Nintendo DS News

Capcom

کاربر سایت
Sep 23, 2005
459
نام
Nima
من میخوام یه دی.اس بگیرم....
لطفا اگه کسی قیمت دی.اس لایت رو تو ایران و قیمت بازیهای دی.اس رو میدونه بگه...
و اینکه کدوم مغازه میفروشه با قیمت خوب؟
ممنون

Capcom

کاربر سایت
Sep 23, 2005
459
نام
Nima
من میخوام یه دی.اس بگیرم....
لطفا اگه کسی قیمت دی.اس لایت رو تو ایران و قیمت بازیهای دی.اس رو میدونه بگه...
و اینکه کدوم مغازه میفروشه با قیمت خوب؟

یعنی یه نفر هم تو این سایت دی.اس نداره؟؟؟؟:confused:

sina_unl

کاربر سایت
Oct 27, 2005
2,065
نام
سینا
نوشته شده توسط Capcom:
?????????????????????????

خیلی عجیبه...اینقدر طرفدار نینتندو هست...یکیشون هم دی.اس یا دی.اس لایت نخریده؟؟!!!
نیما جان من همیشه به نینتندو فوادار می مونم اما خرید کنسول دستی رو از همه نظر اشتباه می دونم مخصوصا DS که شبیه سازاش پیشرفت فراوانی داشتن و تا سال دیگه راحت و سه ور می شه بازی هاش رو با شبیه سازا اجرا کرد (حالا کو تا سال دیگه) ولی در مجموع من می گم نخری بهتره

Capcom

کاربر سایت
Sep 23, 2005
459
نام
Nima
نیما جان من همیشه به نینتندو فوادار می مونم اما خرید کنسول دستی رو از همه نظر اشتباه می دونم مخصوصا Ds که شبیه سازاش پیشرفت فراوانی داشتن و تا سال دیگه راحت و سه ور می شه بازی هاش رو با شبیه سازا اجرا کرد (حالا کو تا سال دیگه) ولی در مجموع من می گم نخری بهتره

سینا جان می خواستم بدونم از چه نظر خرید Ds کار اشتباهی است؟(فقط به خاطر این میگید که شبیه سازش به زودی میاد؟)
به نظرت با شبیه ساز میشه حالی رو که با Ds صحفه ی لمسیش میشه برد روی Pc نیز برد؟

sina_unl

کاربر سایت
Oct 27, 2005
2,065
نام
سینا
نوشته شده توسط Capcom:
سینا جان می خواستم بدونم از چه نظر خرید Ds کار اشتباهی است؟(فقط به خاطر این میگید که شبیه سازش به زودی میاد؟)
به نظرت با شبیه ساز میشه حالی رو که با Ds صحفه ی لمسیش میشه برد روی Pc نیز برد؟
دلیل اینه که باید بچه مایه باشی اصولا من خودم 60-70 تومن بالای یه بازی دادن رو کله خری می دونم و هرگز دوباره این اشتباه رو نمی کنم
در مورد لذت و ... به نظر من موس می تونه همون کار صفحه ی لمسی رو بکنه

Capcom

کاربر سایت
Sep 23, 2005
459
نام
Nima
دلیل اینه که باید بچه مایه باشی اصولا من خودم 60-70 تومن بالای یه بازی دادن رو کله خری می دونم و هرگز دوباره این اشتباه رو نمی کنم

خوب سینا جان به خاطر این می خوام بخرم که اولا الان بازیهای کپیش هست تو ایران 15 تومن..
ثانیا یه فلش کارتی براش ساخت که به اسلات بازیهای دی.اس می خوره و 4 گیگ حافظه داره(البته خوب گرون هست ولی 512 مگیش هم هست)که میشه بازیها رو از روی pc ریخت تو این فلش کارت و بازیهایش رو هم اجرا کرد...(به قول یکی از بچه ها بازیهاش هم تو تورنت پره)..
حالا به نظرت می ارزره؟!

Capcom

کاربر سایت
Sep 23, 2005
459
نام
Nima
کسی خبر نداره تو دبی دی.اس لایت چند هست؟؟
مثلا اگه یه جنسی 160 لار باشه؟؟تو دبی چجوریه؟؟همون قیمته؟یا میزارن روش خیلی؟

THE ONE

کاربر سایت
Aug 9, 2006
247
نام
محمدرضا
Ds

به نظر من نینتندو ds بهترین کنسول دستی بین کنسولهای دستی است .
چون بهترین و خلاقانه ترین بازیها رو داره .
اگر کسی می دونه قیمت دقیقش رو که همین
الان توی تهران فروش میشه رو بگه .
:cool: :cool:

nemessis

کاربر سایت
Dec 20, 2005
1,183
قیمت DS رو من چند روز پیش از پاساژ کیش پرسیدم 130 تومان می داد.
ولی فکر نکنم DS Lite تومی ایران اومده باشه. یعنی همه جا اومده غیر از ایران. چرا شو دیگه نمی دونم. البته من خودمم هنوز نخریدم و می خوام یه DS بخرم. من چند تا سوال دارم که هرکی میدونه الطفا بهم جواب بده.
1_ DS به کامپیوتر هم وصل میشه؟
2_ DS کپی خور هم داره؟ البته اون بالا دیدم یکی از دوستان گفتن بازیهای کپی 15 تومان.
3_ کجا و چه طوری باید کپی خور کرد؟
4_بازیهای کپی رو چه طوری باید اجرا کرد؟ روی سی دیه یا کارتریج؟
5_ بازیها رو از کجا میشه دانلود کرد و حجمشون زیاده یا نه؟
6_ برای شارژ کردن باید به برق زد؟
7_ بازیهای کپی رو از کجا باید خرید؟
8_ در مورد اون کارتی که 4 گیگابایت هست یه توضیحاتی بدین و قیمتش رو هم بگی چنده؟
فعلا سوال دیگه ای یادم نمیاد. ممنون می شم جوابمو بدین.

nemessis

کاربر سایت
Dec 20, 2005
1,183
چند تا خبر از دی اس:
منبع: http://khabarbazi.mihanblog.com

یک ایرانی در DS!!!

تعجب نکنید. ولی درست خوندید. یک ایرانی در DS می بینید. البته اصلا چیز تعجب آوری نیست چون قبلا در کنسولها هم آمده بود و همگی خیلی خوب او را می شناسیم!!! بله. این ایرانی کسی نیست جز جناب اقای Price که در یک بازی به نام Prince of persia حضور داشته.

یوبی سافت خبر از ساختن نسخه ی دیگری از این بازی برای کنسول دستی نینتندو، یعنی DS را داد. ولی سازنده ها یک خبر خوش دیگر نیز دادن و آن هم اینکه دیگر سبک بازی مثل Battels of prince of persia نیست و به کلی یک سبک دیگر را دارد. ولی هنوز چیز بیشتری فاش نشده است.

شرکت Q-Mark اعلام کرد که درحال ساخت یک دستگاه برای وسل کردن DS به تلویزیون است. البته قبلا هم این کار انجام می شد. ولی برای دیدن تصویر در تلویزیون باید یک دستگاه سیاه رنگ را روی صفحه ی بالایی DS میگذاشتند که این کار باعث سنگینی DS می شد. ولی Q-Mark درحال طراحی دستگاهی است که درون DS وصل می شود و علاوه بر اینکه سنگینی خیلی کمی دارد، این قابلیت را دارد که هردو صفحه را در تلویزیون نشان دهد.

Tomb Raider:Legend و نینتندو

بالاخره شرکت سازنده ی این بازی، اعلام کرد که یک نسخه از بازی را برای تمام کنسولهای نینتندو عرضه خواهد کرد. این بازی برای گیم کیوب، GBA و DS عرضه خواهد شد. البته شرکت سازنده ی این بازی گفت که نسخه ی DS این بازی، از قابلیتهای بیشتری نسبت به نسخه های دیگر کنسولها بهرخواهد برد.

DS Lite با لباس جدید وارد آمریکا می شود

شرکت نینتندو اعلام کرد که کنسول دستی خود، یعنی DS Lite را در دو رنگ جدید سیاه و صورتی در آمریکا عرضه خواهد کرد. هنوز عرضه ی این دو رنگ در اروپا اعلام نشده است.

Capcom

کاربر سایت
Sep 23, 2005
459
نام
Nima
قیمت DS رو من چند روز پیش از پاساژ کیش پرسیدم 130 تومان می داد.
مطمینی 130 هست؟

1_ DS به کامپیوتر هم وصل میشه؟
2_ DS کپی خور هم داره؟ البته اون بالا دیدم یکی از دوستان گفتن بازیهای کپی 15 تومان.
3_ کجا و چه طوری باید کپی خور کرد؟
4_بازیهای کپی رو چه طوری باید اجرا کرد؟ روی سی دیه یا کارتریج؟
5_ بازیها رو از کجا میشه دانلود کرد و حجمشون زیاده یا نه؟
6_ برای شارژ کردن باید به برق زد؟
7_ بازیهای کپی رو از کجا باید خرید؟
8_ در مورد اون کارتی که 4 گیگابایت هست یه توضیحاتی بدین و قیمتش رو هم بگی چنده؟
فعلا سوال دیگه ای یادم نمیاد. ممنون می شم جوابمو بدین.

با سلام من همه سوالهاتون رو تو یه پاراگراف میگم:
اره با کامپیوتر بوسیله ی usb وصل میشه و ما میتونیم بازیهای دانلود شده(حجمشون هم کمه به صورت رام هم هست) رو به اون کارتریج 4 گیگابایتی وصل کنیم و بازیها رو بریزیم تو اون که البته قیمتش زیاده ولی مدلهای 512 ش هم هست که ارزونتره ولی فکر نکنم تو ایران باشه...اره برای شارژ به برق وصل میشه باتزیهاش هم مثل پی.اس.پی هست Li-tium هست
بازیهاش هم تو اینترنت هست(البته توررنتهاش بیشتره)

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر