Nintendo DS News

kinopio

کاربر سایت
Feb 26, 2006
466
چون جای خاصی نیست که بشه اخبار کنسولهای دستی رو بصورت کلی اونجا نوشت ، من این خبر رو هم توی قسمت PSP و هم توی قسمت DS میگذارم.
شرکت EA قصد داره بازی Spore که جدیدترین ساخته Will Wright هستش رو بر روی کنسولهای دستی (هنوز معلوم نیست کدوم کنسول یا کنسولها) بزنه. البته Electronic Arts هنوز خبر رسمی در این زمینه اعلام نکرده اما خوب بهر حال ;)

kinopio

کاربر سایت
Feb 26, 2006
466
تعداد استفاده کنندگان از Nintendo Wifi Connection به عدد یک میلیون رسید.
برای مقایسه بهتر هستش بدونید که Xbox Live بیش از 19 ماه طول کشید تا تونست به این موفقیت (داشتن یک میلیون کاربر) دست پیدا کنه در حالیکه این اتفاق برای نینتندو در حدود 4 ماه رخ داد :cheesygri
قطعا در آینده نزدیک با آمدن بازیهایی نظیر Metroid Prime Hunters و Tetris این تعداد افزایش چشمگیری خواهد داشت.
با توجه به شبیه بودن سیستم آن لاین کنسول روولوشن با DS ، میشه موفقیت های مشابهی رو برای روولوشن هم پیش بینی کرد.

kinopio

کاربر سایت
Feb 26, 2006
466
بازی New Super Mario Bros که تا یک ماه و نیم دیگه به بازار عرضه میشه دارای بیش از 8 جهان مختلف و بیش از 80 مرحله است. باید منتظر یک شاهکار دیگه از شرکت نینتندو بود.:cheesygri

nemessis

کاربر سایت
Dec 20, 2005
1,183
قابلیتهای جدید در نینتندو DS
نینتندو صداها و برنامه هایی را برای دانلود به کنسول دستی DS افزوده. بازیکنان می توانند در هنگام بازی با Metroid Prime: Hunters که قرار است در ماه مارس وارد بازار شود، با یکدیگر به صورت آنلاین چت کنند. نینتندو تصمیم دارد کیوسکهایی برای ارائه ی دموهای بازی و فیلمهای مخصوص این دستگاه راه اندازی کند. این برنامه ها و بازی ها، فقط در مدت محدودی روی دستگاه اجرا می شود و بعد از خاموش شدن دستگاه، خود به خود پاک می شوند.

Darkfie1d

Lux Omnia Vincit
Loyal Member
Sep 25, 2005
3,040
نام
Gwynbleidd Darkfield
مـــــــــــــــــــــــــــــــــیـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــخـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــوااااااااااااااااامـــــــــــــــــــــــــــــــ....

Darkfie1d

Lux Omnia Vincit
Loyal Member
Sep 25, 2005
3,040
نام
Gwynbleidd Darkfield
آیا Nds کرک شده؟!

آقا من تو این محفل زیرزمینی گیم ریپر ها دیدم که بازی های Ds رو دارن آپلود میکنن... میخواستم بپرسم مگه کرک شده؟!

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
16,957
نام
آریا
بالاخره نسخه جديد بازي اي که خيلي ها براش سر و دست ميشکنن و به خاطرش جونشون رو ميدن براي Nintendo DS عرضه شد.
بازي New Super Mario Bros دو روز پيش براي اين کنسول اومده و امتيازهاي خيلي عالي اي گرفته.اگه تريلرهاي بازي رو ببينين حتمآ ياد روزهاي خوش قديمي و بازي کردن با ماريو توي ميکرو ( يا هرچيزي اسمش هست ! ) مي افتين.سايت Game Spot به اين بازي امتياز ۹ داده و از کنترل و سبک کلاسيک و زيباي اون خيلي تعريف کرده و در مورد بدي هاش گفته بعضي از مودهاي بازي زياد جالب نيستن و بعضي از مراحل کوتاه هستن !! ( بايد يه ايرادي بگيره ديگه. ) سايت معتبر Game Spy هم از ۵ نمره همه نمره رو به اين بازي داده و در IGN هم امتياز بازي ۹.۵ هست.نکته جالب اين هست که ميتونين بازي رو ۴ نفري هم انجام بدين.
امتياز سايت Game Spot :
امتياز کل : ۹
گيم پلي : ۹
گرافيک : ۸
صدا : ۹
ارزش : ۸
tilt : 10

920787_20060509_screen003.jpg
920787_20060509_screen005.jpg

920787_20060509_screen007.jpg
920787_20060509_screen001.jpg

Capcom

کاربر سایت
Sep 23, 2005
459
نام
Nima
با سلام.
کسی نمیدونه الان تو ایران DS Lite اومده؟
و اینکه قیمت DS Lite وDS معمولی چنده؟
بازیهاش چه قیمتیه؟
کجا گیر میاد و....!!!

s01id_sn4ke

کاربر ویژه
کاربر سایت
Sep 23, 2005
721
نام
فرهنگ
نینتندو در فوریه اعلام کرده بود که می خواد به DS یه سری امکانات جدید از جمله Web Browser اضافه کنه. Opera دیروز در سایت خودش نوشته که Browser اول در ژاپن و در تاریخ 24 جولای و با قیمت 3800 ین ( 33$ ) و به صورت یه کارتریج و آنلاین به فروش می ره.( چه جمله ی طولانیی!) هنوز از ریلیز آمریکا خبری نیست.

ds2_screen010037_screen.jpg

challengeeverything

کاربر سایت
Sep 25, 2005
3,542
نام
محمدرضا
آقا من تو توررنت ها لینک بازیها ی دی اس رو دیدم و دیروز هم که از فروشگاه یگانه پرسیدم گفت بازی های کپی دی اس رو دارم.این خبر چقدر صحت داره؟

sina_unl

کاربر سایت
Oct 27, 2005
2,065
نام
سینا
آقا من تو توررنت ها لینک بازیها ی دی اس رو دیدم و دیروز هم که از فروشگاه یگانه پرسیدم گفت بازی های کپی دی اس رو دارم.این خبر چقدر صحت داره؟
هیچ قدر چون کپی کردن کارتریج از اصلش وارد کردن گرونتر می شه البته این نظر منه
ولی خوب رامهاش تو اینترنت پره یه 6 ماه دیگه صبر کنین شبیه سازا توپ شدن و راحت بازی ها رو اجرا می کنن

Elvish Hero

Channeling La Masia
کاربر سایت
Sep 23, 2005
4,143
البته بازی کردن DS یا Emulator روی پیسی هیچ لطفی نداره مگه اینکه Optic Pad داشته باشی که اونم به هیچ وجه حال نمیده.در هر صورت DS واقعا انتخاب خوبیه برای اونایی که بتونن ماهی 50 تومن واسش خرج کنن،مثلا شما یه Brain Age میگیری و همیشه باهاش سرگرمی،یا یه Nintendogs.لازم نیست که بری همه Nintendogs هارو بگیری.اگه وضعتون خوبه وقتو تلف نکنین.

Capcom

کاربر سایت
Sep 23, 2005
459
نام
Nima
من میگم نمیشه یه مموری که بصورت کارتریج به دی.اس وصل میشه رو گرفت که به کامپیوتر هم وصل میشه و رمهای اون رو از اینترنت گرفت و ریخت تو این کارتریجی که قابل نوشتن و پاک کردن داره و بازی کرد؟(این طولانیتر بود!!)

s01id_sn4ke

کاربر ویژه
کاربر سایت
Sep 23, 2005
721
نام
فرهنگ
در حالی که هنوز رنگ جدید صورتی DS Lite نیومده ، باز هم دو تا مدل جدید از طرف نینتندو معرفی شد:

Black Edition :

new-ds-lite-variations-20060711115054040-000.jpg

و Final Fantsy Edition :

new-ds-lite-variations-20060711115052977-000.jpg

قیمت این دوتا یعنی DS تنها 16,800 ین خواهد بود که در مورد مدل فاینال فانتزی که یه باندل هستش ، 22,780 ین خواهد بود که علاوه بر خود DS یه نسخه از بازی FF3 رو هم خواهد داشت.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر