش بده؛ اونم بعد داستان کنسل شدنش.
در هر حال به نظرم حداقل دو تا بازی جدید رو تو این دایرکت میبینیم. نینتندو همیشه یسری از بازی‌های سال بعد رو هم نشون میده.
البته من شخصاً دوست دارم یه تیزر از پروژه‌ی جدید مانولیث سافت ببینم ولی فکر میکنم یکم برای این کار زوده.
به نسبت منظورم بود در اصل، نه که بگم از بقیه اون بازی ها اطلاعات زیادی بدست اومده.
امیدوارم از بازی های سال بعد هم نشون بدهند
Retro Studios فکر کنم بعد از اتمام توسعه ی آخرین DK شروع به کار روی یک بازی جدید کردند، و خب قاعدتا MP4 اون بازی نیست به نظرم، البته شایعه مرتبط با کنسل شدن بازیشون هم منتشر شد (اگر درست یادم باشه البته) ولی خب من خودم فکر میکنم یک بازی منتشر نشده جدای از MP4 هم دارند

sadegh93

کاربر سایت
Dec 19, 2011
3,341
یکسری اطلاعات جدید از Pokémon Sword و Pokémon Shield
(باتشکر از @Z-fan که در اصل تقریبا همه ی موارد زیر رو کپی پیست کردم از ایشون)

پوکمون های وحشی و رندوم انکانترها کامل برگشتن.
تو بازی یه محیط کاملا Open World برا شکار پوکمون ها وجود داره که بسته به زمان و فصل و جا و... پوکمون های موجود توش کاملا متفاوت اند. اسم این محیط Wild Area است.
ویژگی Dynamax به مبارزات بازی اضافه شده که اجازه میده تو هر مبارزه پوکمون هایی که آزاد می کنید یک بار برای سه نوبت به شدت عظیم الجثه شن و ابعاد نبرد رو خیلی شدید تر کنند.
تو Wild Area کنترل دوربین آزاده
شما می تونید تو بخشی به اسم Mix Raid Battles با وصل شدن به دوستاتون از طرق مختلف، تو Wild Area روبروی پوکمون های وحشی Dynamax شده مقابله کنید و چهار نفره شکست شون بدید.
پوکمون های دیگه این نسل مثل Wooloo و Corveknight و... معرفی شدند.
پوکمون های لجندری این نسل هم به نام های Zacian و Zamazenta معرفی شدند.
یه سری از شخصیت های داستانی مثل Gym Leader ها و رقیب هاتون و ... معرفی شدند.
تاریخ عرضه بازی هم مشخص شد: 15 نوامبر 2019​

sadegh93

کاربر سایت
Dec 19, 2011
3,341

sadegh93

کاربر سایت
Dec 19, 2011
3,341
احتمالش هست که باندل های جدیدی از کنسول Nintendo Switch هم به زودی معرفی بشه
108213
(اگر درست یادم باشه نینتندو در اصل گفته بود که سخت افزار جدیدی رونمایی نمیکنه در این E3، برای همین من بعید میدونم کنسول جدیدی در E3 معرفی بشه)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر